Sayfa 7 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1501 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi C Grubu 1.Maç | Getafe 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Boy gösterip döneriz. Piyasa yapması muhtemel iki oyuncumuzun da sakatlandığını düşününce ve kadro kalitesi olarak fazla ilerleyemeyeceğimizi göz önünde bulundurursak lige odaklanmak çok daha mühim.

Farklı yenilgiler çıkmadığı sürece her sonuca fitim. 5-6 puanla 3. lük ideal.

Nereden
    İstanbul

Sorloth bu takımın tek satraforudur, oynatacaksın, konuşacaksın, eksiklerini giderecek. ana avrat küfredenler var, siz nasıl bir insansınız yav.
    sorloth kesinlikle geleceği olan bir adam, bu fizikte bu hareketlilik hiç te kötü değil, takım iki senedir, penaltıları kaçırdı sosasporlular efendi olun.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl ki Gençlerbirliğine puan kaybedeceğimiz neredeyse kesin gibi bir şeyken bu maçı da öyle ya da böyle kazanacağımız belli. Çünkü Trabzonspor olmak bunu gerektirir..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorloth bu takımın tek satraforudur, oynatacaksın, konuşacaksın, eksiklerini giderecek. ana avrat küfredenler var, siz nasıl bir insansınız yav.
    sorloth kesinlikle geleceği olan bir adam, bu fizikte bu hareketlilik hiç te kötü değil, takım iki senedir, penaltıları kaçırdı sosasporlular efendi olun.
    Ne hareketi şaşırdın sanırsam adam yürüyor bütün maç bırakın bu kendinizi kandırma huylarınızı hee kumaşı olabilir bende buna inanıyorum ama bu temposuzluk ve isteksizlikle hiç birsey olmaz ondan

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bazen cok sasiriyorum.
    Siz nasil maca bakiyorsunuz anlamis deyilm.
    Bu cocuk, evet cocuk ( 23 Yasinda ) Sorloth bütün Gol Yükü omuzunda tasiyor.
    Bide böyle düsünün, Ekuban sakatlandiktan sonra daha da arti yükü.
    Bunu destekleyecegene, üsüne variliyor.
    Yahu birakin bu küfürleri. Elestirin ama insan gibi. Bir Taraftar gibi.
    Bazi insanlar hemen Takimi kötülüyorlar, küfür ediyorlar.
    Bide kalmadi, hemende ÜK Hocamizi satiyorlar. Anlamis deyillim.
    Bana bunu birisi, güzelce anlatsin…..

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı samway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne hareketi şaşırdın sanırsam adam yürüyor bütün maç bırakın bu kendinizi kandırma huylarınızı hee kumaşı olabilir bende buna inanıyorum ama bu temposuzluk ve isteksizlikle hiç birsey olmaz ondan
    Onu bu hale getiren etken onun bu hale gelmesinden daha önemli

Sorunları bulup çözmek lazım sonuçları ortadan kaldırmak degil
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Firtinasi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen cok sasiriyorum.

anlatayım.

bu bir maçlık bir reaksiyon değil, sezon başından beri rezil bir oyun oynuyoruz.
    hemen her maçta rakibin kalecisi dışındaki herkes ceza sahamızın önüne kadar canı istediğinde geliyor. orada da stoperler karşılıyor (god save majid)
    sparta'yı ekuban'ın bireysel çabası ile eledik, iki maçta da ilk yarıda rezil bir oyun oynadık. ikinci yarıda rakibin oyundan düşmesi nedeniyle biraz da biz asılınca zar zor kurtartdık turu (ki tony 10 dk falan yedi sanırım ikinci maçta tek başına -ben hoca olsam utançtan yerin dibine girerim-)
    aek kötü bir takım olmasına rağmen ilk maçta yine bireysel çabalarla (yine ekuban) maçı aldık. ikinci maç yine rezillikti.

ligde sütlaç kıvamındaki kasımpaşa bile bize sert geldi, fener futbol olarak ezdi uğurcan kurtardı, gençler maçı facia.

