Sayfa 83 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83 84 85 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2131 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliði | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Alper Beyazay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor geçmiþinde önemli bir futbolcu olmak bu kulüpte teknik direktörlük yapmasý için yeterli bir durum mudur. Tek soru.
    Tabii ki hayýr.

Bakýn bazýlarýnýzýn yaþý yetmez.
    Þenol Güneþ'i büyük takým hocasý yapana kadar ne 7 ler ne 5 ler yedik biz.
    Ama sabrettik.
    Tek sebebi sahada umut veren oyun olmasýydý.

Geçen sene de yedik 5 leri.
    Aptal aptal takýmlara içerde puanlarý.
    Ama gene sabrettik.
    Niye?
    Umut veren oyun vardý.

Hem sonuç, hem umutsuz oyun.
    Ona sabredilmez.
    Ziya Doðan zamanýnýn kabýz futbolua döndük.
    Millet oynuyor, biz izliyoruz.
    O zaman da çok sert tepki vermiþtim.
    Olcay Çakýr ile burada epey gerildiðimizi hatýrlarým.

Buna sabredilmez.

Deðiþtirirsin.
    Olur biter.
    En azýndan düzeltme adýma bir deneme daha yaparsýn.
    Geriye doðru gidiþi izlemekten iyidir.

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

umarým ünal hoca ýsýran basan koþan takýmýn nasýl zirveye týrmandýðýný görmüþtür.
    bizim gibi yürüyen ve adýmlayan, mücadele etmeye çalýþmayan, pres yapmayan takýmýn kendi sahanda puaný olmayan takýma karþý aldýðý sonucu hepimiz görüyoruz, ama ünal hocamýzýn maalesef yine gördüðünü ve görebileceðini düþünmüyorum..

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    "Annuit cœptis"

umut22 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kötü oynuyoruz kötü oynadýk kötü oynayacaðýz .. düzeltme yok hep ters hep ters.. feneri bu sene iktire iktire götürürler.
    Alanya ilk ittiren oldu. Devamý gelir inþallah.
    ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý LittleFinger Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe yi daðýtacaðýmýzý, ligin en basit maçý olduðunu defalarca Fenerbahçe maçý baþlýðý altýnda yazdýnýz.. birine küçük beyinli derken en azýndan yazdýklarýnýzý bir gözden geçirin de bari..

Russell ne kadar haklý çoðu insan düþünmüyor.. yazdýklarýnýzý okumanýzý öneririm.. buraya alýntýlayamadim.. açýp bakýn Fenerbahçe yi sosa gününde olursa dagitiriz yazdýðinizi görebilirsiniz.. fark atmakla daðýtmak arasýnda çok büyük fark var diyorsaniz tabii orasý öyledir muhakkak.. Fenerbahçe yi de daðýta daðýta bir hal olduk..

Ýkinci kisma hiçbir cevap da vermemissiniz.. en deðerli oyuncususunun sakatlýðýný fark edemeyip oynatýp bizi 6 ay eksik býrakan da yine Ünal Karaman in baþýnda olduðu teknik ekiptir..

Little beyinli ben olayým hadi yine ne yazdýðýndan bir haber olup hakaret eden de siz olun..
    Israrla yazdiklarimi manipüle ediyorsun..Fb nin suana kadar karsilastigimiz en kolay rakip oldugu iddiamin arkasindayim..PSIKOLOJIK ETKENLERI bir kenara birakirsak Sosa gününde olsa Fb yi dagitirdik..Tabi ki gecen sezonun havasiyla.Alanyaspor dagitmayi birak sürklase etti Fb yi..Illede 7-8 atilmasi gerekmiyor..Fb nin dagilmasi zor olmuyor..

Ünal gercekten cok formsuz sezon basindan bu yana. Yusuf un gidisi takimin kimyasini bu denli bozmus olabilir mi yoksa baska seyler mi yasandi bilemiyorum..Burdaki bazi elestirelere de katilmamak elde degil..Ekuban in sakatlanmasida basimizi felaket agirtacak eger Sturridge parlamazsa..

Ist. takimlari rezil ötesi..Gs Bjk ve Fb den bile rezil futbol oynuyor ama hakemlerin itelemesiyle ilerliyorlar..Kayseri - Gs macindan sonra kesmistim ben umudumu..

