Sayfa 84 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84 85 86 SonuncuSonuncu
Toplam 2131 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar;
    aşağıdaki yazıyı tahmini 15 gün önce buradan yazdım
    keşke yanılan ben olsaydım...

-işimizi sıkı tutmadık
    -maça hızlı başlamadık
    -pres yapmadık
    -rakibi küçük gördük
    -laubali sulu oynadık

pazar akşamı yenseydik puan cetvelinde 2.sırada olacaktık.
    sörlot ne kadar rahatsın,ne kadar vurdum duymazsın ne kadar ağırsın
    inanılır gibi değil
    23 yaşındasın be kardeşim
    birazcık hareketli ol
    kanı gibi hareket ediyorsun sahada.

4.hafta lgin hiç puan alamamış takımı ile karşılaşacağız.
    klasik olacak ama gerçekten zor bir maç olacak.
    ünal hoca maçın ciddiyetini futbolcularımıza iyi anlatmalı.
    işi sıkı tutmalıyız
    maça hızlı başlamalıyız
    pres yapmalıyız
    rakibi küçük görüp
    fernandez gibi obi mikelin yaptığı laubali hareketlerden uzak durmalıyız.
    ciddi bir sakatlık olmadığı sürece klasik 11 le sahaya çıkacağımızı düşünüyorum

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim takimin topu santraya götürmesi demek biz golü Kabul ettik demek. bu Kadar amatörlük olmaz. yazik su giden puanlara.
    Bizim oyuncu ve teknik ekip EFENDİ olmak ile ENAYi olmayı karıştırıyor. Hakkının yenmesine göz göre göre boyun eğmek ENAYİLİKTİR...
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçı her türlü haketmedik, hatta puam bile almamalıydık bu maçta da...

Golden önceki faulden sonra ve o pozisyon gol olduktan sonra kimsenin hakeme itiraz etmemesini kabullenemiyorum hal, sinirden kendimi yiyorum...

Sonra yönetici ağlıyor sosyal medyadan hakkımızı yedirtmeyiz diye...

Ulan yediler işte...

Daha ne olacak...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.lik koltuğunda olacaktık,

Ah Ünal Hoca ah (Doğan ERDOĞAN'ı alsaydı)
    Ah Sörloth ah (4 net golden birini bile atsaydı)
    Ah tetikçi Mete ah (Bize yaptığı 11.vukuat)
    Şerefsiz tff ve mhk

maalesef bizden bi halt olmaz. ayrica su mactan sonra hocaya olan güvenim de gitti
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu arada bilmedigimden soruyorum. Hocaya Dogan Erdogan'i neden oyuna almadigi soruldu mu???
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu arada bilmedigimden soruyorum. Hocaya Dogan Erdogan'i neden oyuna almadigi soruldu mu???
    Bizim yerel basin'da bunu soracak malesef 1 ! kisi dahi yok, YES dahil.

hep sacma sapan gereksiz sorular.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bay sturridge...
    aklıma geldikçe yediremiyorum halaa

be kardeşim yıldız oyuncusun..
    bir ağırlığın var....
    kendi evimizde öndeyken
    sana yapılan faul verilmiyor ve gol yiyoruz
    sturridge
    senin VAR denen sistemden haberin var mı?
    ne işe yaradığını biliyormusun?
    bu ne efendilik,bu ne centilmenlik bu ne sessizlik...
    kardeşim birazcık profesyonel olun
    cin olun ulan cinnn
    sana faul yapılıyor kardeşim
    hakemin yanına gideceksin ısrarlı bir şekilde derdini anlatacaksın
    ısrar edeceksin ısrar edeceksin ısrar edeceksin ki
    var daki kişiliksiz hüseyin ,mete denen adama git gizle diyecek
    sen öyle pozisyondan sonra malak malak durursan ...
    geçmiş olsun.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

https://soundcloud.com/derints/img-1...o-convertercom

Arkadaslar,
    yine güzel derlemis.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o zaman şöyle söyleyeyim. Ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz ya da hocaya yaptığımız eleştirileri göremiyorsunuz.

Hocaya istifa diyen tiplere hocanın yaptıklarını anlatmak zorundayız. Birileri balık hafızalı diye gerçekleri değiştiremeyiz.

