Hesaplipazar
Sayfa 83 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83
Toplam 2073 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,073 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Genlerbirlii | Ma Sonucu

Alper Beyazay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt Mehmet Fatih Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nal hoca geen sene doru iler yaparken arkasnda duruldu.
    Sonu alamamasna ramen duruldu.

Bu sene sonu yok, zerine yanl iler yapyor. Bu arkasnda durulacak bir vaziyet deil. zerine koymas gerekirken takm oyunu olarak, bugn dibi buldu.
    Takm oyunu ve topa hakimiyet olarak ligde bizden daha kts yok.

Bunun arkasnda m duracaz?

Ya dzeltecek, ya gidecek.

Doru iler yaparken sonu alamasa da kar durmak ne kadar yanl ise,
    Yanl iler yaparken yannda olmak o kadar yanl.

Samalama hakk yok.

Yok efendim ampiyonluk szn hatrlatm.
    Ulan camia arkasnda durmasa malatya manda kendi ipini kendi ekmiti ?

Kim hatrlatt? Camia m o mu?

Herkesin burnu byd!!

nal mnhal tanmam eer takma zarar vermeye baladysa.

Sonu, yoksa umut veren oyun.
    Ikisini de beceremiyor ise bir zahmet gider.

2-3 hafta iinde toparlamazsa giyotin iner kafasna.
    nmeli de!!
    Trabzonspor gemiinde nemli bir futbolcu olmak bu kulpte teknik direktrlk yapmas iin yeterli bir durum mudur. Tek soru.
    Some Things Will Never Change

chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

Ah ah alanya da yendi, yanmaya devam.
    YA DIINDASINDIR EMBERN YA DA NDE YER ALACAKSIN.KENDN NDEYKEN KAFAN DIINDAYSA ARES YOK KARDEM.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    37

Alnt Alper Beyazay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor gemiinde nemli bir futbolcu olmak bu kulpte teknik direktrlk yapmas iin yeterli bir durum mudur. Tek soru.
    Tabii ki hayr.

Bakn bazlarnzn ya yetmez.
    enol Gne'i byk takm hocas yapana kadar ne 7 ler ne 5 ler yedik biz.
    Ama sabrettik.
    Tek sebebi sahada umut veren oyun olmasyd.

Geen sene de yedik 5 leri.
    Aptal aptal takmlara ierde puanlar.
    Ama gene sabrettik.
    Niye?
    Umut veren oyun vard.

Hem sonu, hem umutsuz oyun.
    Ona sabredilmez.
    Ziya Doan zamannn kabz futbolua dndk.
    Millet oynuyor, biz izliyoruz.
    O zaman da ok sert tepki vermitim.
    Olcay akr ile burada epey gerildiimizi hatrlarm.

Buna sabredilmez.

Deitirirsin.
    Olur biter.
    En azndan dzeltme adma bir deneme daha yaparsn.
    Geriye doru gidii izlemekten iyidir.

Ahmet Aksu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

umarm nal hoca sran basan koan takmn nasl zirveye trmandn grmtr.
    bizim gibi yryen ve admlayan, mcadele etmeye almayan, pres yapmayan takmn kendi sahanda puan olmayan takma kar ald sonucu hepimiz gryoruz, ama nal hocamzn maalesef yine grdn ve grebileceini dnmyorum..

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika
    "Annuit cptis"

umut22 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2011
    Nereden
    Antalya

Alnt Ouzhan Fidan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kt oynuyoruz kt oynadk kt oynayacaz .. dzeltme yok hep ters hep ters.. feneri bu sene iktire iktire gtrrler.
    Alanya ilk ittiren oldu. Devam gelir inallah.
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Alnt LittleFinger Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fenerbahe yi datacamz, ligin en basit ma olduunu defalarca Fenerbahe ma bal altnda yazdnz.. birine kk beyinli derken en azndan yazdklarnz bir gzden geirin de bari..

Russell ne kadar hakl ou insan dnmyor.. yazdklarnz okumanz neririm.. buraya alntlayamadim.. ap bakn Fenerbahe yi sosa gnnde olursa dagitiriz yazdinizi grebilirsiniz.. fark atmakla datmak arasnda ok byk fark var diyorsaniz tabii oras yledir muhakkak.. Fenerbahe yi de data data bir hal olduk..

kinci kisma hibir cevap da vermemissiniz.. en deerli oyuncususunun sakatln fark edemeyip oynatp bizi 6 ay eksik brakan da yine nal Karaman in banda olduu teknik ekiptir..

