Sayfa 84 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84 85 86 SonuncuSonuncu
Toplam 2131 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliði | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    50

Arkadaþlar;
    aþaðýdaki yazýyý tahmini 15 gün önce buradan yazdým
    keþke yanýlan ben olsaydým...

-iþimizi sýký tutmadýk
    -maça hýzlý baþlamadýk
    -pres yapmadýk
    -rakibi küçük gördük
    -laubali sulu oynadýk

pazar akþamý yenseydik puan cetvelinde 2.sýrada olacaktýk.
    sörlot ne kadar rahatsýn,ne kadar vurdum duymazsýn ne kadar aðýrsýn
    inanýlýr gibi deðil
    23 yaþýndasýn be kardeþim
    birazcýk hareketli ol
    kaný gibi hareket ediyorsun sahada.

4.hafta lgin hiç puan alamamýþ takýmý ile karþýlaþacaðýz.
    klasik olacak ama gerçekten zor bir maç olacak.
    ünal hoca maçýn ciddiyetini futbolcularýmýza iyi anlatmalý.
    iþi sýký tutmalýyýz
    maça hýzlý baþlamalýyýz
    pres yapmalýyýz
    rakibi küçük görüp
    fernandez gibi obi mikelin yaptýðý laubali hareketlerden uzak durmalýyýz.
    ciddi bir sakatlýk olmadýðý sürece klasik 11 le sahaya çýkacaðýmýzý düþünüyorum

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bizim takimin topu santraya götürmesi demek biz golü Kabul ettik demek. bu Kadar amatörlük olmaz. yazik su giden puanlara.
    Bizim oyuncu ve teknik ekip EFENDÝ olmak ile ENAYi olmayý karýþtýrýyor. Hakkýnýn yenmesine göz göre göre boyun eðmek ENAYÝLÝKTÝR...
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Maçý her türlü haketmedik, hatta puam bile almamalýydýk bu maçta da...

Golden önceki faulden sonra ve o pozisyon gol olduktan sonra kimsenin hakeme itiraz etmemesini kabullenemiyorum hal, sinirden kendimi yiyorum...

Sonra yönetici aðlýyor sosyal medyadan hakkýmýzý yedirtmeyiz diye...

Ulan yediler iþte...

Daha ne olacak...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2.lik koltuðunda olacaktýk,

Ah Ünal Hoca ah (Doðan ERDOÐAN'ý alsaydý)
    Ah Sörloth ah (4 net golden birini bile atsaydý)
    Ah tetikçi Mete ah (Bize yaptýðý 11.vukuat)
    Þerefsiz tff ve mhk

maalesef bizden bi halt olmaz. ayrica su mactan sonra hocaya olan güvenim de gitti
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

bu arada bilmedigimden soruyorum. Hocaya Dogan Erdogan'i neden oyuna almadigi soruldu mu???
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

bu arada bilmedigimden soruyorum. Hocaya Dogan Erdogan'i neden oyuna almadigi soruldu mu???
    Bizim yerel basin'da bunu soracak malesef 1 ! kisi dahi yok, YES dahil.

hep sacma sapan gereksiz sorular.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    50

bay sturridge...
    aklýma geldikçe yediremiyorum halaa

be kardeþim yýldýz oyuncusun..
    bir aðýrlýðýn var....
    kendi evimizde öndeyken
    sana yapýlan faul verilmiyor ve gol yiyoruz
    sturridge
    senin VAR denen sistemden haberin var mý?
    ne iþe yaradýðýný biliyormusun?
    bu ne efendilik,bu ne centilmenlik bu ne sessizlik...
    kardeþim birazcýk profesyonel olun
    cin olun ulan cinnn
    sana faul yapýlýyor kardeþim
    hakemin yanýna gideceksin ýsrarlý bir þekilde derdini anlatacaksýn
    ýsrar edeceksin ýsrar edeceksin ýsrar edeceksin ki
    var daki kiþiliksiz hüseyin ,mete denen adama git gizle diyecek
    sen öyle pozisyondan sonra malak malak durursan ...
    geçmiþ olsun.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

https://soundcloud.com/derints/img-1...o-convertercom

Arkadaslar,
    yine güzel derlemis.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam o zaman þöyle söyleyeyim. Ya okuduðunuzu anlamýyorsunuz ya da hocaya yaptýðýmýz eleþtirileri göremiyorsunuz.

Hocaya istifa diyen tiplere hocanýn yaptýklarýný anlatmak zorundayýz. Birileri balýk hafýzalý diye gerçekleri deðiþtiremeyiz.

