Sayfa 22 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 72 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2131 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliði | Maç Sonucu

Kazým Bostan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

tam bu sene futbol iþini býrakayým diyorum, kulüp gidip sturridge alýyor ya. bu futbol tam hastalýk. izleyeceðiz bu sezon da napalým...
    #

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

gençlerbirliðinin de þiddetle puana ihtiyacý var trabzonum bu cömertliði göstermekte hiç tereddüt etmez normalde ama bakalým bu sefer ne olur..

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Abdülkadir ve Yusuf'la beraber oynayan U21 jenerasyonunda Süper Lig futbolcusu çýkmadý.
    Beklenti olsun tabi de bazý yorumlar gülünç.

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu u19 mu o çok övülen takým? pek bi numaralarý yok, dan dun oynuyor çocuklar genelde
    Aynen berbatlar
    Ancak birkaç iyi oyuncu Var a takým için
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Çaðdaþ DENÝZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen berbatlar
    hayýr bir de öyle bir anlatýlýyor ki, koy süper lige bu takýmý direkt þampiyonuz falan
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ANIL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr

Alýntý delikoyun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    u19 oyuncularý geliþtirilip a takýma alýnmalý kariyerli formsuzlarýn transferine son verilmeli
    Aynen öyle hala bunu anlamayanlar var forumda çok gülüyorum buna
    Konu ANIL tarafýndan (14.09.2019 Saat 18:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baþ Kaldýranlarýn Sonu Ne Olmuþ-Bilge KAÐAN

ANIL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr

hayýr bir de öyle bir anlatýlýyor ki, koy süper lige bu takýmý direkt þampiyonuz falan
    Alt yapýdan çýkan Yusuf gitti takým ortada. Bu zihniyetle 100 yýl þampiyon olamazsýn
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baþ Kaldýranlarýn Sonu Ne Olmuþ-Bilge KAÐAN

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Çaðdaþ DENÝZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen berbatlar
    O takýmdaki neredeyse her oyuncu özenle seçilmiþ oyuncular ve çoðu yaþ grubunda mevkisinin TRdeki en iyilerinden.

Kaleci Arda
    Saðbek Serkan
    Stoperde Ahmet Baha ve Altýnordu'dan alýnan Atakan
    Ortaalanda Pendik'ten gelen Taha (18 yaþýnda bir sezon profesyonel lig tecrübesi var), temposuz olsa da müthiþ tekniðiyle Cafer
    Takýmýn en hazýr oyuncusu Behlül (Yusuf'un eksikliðini hissettirmeyecek potansiyelde)
    Bu maçta oynamayan Kerem Baykuþ (fiziksel eksikliði var ama yýldýz kumaþý var), Safa Kýnalý
    Forvette fizik avantajýyla Koray ve henüz çok genç olan Muhammet ve daha lisansý bile çýkamayan büyük yýldýz adayý Salih

Ben takýmý sürekli takip ediyorum

Bu çocuklarýn hepsi tabi ki yýldýz olmayacak

Ama bu sene dahi kadroya yavaþ yavaþ 2-3 tanesi monte edilebilir. Bu monte iþlemi hepsi onbire bir anda þeklinde deðil, yavaþ yavaþ yedek kulübesi bazý maçlarda dakika alarak vs oluyor, sizin dalga geçtiðiniz gibi olmuyor herkes farkýnda.

Bu saydýðým oyunculardan en az 5 tanesini TS formasýný giyerken bol bol göreceksiniz

En az 1-2 tanesi de yýldýz oyuncu olup, sizin gibi kýymet bilmezler tarafýndan sabahtan akþama kadar eleþtirilecek

Bugünkü maçý baþkan ile Özkan Sümer beraber izlediler. Bu organizasyonda Özkan Sümer'in parmaðý olduðu için, ben bu çocuklara güveniyorum. Geleceðimiz onlar ve onlarla baþarýlý olacaðýz...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

hosseinivanildo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    25

sturridge izlemek yerine hosseini-ivanildo izlemek istediðim bir maç. Bu tandemi anlamlaþtýracak olan orta sahanýn da doðan-mikel-sosa olmasý gerektiði düþüncesindeyim. Onazi'nin yokluðunda defansif yükü daha çok olan orta sahamýz net olarak doðan erdoðan. Tüm bunlar olursa her maç gol yeme sorunumuzu çözeceðimizi düþünüyorum tabi en doðrusunu ligin en iyi hocasý bilir...