Umarim Ünal kendine gelir ve tekrar dogrulari yapmaya baslar ama sunuda eklemeliyim..Su en kötü halimiz bile gecmis dönemlerimizin en "iyi" halinden daha iyi..Sampiyonluk beklentisini kaldiracak düzeyde degiliz..Ünal da degil demek ki..Beklentileri bir kenara birakip gecen sezon ki havaya bürünmeliyiz..

Yazdiklarin o kadar ciddiyetten uzak, alayci, tiksindiririci bir tarz ile yazilmisti ki bence yazdigimi iltifat olarak bile kabul edebilirsin..Bu kadarini baska türlü basaramazdin bence..Ettigim "hakareti" de yenilemis olayim bari..Normalde tarzim degiql ama pisman degilim..Russel in söylediklerine beynini yormamani öneririm..

Yapici elestiri yapan arkadaslarimiz var cok sükür ama takim basarili olsa morali bozulacak egoya sahip adamlarda var burda..Tabi psikolojik pisliklerinide buraya kusan kisilerde var..(Son cümle sana yönelik degil)
    Konu AyhanPe tarafýndan (16.09.2019 Saat 23:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

LittleFinger - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosa gününde olsun yeterki Fb yi dagitiriz. Gs 8 kisi zor yendi. Yedikleri ilk gol AEK dan yedigimizin golün kopyasi nerdeyse. Gs in oynadigi oyunu biz oynasaydik kümede kalma mücadelesi verecegimizi ilan ederdi bizim futboldan cok iyi anlayan Trabzonspor izleyicileri..
    Tamamda rakiplere göre cok cok iyi bir durumdayken bu ruh halimiz ne kadar saglikli? Gerci Barcelona, Bayern Münih li oyunculara Trabzonspor formasi giydirip bizim "Süper"Lig de oynatsak bu düzende 2.likten öteye gitmeleri imkansizken daha rahat olabiliriz. Takim AEK macinin ilk yarisi haric önceki sezonlara oranla cok ama cok iyi. Su halimizle bile Türkiye liginin acik ara en iyi takimiyiz. Gs nin "hazir" transferlerini gördük dün.

Bence biz asil görevimiz olan taraftarligi yerine getirsek daha olumlu olmaz mi? Artik birakalim su herkesin kendini teknik direktör sandigi halleri..AEK macinda formsuzdu Ünal hoca ama Türkiye nin en potensiyelli teknik direktörüne sahibiz. Takimin basinda Zidane olsa daha iyisini yapamazdi..
    S.Günes kac senelik teknik direktör..Ne basarisi olacakti Ünal in..Bence gecen sezon oynattigi futbol ile bir mucize gerceklestirmis birisi..Adama haksizlik yapilmasi cok büyük nankörlük. Bana kalirsa efsanemiz S. Günes den cok daha potensiyelli bir teknik adam..Degerini bilelim yoksa 4 göre gönderip 5 kere takimin basina getirecegimiz bir efsanemiz daha olur..
    Buyrun Ayhan Bey..
    Fenerbahçeyi daðýta daðýta öldük..
    Ligin en iyi takýmýyýz hem de açýk ara..
    Türkiye'nin en potansiyelli teknik direktörüdür umarým.. þu ana kadar 8 maçlýk periyotta inatla aksini kanýtlýyor.. aksi olduðunda ise tabii ki destekleyeceðiz.. sanki sizi eleþtiriyoruz..
    evet yýllarca yardým antrenörlük yaptý.. yaþý da 53.. dünkü çocuk deðil..
    Þu anda da bir mucize gerçekleþiyor..

Olsaydý olsayla olsalarla herhangi bir þey olmuyorsa ne yapýyoruz.. manipüle ediyormuþum.. manipülasyon var olan bir þeyden ortaya çýkar keza haksýz deðilsiniz.. speküle etsem yanlýþ yapmýþ olurdum..

Ekleyelim.. o psikolojik etkenlerle baþa çýkacak olan da ben deðilim.. Ünal Karaman..