Ünal Karaman bu takýmý dipten alýp futbol oynatýr hale getirdi. Bu gerçeði inkar edenlerin samimi olduðuna inanmýyorum.

Bunlarý söylüyoruz diye adamcý olmam. Ünal Hoca'nýn deðiþiklik konusundaki hatalarýný defalarca yazdýk. Bu maçta da yaptý.

Ama adama çöp, istifa diyenler gitsin kumda oynasýn. Herkes kendi çapýna baksýn diyorum. Kimse buna alýnmasýn.
    kardeþim ben okuduðmu çok iyi anlarým gözlemlerimide iyi yaparým ünal kaaman bu takýmý geçen sene 4. yaptý senin kriterinde 4. baþarý ise söyleyecek sözüm yok bende 4. lük baþarý deðildir ve ünal karaman yüzünden bu takým geçen sene en az 10 maçta puan verdi ünal karaman 30-40 yaþ aralýðýnda olur sabredersin dersinki genç hatalarýndan ders çýkaracak ama ünal karaman 50 küsur yaþýna gelmiþ bu yaþtan sonra gram kendini geliþtiremez ve üstüne üstlük yaptýðý hatalardan da gram ders çýkaracak bir þahýs deðil 2 senedir bir hoca oyncu deðiþikliðinde hata yapýyorsa ve ders çýkaramýyorsa zaten tartýþmanýn da bir anlamý yok.

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yýllardýr Avrupa’ya gidememiþ takýmý Avrupa’ya taþýmak baþarýdýr. Geçen yýl Burak,Onur ve sakatlýk sorunlarýna daha sonra transfer yasaðýna raðmen bunu yapmasý ve bunu yaparkende ilgin en kaliteli futbolunu oynatmasý büyük baþarýdýr.Emeðini görmezden gelemeyiz.

Fakat bu yýl oynanan kötü futbol,yaþanan sakatlýklarýn çokluðu,bariz ortada olan kondisyon sorunu ve maçlardaki yanlýþ müdahaleler direk Ünal hocanýn eksi hanesine yazýlýr.

Bu yýl nasýl yeni transferler hazýr deðilse hocada henüz hazýr deðil maalesef.Ortada kaybedilmiþ bir þey yok fakat tez toparlanmak gerekir. Hoca için çapsýz,yetersiz gibi cümleler kuranlarý da fazla dikkate almamak lazým her puan kaybýnda ayný þeyleri yazan tipler bunlar.
    Aðasarlý_61

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Arkadaþlar kusura bakmayýn ama þu maçtan sonra hala hakem diyenleri anlayamýyorum. Hakem Sturridge'e faul verseydi ve gol iptal olsaydý maç yine 2-2 biterdi.
    Ýnadýna Trabzonspor !

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Alper Beyazay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor geçmiþinde önemli bir futbolcu olmak bu kulüpte teknik direktörlük yapmasý için yeterli bir durum mudur. Tek soru.
    Ünal geçmiþte önemli bir futbolcu olduðu için deðil, tecrübesi ve birikimi sayesinde hoca oldu. Evet belki birinci adam olmadý hiç ama üst seviyede ikinci adam olarak hem ligde hem milli takýmlarda hem de Avrupa kupalarýnda hep vardý. Buna da tecrübe deniyor. Eðer sizin kastettiðiniz durum olsaydý bugün takýmýn hocasý Fatih Tekke veya Hami olurdu. Ünal bu koltuðu fazlasýyla haketti. Evet haftasonu ben dahil birçoklarýmýzýn ömründen 3-5 sene almýþ olabilir, o baþka. Sonuçta Þenol Güneþ'in de böyle kanser eden vahim hatalarý oluyordu. Burada önemli olan Ünal Hoca bu hatalarýn üstesinden gelebilecek mi gelemeyecek mi ? Bu kriz dönemini nasýl yönetecek. Göreceðiz. Benim açýmdan Ünal Hoca'nýn yeterliliði ile ilgili soru iþareti yok. Torpil ile de gelmedi bu koltuða. Ersun'dan da Rýza'adn da ve daha birçok hocadan da çok daha iyi götürüyor iþi... Bugün Abduþ ve Ekuban perte çýkmasaydý temiz 10 puandaydýk minimum. O da hocanýn kýsmetsizliði...
    Ýnadýna Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar kusura bakmayýn ama þu maçtan sonra hala hakem diyenleri anlayamýyorum. Hakem Sturridge'e faul verseydi ve gol iptal olsaydý maç yine 2-2 biterdi.
    Maçta 1 puaný bile haketmeyecek bir oyun oynayýþýmýz, hakemin kötü oynadýðýmýz maçta doðrudan skora etki eden hatasýný görmezden gelmemizi mi gerektirir?
    Arafilboylu

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

https://tr.whoscored.com/Regions/225...kiye-Super-Lig

Ufak analizler yapabilirsiniz oyuncular hakkýnda.