peki bütün bunlara rağmen umutlu olabilir miydik, evet. neden olamıyoruz?
    çünkü ünal hoca çocuk gibi mızıldanıyor. yok "geçen seneki arkadaşlarla devam ediyoruz", yok "transfere ben karışmadım" vs diye aklınca yönetime laf yetiştiriyor. yönetimle olan mevzunuzu içerde konuşun. transfer sezonunda tepkini koysaydın, sallamıyorlarsa da yollarını ayırsaydın. şu saatten sonra mazeret üreten adamın karakter problemi vardır.
    hemen her maç gerekli değişiklikleri yapmayıp, tam tersine saçma değişikliklerle maçı içinden çıkılmaz hale sokuyorsun (fener maçı hariç, doğan iyi hamleydi ama devamında yine oynatmadı); bunu itiraf edip mahcup olacağına zeyntinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun eleştiriler karşısında, "ben her şeyin en iyisini bilirim, siz ne anlarsınız lan mallar" tavrını benimsiyorsun, burnundan kıl aldırmıyorsun.
    en büyük umutsuzluk kaynağım budur, bir hoca kendini "obsesif" moda aldığında, yöetimle arasında pasif/agresif bir iletişim olduğunda ve kurulan kadrolar/yapılan değişiklikler bu kavgada bir enstrüman olarak kullanılmaya başlandığında o takımdan genelde hayır gelmiyor artık. sonu da hocanın istifası ile bitiyor (mızıldanmada geri adım atmazsa)

nasıl bir utanmazlıktır ki, takımın en çok götünü yırtan adamları sosa ve jp iken "oyuncularım yaşlı" gibi bir bahaneye sığınır bir insan. kıçını kaldıramayan sörloth ile 60'tan sonra dili dışarda gezen refakatçi parmak dururken insan bu lafı söylemeye utanır. ben sosa'nın yerinde olsam ağrım var diye çıkmam önümüzdeki maçlara, "buyur hocam, al gençleri oynat" derim. hoca geçen sene umut veriyordu çünkü hatalarından dönüyordu, obsesif değildi. bu sezon ise (sanırım geçen yıl taraftar nezdinde çok popüler olmasının verdiği gereksiz özgüvenle) yönetime gereksiz diklenmeye başladı.

buradan dönüş olabilir mi, tabi olabilir ama bana bu konuda ışık vermiyor ünal hoca. umarım iç muhasebesini yapar ve obsesif moddan çıkıp rasyonaliteye geri döner. basit doğruları yapsın yeter. guardiola gibi mucit olmasını beklemiyor zaten kimse.

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlatayım.

bu bir maçlık bir reaksiyon değil, sezon başından beri rezil bir oyun oynuyoruz.
    hemen her maçta rakibin kalecisi dışındaki herkes ceza sahamızın önüne kadar canı istediğinde geliyor. orada da stoperler karşılıyor (god save majid)
    sparta'yı ekuban'ın bireysel çabası ile eledik, iki maçta da ilk yarıda rezil bir oyun oynadık. ikinci yarıda rakibin oyundan düşmesi nedeniyle biraz da biz asılınca zar zor kurtartdık turu (ki tony 10 dk falan yedi sanırım ikinci maçta tek başına -ben hoca olsam utançtan yerin dibine girerim-)
    aek kötü bir takım olmasına rağmen ilk maçta yine bireysel çabalarla (yine ekuban) maçı aldık. ikinci maç yine rezillikti.

ligde sütlaç kıvamındaki kasımpaşa bile bize sert geldi, fener futbol olarak ezdi uğurcan kurtardı, gençler maçı facia.

çünkü ünal hoca çocuk gibi mızıldanıyor. yok "geçen seneki arkadaşlarla devam ediyoruz", yok "transfere ben karışmadım" vs diye aklınca yönetime laf yetiştiriyor. yönetimle olan mevzunuzu içerde konuşun. transfer sezonunda tepkini koysaydın, sallamıyorlarsa da yollarını ayırsaydın. şu saatten sonra mazeret üreten adamın karakter problemi vardır.
    hemen her maç gerekli değişiklikleri yapmayıp, tam tersine saçma değişikliklerle maçı içinden çıkılmaz hale sokuyorsun (fener maçı hariç, doğan iyi hamleydi ama devamında yine oynatmadı); bunu itiraf edip mahcup olacağına zeyntinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun eleştiriler karşısında, "ben her şeyin en iyisini bilirim, siz ne anlarsınız lan mallar" tavrını benimsiyorsun, burnundan kıl aldırmıyorsun.
    en büyük umutsuzluk kaynağım budur, bir hoca kendini "obsesif" moda aldığında, yöetimle arasında pasif/agresif bir iletişim olduğunda ve kurulan kadrolar/yapılan değişiklikler bu kavgada bir enstrüman olarak kullanılmaya başlandığında o takımdan genelde hayır gelmiyor artık. sonu da hocanın istifası ile bitiyor (mızıldanmada geri adım atmazsa)

nasıl bir utanmazlıktır ki, takımın en çok götünü yırtan adamları sosa ve jp iken "oyuncularım yaşlı" gibi bir bahaneye sığınır bir insan. kıçını kaldıramayan sörloth ile 60'tan sonra dili dışarda gezen refakatçi parmak dururken insan bu lafı söylemeye utanır. ben sosa'nın yerinde olsam ağrım var diye çıkmam önümüzdeki maçlara, "buyur hocam, al gençleri oynat" derim. hoca geçen sene umut veriyordu çünkü hatalarından dönüyordu, obsesif değildi. bu sezon ise (sanırım geçen yıl taraftar nezdinde çok popüler olmasının verdiği gereksiz özgüvenle) yönetime gereksiz diklenmeye başladı.