Little beyinli ben olaym hadi yine ne yazdndan bir haber olup hakaret eden de siz olun..
    Israrla yazdiklarimi maniple ediyorsun..Fb nin suana kadar karsilastigimiz en kolay rakip oldugu iddiamin arkasindayim..PSIKOLOJIK ETKENLERI bir kenara birakirsak Sosa gnnde olsa Fb yi dagitirdik..Tabi ki gecen sezonun havasiyla.Alanyaspor dagitmayi birak srklase etti Fb yi..Illede 7-8 atilmasi gerekmiyor..Fb nin dagilmasi zor olmuyor..

nal gercekten cok formsuz sezon basindan bu yana. Yusuf un gidisi takimin kimyasini bu denli bozmus olabilir mi yoksa baska seyler mi yasandi bilemiyorum..Burdaki bazi elestirelere de katilmamak elde degil..Ekuban in sakatlanmasida basimizi felaket agirtacak eger Sturridge parlamazsa..

Ist. takimlari rezil tesi..Gs Bjk ve Fb den bile rezil futbol oynuyor ama hakemlerin itelemesiyle ilerliyorlar..Kayseri - Gs macindan sonra kesmistim ben umudumu..

Umarim nal kendine gelir ve tekrar dogrulari yapmaya baslar ama sunuda eklemeliyim..Su en kt halimiz bile gecmis dnemlerimizin en "iyi" halinden daha iyi..Sampiyonluk beklentisini kaldiracak dzeyde degiliz..nal da degil demek ki..Beklentileri bir kenara birakip gecen sezon ki havaya brnmeliyiz..

Yazdiklarin o kadar ciddiyetten uzak, alayci, tiksindiririci bir tarz ile yazilmisti ki bence yazdigimi iltifat olarak bile kabul edebilirsin..Bu kadarini baska trl basaramazdin bence..Ettigim "hakareti" de yenilemis olayim bari..Normalde tarzim degiql ama pisman degilim..Russel in sylediklerine beynini yormamani neririm..

Yapici elestiri yapan arkadaslarimiz var cok skr ama takim basarili olsa morali bozulacak egoya sahip adamlarda var burda..Tabi psikolojik pisliklerinide buraya kusan kisilerde var..(Son cmle sana ynelik degil)
    Konu AyhanPe tarafndan (Dn Saat 23:01 ) deitirilmitir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

LittleFinger - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2013
    Nereden
    Bursa

Alnt AyhanPe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sosa gnnde olsun yeterki Fb yi dagitiriz. Gs 8 kisi zor yendi. Yedikleri ilk gol AEK dan yedigimizin goln kopyasi nerdeyse. Gs in oynadigi oyunu biz oynasaydik kmede kalma mcadelesi verecegimizi ilan ederdi bizim futboldan cok iyi anlayan Trabzonspor izleyicileri..
    Tamamda rakiplere gre cok cok iyi bir durumdayken bu ruh halimiz ne kadar saglikli? Gerci Barcelona, Bayern Mnih li oyunculara Trabzonspor formasi giydirip bizim "Sper"Lig de oynatsak bu dzende 2.likten teye gitmeleri imkansizken daha rahat olabiliriz. Takim AEK macinin ilk yarisi haric nceki sezonlara oranla cok ama cok iyi. Su halimizle bile Trkiye liginin acik ara en iyi takimiyiz. Gs nin "hazir" transferlerini grdk dn.

Bence biz asil grevimiz olan taraftarligi yerine getirsek daha olumlu olmaz mi? Artik birakalim su herkesin kendini teknik direktr sandigi halleri..AEK macinda formsuzdu nal hoca ama Trkiye nin en potensiyelli teknik direktrne sahibiz. Takimin basinda Zidane olsa daha iyisini yapamazdi..
    S.Gnes kac senelik teknik direktr..Ne basarisi olacakti nal in..Bence gecen sezon oynattigi futbol ile bir mucize gerceklestirmis birisi..Adama haksizlik yapilmasi cok byk nankrlk. Bana kalirsa efsanemiz S. Gnes den cok daha potensiyelli bir teknik adam..Degerini bilelim yoksa 4 gre gnderip 5 kere takimin basina getirecegimiz bir efsanemiz daha olur..
    Buyrun Ayhan Bey..
    Fenerbaheyi data data ldk..
    Ligin en iyi takmyz hem de ak ara..
    Trkiye'nin en potansiyelli teknik direktrdr umarm.. u ana kadar 8 malk periyotta inatla aksini kantlyor.. aksi olduunda ise tabii ki destekleyeceiz.. sanki sizi eletiriyoruz..
    evet yllarca yardm antrenrlk yapt.. ya da 53.. dnk ocuk deil..
    u anda da bir mucize gerekleiyor..