Edit: Sakatlýkla ilgili meseleye tabii ki yine cevap vermemiþssiniz.. neden ýsrarla o sorularý yok sayýyorsunuz? Belli ki sizi rahatsýz etmiyor size göre basit þanssýzlýklar olabilir.. sorun deðil.. beni rahatsýz ediyor.. milyon euroluk futbolcumuz menisküs yüzünden aylarca forma giyemeyecek teknik ekip yüzünden bu beni rahatsýz ediyor.. Trabzonspor Trabzon þehrinin markasýdýr hem de en önemli markasý.. bu markaya bu kalitesizliklikte ve akýlsýzlýkta iþler yakýþmýyor.. siz yakýþtýrabilirsiniz.. tiksindiðimiz þeyler farklý demek ki.. istediðiniz kadar tiksinip hakaret etmeye devam edebilirsiniz.. cevap veremiyor oluþunuz yeterli benim için..
    Konu LittleFinger tarafýndan (16.09.2019 Saat 22:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    Oy Trabzon Trabzon yýk yeþil sahalarý
    Çýk yukarý ezilsin istanbul aðalarý

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý umut22 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alanya ilk ittiren oldu. Devamý gelir inþallah.
    Aman allahým neler olmuþ öyle senin cevabýnla direk açtým ve o muthiþ golleri izledim . Mükemmel sonuç . Fenerin havasý söndü.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Buyrun Ayhan Bey..
    Türkiye'nin en potansiyelli teknik direktörüdür umarým.. þu ana kadar 8 maçlýk periyotta inatla aksini kanýtlýyor.. aksi olduðunda ise tabii ki destekleyeceðiz.. sanki sizi eleþtiriyoruz..

Olsaydý olsayla olsalarla herhangi bir þey olmuyorsa ne yapýyoruz.. manipüle ediyormuþum.. manipülasyon var olan bir þeyden ortaya çýkar keza haksýz deðilsiniz.. speküle etsem yanlýþ yapmýþ olurdum..

Ekleyelim.. o psikolojik etkenlerle baþa çýkacak olan da ben deðilim.. Ünal Karaman..
    1.Ünal karamaný geçen sene savundum daaaa arkadaþ artýk kör göze parmak gibi yaptýðý hatalar bini aþtý savunulacak tarafý yok .
    2.En baþtansa soyledigim gibi futboldan zerre anlamayan bir baþkanýmýz var asýl sýkýntý burda ve daha büyük bir problem bizim için
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Erol bulut hocadýr.Harbiden hoca gittiði her takýmda fark yaratýyor ama erol buluttan önce baþkanlarýna helal olsun transferlerin hepsi geçen seneden beri tam isabet þampiyon olmalarý zor ama yinede güzel takým kurmuþlar.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Birde þu düþüncem var ben Trabzonlu degilim de bu camianýn þampiyon olmak istemediðine gerçekten inanýyorum hangi futbol aklý kuckadan yediði kazýk üzerine gider en kritik yere yine ayný bokun laciverti mikeli alýr azubuike dururken gözünün önündeyken 3 senedir baðýrýrken.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Buyrun Ayhan Bey..

Ne varmis yazdiklarimda? Yazdiklarimda ne gibi bir celiski var?..Ne kanitlamaya calisiyorsun? Fb yi Alanyaspor dagitmaktan beter etti bu gece..

Gecen sezon kaybettigimizde bile ezdik Ist. takimlarini..Cogunu eze eze kazandik zaten..Önümüz defalarca kesildi..Tüm hakem katliamlarina ragmen sampiyon bile olabilirdik son dk yedigimiz 2-3 gol olmasaydi..Ve bunuda küme düsecegi ilan edilen takim yapti..Bu mucize degildi de neydi arkadas?

Ünal in formsuz oldugunu yaziyorum zaten..Birseyler olmamissada kesinlike birseyler oldumu diyeyim ?!
    Bu arada psikolojik etkenlerle bas etmek öyle kolay degil..Sampiyonlugumuzu calan herifleri bile bas taci yaptiktan sonra kalkipta Ünal Karaman dan mi bekliyorsun psikolojik etkenlerle basa cikmasini..

