Sayfa 82 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 72 80 81 82 83 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2131 adet sonuctan sayfa basi 2,026 ile 2,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliði | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Alper Beyazay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ivanildo da yalan oldu geçmiþ olsun
    Ondanda bir halt olacaðý yoktu huseyniyi Allah korusun hüseyin veya campi yanýnda oynar.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ondanda bir halt olacaðý yoktu huseyniyi Allah korusun hüseyin veya campi yanýnda oynar.
    Hüseyin bu takimda en fazla 4. stoper olur.
    .

Francesco
    Totti

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Sosa gibi adam var elimizde yanýna doðru partner seçemediðimiz için adamýn da canýný çýkarýyoruz, yapacaðý iþi de yapamýyor.

Sosa'yý sahada dinlendiremiyorsun. 90+1'e kadar deli gibi koþtu durdu. Kaç yere ayak soktu taca attý, kaç top kesti, kaç pres yaptý ben sayamadým.
    Bu adamý geriden oyun kurucu yapýyorsan yanýnda bir ciðersiz lazým, yanýnda en azýndan Onazi kadar pas arasý yapcak top kazancak Sosa'yý dinlendirecek adam lazým. Obi Mikel yumuþak adam al ver yapar, bolca rakibi izler, pres kalitesi çok düþük. Karambole ayaðýna çarpýcak da top kapýcak. Pasör mü oda pasör ama topu kazanamadýktan sonra pasör olsan ne. Mikel Sosa'nýn daha düþük efor sarfeden þekli gibi oynuyor. Ýþimize yaramaz. Bu diziliþte yaramaz. Mikel'in olduðu tüm maçlarda göbek delik deþik oluyor bu tesadüf felan deðil.

Sosa'dan þuan hem Colman'ýn hem Selçuk'un yapmasý gerekeni yapmasýný bekliyoruz. 34 yaþýnda adam 90+1'de geri koþamadý son anlarda o ana kadar elinden geldiðince takýmýn en çok koþanýydý. Sosa'nýn yanýnda Mbia tarzýnda bir oyuncu olacakta izleyecektik. Mbia-Sosa-Yazýcý gibi bir üçlüyü.

Ekuban'ýn ofansif katkýsýný konuþuyoruz da geriye gelip yaptýðý savunma desteði, beke kadar adam sýkýþtýrmasýný, ikili mücadelede kaptýðý toplarý hiç konuþmuyoruz. Orta sahanýn bir diðer rezil duruma düþmesi Ekuban'ýn olmamasý. Ekuban forvet arkasý oynasada ortalama bir 6 numara kadar fiziksel mücadeleye giriyordu rakiple. Bu maçta böyle bir oyuncumuz da yoktu ki bir sürede olmayacak.

Ekuban dönene kadar eðer Mikel-Sosa-Parmak oynayacaksak yandýk. Bu 3'lü düzende Sosa kýrmýzý kart görür yakýn bir zamanda. 2-3 haftaya olur.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Bunumu besleyecez biz twiter da fink atýyor takým olmuþ aglayaný yok.
    Transferde çuvalladýk. Yönetim çok büyük hatalar yaptý. Onazi Ligin 2.yarýsýnda %60'lýk seviyede oynayacak hale gelirse iyidir. Çok beklentiye girmeyin.

Alýntý Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün staddaydým.
    Birde eve gelip evde maçý izledim.
    Anladým ki tribün ve tv arasýnda daðlar kadar fark var.
    Yediðimiz goller gayet olaðan ya da hiç baský yememiþiz gibi gözüküyor ama tribünde takimin bütün fireleri ortaya çýkýyor.

Ünal Hocama tavsiyem ;
    Belki kulübede oyunu gerçekten görüp okuyamýyor.Maratona bir tane adam koysun yardýmcý olarak.

Maç 2-1 e geldiðinde 30 bin kiþinin gördüðü Sörloth-Doðan ve Advijaj-Sturridge hamlelerini o göremedi malesef.