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

sortlöh patlama yapacaðý maç olacak ,2 gol atar
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sturridge doktorla konusuyor videosu girdi haber 61. Mevzu ne biri bize de anlatsa keþke. Ne derdi var adamýn yada bir derdi var mý?

Mi A1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ANIL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alt yapýdan çýkan Yusuf gitti takým ortada. Bu zihniyetle 100 yýl þampiyon olamazsýn
    o kafayla da olamazsýn baþka kafayla da olamazsýn bu ligde. kahin olmaya gerek yok vaziyetler ortada
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

En son 1-6 yenildiðimiz Akhisar maçýnda Trabzonda maça gitmiþtim.

Nasipse o günden sonra yarýn ilk kez gideceðim.

Umarým güzel bir akþam geçiririz.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

A takýmda oynamak kolay iþ deðil.

Geçmiþ dönemlerden birkaç isim sayayým: Barýþ Memiþ, Göksu Alhas, Ahmet Sarý, Ergin Keleþ, Yusuf Kurtuluþ vs. aklýma ilk gelenler.

Bence yukarýdakilerin hepsi bugünkü 19A takýmýndan daha potansiyelliydi ama olmadý.

Þans verilmeli mi? Kesinlikle evet ama çok umutlu deðilim ben.

Þunu da ekleyeyim: Genç oyuncularý kesinlikle deplasman maçlarýnda oynatmalýyýz zira iki kötü maç sonrasý bizim taraftarýn neler yapacaðý biraz belli.

Bence 15 ve daha aþaðý yaþ gruplarýna eðilmemiz gerekiyor þimdiden. Futbolcunun en geç 18 yaþýnda A takýmla antrenmana çýkýyor olmasý gerekiyor. Biz hep Yazýcý’yý referans alýyoruz ama Yusuf gerçekten çok istisna, adamýn 20 yaþýna kadar milli maçý yok. Tamamen bireysel çaba ile hak etti elde ettiklerini. Her futbolcu bunu yapamaz, böyle bir beklentide olmak da saçma.
    Konu jönts tarafýndan (14.09.2019 Saat 18:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kazým Bostan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tam bu sene futbol iþini býrakayým diyorum, kulüp gidip sturridge alýyor ya. bu futbol tam hastalýk. izleyeceðiz bu sezon da napalým...
    Yemin ediyorum ayný durumdayým ben de. Zaman zaman kendime bunu niyet yaptýðýmý sorguluyorum, sonra bir bakmýþým sezon bitmiþ ve ben gelecek sezonu bekliyorum.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Screenshot_2019-09-14-19-19-06-445.jpg
    Twitter'da bazý resimler dönüyordu ama bu resmi görünce korkmaya baþladým bence bu adam daha hazýr deðil

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ali Ýhsan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O takýmdaki neredeyse her oyuncu özenle seçilmiþ oyuncular ve çoðu yaþ grubunda mevkisinin TRdeki en iyilerinden.

Kaleci Arda
    Saðbek Serkan
    Stoperde Ahmet Baha ve Altýnordu'dan alýnan Atakan
    Ortaalanda Pendik'ten gelen Taha (18 yaþýnda bir sezon profesyonel lig tecrübesi var), temposuz olsa da müthiþ tekniðiyle Cafer
    Takýmýn en hazýr oyuncusu Behlül (Yusuf'un eksikliðini hissettirmeyecek potansiyelde)
    Bu maçta oynamayan Kerem Baykuþ (fiziksel eksikliði var ama yýldýz kumaþý var), Safa Kýnalý
    Forvette fizik avantajýyla Koray ve henüz çok genç olan Muhammet ve daha lisansý bile çýkamayan büyük yýldýz adayý Salih

Ben takýmý sürekli takip ediyorum

Bu çocuklarýn hepsi tabi ki yýldýz olmayacak

Ama bu sene dahi kadroya yavaþ yavaþ 2-3 tanesi monte edilebilir. Bu monte iþlemi hepsi onbire bir anda þeklinde deðil, yavaþ yavaþ yedek kulübesi bazý maçlarda dakika alarak vs oluyor, sizin dalga geçtiðiniz gibi olmuyor herkes farkýnda.