Mehmet Fatih Yavuz arkadasimizin yazdiklarini okudun mu? Katiliyorum ona..Adamin elestirileri samimi yahu..Ünal kendine gelmeli..Artik sampiyonluk beklentisinden de uzaklasip dogrulari yapmaya baslamasi gerekir..Hepimiz uzaklasmaliyiz bu beklentiden..Cökertiyor bizi bu beklenti ve demekki bu sene bunu kaldiracak duruma gelemedik henüz..Ünal da gelemedi..Yavas yavas olacak..Bazen böylede olacak..Ünal kendine gelecek bizde destek olacagiz..
    Konu AyhanPe tarafýndan (16.09.2019 Saat 23:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Bursa

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1.Ünal karamaný geçen sene savundum daaaa arkadaþ artýk kör göze parmak gibi yaptýðý hatalar bini aþtý savunulacak tarafý yok .
    2.En baþtansa soyledigim gibi futboldan zerre anlamayan bir baþkanýmýz var asýl sýkýntý burda ve daha büyük bir problem bizim için
    Taraftarlýðý körü körüne destek vermekle karýþtýrýyorlar.. ki bu akýlsýzlýktýr.. zaten destek veriyoruz.. bilet alýyoruz forma alýyoruz izliyoruz ne yapalým baþka.. milyon eurolar ödeniyor bu teknik ekibe oyunculara.. sonuç ortada hayal kýrýklýðý ve akýlsýzlýk.. neyse.. düzelir umarým en potansiyelli teknik direktörümüz..

Nereden
    Bursa

Ne varmis yazdiklarimda? Yazdiklarimda ne gibi bir celiski var?..Ne kanitlamaya calisiyorsun? Fb yi Alanyaspor dagitmaktan beter etti bu gece..

Gecen sezon kaybettigimizde bile ezdik Ist. takimlarini..Cogunu eze eze kazandik zaten..Önümüz defalarca kesildi..Tüm hakem katliamlarina ragmen sampiyon bile olabilirdik son dk yedigimiz 2-3 gol olmasaydi..Ve bunuda küme düsecegi ilan edilen takim yapti..Bu mucize degildi de neydi arkadas?

Ünal in formsuz oldugunu yaziyorum zaten..Birseyler olmamissada kesinlike birseyler oldumu diyeyim ?!
    Bu arada psikolojik etkenlerle bas etmek öyle kolay degil..Sampiyonlugumuzu calan herifleri bile bas taci yaptiktan sonra kalkipta Ünal Karaman dan mi bekliyorsun psikolojik etkenlerle basa cikmasini..

Mehmet Fatih Yavuz arkadasimizin yazdiklarini okudun mu? Katiliyorum ona..Adamin elestileri samimi yahu..Ünal kendine gelmeli..Artik sampiyonluk beklentisinden de uzaklasip dogrulari yapmaya baslamasi gerekir..Hepimiz uzaklasmaliyiz bu beklentiden..Cökertiyor bizi bu beklenti ve demekki bu sene bunu kaldiracak duruma gelemedik henüz..Ünal da gelemedi..Yavas yavas olacak..Bazen böylede olacak..Ünal kendine gelecek bizde destek olacagiz..
    Çok ilginç..
    Ne Feneri daðýttýk..
    Ne ligin en iyi takýmýyýz..
    Evet Alanyaspor daðýttý biz de daðýtabilirdik ama daðýtamadýk de mi?? Çok ilginç..
    Geçen sene çok daha iyiydik ve takým bu sene o takýmdan fersah fersah geride diyorum nesini anlamýyorsun?? çok ilginç yahu.. ben güzel futboldan ve akýllý yönetimden öte bir þey beklemiyorum.. bundan da eser yok þimdi..

çok iyi filan deðiliz en iyi deðiliz diyorum bu neyi kanýtlýyor diye soruyorsunuz söylediðiniz þeylerin tam aksini kanýtlýyor!

Sorularýma hala cevap yok

Abdülkadir Ömür neden 6 ay yok açýklar mýsýnýz dinleyelim biraz?? Burada inanýlmaz bir akýlsýzlýk söz konusu..

O takýmdan Yusuf çýktý ve takým ne hallere düþtü.. Ünal Karaman bu takýmla 2 tam kamp dönemi 1 tam sezon geçirdi ve 8 haftadýr berbat bir futbol var.. sistem diye bir þey yok.. siz eleþtirmeyin bunu ben eleþtiriyorum.. eleþtirmeyince bir þeyin düzeldiðini görmedim.. hiçbir þey kendini çok iyi görerek düzelmez.. ünal formsuz mu kapasitesi mi bu göreceðiz 8 maçtýr formsuz olsun hadi.. umarým haklý çýkarsýnýz da ünal'dan ve teknik ekipten akýl fýþkýrýr.. en azýndan baþka takýmýn doktorlarý en deðerli oyuncusunun sakatlýðýný fark etmesin o bile bana yeter þu aþamada..