Sonuç...Ziyan olan 2 puan.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Biz TV'den 3 kiþi izledik 60.dk Sorloth Doðan deðiþikliðinde 3 kiþide mutabýktý. Staddan takýmýn derinliði ve koþmayanlar, topsuz oyun çok daha iyi analiz edilebiliyor elbet ama orta sahanýn çöktüðünü Sorloth'un yürüyecek hali olmadýðýný Hesap makinesinden izlesen bile görürdün bu maçta.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafýndan (16.09.2019 Saat 19:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

yusuf yazýcý nýn eksikliðini nasýl hissediyoruz görüyoruz defansta ofansta her yerde..yusuf oynadýðý maçlarda takýmýn en çok koþan oyuncusu olurdu hep..bu koþular boþuna deðilmiþ demekki..bakalým yerini neyle dolduracaðýz..

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

sturiç'i kenarda gördüðümde sörloth çýkacak sandým..

bir kontra oyununda asla oynayamayacak bir oyuncu sörloth.. tahta bacak.. sað ayaðý hiç yok.. nerden buluyoruz böyle tipleri anlamak mümkün deðil..

bu pivot santrafor tanýmýný kim bulduysa allah onun cezasýný versin..

daha da kötüsü hýzlý oynamaya çalýþýyoruz, pas oyunu yapmaya çalýþýyoruz ama ilerde pivot santrafor kullanýyoruz.. anlamak mümkün deðil..
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul

6 puaný bu takým almadý, abduþ ve ekuban vardý.
    Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýmzaa 6 puan toplaybildik onu bile nasýl aldý bu takým ona hayret ediyorum ligin cidden en kötü top oynayan 3 takýmýndan biriyiz aksini iddaa eden var mý???

Nereden
    Ýstanbul

ah abduþ yaktýn bizi
    Konu yazýkoldu tarafýndan (16.09.2019 Saat 19:22 ) deðiþtirilmiþtir.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hakem güzel maç yönetti geçelim bu iþleri böyle ucuz kararlara aðlamak bize yakismaz
    Bunu görebilen birkaç kiþiyiz sanýrým. Medya Trabzonspor un yetersiz kadro ve teknik hatalarýný, yönetim hatalarýný konuþmuyor. Neden? Asla baþarýlý bir Trabzonspor iþlerine gelmez.
    Hastalýðý göstermek tedavi öncesi teþhis iþlemidir.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Kötü oynuyoruz kötü oynadýk kötü oynayacaðýz .. düzeltme yok hep ters hep ters.. feneri bu sene iktire iktire götürürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bu maçý almýþ olsak, sivasda belki sosayi oynatmazdik, þimdi zor ama kazanmamýz gereken bir mac halini aldý sivas maçý.
    Bu tempoyu nasýl kaldýracak sosa merak ediyoru.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

hoca hakkýndaki fikirlerimi ziyadesiyle beyan ettim sene baþýndan bu yana, tekrar tekrar yazýp laf ebeliði yapmak istemiyorum.

farklý bir noktaya dikkat çekmek istiyorum; bizim takým geçen sene de milli maç aralarýndan kötü döndü hep. yani istatistik olarak açýp bakmadým ama milli maç sonralarý genelde puan kaybettiðimizi hatýrlýyorum. bir konuda istikrar varsa o konu tesadüfle açýklanamaz. milli ara dönüþlerindeki performans düþüklüðü de teknik ekibin yetersizliðinin göstergesidir.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý odyseuys Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hoca hakkýndaki fikirlerimi ziyadesiyle beyan ettim sene baþýndan bu yana, tekrar tekrar yazýp laf ebeliði yapmak istemiyorum.

farklý bir noktaya dikkat çekmek istiyorum; bizim takým geçen sene de milli maç aralarýndan kötü döndü hep. yani istatistik olarak açýp bakmadým ama milli maç sonralarý genelde puan kaybettiðimizi hatýrlýyorum. bir konuda istikrar varsa o konu tesadüfle açýklanamaz. milli ara dönüþlerindeki performans düþüklüðü de teknik ekibin yetersizliðinin göstergesidir.
    ligde milli aralarda hazýrlýk maçý yapmayan tek takýmýz..
    Attan inip eþeðe bindik!