Ünal Karaman bu takımı dipten alıp futbol oynatır hale getirdi. Bu gerçeği inkar edenlerin samimi olduğuna inanmıyorum.

Bunları söylüyoruz diye adamcı olmam. Ünal Hoca'nın değişiklik konusundaki hatalarını defalarca yazdık. Bu maçta da yaptı.

Ama adama çöp, istifa diyenler gitsin kumda oynasın. Herkes kendi çapına baksın diyorum. Kimse buna alınmasın.
    kardeşim ben okuduğmu çok iyi anlarım gözlemlerimide iyi yaparım ünal kaaman bu takımı geçen sene 4. yaptı senin kriterinde 4. başarı ise söyleyecek sözüm yok bende 4. lük başarı değildir ve ünal karaman yüzünden bu takım geçen sene en az 10 maçta puan verdi ünal karaman 30-40 yaş aralığında olur sabredersin dersinki genç hatalarından ders çıkaracak ama ünal karaman 50 küsur yaşına gelmiş bu yaştan sonra gram kendini geliştiremez ve üstüne üstlük yaptığı hatalardan da gram ders çıkaracak bir şahıs değil 2 senedir bir hoca oyncu değişikliğinde hata yapıyorsa ve ders çıkaramıyorsa zaten tartışmanın da bir anlamı yok.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllardır Avrupa’ya gidememiş takımı Avrupa’ya taşımak başarıdır. Geçen yıl Burak,Onur ve sakatlık sorunlarına daha sonra transfer yasağına rağmen bunu yapması ve bunu yaparkende ilgin en kaliteli futbolunu oynatması büyük başarıdır.Emeğini görmezden gelemeyiz.

Fakat bu yıl oynanan kötü futbol,yaşanan sakatlıkların çokluğu,bariz ortada olan kondisyon sorunu ve maçlardaki yanlış müdahaleler direk Ünal hocanın eksi hanesine yazılır.

Bu yıl nasıl yeni transferler hazır değilse hocada henüz hazır değil maalesef.Ortada kaybedilmiş bir şey yok fakat tez toparlanmak gerekir. Hoca için çapsız,yetersiz gibi cümleler kuranları da fazla dikkate almamak lazım her puan kaybında aynı şeyleri yazan tipler bunlar.
    Ağasarlı_61

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar kusura bakmayın ama şu maçtan sonra hala hakem diyenleri anlayamıyorum. Hakem Sturridge'e faul verseydi ve gol iptal olsaydı maç yine 2-2 biterdi.
    İnadına Trabzonspor !

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor geçmişinde önemli bir futbolcu olmak bu kulüpte teknik direktörlük yapması için yeterli bir durum mudur. Tek soru.
    Ünal geçmişte önemli bir futbolcu olduğu için değil, tecrübesi ve birikimi sayesinde hoca oldu. Evet belki birinci adam olmadı hiç ama üst seviyede ikinci adam olarak hem ligde hem milli takımlarda hem de Avrupa kupalarında hep vardı. Buna da tecrübe deniyor. Eğer sizin kastettiğiniz durum olsaydı bugün takımın hocası Fatih Tekke veya Hami olurdu. Ünal bu koltuğu fazlasıyla haketti. Evet haftasonu ben dahil birçoklarımızın ömründen 3-5 sene almış olabilir, o başka. Sonuçta Şenol Güneş'in de böyle kanser eden vahim hataları oluyordu. Burada önemli olan Ünal Hoca bu hataların üstesinden gelebilecek mi gelemeyecek mi ? Bu kriz dönemini nasıl yönetecek. Göreceğiz. Benim açımdan Ünal Hoca'nın yeterliliği ile ilgili soru işareti yok. Torpil ile de gelmedi bu koltuğa. Ersun'dan da Rıza'adn da ve daha birçok hocadan da çok daha iyi götürüyor işi... Bugün Abduş ve Ekuban perte çıkmasaydı temiz 10 puandaydık minimum. O da hocanın kısmetsizliği...
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama şu maçtan sonra hala hakem diyenleri anlayamıyorum. Hakem Sturridge'e faul verseydi ve gol iptal olsaydı maç yine 2-2 biterdi.
    Maçta 1 puanı bile haketmeyecek bir oyun oynayışımız, hakemin kötü oynadığımız maçta doğrudan skora etki eden hatasını görmezden gelmemizi mi gerektirir?
    Arafilboylu

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://tr.whoscored.com/Regions/225...kiye-Super-Lig

Ufak analizler yapabilirsiniz oyuncular hakkında.