Olsayd olsayla olsalarla herhangi bir ey olmuyorsa ne yapyoruz.. maniple ediyormuum.. maniplasyon var olan bir eyden ortaya kar keza haksz deilsiniz.. spekle etsem yanl yapm olurdum..

Ekleyelim.. o psikolojik etkenlerle baa kacak olan da ben deilim.. nal Karaman..

Edit: Sakatlkla ilgili meseleye tabii ki yine cevap vermemissiniz.. neden srarla o sorular yok sayyorsunuz? Belli ki sizi rahatsz etmiyor size gre basit ansszlklar olabilir.. sorun deil.. beni rahatsz ediyor.. milyon euroluk futbolcumuz menisks yznden aylarca forma giyemeyecek teknik ekip yznden bu beni rahatsz ediyor.. Trabzonspor Trabzon ehrinin markasdr hem de en nemli markas.. bu markaya bu kalitesizliklikte ve aklszlkta iler yakmyor.. siz yaktrabilirsiniz.. tiksindiimiz eyler farkl demek ki.. istediiniz kadar tiksinip hakaret etmeye devam edebilirsiniz.. cevap veremiyor oluunuz yeterli benim iin..
    Konu LittleFinger tarafndan (Dn Saat 22:39 ) deitirilmitir.
    Oy Trabzon Trabzon yk yeil sahalar
    k yukar ezilsin istanbul aalar

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

Alnt umut22 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alanya ilk ittiren oldu. Devam gelir inallah.
    Aman allahm neler olmu yle senin cevabnla direk atm ve o muthi golleri izledim . Mkemmel sonu . Fenerin havas snd.

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Buyrun Ayhan Bey..
    Trkiye'nin en potansiyelli teknik direktrdr umarm.. u ana kadar 8 malk periyotta inatla aksini kantlyor.. aksi olduunda ise tabii ki destekleyeceiz.. sanki sizi eletiriyoruz..

Olsayd olsayla olsalarla herhangi bir ey olmuyorsa ne yapyoruz.. maniple ediyormuum.. maniplasyon var olan bir eyden ortaya kar keza haksz deilsiniz.. spekle etsem yanl yapm olurdum..

Ekleyelim.. o psikolojik etkenlerle baa kacak olan da ben deilim.. nal Karaman..
    1.nal karaman geen sene savundum daaaa arkada artk kr gze parmak gibi yapt hatalar bini at savunulacak taraf yok .
    2.En batansa soyledigim gibi futboldan zerre anlamayan bir bakanmz var asl sknt burda ve daha byk bir problem bizim iin
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Erol bulut hocadr.Harbiden hoca gittii her takmda fark yaratyor ama erol buluttan nce bakanlarna helal olsun transferlerin hepsi geen seneden beri tam isabet ampiyon olmalar zor ama yinede gzel takm kurmular.

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    37

Birde u dncem var ben Trabzonlu degilim de bu camiann ampiyon olmak istemediine gerekten inanyorum hangi futbol akl kuckadan yedii kazk zerine gider en kritik yere yine ayn bokun laciverti mikeli alr azubuike dururken gznn nndeyken 3 senedir barrken.

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Buyrun Ayhan Bey..

Ne varmis yazdiklarimda? Yazdiklarimda ne gibi bir celiski var?..Ne kanitlamaya calisiyorsun? Fb yi Alanyaspor dagitmaktan beter etti bu gece..

Gecen sezon kaybettigimizde bile ezdik Ist. takimlarini..Cogunu eze eze kazandik zaten..nmz defalarca kesildi..Tm hakem katliamlarina ragmen sampiyon bile olabilirdik son dk yedigimiz 2-3 gol olmasaydi..Ve bunuda kme dsecegi ilan edilen takim yapti..Bu mucize degildi de neydi arkadas?

nal in formsuz oldugunu yaziyorum zaten..Birseyler olmamissada kesinlike birseyler oldumu diyeyim ?!
    Bu arada psikolojik etkenlerle bas etmek yle kolay degil..Sampiyonlugumuzu calan herifleri bile bas taci yaptiktan sonra kalkipta nal Karaman dan mi bekliyorsun psikolojik etkenlerle basa cikmasini..