Bu saydýðým oyunculardan en az 5 tanesini TS formasýný giyerken bol bol göreceksiniz

En az 1-2 tanesi de yýldýz oyuncu olup, sizin gibi kýymet bilmezler tarafýndan sabahtan akþama kadar eleþtirilecek

Bugünkü maçý baþkan ile Özkan Sümer beraber izlediler. Bu organizasyonda Özkan Sümer'in parmaðý olduðu için, ben bu çocuklara güveniyorum. Geleceðimiz onlar ve onlarla baþarýlý olacaðýz...
    inþallah öyle olsun fakat bence bunlar hayalden ibaret, kaliteli ve ideal karýþýmý yakalamak gerek a takýmda.

Koray, Muhammet ve Cafer olmayacaklar gibi görünüyor, o sinyaller gelmiyor.

Arda umarým baþarýr first class kaleci olmayý, bugün çeldiði topta hata yaptý yedi golü ayrýca ayakla uzaklaþtýrdýðý toplarda aþýrý çekingen gördüm hep taca býraktý toplarý, a takýmla büyük maça çýkmýþ bir oyuncunun daha özgüvenli olmasýný beklerdim artýk bu seviyelerde.

Serkan çok hýrslý ve istekli fakat kalite ve fiziken yeterli mi þüpheli.

Kerem ve Behlül futbolu ve çalýþmayý yeterince seviyorlar mý karakter olarak kaldýrabilecekler mi göreceðiz.

Diðerlerini pek bilmiyorum açýkçasý umarým baþarýyla çýkarlar üst seviyelere, fazla korumacý yaklaþmak da sakýncalý oluyor genç oyuncular için.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

inþallah öyle olsun fakat bence bunlar hayalden ibaret, kaliteli ve ideal karýþýmý yakalamak gerek a takýmda.

Koray, Muhammet ve Cafer olmayacaklar gibi görünüyor, o sinyaller gelmiyor.

Arda umarým baþarýr first class kaleci olmayý, bugün çeldiði topta hata yaptý yedi golü ayrýca ayakla uzaklaþtýrdýðý toplarda aþýrý çekingen gördüm hep taca býraktý toplarý, a takýmla büyük maça çýkmýþ bir oyuncunun daha özgüvenli olmasýný beklerdim artýk bu seviyelerde.

Serkan çok hýrslý ve istekli fakat kalite ve fiziken yeterli mi þüpheli.

Kerem ve Behlül futbolu ve çalýþmayý yeterince seviyorlar mý karakter olarak kaldýrabilecekler mi göreceðiz.

Diðerlerini pek bilmiyorum açýkçasý umarým baþarýyla çýkarlar üst seviyelere, fazla korumacý yaklaþmak da sakýncalý oluyor genç oyuncular için.
    Türkiye'nin en büyük sorunu sýradan oyuncu yetiþtirmeyi sevmemiz.

Bir oyuncu illa yýldýz olmak zorunda deðil

Örneðin Trabzonspor gibi camia yýllardýr Kamil Ahmet'ten medet umacaðýna kendi yetiþtirdiði bir oyuncuyu orada tutabilir. Biz her yetiþen oyuncu Yusuf Abdülkadir gibi olsun istiyoruz ama bu takýma Hüseyin Cimþir, Hasan Üçüncü de gerekiyor...