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Abi 15 gün top oynamamýþ adamlar. Sahada dili dýþarýda kalýyor rakibin yarisi kadar kosamiyor, irdelenmesi gereken bu. Yorgun morgun diyorduk son maçlarda. O da hikaye gördük. Savunma yapmayý bilmeyen top kapabilecek adam yok ileride ve orta sahada.
    Takým halinde topun arkasýna geç denas yap hýzlý hücuma çýk. Çok mu zor yahu.
    Doðan her maç oynasýn abi. Yetersiz mi ayaðýmý kötü boþver fark etmez. Defans yapsýn defansin önünde dursun yeter. Mikel parmak sosa vs bunlarýn hiç biri o adamýn kesiciliginde deðil. Onazi düzelsin dönsün oda gelsin baþlasýn. Gerekirse yan yana oynasýn Doganla. Nasýl olsa hücumda bireysel takýlýyoruz. Golü her türlü atarýz.
    Abdülkadir ne oynar abi, 6 mi 8 mi sahada oda kendine soruyor heralde nerede dursam ne yapsam diye. Mikel slow motion oynuyor. Evet ayaðý düzgün akýllý isabetli oynuyor ama. Genç mikel ýsýran ezen fizikli mikel yok muhtemelen olmayacakta. Rotasyonda deðerlendirilebilir anca.
    Ünal Karaman çok seviyoruz ama olmuyor hocam.

Mi A1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

LittleFinger - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evt normal psikolojik sartlarda takimin o anki havasinda Fb macinin en kolay macimizin olduguni hala söylüyorum ama asla fark atariz demedim..dememde..Sampiyonluk meselesine gelince..Abdülkadir ve Ekuban haftalarca olmayacak..Ikiside cok önemli eksik..Eger az kayipla cikarsak zirve yarisinda olacagiz..Türkiye de en kötü oyunumuzdan bile misli misli kötü oynayan bir Ist. takimi sampiyon yapilacak..Lig bu yani..

Bunu ikinci defa diyorsun..Fb ye fark atacagiz demedim hicbir zaman..Bunu o ,,Little" beynine sokmani rica ediyorum..
    Fenerbahçe yi daðýtacaðýmýzý, ligin en basit maçý olduðunu defalarca Fenerbahçe maçý baþlýðý altýnda yazdýnýz.. birine küçük beyinli derken en azýndan yazdýklarýnýzý bir gözden geçirin de bari..

Russell ne kadar haklý çoðu insan düþünmüyor.. yazdýklarýnýzý okumanýzý öneririm.. buraya alýntýlayamadim.. açýp bakýn Fenerbahçe yi sosa gününde olursa dagitiriz yazdýðinizi görebilirsiniz.. fark atmakla daðýtmak arasýnda çok büyük fark var diyorsaniz tabii orasý öyledir muhakkak.. Fenerbahçe yi de daðýta daðýta bir hal olduk..

Ýkinci kisma hiçbir cevap da vermemissiniz.. en deðerli oyuncususunun sakatlýðýný fark edemeyip oynatýp bizi 6 ay eksik býrakan da yine Ünal Karaman in baþýnda olduðu teknik ekiptir..

Little beyinli ben olayým hadi yine ne yazdýðýndan bir haber olup hakaret eden de siz olun..
    Oy Trabzon Trabzon yýk yeþil sahalarý
    Çýk yukarý ezilsin istanbul aðalarý

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý LittleFinger Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe yi daðýtacaðýmýzý, ligin en basit maçý olduðunu defalarca Fenerbahçe maçý baþlýðý altýnda yazdýnýz.. birine küçük beyinli derken en azýndan yazdýklarýnýzý bir gözden geçirin de bari..

