Hesaplipazar
Sayfa 86 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,133 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Genlerbirlii | Ma Sonucu

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt AyhanPe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yusuf un gidisiyle oldukca kirilgan bir ortasahimiz oldu maalesef..Zidane bile olsa bu ortasaha ile cokta iyisini yapamazdi bana kalirsa..Bocalama dnemi yasayacagimizi tahmin ediyordum ama bu kadarini beklemiyordum..

Bence nal tipki gecen senede oldugu gibi cesurca gencleri oynatip kazanmayi denemeli "garanti" kagit stnde risksiz ama vasat performans gsterenlerde israr etmek yerine..Fb macinda devre arasinda ki Dogan degisikligi cuk diye oturdu mesela..Elestirirken bunuda dile getirmek gerek..Sirf yermekle elestiri olmaz ki..Keske Gencler macinda cocuga sans tanisaydi..Bencede galibiyeti koruyabilirdik..Yinede gecen seneki basarimizi ve Avrupa ligine kalmis olmamizi kcmserek haksizlik yapmayalim derim..Bence S.Prag ve AEK ligdeki tm takimlari eleyebilirdi..Herkesin cok vdg Sergen in Malatya sini Belgrad darmaduman etti ilk macta..
    bak kardeim aslnda ayn eyleri dnp farkl eyleri yazyoruz geen sene nal karman zerinde hibir bask yoktu oda bunu biliyordu yani takm 4. deil 8. de olsa nal karaman eletirilmezdi oda bunu bildii iin yaptkalrnda ok tereddt yaamyordu gemleri oynatyordu ama bu sene farkl beklentiler artti ve ykseldi nal karaman zerinde de bask artt ayn nal karaman neden gen oynatamyor takm puan kaybederser millet crlayacak diye bak ben her zaman unu savundum ve burda ok defa yazdm ahslar gelip gider asl olan kalc olan trabzonspor dur ve gene bak iddaa ediyorum nal karaman bizde 40 senede kalsa bu takm ampiyon yapacak kapasiteye sahip deil iyi bir hocada bulunacak birikim donanm taktik teknik oyun okuma oyuna mdahele klar nal karamada yok en iyi rnek de u bir takm her ma gol yemez daha nal karaman 2 senedir bunu zemedi.

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

bu arada ampiyonlar liginde oynayacam diye giden yusufuumuzun takm olan lille yi ajax perian etti 3-0

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.11.2011
    Nereden
    Trabzon

Alnt redbul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu arada ampiyonlar liginde oynayacam diye giden yusufuumuzun takm olan lille yi ajax perian etti 3-0
    Yusuf yine direk dvyor ocukta ans yok ya.

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Alnt redbul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yusuf un topu direkten dnd..

Bu arada ayni seyleri dsnmyoruz..Ben eksikleride olsa nal in potensiyeli olan iyi bir teknik direktr oldugunu dsnyorum sen ise nal in kt hatta teknik direktr falan bile olmadigini iddia ediyorsun..Yani arada daglar kadar fark var..Byk takimda tecrbe eksikliginden kaynaklanan baskiyi ynetme ynnden yetersiz denirse katilabilirim su asamada ama takimin basinda kalip zamanla bunu zerinden atabilecegine inaniyorum..

Elestirilerinin bir kismina katilmakla beraber adama hakkini teslim edelim ve destek olalim diyorum kisacasi..nal gecen sene ki basarisiyla ne olursa olsun bu sezonun sonuna kadar kalmayi hak ettigini sylyorum..Ondan nceki teknik direktrler cok asiri baskilardan dolayimi kme potasina daha yakin bitirdiler ligi de nal in baski olmadigi icin elde ettigi basari kcmseniyor ???? .Adama haksizlik yapmayalim yahu..Yoksa dstgmz batakliklarda debeleniyoruz senelerce..Yapmayalim sunu artik..
    Konu AyhanPe tarafndan (17.09.2019 Saat 23:59 ) deitirilmitir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    37

Alnt AyhanPe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    .nal gecen sene ki basarisiyla ne olursa olsun bu sezonun sonuna kadar kalmayi hak ettigini sylyorum..Ondan nceki teknik direktrler cok asiri baskilardan dolayimi kme potasina daha yakin bitirdiler ligi de nal in baski olmadigi icin elde ettigi basari kcmseniyor ???? .Adama haksizlik yapmayalim yahu..Yoksa dstgmz batakliklarda debeleniyoruz senelerce..Yapmayalim sunu artik..
    Bak stadm, geen sene burada Malatya ma sonras nal gitmeli diyenlere dediim uydu :
    Hiyerarik olarak nal'a ynetme erkini vermeden, yani adamn altndaki futbolcu grubunu ynetebilecei ortam adama sunmadan ondan hesap sorulamaz.
    Burada Burak ve Onur gitmeliydi. Gitti.
    Geen sene bir sonu elde ettik.

Bugn gene hiyerarik olarak nal demelerle bilmem neler ile ynetimi, yani bal olduu kurumu toplumun nne atmaya balad.
    Bu kafa ile devam ederse sene sonunu gremez. Grmemeli.
    stn topluma ikayet edemezsin. Yok byle bir slup.