Burada altyapý oyuncularýnýn da suçu var. Yine bir örnek olarak Mustafa Akbaþ'ý gösterebiliriz. Akbaþ kendisini olduðunun üstünde düþünmese hala Trabzonspor kadrosunda olurdu. As stoper olmazdý ama atýyorum Ivanildo/Campi'nin ikisini birden almak zorunda kalmazdýk... Þimdi kadroda Hüseyin var, bence yýldýz bir oyuncu deðil, olamayacak ama kendini býrakmazsa Trabzonspor'da her zaman oynayabilir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Nereden
    Ýstanbul

U19 takýmýnýn Altýnordu maçýný izledim bu çocuklarý bir ikisi dýþýnda ilkler izledim
    serkan ve Behlül çok Ümit baðlanan oyuncular bu oyuncular güçlenmeli bu þart
    koray bana a takýma en yakýn oyuncu gibi geldi ancak vuruþlarýný çok geliþtirmeli bu haliyle bir þey veremez çünkü oynadýðý bölge çok önemli bitiriciliði çok iyi olmalý çok çalýþtýrýlmalý
    muhammed fena deðil çok çalýþtýrýlmalý
    taha fena deðil
    arda bence olacak
    Diðerlerini pek göremedim
    bana göre a takýma en yakýn oyuncular Koray,arda ,taha (taha nýn üzerinde durulmalý)
    güçlenirse Behlül ve serkan
    bence bu oyuncularýn geliþimine önem verilmeli yabancý transfere harcanan paranýn yarýsý bunlarýn geliþimine harcanmalý
    Konu delikoyun tarafýndan (14.09.2019 Saat 21:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Yaptýðýmýz transferler çok eleþtirildi ama Beþiktaþ'ýn aldýðý þu adamlara bakýyorum da biz iyi iþ çýkarmýþýz diyorum.

Gaziþehir'e helal olsun. Beþiktaþ'ý resmen parçaladýlar.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

misal https://www.youtube.com/watch?v=uKG2Uh47URM,https://www.youtube.com/watch?v=Ejr21SLZgrI
    Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Geçmiþ dönemlerden birkaç isim sayayým: Barýþ Memiþ, Göksu Alhas, Ahmet Sarý, Ergin Keleþ, Yusuf Kurtuluþ vs. aklýma ilk gelenler.

Bence yukarýdakilerin hepsi bugünkü 19A takýmýndan daha potansiyelliydi ama olmadý.

Þunu da ekleyeyim: Genç oyuncularý kesinlikle deplasman maçlarýnda oynatmalýyýz zira iki kötü maç sonrasý bizim taraftarýn neler yapacaðý biraz belli.

Bence 15 ve daha aþaðý yaþ gruplarýna eðilmemiz gerekiyor þimdiden. Futbolcunun en geç 18 yaþýnda A takýmla antrenmana çýkýyor olmasý gerekiyor. Biz hep Yazýcý’yý referans alýyoruz ama Yusuf gerçekten çok istisna, adamýn 20 yaþýna kadar milli maçý yok. Tamamen bireysel çaba ile hak etti elde ettiklerini. Her futbolcu bunu yapamaz, böyle bir beklentide olmak da saçma.
    Konu erenslash tarafýndan (14.09.2019 Saat 21:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaptýðýmýz transferler çok eleþtirildi ama Beþiktaþ'ýn aldýðý þu adamlara bakýyorum da biz iyi iþ çýkarmýþýz diyorum.

Gaziþehir'e helal olsun. Beþiktaþ'ý resmen parçaladýlar.

Parçaladýlar dedik arka arka arkaya iki gol yedi herifler. Þaka gibi.

Antep'in öndeki zencileri çýktý takým bitti. Muhammet Demir'in geldiði þu durum cidden akýllara ziyan!

Bir sözüm de bu hakemlere olsun. Þu maç 3-0 devam etse verecekleri uzatma 3-4 dk. olacaktý. Ama 9 dk. uzatma verildi.

Bu ülkenin hakemleri gerçekten rezalet! Spikerleri desen ayrý bir rezalet. Tipten baþa kadar her oluþum rezalet!

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ergin Keles hicbir zaman yetenekli/potansiyelli olmadi ki.

Eski isimleri ezbere sallamayin... Vizonteledeki "Katirci Bedri ne zaman aga oldu?" muhabbetinin aynisi...
    Konu Ekrem D. tarafýndan (14.09.2019 Saat 22:14 ) deðiþtirilmiþtir.
    Yahsi Bati 51:28

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

yarýn büyük ihtimal mikel ve avdijaj ilk 11'de olacak. mikel'in performansý belirleyici olur.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

umut22 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Sturidge oynarmý acaba yarýn
    ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)