Mehmet Fatih Yavuz arkadasimizin yazdiklarini okudun mu? Katiliyorum ona..Adamin elestirileri samimi yahu..nal kendine gelmeli..Artik sampiyonluk beklentisinden de uzaklasip dogrulari yapmaya baslamasi gerekir..Hepimiz uzaklasmaliyiz bu beklentiden..Ckertiyor bizi bu beklenti ve demekki bu sene bunu kaldiracak duruma gelemedik henz..nal da gelemedi..Yavas yavas olacak..Bazen bylede olacak..nal kendine gelecek bizde destek olacagiz..
    Konu AyhanPe tarafndan (Dn Saat 23:02 ) deitirilmitir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

yelik tarihi
    24.07.2013
    Nereden
    Bursa

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1.nal karaman geen sene savundum daaaa arkada artk kr gze parmak gibi yapt hatalar bini at savunulacak taraf yok .
    2.En batansa soyledigim gibi futboldan zerre anlamayan bir bakanmz var asl sknt burda ve daha byk bir problem bizim iin
    Taraftarl kr krne destek vermekle kartryorlar.. ki bu aklszlktr.. zaten destek veriyoruz.. bilet alyoruz forma alyoruz izliyoruz ne yapalm baka.. milyon eurolar deniyor bu teknik ekibe oyunculara.. sonu ortada hayal krkl ve aklszlk.. neyse.. dzelir umarm en potansiyelli teknik direktrmz..

yelik tarihi
    24.07.2013
    Nereden
    Bursa

Ne varmis yazdiklarimda? Yazdiklarimda ne gibi bir celiski var?..Ne kanitlamaya calisiyorsun? Fb yi Alanyaspor dagitmaktan beter etti bu gece..

Gecen sezon kaybettigimizde bile ezdik Ist. takimlarini..Cogunu eze eze kazandik zaten..nmz defalarca kesildi..Tm hakem katliamlarina ragmen sampiyon bile olabilirdik son dk yedigimiz 2-3 gol olmasaydi..Ve bunuda kme dsecegi ilan edilen takim yapti..Bu mucize degildi de neydi arkadas?

nal in formsuz oldugunu yaziyorum zaten..Birseyler olmamissada kesinlike birseyler oldumu diyeyim ?!
    Bu arada psikolojik etkenlerle bas etmek yle kolay degil..Sampiyonlugumuzu calan herifleri bile bas taci yaptiktan sonra kalkipta nal Karaman dan mi bekliyorsun psikolojik etkenlerle basa cikmasini..

Mehmet Fatih Yavuz arkadasimizin yazdiklarini okudun mu? Katiliyorum ona..Adamin elestileri samimi yahu..nal kendine gelmeli..Artik sampiyonluk beklentisinden de uzaklasip dogrulari yapmaya baslamasi gerekir..Hepimiz uzaklasmaliyiz bu beklentiden..Ckertiyor bizi bu beklenti ve demekki bu sene bunu kaldiracak duruma gelemedik henz..nal da gelemedi..Yavas yavas olacak..Bazen bylede olacak..nal kendine gelecek bizde destek olacagiz..
    ok ilgin..
    Ne Feneri dattk..
    Ne ligin en iyi takmyz..
    Evet Alanyaspor datt biz de databilirdik ama datamadk de mi?? ok ilgin..
    Geen sene ok daha iyiydik ve takm bu sene o takmdan fersah fersah geride diyorum nesini anlamyorsun?? ok ilgin yahu.. ben gzel futboldan ve akll ynetimden te bir ey beklemiyorum.. bundan da eser yok imdi..

ok iyi filan deiliz en iyi deiliz diyorum bu neyi kantlyor diye soruyorsunuz sylediiniz eylerin tam aksini kantlyor!

Sorularma hala cevap yok

Abdlkadir mr neden 6 ay yok aklar msnz dinleyelim biraz?? Burada inanlmaz bir aklszlk sz konusu..