Russell ne kadar haklý çoðu insan düþünmüyor.. yazdýklarýnýzý okumanýzý öneririm.. buraya alýntýlayamadim.. açýp bakýn Fenerbahçe yi sosa gününde olursa dagitiriz yazdýðinizi görebilirsiniz.. fark atmakla daðýtmak arasýnda çok büyük fark var diyorsaniz tabii orasý öyledir muhakkak.. Fenerbahçe yi de daðýta daðýta bir hal olduk..

Ýkinci kisma hiçbir cevap da vermemissiniz.. en deðerli oyuncususunun sakatlýðýný fark edemeyip oynatýp bizi 6 ay eksik býrakan da yine Ünal Karaman in baþýnda olduðu teknik ekiptir..

Little beyinli ben olayým hadi yine ne yazdýðýndan bir haber olup hakaret eden de siz olun..
    kardeþim burda bazý arkadaþlar adamcýlýðýn eyyamýný yapýyor ben her zaman þu tezi savundum asýl olan trabzonspordur þahýslar gelip geçicidir burda yani forumda ünal karamandan böyle çok þey baþarmýþ bir mýcize gerçekleþtirmiþ ve dokunulmaz olarak görüyor buradan ünal karaman gibi ne adamlar geldi geçti ünal karaman bu takým için son derece vasat ve kötü bir hocadýr benim tavsiyem adamcýlýðý býrakýn gördüðünüzü yazýn.
    Konu redbul tarafýndan (16.09.2019 Saat 21:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Ünal hoca geçen sene doðru iþler yaparken arkasýnda duruldu.
    Sonuç alamamasýna raðmen duruldu.

Bu sene sonuç yok, üzerine yanlýþ iþler yapýyor. Bu arkasýnda durulacak bir vaziyet deðil. Üzerine koymasý gerekirken takým oyunu olarak, bugün dibi buldu.
    Takým oyunu ve topa hakimiyet olarak ligde bizden daha kötüsü yok.

Bunun arkasýnda mý duracaðýz?

Ya düzeltecek, ya gidecek.

Doðru iþler yaparken sonuç alamasa da karþý durmak ne kadar yanlýþ ise,
    Yanlýþ iþler yaparken yanýnda olmak o kadar yanlýþ.

Saçmalama hakký yok.

Yok efendim þampiyonluk sözünü hatýrlatmýþ.
    Ulan camia arkasýnda durmasa malatya maçýnda kendi ipini kendi çekmiþti ?

Kim hatýrlattý? Camia mý o mu?

Herkesin burnu büyüdü!!

Ünal münhal tanýmam eðer takýma zarar vermeye baþladýysa.

Sonuç, yoksa umut veren oyun.
    Ikisini de beceremiyor ise bir zahmet gider.

2-3 hafta içinde toparlamazsa giyotin iner kafasýna.
    Ýnmeli de!!

LittleFinger - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim burda bazý arkadaþlar adamcýlýðýn eyyamýný yapýyor ben her zaman þu tezi savundum asýl olan trabzonspordur þahýslar gelip geçicidir burda yani forumda ünal karamandan böyle çok þey baþarmýþ bir mýcize gerçekleþtirmiþ ve dokunulmaz olarak görüyor buradan ünal karaman gibi ne adamlar geldi geçti ünal karaman bu takým için son derece vasat ve kötü bir hocadýr benim tavsiyem adamcýlýðý býrakýn gördüðünüzü yazýn.
    Adam öyle bir þey söylemedim diyip hakaret de edebiliyor.. kafalar bu þekilde.. Fenerbahçe maçý baþlýðý orada açýk duruyor..