Mesela Mikel %95 isabetli pas yapmýþ
    Konu Enes Ünal Kaya tarafýndan (17.09.2019 Saat 13:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý LittleFinger Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok ilginç..
    Ne Feneri daðýttýk..
    Ne ligin en iyi takýmýyýz..
    Evet Alanyaspor daðýttý biz de daðýtabilirdik ama daðýtamadýk de mi?? Çok ilginç..
    Geçen sene çok daha iyiydik ve takým bu sene o takýmdan fersah fersah geride diyorum nesini anlamýyorsun?? çok ilginç yahu.. ben güzel futboldan ve akýllý yönetimden öte bir þey beklemiyorum.. bundan da eser yok þimdi..

çok iyi filan deðiliz en iyi deðiliz diyorum bu neyi kanýtlýyor diye soruyorsunuz söylediðiniz þeylerin tam aksini kanýtlýyor!

Sorularýma hala cevap yok

Abdülkadir Ömür neden 6 ay yok açýklar mýsýnýz dinleyelim biraz?? Burada inanýlmaz bir akýlsýzlýk söz konusu..

O takýmdan Yusuf çýktý ve takým ne hallere düþtü.. Ünal Karaman bu takýmla 2 tam kamp dönemi 1 tam sezon geçirdi ve 8 haftadýr berbat bir futbol var.. sistem diye bir þey yok.. siz eleþtirmeyin bunu ben eleþtiriyorum.. eleþtirmeyince bir þeyin düzeldiðini görmedim.. hiçbir þey kendini çok iyi görerek düzelmez.. ünal formsuz mu kapasitesi mi bu göreceðiz 8 maçtýr formsuz olsun hadi.. umarým haklý çýkarsýnýz da ünal'dan ve teknik ekipten akýl fýþkýrýr.. en azýndan baþka takýmýn doktorlarý en deðerli oyuncusunun sakatlýðýný fark etmesin o bile bana yeter þu aþamada..

Benden bu kadar siz haklýsýnýz diyip geçiyorum Ayhan Bey.. gerçekten gerek yok.. vakit kaybý bir tartýþmanýn içindeyiz.. haklýsýnýz efendim.. ligin en iyi takýmýna ve en potansiyelli teknik direktörüne sahibiz ve umarým caný gönülden istiyorum ki takým baþarýlý olur güzel futbol oynar ve biz de stres atarýz.. iyi akþamlar iyi forumlar..
    Öncelikle sunu bi belirteyim. Herkes burda düsüncelerini belirtebilir, yapici elestiride olmali haliyle..Benim tepkim düsüncelerine degil takindigin antipatik alayci taviraydi..Bak dogru dürüstte yazabiliyormussun düsüncelerini..

Birde sunuda dikkate almaliyiz ki haksizlik olmasin..Alintiladigin mesajlarimi yazdigim sirada Abdülkadir skandali patlak vermemisti..Ne o sakatlanmisti nede Ekuban..Fb ye karsi berabere kaldik ve milli arayi degerlendirip daha iyi bir futbol oynamayi bekliyordu herkes. Avrupa da gruplara kalmistik ve bana göre yillar sonra eldw ettigimiz önemli bir basariydi..Türkiye de cogu kiside gecen seneki olumlu oyunumuzla ve Struddige transferinden sonra bizi favori görüyordu..Isler suan ki gibi degildi yani..Kalkipta durumun buralara gelecegini daha önceden tahmin etmissin gibi konusup trübenlere oynamanda pek hos olmadi bence..

Teknik ekipte ciddi bir revizyon olmasi gerektigini herkes görüyor sanirim..Umarim Ünal gec olmadan bu konuda cözüm üretilmesi icin baski yapar..Bu konuda ne söylememi bekliyorsun? Türkiye futbolunun ciddi sorunlarindan birisi de bu..Umarim önlem alinir ama iki hafta önce gündemde dahi olmayan bir konu bu..

Yusuf un gidisi futbolumuzu cok etkiledi..Orta saha cok kirilgan..Hoca haftalar öncesinden sert bir 6 numara istediginde herkes cok sasirmisti..Sanirim durumun farkindaydi..Basari beklentisiylemi bilmiyorum gecen seneki gibi gencleri oynatip kazanmal yerine daha "garanti" isimlere sans taniyor..Bu hatadan vazgecmeli diyorum..Ünal hocanin potensiyaline inaniyorum..Basari beklentisiyle zihnini bulandirip yazik etmez umarim kendisine ve bize diye umut ediyorum..