Mesela Mikel %95 isabetli pas yapmış
    Konu Enes Ünal Kaya tarafından (17.09.2019 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç..
    Ne Feneri dağıttık..
    Ne ligin en iyi takımıyız..
    Evet Alanyaspor dağıttı biz de dağıtabilirdik ama dağıtamadık de mi?? Çok ilginç..
    Geçen sene çok daha iyiydik ve takım bu sene o takımdan fersah fersah geride diyorum nesini anlamıyorsun?? çok ilginç yahu.. ben güzel futboldan ve akıllı yönetimden öte bir şey beklemiyorum.. bundan da eser yok şimdi..

çok iyi filan değiliz en iyi değiliz diyorum bu neyi kanıtlıyor diye soruyorsunuz söylediğiniz şeylerin tam aksini kanıtlıyor!

Sorularıma hala cevap yok

Abdülkadir Ömür neden 6 ay yok açıklar mısınız dinleyelim biraz?? Burada inanılmaz bir akılsızlık söz konusu..

O takımdan Yusuf çıktı ve takım ne hallere düştü.. Ünal Karaman bu takımla 2 tam kamp dönemi 1 tam sezon geçirdi ve 8 haftadır berbat bir futbol var.. sistem diye bir şey yok.. siz eleştirmeyin bunu ben eleştiriyorum.. eleştirmeyince bir şeyin düzeldiğini görmedim.. hiçbir şey kendini çok iyi görerek düzelmez.. ünal formsuz mu kapasitesi mi bu göreceğiz 8 maçtır formsuz olsun hadi.. umarım haklı çıkarsınız da ünal'dan ve teknik ekipten akıl fışkırır.. en azından başka takımın doktorları en değerli oyuncusunun sakatlığını fark etmesin o bile bana yeter şu aşamada..

Benden bu kadar siz haklısınız diyip geçiyorum Ayhan Bey.. gerçekten gerek yok.. vakit kaybı bir tartışmanın içindeyiz.. haklısınız efendim.. ligin en iyi takımına ve en potansiyelli teknik direktörüne sahibiz ve umarım canı gönülden istiyorum ki takım başarılı olur güzel futbol oynar ve biz de stres atarız.. iyi akşamlar iyi forumlar..
    Öncelikle sunu bi belirteyim. Herkes burda düsüncelerini belirtebilir, yapici elestiride olmali haliyle..Benim tepkim düsüncelerine degil takindigin antipatik alayci taviraydi..Bak dogru dürüstte yazabiliyormussun düsüncelerini..

Birde sunuda dikkate almaliyiz ki haksizlik olmasin..Alintiladigin mesajlarimi yazdigim sirada Abdülkadir skandali patlak vermemisti..Ne o sakatlanmisti nede Ekuban..Fb ye karsi berabere kaldik ve milli arayi degerlendirip daha iyi bir futbol oynamayi bekliyordu herkes. Avrupa da gruplara kalmistik ve bana göre yillar sonra eldw ettigimiz önemli bir basariydi..Türkiye de cogu kiside gecen seneki olumlu oyunumuzla ve Struddige transferinden sonra bizi favori görüyordu..Isler suan ki gibi degildi yani..Kalkipta durumun buralara gelecegini daha önceden tahmin etmissin gibi konusup trübenlere oynamanda pek hos olmadi bence..

Teknik ekipte ciddi bir revizyon olmasi gerektigini herkes görüyor sanirim..Umarim Ünal gec olmadan bu konuda cözüm üretilmesi icin baski yapar..Bu konuda ne söylememi bekliyorsun? Türkiye futbolunun ciddi sorunlarindan birisi de bu..Umarim önlem alinir ama iki hafta önce gündemde dahi olmayan bir konu bu..

Yusuf un gidisi futbolumuzu cok etkiledi..Orta saha cok kirilgan..Hoca haftalar öncesinden sert bir 6 numara istediginde herkes cok sasirmisti..Sanirim durumun farkindaydi..Basari beklentisiylemi bilmiyorum gecen seneki gibi gencleri oynatip kazanmal yerine daha "garanti" isimlere sans taniyor..Bu hatadan vazgecmeli diyorum..Ünal hocanin potensiyaline inaniyorum..Basari beklentisiyle zihnini bulandirip yazik etmez umarim kendisine ve bize diye umut ediyorum..