Benden bu kadar siz haklýsýnýz diyip geçiyorum Ayhan Bey.. gerçekten gerek yok.. vakit kaybý bir tartýþmanýn içindeyiz.. haklýsýnýz efendim.. ligin en iyi takýmýna ve en potansiyelli teknik direktörüne sahibiz ve umarým caný gönülden istiyorum ki takým baþarýlý olur güzel futbol oynar ve biz de stres atarýz.. iyi akþamlar iyi forumlar..
    Konu LittleFinger tarafýndan (16.09.2019 Saat 23:17 ) deðiþtirilmiþtir.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Çok ilginç..
    Ne Feneri daðýttýk..
    Evet Alanyaspor daðýttý biz de daðýtabilirdik ama daðýtamadýk de mi?? Çok ilginç..
    Geçen sene çok daha iyiydik ve takým bu sene o takýmdan fersah fersah geride diyorum nesini anlamýyorsun?? çok ilginç yahu.. ben güzel futboldan ve akýllý yönetimden öte bir þey beklemiyorum.. bundan da eser yok þimdi..

çok iyi filan deðiliz en iyi deðiliz diyorum bu neyi kanýtlýyor diye soruyorsunuz söylediðiniz þeylerin tam aksini kanýtlýyor!

Abdülkadir Ömür neden 6 ay yok açýklar mýsýnýz dinleyelim biraz?? Burada inanýlmaz bir akýlsýzlýk söz konusu..

O takýmdan Yusuf çýktý ve takým ne hallere düþtü.. Ünal Karaman bu takýmla 2 tam kamp dönemi 1 tam sezon geçirdi ve 8 haftadýr berbat bir futbol var.. sistem diye bir þey yok.. siz eleþtirmeyin bunu ben eleþtiriyorum.. eleþtirmeyince bir þeyin düzeldiðini görmedim.. hiçbir þey kendini çok iyi görerek düzelmez.. ünal formsuz mu kapasitesi mi bu göreceðiz 8 maçtýr formsuz olsun hadi.. umarým haklý çýkarsýnýz da ünal'dan ve teknik ekipten akýl fýþkýrýr.. en azýndan baþka takýmýn doktorlarý en deðerli oyuncusunun sakatlýðýný fark etmesin o bile bana yeter þu aþamada..
    Bu forumda içinde bulunduðumuz ve görünen o ki bulunacaðýmýz , yanlýþlarý haykýran bir iki kiþiden birisin..ben 40 yaþýndayým alýþkiniz hatalara,hakemlere,eyyamlara,yönetemeyen yönetimlere..ama gençler anlayamýyor..benim 14 yaþýnda kýzým,16 ve 7 yaþýnda oðlum var.. ben Trabzon da doðup büyüdüm.. Trabzonspor sevgisinin ne olduðunu biliyorum.. ölçüsü hacmi yok..ikinci lige bile düþsek vazgeçilmez bizim için.. ancak baþka þehirde doðup büyüyen çocuklar için durum farklý..

kýzým Beþiktaþ 9 kiþi ile yenilirken ki hýrsýný gördü, bu adamlar iki kiþi eksik olmasýna raðmen rakibi bunaltip 2 gol buldu..yenilse dâhi ona göre galiptir bu yolda ki maðlûp.. bizim takýmda ki en büyük eksiklik bu.. hýrs yok,gayret yok..en önemlisi umut yok çocuklar için..hep erteledim kýzýmý oyaladým.. çocuklar da Trabzonspor ile büyüsün istedim..ama daha fazla zorlamayacagim..

Maçtan önce bu maçý kaybetme ihtimalinden dem vurup yorum yazacaktým, ancak hazýr tetikçiler yüzünden yazamadým..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Maçý izlerken tansiyonum düþtü, krize girdim.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    müdür bana inan ünal karaman ýn babasý senin savunduðun kadar oðlunu savunmazdý adamcýlýk yapmayýn gördüklerinizi yazýn bu takým 2 senedir hocasý ayný her maçta gool yiyorsa her maçta rakip kim olursa olsun tonla pozisyon veriyorsa þuan ligin dibindeki 2 takýmýn aldýkarý 1 er puan trabzonspordan sa o hoca eleþtirilir.