Bana hak vermeni de beklemiyorum..Illede yapici elestiriye örnek istiyorsan Mehmet Fatih Yavuz kardesimizin yazilarini öneriyorum..Adam yapici elestiri yapiyor..Bazi elestirilerine katilmama ragmen genel olarak sende o samimiyeti göremiyorum acikcasi..Bu belkide takindigin yazi diliyle ve tavrinla alakali bence..
    Konu AyhanPe tarafýndan (17.09.2019 Saat 14:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

maalesef bizden bi halt olmaz. ayrica su mactan sonra hocaya olan güvenim de gitti
    Aynen öyle
    Ne moral ne heves kaldý
    Gol baðýra baðýra ve kaç kez geliyorum dedi, Ünal efendi maç sonu normal karþýlýyor ve futbolda bunlar olur diyor
    Son söz 2.golden sonra ivedilikle santra yapan oyuncularýmýza, yahu taraftar ýslýðý basmýþ, siz de temas etmeden hakemin etrafýný sarýp faulü VAR'a taþýmak için baský yapsanýza

Gitti caným 2 puan
    Oysa karlý bir hafta olacaktý
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Mikel büyük umutlarla geldi
    Kondüsyon ve maç eksiði var dedi Ünal K.
    GB maçýnda iyiydi, daha da iyi olacaktýr.
    Sörloth ve Parmak'ta büyük düþüþ var
    Ah Ekuban sakatlanmanýn sýrasý mýydý
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

LittleFinger - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@AyhanPe tribünlere oynamak mý? kullanýcý ismim için prim kasýyorum buralarda evet.. çok ilginç fikirleriniz var gerçekten.. bu takým 8 haftadýr futbol oynamýyor.. tuhaf rotasyonlar yapýyor.. transferin bitmesine 2-3 gün kala teknik direktör yönetime giydiriyor.. ayný teknik ekip bak bir kez daha yazayým en formda oyuncusuyla en deðerli oyuncusunun da sakatlýðýndan birinci derece sorumlu.. az daha 3-1 rövaþýnda uefa'dan eleniyordu.. alanyaspor'un 3 attýðý fener'den 20 dakikada fark yiyordu vs. vs. uzatabiliriz listeyi.. yani akýlsýzlýk olan yerde iþlerin iyi gitmeyeceðini tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.. abdülkadir skandalý durduk yere olmadý böyle akýlsýz bir yönetim böyle akýlsýz bir teknik ekip varken ve akýlsýzlýklýk hüküm sürerken skandal diye tabir ettiðimiz þeyler aslýnda skandal olmuyor ''normal'' oluyor.. ortada bir skandal yok yani.. ortada akýlsýzlýða baðlý doðal bir sonuç var.. bu akýlsýzlýk sürerse size göre çok skandallar yaþarýz bana göre ise sizin skandal olarak tabir ettikleriniz ancak normal durumlar olur.. görünen köy kýlavuz istemez.. ben bu eleþtirileri maçlar baþladýktan sonra yaptým.. açýn bakýn transferleri de yerin dibine gömmedim ya da övmedim.. yani ortada müneccimlik bir durum yok ortada veri bilgi olgular var ve bunlardan sonra yaptýðým yorumlar var..
    Oy Trabzon Trabzon yýk yeþil sahalarý
    Çýk yukarý ezilsin istanbul aðalarý