Bana hak vermeni de beklemiyorum..Illede yapici elestiriye örnek istiyorsan Mehmet Fatih Yavuz kardesimizin yazilarini öneriyorum..Adam yapici elestiri yapiyor..Bazi elestirilerine katilmama ragmen genel olarak sende o samimiyeti göremiyorum acikcasi..Bu belkide takindigin yazi diliyle ve tavrinla alakali bence..
    Konu AyhanPe tarafından (17.09.2019 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

maalesef bizden bi halt olmaz. ayrica su mactan sonra hocaya olan güvenim de gitti
    Aynen öyle
    Ne moral ne heves kaldı
    Gol bağıra bağıra ve kaç kez geliyorum dedi, Ünal efendi maç sonu normal karşılıyor ve futbolda bunlar olur diyor
    Son söz 2.golden sonra ivedilikle santra yapan oyuncularımıza, yahu taraftar ıslığı basmış, siz de temas etmeden hakemin etrafını sarıp faulü VAR'a taşımak için baskı yapsanıza

Gitti canım 2 puan
    Oysa karlı bir hafta olacaktı
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mikel büyük umutlarla geldi
    Kondüsyon ve maç eksiği var dedi Ünal K.
    GB maçında iyiydi, daha da iyi olacaktır.
    Sörloth ve Parmak'ta büyük düşüş var
    Ah Ekuban sakatlanmanın sırası mıydı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@AyhanPe tribünlere oynamak mı? kullanıcı ismim için prim kasıyorum buralarda evet.. çok ilginç fikirleriniz var gerçekten.. bu takım 8 haftadır futbol oynamıyor.. tuhaf rotasyonlar yapıyor.. transferin bitmesine 2-3 gün kala teknik direktör yönetime giydiriyor.. aynı teknik ekip bak bir kez daha yazayım en formda oyuncusuyla en değerli oyuncusunun da sakatlığından birinci derece sorumlu.. az daha 3-1 rövaşında uefa'dan eleniyordu.. alanyaspor'un 3 attığı fener'den 20 dakikada fark yiyordu vs. vs. uzatabiliriz listeyi.. yani akılsızlık olan yerde işlerin iyi gitmeyeceğini tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.. abdülkadir skandalı durduk yere olmadı böyle akılsız bir yönetim böyle akılsız bir teknik ekip varken ve akılsızlıklık hüküm sürerken skandal diye tabir ettiğimiz şeyler aslında skandal olmuyor ''normal'' oluyor.. ortada bir skandal yok yani.. ortada akılsızlığa bağlı doğal bir sonuç var.. bu akılsızlık sürerse size göre çok skandallar yaşarız bana göre ise sizin skandal olarak tabir ettikleriniz ancak normal durumlar olur.. görünen köy kılavuz istemez.. ben bu eleştirileri maçlar başladıktan sonra yaptım.. açın bakın transferleri de yerin dibine gömmedim ya da övmedim.. yani ortada müneccimlik bir durum yok ortada veri bilgi olgular var ve bunlardan sonra yaptığım yorumlar var..
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Zonguldak

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @AyhanPe tribünlere oynamak mı? kullanıcı ismim için prim kasıyorum buralarda evet.. çok ilginç fikirleriniz var gerçekten.. bu takım 8 haftadır futbol oynamıyor.. tuhaf rotasyonlar yapıyor.. transferin bitmesine 2-3 gün kala teknik direktör yönetime giydiriyor.. aynı teknik ekip bak bir kez daha yazayım en formda oyuncusuyla en değerli oyuncusunun da sakatlığından birinci derece sorumlu.. az daha 3-1 rövaşında uefa'dan eleniyordu.. alanyaspor'un 3 attığı fener'den 20 dakikada fark yiyordu vs. vs. uzatabiliriz listeyi.. yani akılsızlık olan yerde işlerin iyi gitmeyeceğini tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.. abdülkadir skandalı durduk yere olmadı böyle akılsız bir yönetim böyle akılsız bir teknik ekip varken ve akılsızlıklık hüküm sürerken skandal diye tabir ettiğimiz şeyler aslında skandal olmuyor ''normal'' oluyor.. ortada bir skandal yok yani.. ortada akılsızlığa bağlı doğal bir sonuç var.. bu akılsızlık sürerse size göre çok skandallar yaşarız bana göre ise sizin skandal olarak tabir ettikleriniz ancak normal durumlar olur.. görünen köy kılavuz istemez.. ben bu eleştirileri maçlar başladıktan sonra yaptım.. açın bakın transferleri de yerin dibine gömmedim ya da övmedim.. yani ortada müneccimlik bir durum yok ortada veri bilgi olgular var ve bunlardan sonra yaptığım yorumlar var..
    Abdüş, Ekuban ve Fernandes'in sakatlıklarının tamamen teknik ekibin ihmali ve kusuru olduğu aşikar
    LittleFinger yorumunuza bayıldım.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Bilen bilir, severim Ünal hocayı...