O takmdan Yusuf kt ve takm ne hallere dt.. nal Karaman bu takmla 2 tam kamp dnemi 1 tam sezon geirdi ve 8 haftadr berbat bir futbol var.. sistem diye bir ey yok.. siz eletirmeyin bunu ben eletiriyorum.. eletirmeyince bir eyin dzeldiini grmedim.. hibir ey kendini ok iyi grerek dzelmez.. nal formsuz mu kapasitesi mi bu greceiz 8 matr formsuz olsun hadi.. umarm hakl karsnz da nal'dan ve teknik ekipten akl fkrr.. en azndan baka takmn doktorlar en deerli oyuncusunun sakatln fark etmesin o bile bana yeter u aamada..

Benden bu kadar siz haklsnz diyip geiyorum Ayhan Bey.. gerekten gerek yok.. vakit kayb bir tartmann iindeyiz.. haklsnz efendim.. ligin en iyi takmna ve en potansiyelli teknik direktrne sahibiz ve umarm can gnlden istiyorum ki takm baarl olur gzel futbol oynar ve biz de stres atarz.. iyi akamlar iyi forumlar..
    Konu LittleFinger tarafndan (Dn Saat 23:17 ) deitirilmitir.

nevzat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

ok ilgin..
    Ne Feneri dattk..
    Ne ligin en iyi takmyz..
    Geen sene ok daha iyiydik ve takm bu sene o takmdan fersah fersah geride diyorum nesini anlamyorsun?? ok ilgin yahu.. ben gzel futboldan ve akll ynetimden te bir ey beklemiyorum.. bundan da eser yok imdi..

ok iyi filan deiliz en iyi deiliz diyorum bu neyi kantlyor diye soruyorsunuz sylediiniz eylerin tam aksini kantlyor!

Sorularma hala cevap yok

Abdlkadir mr neden 6 ay yok aklar msnz dinleyelim biraz?? Burada inanlmaz bir aklszlk sz konusu..

O takmdan Yusuf kt ve takm ne hallere dt.. nal Karaman bu takmla 2 tam kamp dnemi 1 tam sezon geirdi ve 8 haftadr berbat bir futbol var.. sistem diye bir ey yok.. siz eletirmeyin bunu ben eletiriyorum.. eletirmeyince bir eyin dzeldiini grmedim.. hibir ey kendini ok iyi grerek dzelmez.. nal formsuz mu kapasitesi mi bu greceiz 8 matr formsuz olsun hadi.. umarm hakl karsnz da nal'dan ve teknik ekipten akl fkrr.. en azndan baka takmn doktorlar en deerli oyuncusunun sakatln fark etmesin o bile bana yeter u aamada..
    Bu forumda iinde bulunduumuz ve grnen o ki bulunacamz , yanllar haykran bir iki kiiden birisin..ben 40 yandaym alkiniz hatalara,hakemlere,eyyamlara,ynetemeyen ynetimlere..ama genler anlayamyor..benim 14 yanda kzm,16 ve 7 yanda olum var.. ben Trabzon da doup bydm.. Trabzonspor sevgisinin ne olduunu biliyorum.. ls hacmi yok..ikinci lige bile dsek vazgeilmez bizim iin.. ancak baka ehirde doup byyen ocuklar iin durum farkl..

kzm Beikta 9 kii ile yenilirken ki hrsn grd, bu adamlar iki kii eksik olmasna ramen rakibi bunaltip 2 gol buldu..yenilse dhi ona gre galiptir bu yolda ki malp.. bizim takmda ki en byk eksiklik bu.. hrs yok,gayret yok..en nemlisi umut yok ocuklar iin..hep erteledim kzm oyaladm.. ocuklar da Trabzonspor ile bysn istedim..ama daha fazla zorlamayacagim..

Matan nce bu ma kaybetme ihtimalinden dem vurup yorum yazacaktm, ancak hazr tetikiler yznden yazamadm..
    Ya sevmesin kimse kimseyi ,Yada akmasn gzlerinden ak dolu ya ,ya olmasn sevgi denen illet , ya ADAM GB sevmesini rensin bu millet....

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Ma izlerken tansiyonum dt, krize girdim.

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Alnt redbul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mdr bana inan nal karaman n babas senin savunduun kadar olunu savunmazd adamclk yapmayn grdklerinizi yazn bu takm 2 senedir hocas ayn her mata gool yiyorsa her mata rakip kim olursa olsun tonla pozisyon veriyorsa uan ligin dibindeki 2 takmn aldkar 1 er puan trabzonspordan sa o hoca eletirilir.