Hocam o zaman þöyle söyleyeyim. Ya okuduðunuzu anlamýyorsunuz ya da hocaya yaptýðýmýz eleþtirileri göremiyorsunuz.

Hocaya istifa diyen tiplere hocanýn yaptýklarýný anlatmak zorundayýz. Birileri balýk hafýzalý diye gerçekleri deðiþtiremeyiz.

Ünal Karaman bu takýmý dipten alýp futbol oynatýr hale getirdi. Bu gerçeði inkar edenlerin samimi olduðuna inanmýyorum.

Bunlarý söylüyoruz diye adamcý olmam. Ünal Hoca'nýn deðiþiklik konusundaki hatalarýný defalarca yazdýk. Bu maçta da yaptý.

Ama adama çöp, istifa diyenler gitsin kumda oynasýn. Herkes kendi çapýna baksýn diyorum. Kimse buna alýnmasýn.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Futbol topunu görse ''Karpuz'' zannedecek tipler Ünal Karaman'a çöp diyor.

Bence çöp olan sizin zihniyetiniz! Üstelik farkýnda da deðilsiniz. (Yapýcý eleþtiri yapanlarý tenzih ederim.)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Ünal bugün gitsin diyenlerden deðilim.
    Ama ünal karaman dipten aldý bir yere getirdi diye, ayrýlýðý
    tartisilmaz kýlýnmaz.
    Daha ileriye götüremediði kanýsý kesinleþir ise, bayraðý devreder.

Ama bilsin, bu kadronun oynayacaðý oyun bu deðil.

Rezil bir futbol var bilmem kaç maçtýr.

Bu yavaþ yavaþ skorda da rezilliðe sebep vermeden önlem al.

Yoksa bu gidiþin sonu belli.

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kýsmen çözüm belli, geçen yýlki 10 nolu sisteme acil geçilmeli. Orayý kotarabilecek birini bulup koyacaksýn, gerekirse altyapýdan. Yönetimde ilk iþ 10 no bakacak devre arasýna kadar. Ahmet Canbaz 10 no deðil mi ? elemaný izleyemedik bile nedir necidir diye. Geçen yýl iyi oynayan o kadro, iyi oyuna, golü bulmasýna raðmen çok pozisyon veriyordu. Biz de savunmayý çözer iþimize bakarýz dedik ama býrak savunmayý çözmeyi 10 sene geri gittik. Þuna adým gibi eminim ki Ünal hoca savunma nasýl yapýlýr kendi de bilmiyor, futbolu bilmeyen bi adama sorsanýz "Nasýl savunursun kaleni?" diye, adamýn aklýna ilk "kalenin önüne yýðýlýrým" gelir. Bizim hocamýz da bunu yaptý iþte. Durumun vahimliðini çözemeyenler belki ayýkýr.

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok ilginç..
    Ne Feneri daðýttýk..

Benden bu kadar siz haklýsýnýz diyip geçiyorum Ayhan Bey.. gerçekten gerek yok.. vakit kaybý bir tartýþmanýn içindeyiz.. haklýsýnýz efendim.. ligin en iyi takýmýna ve en potansiyelli teknik direktörüne sahibiz ve umarým caný gönülden istiyorum ki takým baþarýlý olur güzel futbol oynar ve biz de stres atarýz.. iyi akþamlar iyi forumlar..
    Aman eleþtirmeyin bir iki defa denedim piþman oldum. Takýmýný eleþtirdiði için “ezik” damgasý da yedik bir ara. Yanlýþa yanlýþ diyemiyoruz maalesef yazdýklarýnýza harfiyen katýlýyorum. Son paragraf dahil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Trabzonsporun en büyük handicapý neden þampiyon olamaz: stratejisi yok ,lafta þampiyonluk mücadelesi verir malesef

istanbul takýmlarýnýn en dandik futbol oynadýðý sezonlarý yaþýyoruz eee sen top oynamýyorsan olamassýn þampiyon

geçen sene gs þampiyon yaptýlar diyor baþkan iyide geçen sene sen naptýn? salak salak puanlar verdin

kaybettiklerini bir daha hatýrla

https://www.sahadan.com/takim/trabzo...o2rqgpd5nr7fqi

gs a dört atan ama þampiyon olamayan takým hehe sadece hakem deðil sen kendi ayaðýna da sýktýn

gençler maçý bunun en büyük örneði

geçen senede absürd puanlar kaybedildi
    Konu erenslash tarafýndan (17.09.2019 Saat 02:59 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    9 yabancýyla maça çýkmýþýz, huseyin'den parmak'tan bahsediyorsun.
    Abi kabul et dün parmak 22 oyuncunun en kötüsüydü.Bir tane adam kovalamadý,top kalmadý.yusuf o bölgede oynarken her maç en çok koþan adam oluyordu.