Bununla da kalmayp baarszlklarn suunu astlarna ykmaya alyor.
    Ynetici bu mudur?
    10 yldr aktif yneticilik yapyorum.
    200 e yakn adam ynetiyorum.

Herhangi bir gn, ortaya kan bir sorundan dolay, patronlarma altmda alan bir adam sorumlu olarak sunmaya kalksam, alacam cevap u olur:
    Sen git, biz onunla muhattap olalm o zaman.

Ne altna ne stne uslnce yaklaamayan adam, kontrol kaybetmi demektir.

Bunun sebebi de zm retememesi.
    Birka hafta daha zmsz devam ederse , ki ben spriz sonu alsa bile oyun olarak birey karabileceini artk dnmyorum, bu kontrolszlk ile, altna stne bu yaklam ile sene sonunu falan gremez.

VE bunun kabahatini de taraftara, yerel basna ona buna atmasn kimse.

Bugn nal Karaman, kendisi zm retemediinden ortaya kan sorunlar ve bu sorunlarla beraber gelen psikolojik ortam ynetemiyor.

Giderse, kabahat de , sorumluluk da kendisindedir.

Biz kendisine sonuna kadar sabrediyoruz.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafndan (18.09.2019 Saat 00:42 ) deitirilmitir.

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Alnt Mehmet Fatih Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bak stadm, geen sene burada Malatya ma sonras nal gitmeli diyenlere dediim uydu :
    Hiyerarik olarak nal'a ynetme erkini vermeden, yani adamn altndaki futbolcu grubunu ynetebilecei ortam adama sunmadan ondan hesap sorulamaz.

Bugn gene hiyerarik olarak nal demelerle bilmem neler ile ynetimi, yani bal olduu kurumu toplumun nne atmaya balad.

Ynetici bu mudur?

Herhangi bir gn, ortaya kan bir sorundan dolay, patronlarma altmda alan bir adam sorumlu olarak sunmaya kalksam, alacam cevap u olur:

Birka hafta daha zmsz devam ederse , ki ben spriz sonu alsa bile oyun olarak birey karabileceini artk dnmyorum, bu kontrolszlk ile, altna stne bu yaklam ile sene sonunu falan gremez.

Bugn nal Karaman, kendisi zm retemediinden ortaya kan sorunlar ve bu sorunlarla beraber gelen psikolojik ortam ynetemiyor.

Elestiri bu sekilde olur iste..Katildigim bir cok noktaya deginmissin..Acikcasi AEK macindan sonra herkesin sapkasini nne koyup czm aranacagina inaniyordum ama byle olmadi maalesef..nal kendisini bu sekilde ifade etmeyi secmesi yakismiyor kendisine haliyle..Anlamsiz bir caresizlik icinde..Ynetimle arasinda iletisim eksikligi belirgin..Belliki ynetime Yusuf transferinden dolayi oldukca kizgin..Yerine oyuncu alinmadan gnderilmesi byk bir hata olmus..Son sakatliklar dan sonra da iyice artan bir gerginlik var zerinde..Gidisat pek iyi degil gercektende ve kontrol git gide kaybettigide acik..Gven ortami olusturulmadikca da asilmasi zor grnyor..Ynetimin iyi niyetinden sphe etmesemde bu duruma gelinmesinde nal dan daha cok ynetimi sorumlu tutuyorum..Yusuf olayida daha iyi ynetilebilirdi..

Yinede mmkn oldugunca az hasarla atlatmaliyiz bu sreci..Yikip dkmeden..Yoksa ayni havayi yakalayip iddiali duruma gelmemiz nerden baksan 5 senemizi alir..Suan ligin en iyi kadrosu elimizde..Bunu iyi degerlendirmeliyiz..En nemliside futboldan zevk alarak..Byle eziyet haline dnsyor..Aslinda bizde gerginiz oldukca..Daha rahat olmayi denemeliyiz..Ist. takimlari zerre kadar futbol oynamiyor ama rahatlar..Zaten cnden bir tanesi sampiyon yapilacak. Dn Fb nin defansini grnce ve sampiyon yapilma ihtimallerin az olmadigini dsnnce futbol izlemekten soguyor insan..Gs yi sahadan sildik gecen sene ama sampiyon yapildilar o oyunla..Ben bu sene farkli olur dedim ama olmayacak gibi..Yedigimiz golden nce yapilan faul o kadar gzmze soka soka gsterdiler ki bu kadar da olmaz dedim..
    Konu AyhanPe tarafndan (18.09.2019 Saat 02:13 ) deitirilmitir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

yelik tarihi
    08.11.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Mehmet Fatih Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Ynetici bu mudur?

Bakanda nalda hatal 17 oyuncu alyorlar ligin karakterine zelliine uygun deil
    alnan oyuncular gelmeyen gelemeyen takmlara kar oynayabilecek oyuncular rakipler bunu zm ieri szp yerleiyorlar 90 dakika tek kale ma yapyorlar illaki gerek ortaya kacak nk bu kadro ile kt sonular almamak mmkn deil taraftar tepki gstermeye balaynca ynetim izleme komitesini sulayacak hoca Ynetimi ynetimde hocaya fatura kesecek olanlarn sorumlusu her nde bana gre

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

Moral bozmak isteyenler icin, macin tekrari suan Beinsport 1'de.
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)