Þuna bir cevap versin baþka bir þey demiyorum??
    Abdülkadir Ömür takýmýn en deðerli en genç oyuncusunu Malatya maçýnda sakatlanýp oyundan alýndýktan sonra AEK maçýnda saçma sapan bir rotasyon sonucu sahaya çýktý.. maç bu saçma rotasyon yüzünden ( bu maçta bu saçma rotasyonu eleþtirdik diye yine tepki aldýk tabii ki - takýmýn sadece iki stoperi ve ön liberosu deðiþtirilerek rotasyon yapýldý ve bu oyuncularýn bireysel hatasý sonucu turu kaybediyorduk ) zora girince Abdülkadir aþýrý zorlandý efor sarfetti.. MR çekildi ödem var denildi.. fenerbahçe maçýnda oynayamadý.. sonra Milli Takýmýn doktorlarýna - bakýn Trabzonspor doktorlarý deðil??- Abdülkadir Ömür'de menisküs tespit edildi..

Takýmýn en deðerli oyuncusu Ünal Karaman'ýn baþýnda olduðu teknik ekibin teknik yetersizliði ve ihmalleriyle sakatlandý?? hem de 6 ay.. menisküs yüzünden 6 ay sakatlandý takýmýn en deðerli oyuncusu.. ayný þekilde Yusuf Sarý da sakatlandý ve onun sakatlýðýný da yine milli takým doktorlarý tespit etti.. Yusuf Sarý belki de oynadýðý maçlarda sakattý ve onu da durduk yere taraftarýn önüne atmýþ oldu??

Bu bile Ünal Karaman'ý eleþtirmeye yeter.. kimse Ünal Karaman'ýn Trabzonsporluluðunu vatan aþkýný eleþtirmiyor.. teknik olarak yetersizliðini eleþtiriyor..

Trabzonspor 4 lig maçýna 4 uefa maçýna çýktý.. 8 resmi maçta ilk maçtaki sorunlar hala ve hala devam ediyor?? parmak sahada gezerken oyundan alýnmýyor.. gol yer yemez parmak'ý oyundan alýp sahaya kurtarýcý diye 2. ligden öte tecrübesi olmayan orada da az maça çýkmýþ fýratcan'ý alýyor?? ya bizimle dalga geçiyor ki buna ihtimal vermiyorum ya da teknik olarak yetersiz..

Takým geçen seneden fersah fersah geride görmek için futbol profesörü olmaya gerek yok??

Ayaðýnýn tozuyla gelip 3 gol atan gerçekten iyi de performans ortaya koyan Sörloth rezil halde.. antremanda ne yaptýnýz bu çocuða da bu hale geldi??

Bu sorularýn cevabýný veremeyip söylemedim öyle þeyler seni küçük beyinli - aslýnda söylediðini de yukarýda yazdým - demek kolay..

Benim için insanlar ikiye ayrýlýyor akýlsýzlar ve akýllýlar.. temelde bütün mesele bu..

Bu takýma mikel'i aldýrýp mikel'den ýsýran basan koþan bozan oyuncu performasýný isteyemezsin.. alýnýrken bir þey demedim hiçbir transfere de kötü yorum yapmadým.. sahada oynanan oyun ise rezalet.. dün parmak'ýn o kadar sahada kalýp gol yenilince çýkarýlmasý trajikomik??

Ünal Karaman dünkü adam deðil yaþý da 40 deðil.. Bu eleþtiriler de gayet haklý eleþtiriler..

Takýmýn bir oyunu olmadýðýný sistemi hiç olmadýðýný görmüþ olduk geçen seneki oyuncu grubu bir hava yakalamýþ ve ilerlemiþ.. birkaç oyuncu deðiþince takým ''mala'' baðladý.. takým savunmasý sýfýr.. pas oyunu sýfýr.. atak varyasyonlarý sýfýr.. teknik direktör adý üstünde teknik direktördür.. sistemi oyun planýný takým savunmasýný inþa eder.. her þey biz Trabzonspor'uz naz çekmeyiz diyince düzelmiyor.. evet bu süslü laflar hoþumuza gidiyor ama sahada bir karþýlýðý yok.. milli aradan döndük en ufak ilerleme yok??

neyse.. ben zevk için takip eden biriyim.. varsýn little beyinli olalým siz de akýllýlarsýnýz..