Huseyin gölde yüzde yüz hatalý.ters kademe yapacaðým diye alaný boþalttý.

Oyun görüþü ve pozisyon bilgisi çok zayýf bir adam.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

2.lik koltuðunda olacaktýk,

Ah Ünal Hoca ah (Doðan ERDOÐAN'ý alsaydý)
    Ah Sörloth ah (4 net golden birini bile atsaydý)
    Ah tetikçi Mete ah (Bize yaptýðý 11.vukuat)
    Þerefsiz tff ve mhk
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

kaptan kesinlikle Perreira olmali. bu macta sayet o kaptan olsaydi. ikinci golde büyük isyan ederdi ve o top santraya gitmezdi. bizim takimin topu santraya götürmesi demek biz golü Kabul ettik demek. bu Kadar amatörlük olmaz. yazik su giden puanlara.

ünal karaman'a zaten bir sey demiyorum zira maci kazanmamak icin her seyi yapti. sanirim oyuncu degisikligi konusunda ligin en vasat hocalarindan biri.

ortasahada ihtiyacimiz olan oyuncu cafertcan ve Dogan erdogandir.

__________________Ugurcan__________________
    Perreira (c)____Hosseini______Ivanildo_____Novak
    ___________Dogan________Sosa_______________
    Parmak__________Cafercan___________Nwakaeme
    _______________Sturridge_____________________

simdilik en ideal kadro budur.
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý Ahmet AYDIN-28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým kötüydü dün ve bu sezon hemen hemen her maçta. Ama bjk/gs ile karþýlaþtýrmak nedir? Sezon baþýndan beri ikisinin de maçlarýný izledim. Þu halimizle bile ikisinden iyi top oynadýk. Kötü oynadýðýmýz halde geçen senenin þampiyon kadrosuna "yýldýz transferler" yapmýþ gs'den iyi top oynadýðýmýzý çok net söylüyorum. Ama taraftarlara baksak biz futbolcularý, teknik heyeti, yönetimi af edersiniz itin g.tüne sokuyoruz, onlarýn taraftarýnda gündem federasyon, hakemler, basýn, diðer takýmlar. Geçen sene bu zamanlarda da aynýydýk. Üst üste iki galibiyet alsak hepsine aðamsýn paþamsýn deriz.
    Tamam takým kötü oynuyor, ki iyi oynamasýný bugün saydýrdýðýmýz kiþiler bizden daha çok ister ve kapasitelerince bunun için uðraþýr. Kapasiteleri yoksa suçlu kesinlikle futbolcu ya da teknik direktör deðil bunlarý getiren yönetimdir. Yönetimde suç yok derseniz o zaman suçlu bu yönetimi seçen üyelerdir. Onlarda da suç yok diyorsanýz suçlu üye olmayýp her kötü sonuçta gözüne kestirdiðine küfür/hakaret eden taraftarlardýr.

Sade bir Trabzonspor taraftarý olarak ilk haftalarýn böyle olmasý beni sevindiriyor sezon öncesi ve þu ana kadar kamuoyunda ve taraftarýmýzdaki havayý görünce. Süper takýmý, süper futbol, açýk ara þampiyonluk, Avrupa'da yarý final vb. Beklenti çabucak düþsün takým da rahatlasýn taraftarda.
    Yoksa kelle al, kafa uçur baþarý gelsin diye bekle. Ne zaman geldi böyle baþarý?
    Dün bunlarý yazmýþtým. Bugün fbyi de ekliyorum. Alanya adamlarýn içinden geçti. Gündemleri ne hoca, ne yönetim. ne futbolcular. Kural hatasý varmýþ ondan yenilmiþler Biz kelle istemeye devam edelim.
    Emre AYGÜN, Aliþen KANDÝL, Ergin KELEÞ, Yusuf KURTULUÞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barýþ MEMÝÞ, Kadir KELEÞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)