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý LittleFinger Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @AyhanPe tribünlere oynamak mý? kullanýcý ismim için prim kasýyorum buralarda evet.. çok ilginç fikirleriniz var gerçekten.. bu takým 8 haftadýr futbol oynamýyor.. tuhaf rotasyonlar yapýyor.. transferin bitmesine 2-3 gün kala teknik direktör yönetime giydiriyor.. ayný teknik ekip bak bir kez daha yazayým en formda oyuncusuyla en deðerli oyuncusunun da sakatlýðýndan birinci derece sorumlu.. az daha 3-1 rövaþýnda uefa'dan eleniyordu.. alanyaspor'un 3 attýðý fener'den 20 dakikada fark yiyordu vs. vs. uzatabiliriz listeyi.. yani akýlsýzlýk olan yerde iþlerin iyi gitmeyeceðini tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.. abdülkadir skandalý durduk yere olmadý böyle akýlsýz bir yönetim böyle akýlsýz bir teknik ekip varken ve akýlsýzlýklýk hüküm sürerken skandal diye tabir ettiðimiz þeyler aslýnda skandal olmuyor ''normal'' oluyor.. ortada bir skandal yok yani.. ortada akýlsýzlýða baðlý doðal bir sonuç var.. bu akýlsýzlýk sürerse size göre çok skandallar yaþarýz bana göre ise sizin skandal olarak tabir ettikleriniz ancak normal durumlar olur.. görünen köy kýlavuz istemez.. ben bu eleþtirileri maçlar baþladýktan sonra yaptým.. açýn bakýn transferleri de yerin dibine gömmedim ya da övmedim.. yani ortada müneccimlik bir durum yok ortada veri bilgi olgular var ve bunlardan sonra yaptýðým yorumlar var..
    Abdüþ, Ekuban ve Fernandes'in sakatlýklarýnýn tamamen teknik ekibin ihmali ve kusuru olduðu aþikar
    LittleFinger yorumunuza bayýldým.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Bilen bilir, severim Ünal hocayý...

Geçen sezon müthiþ iþ yaptýðý doðrudur...

Ama artýk beklenti arttý arkadaþlar bilmem farkýnda mýsýnýz?

Bu sezonki tüm kötü futbol (hadi yetersiz diyelim, kötü demeyelim) Ünal hocaya yazar...

Bunun farkýnda olmayan arkadaþlar, kusura bakmasýnlar da biraz taraflý bakýyorlar...

Bu kadar kýsa sürede Ünal hocanýn asýlýp kesilmesi taraftarý deðilim açýkçasý...

Geçen sezon en zor sezonuydu belki de, takýmda adam yokken büyük iþ yaptý veya yaptýrdý...

Ama asýl sýnav bu sezon...

Artýk futbol, teknik vb. yanýnda, futbolcu kaynaðý yönetimi konusunda da ciddi bi sýnav veriyor...

Yok efendim fizik tedavici, kondisyoner falan faa fiso...

Bunlar tabi ki önemli ama sahadaki iyi kötü herþey hocaya yazar, yazýyor da...

Yýllar sonra çok büyük umutlarla baþlanýlan sezonda çok kötü durumda olmamaýza raðmen (sportif olarak), takýmýn ileriye yönelik futbolunda umutsuzluk yayýldýðý gerçeðini sadece Yusuf Yazýcý'nýn gidiþine baðlayacak deðilim kendi adýma...

Velhasýl, çok uzattým, bu sezon Ünal hocanýn en ciddi sýnavý, ya çok büyük hoca olacak, ya da böyle devam edecek...

Göreceðiz...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Bu arada, takýmýn olumlu anlamda düzeleceðini düþünüyorum...

Sadece bir dönem bocaladýðýmýzý düþünüyorum þu anda...

Belki iyimserlik yapýyorum veya böyle düþünmek istiyorum ama hissim bu yönde...
    Arafilboylu

Nereden
    Ankara

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Orasýný bilemeyiz.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada, takýmýn olumlu anlamda düzeleceðini düþünüyorum...

Sadece bir dönem bocaladýðýmýzý düþünüyorum þu anda...

Belki iyimserlik yapýyorum veya böyle düþünmek istiyorum ama hissim bu yönde...
    Abi bizim orada bir laf vardýr
    Olucu tosun bokundan bellidir diye

Hiçbir tarafýmýz ümit vermiyor ugurcan ve bekler harici.
    Allah korusun beklerin biri sakatlansa yandý gülüm keten helva
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

takýma ömer üründül yorumunu yapmayacaktým ama bu doðru maalesef. bloklar arasý mesafe uzun iletiþim zayýf. bloklar arasý açýk olunca koþmayla kapanmýyor. bir de takým aklý taktiði beceri haline gelmesi lazým. beyin ile oluþturulan pas alýþveriþi omurilikte alýþkanlýða dönmesi lazým. geçen sezon oturtmaya çalýþtýðýmýz yardýmlaþma tiki taka futbol oynanýrsa sonuçlar gelir. gerekirse futbolcular tesiste yatacak birbirine baðlanacak. daima taktik yakýnlýk üzerine. bordo mavil oyuncu topu ayaðýna alýnca diðer bordo mavili oyuncular yakýnlaþacak küme halinde. hamsi sürüsü gibi kordineli korumacý ve uyumlu her zaman topu alan yalnýz kalmayacak.
    Konu Antonio tarafýndan (17.09.2019 Saat 15:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Messi, Fabregas, Kroos'un ulasamadigi istatistigi nasil yakaladigini anlamak zor degil
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)