Hocam o zaman yle syleyeyim. Ya okuduunuzu anlamyorsunuz ya da hocaya yaptmz eletirileri gremiyorsunuz.

Hocaya istifa diyen tiplere hocann yaptklarn anlatmak zorundayz. Birileri balk hafzal diye gerekleri deitiremeyiz.

nal Karaman bu takm dipten alp futbol oynatr hale getirdi. Bu gerei inkar edenlerin samimi olduuna inanmyorum.

Bunlar sylyoruz diye adamc olmam. nal Hoca'nn deiiklik konusundaki hatalarn defalarca yazdk. Bu mata da yapt.

Ama adama p, istifa diyenler gitsin kumda oynasn. Herkes kendi apna baksn diyorum. Kimse buna alnmasn.

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    31

Futbol topunu grse ''Karpuz'' zannedecek tipler nal Karaman'a p diyor.

Bence p olan sizin zihniyetiniz! stelik farknda da deilsiniz. (Yapc eletiri yapanlar tenzih ederim.)

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    37

nal bugn gitsin diyenlerden deilim.
    Ama nal karaman dipten ald bir yere getirdi diye, ayrl
    tartisilmaz klnmaz.
    Daha ileriye gtremedii kans kesinleir ise, bayra devreder.

Ama bilsin, bu kadronun oynayaca oyun bu deil.

Rezil bir futbol var bilmem ka matr.

Bu yava yava skorda da rezillie sebep vermeden nlem al.

Yoksa bu gidiin sonu belli.

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.11.2011
    Nereden
    Trabzon

Ksmen zm belli, geen ylki 10 nolu sisteme acil geilmeli. Oray kotarabilecek birini bulup koyacaksn, gerekirse altyapdan. Ynetimde ilk i 10 no bakacak devre arasna kadar. Ahmet Canbaz 10 no deil mi ? eleman izleyemedik bile nedir necidir diye. Geen yl iyi oynayan o kadro, iyi oyuna, gol bulmasna ramen ok pozisyon veriyordu. Biz de savunmay zer iimize bakarz dedik ama brak savunmay zmeyi 10 sene geri gittik. una adm gibi eminim ki nal hoca savunma nasl yaplr kendi de bilmiyor, futbolu bilmeyen bi adama sorsanz "Nasl savunursun kaleni?" diye, adamn aklna ilk "kalenin nne ylrm" gelir. Bizim hocamz da bunu yapt ite. Durumun vahimliini zemeyenler belki aykr.

Ahmet Bakaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Ankara

ok ilgin..
    Ne Feneri dattk..
    Ne ligin en iyi takmyz..

Sorularma hala cevap yok

Benden bu kadar siz haklsnz diyip geiyorum Ayhan Bey.. gerekten gerek yok.. vakit kayb bir tartmann iindeyiz.. haklsnz efendim.. ligin en iyi takmna ve en potansiyelli teknik direktrne sahibiz ve umarm can gnlden istiyorum ki takm baarl olur gzel futbol oynar ve biz de stres atarz.. iyi akamlar iyi forumlar..
    Aman eletirmeyin bir iki defa denedim piman oldum. Takmn eletirdii iin ezik damgas da yedik bir ara. Yanla yanl diyemiyoruz maalesef yazdklarnza harfiyen katlyorum. Son paragraf dahil.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

erenslash - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.09.2012
    Nereden
    Gney Amerika

Trabzonsporun en byk handicap neden ampiyon olamaz: stratejisi yok ,lafta ampiyonluk mcadelesi verir malesef

istanbul takmlarnn en dandik futbol oynad sezonlar yayoruz eee sen top oynamyorsan olamassn ampiyon

geen sene gs ampiyon yaptlar diyor bakan iyide geen sene sen naptn? salak salak puanlar verdin

kaybettiklerini bir daha hatrla

https://www.sahadan.com/takim/trabzo...o2rqgpd5nr7fqi

gs a drt atan ama ampiyon olamayan takm hehe sadece hakem deil sen kendi ayana da sktn

genler ma bunun en byk rnei

geen senede absrd puanlar kaybedildi
    Konu erenslash tarafndan (Bugn Saat 02:59 ) deitirilmitir.
    "Annuit cptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 6 kullanc bu konuyu grntlyor. (2 kaytl ve 4 misafir)

1. Grkan Asma,
  2. mrm Can SEZER