Geçen sezon müthiş iş yaptığı doğrudur...

Ama artık beklenti arttı arkadaşlar bilmem farkında mısınız?

Bu sezonki tüm kötü futbol (hadi yetersiz diyelim, kötü demeyelim) Ünal hocaya yazar...

Bunun farkında olmayan arkadaşlar, kusura bakmasınlar da biraz taraflı bakıyorlar...

Bu kadar kısa sürede Ünal hocanın asılıp kesilmesi taraftarı değilim açıkçası...

Geçen sezon en zor sezonuydu belki de, takımda adam yokken büyük iş yaptı veya yaptırdı...

Ama asıl sınav bu sezon...

Artık futbol, teknik vb. yanında, futbolcu kaynağı yönetimi konusunda da ciddi bi sınav veriyor...

Yok efendim fizik tedavici, kondisyoner falan faa fiso...

Bunlar tabi ki önemli ama sahadaki iyi kötü herşey hocaya yazar, yazıyor da...

Yıllar sonra çok büyük umutlarla başlanılan sezonda çok kötü durumda olmamaıza rağmen (sportif olarak), takımın ileriye yönelik futbolunda umutsuzluk yayıldığı gerçeğini sadece Yusuf Yazıcı'nın gidişine bağlayacak değilim kendi adıma...

Velhasıl, çok uzattım, bu sezon Ünal hocanın en ciddi sınavı, ya çok büyük hoca olacak, ya da böyle devam edecek...

Göreceğiz...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Bu arada, takımın olumlu anlamda düzeleceğini düşünüyorum...

Sadece bir dönem bocaladığımızı düşünüyorum şu anda...

Belki iyimserlik yapıyorum veya böyle düşünmek istiyorum ama hissim bu yönde...
    Arafilboylu

Nereden
    Ankara

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orasını bilemeyiz.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada, takımın olumlu anlamda düzeleceğini düşünüyorum...

Sadece bir dönem bocaladığımızı düşünüyorum şu anda...

Belki iyimserlik yapıyorum veya böyle düşünmek istiyorum ama hissim bu yönde...
    Abi bizim orada bir laf vardır
    Olucu tosun bokundan bellidir diye

Hiçbir tarafımız ümit vermiyor ugurcan ve bekler harici.
    Allah korusun beklerin biri sakatlansa yandı gülüm keten helva
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

takıma ömer üründül yorumunu yapmayacaktım ama bu doğru maalesef. bloklar arası mesafe uzun iletişim zayıf. bloklar arası açık olunca koşmayla kapanmıyor. bir de takım aklı taktiği beceri haline gelmesi lazım. beyin ile oluşturulan pas alışverişi omurilikte alışkanlığa dönmesi lazım. geçen sezon oturtmaya çalıştığımız yardımlaşma tiki taka futbol oynanırsa sonuçlar gelir. gerekirse futbolcular tesiste yatacak birbirine bağlanacak. daima taktik yakınlık üzerine. bordo mavil oyuncu topu ayağına alınca diğer bordo mavili oyuncular yakınlaşacak küme halinde. hamsi sürüsü gibi kordineli korumacı ve uyumlu her zaman topu alan yalnız kalmayacak.
    Konu Antonio tarafından (17.09.2019 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Messi, Fabregas, Kroos'un ulasamadigi istatistigi nasil yakaladigini anlamak zor degil
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)