Bu futbol devam ederse olacak olan en fazla 4. lük uefa'dan da elenmek olur.. geçen seneki ümraniye maçý gibi bir süprizle de kupadan elenmek içten bile deðil.. çünkü ligde 3'te sýfýr çekmiþ 3 maçta 2 gol atmýþ 7 gol yemiþ takým elini kolunu sallaya sallaya defalarca gol pozisyonuna girdi Uðurcan olmasa maçý verirdik bile..

daha önce de yazdým gerçek manada soru soruyorum.. yukarýda soru iþareti bulunan kýsýmlar gerçek manada soru sorduðum cümlelerdir.. cevap vermiyorsanýz da vermeyin bu kadar basit..
    Konu LittleFinger tarafýndan (16.09.2019 Saat 21:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Oy Trabzon Trabzon yýk yeþil sahalarý
    Çýk yukarý ezilsin istanbul aðalarý

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Dogru yabanci tercihleri ,dogru hoca, dogru oyun kurgusu bakin nasil patlatti alanya þikecilerin balonunu..

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dogru yabanci tercihleri ,dogru hoca, dogru oyun kurgusu bakin nasil patlatti alanya þikecilerin balonunu..
    Ligde herkes herkesi yenebiliyor, bu sezon lig geçen sezonkinden de zor geçecek gibi görünüyor. Bu nedenle kendi sahamýzda kesinlikle ama kesinlikle puan kaybetmemeliyiz. skordan ziyade, ligin son sýrasýndaki takýma oynanan oyun hepimizin aklýnda soru iþaretleri býraktý, ne diyelim en kýsa sürede düzelir inþallah...
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

yigits - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Erol Bulut’u tebrik etmek lazým. Gittiði her yerde fark yaratýyor. Ben Alanya’yý bu sezon ilk kez izledim, fizik gücü muazzam bir seviyede. Feneri adeta dövdüler.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üstelik de bu sezonun en kötü oyunuyla.. Alanyasporu sezon baþýndan beri takip ediyorum...en kötü futbolunu bu akþam oynadý..bu oyun bile fenerin içinden geçmeye yetti..
    Konu nevzat61 tarafýndan (16.09.2019 Saat 21:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Nereden
    Ýstanbul

Çýkana kadar gayet iyiydi bence. Çýkýnca daðýldý defans hele de Hüseyin girince. Her top yanýndan geçerek gol atan adama gitti. Bu kadar düþüþ normal deðil bu adamda.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal hoca geçen sene doðru iþler yaparken arkasýnda duruldu.
    Sonuç alamamasýna raðmen duruldu.

Bu sene sonuç yok, üzerine yanlýþ iþler yapýyor. Bu arkasýnda durulacak bir vaziyet deðil. Üzerine koymasý gerekirken takým oyunu olarak, bugün dibi buldu.
    Takým oyunu ve topa hakimiyet olarak ligde bizden daha kötüsü yok.

Bunun arkasýnda mý duracaðýz?

Ya düzeltecek, ya gidecek.

Doðru iþler yaparken sonuç alamasa da karþý durmak ne kadar yanlýþ ise,
    Yanlýþ iþler yaparken yanýnda olmak o kadar yanlýþ.

Saçmalama hakký yok.

Yok efendim þampiyonluk sözünü hatýrlatmýþ.
    Ulan camia arkasýnda durmasa malatya maçýnda kendi ipini kendi çekmiþti ?

Kim hatýrlattý? Camia mý o mu?

Herkesin burnu büyüdü!!

Ünal münhal tanýmam eðer takýma zarar vermeye baþladýysa.

Sonuç, yoksa umut veren oyun.
    Ikisini de beceremiyor ise bir zahmet gider.

2-3 hafta içinde toparlamazsa giyotin iner kafasýna.
    Ýnmeli de!!
    Trabzonspor geçmiþinde önemli bir futbolcu olmak bu kulüpte teknik direktörlük yapmasý için yeterli bir durum mudur. Tek soru.

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ah ah alanya da yendi, yanmaya devam.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)