buradan dönüş olabilir mi, tabi olabilir ama bana bu konuda ışık vermiyor ünal hoca. umarım iç muhasebesini yapar ve obsesif moddan çıkıp rasyonaliteye geri döner. basit doğruları yapsın yeter. guardiola gibi mucit olmasını beklemiyor zaten kimse.

tessekür ederim…

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mücadeleyi de Sloven hakem Matej Jug yönetecek.
    Jug'un yardımcılıklarını Matej Zunic ve Grega Kordez yapacak.
    Dejan Balazic ise karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev yapacak.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlatayım.

Ben de böyle düşünüyorum.
    Burnu havalandı.
    Şu anda çözüm üretmek yerine çocuk gibi mıy mıylanıyor.

Ben Ahmet Ağaoğlu nu azıcık tanıdıysam kısa zamanda bu tavırdan dönmez ise olacak olan belli.

İnşallah saçmalamaya devam etmez. Saçmalamalarına, abuk sabuk oyunculara ve yönetime topu atmasından gına geldi.
    Haberi olsun...
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (17.09.2019 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Firtinasi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen cok sasiriyorum.

Sorloth Trabzon dogumlu yerli bir adam olsa kadroya bile giremez ve oynasa
    aynı futbolu gram desteklemezsin sırd yabancı diye sesiniz cıkmıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Joacivil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorloth Trabzon dogumlu yerli bir adam olsa kadroya bile giremez ve oynasa
    aynı futbolu gram desteklemezsin sırd yabancı diye sesiniz cıkmıyor
    Simdiye kadar yerlinin yerlisinin yerlisi oyuncular vampir gibi kulübün kanini emdi. Birakta yabanci oyuncular faydalansin bundan.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Sergen tam bizim istediğimiz bir hoca korkmuyor topu oynatıyor herkesi kapasitesi ölçüsünde oynatıyor en önemlisi futbolu çok iyi biliyor ve hırslı bir adam futbolcuyken bu kadar deildi bence Sergen ile hemen anlaşılsın ÜNal hoca ile güzelce vedalaşılsın yoksa sonu kötü bitecek bu filmin

Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bu hale getiren etken onun bu hale gelmesinden daha önemli

Sorunları bulup çözmek lazım sonuçları ortadan kaldırmak degil
    Ne kadar biliyordun ki ne halde olduğunu da bu hale getireni sorguluyorsun ? Adam tutunamamış hiçbir yerde bizde 2 maç kıpırdadı hemen havaya soktunuz adamı ben yemin ederim 23 yaşında olup o sahada yürüseydim utanırdım kendimden pres yapmıyor adam 40 yaşına gelmiş Sosa heryere yetişmeye çalışıyor valla utanırdım ciddiyim devre arası geriye göndersinler bu adamı boyle ruhsuz adamlarla top oynanmaz

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı samway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar biliyordun ki ne halde olduğunu da bu hale getireni sorguluyorsun ? Adam tutunamamış hiçbir yerde bizde 2 maç kıpırdadı hemen havaya soktunuz adamı ben yemin ederim 23 yaşında olup o sahada yürüseydim utanırdım kendimden pres yapmıyor adam 40 yaşına gelmiş Sosa heryere yetişmeye çalışıyor valla utanırdım ciddiyim devre arası geriye göndersinler bu adamı boyle ruhsuz adamlarla top oynanmaz
    Bunu anlatamıyorsun yahu adam belcikada bile tutunamamış istatislikleri yerlerde adamın ederi bu kimse onu bi hale getirmedi kendi böyle bir adam zaten.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Deneme yapmak için ideal maç.

...................Uğurcan
    Pereira...hosseini....campi....novak
    ..............sosa......doğan
    ..avdijaj........cambaz..........nwakeme
    ....................sturridge

Geçen seneki sisteme dönelim. Parmak sonradan kanada girsin nwakeme dinlensin. Mikel de sosa yerine girer.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Normal şartlarda sezon başı kampının akabinde oyuncular 3 hafta içinde maç oynayacak seviyeye geliyorsa, Sturridge de bir şekilde 60 dakikayı çıkarabilir diye düşünüyorum. Maça onunla başlamak rakip açısından da bir tedirginlik oluşturur. Baktık ki çabuk yoruldu veya etkisiz kaldı o vakit Sörloth'la yer değişir. Fiziksel düşüşü çok net olan ve tek forvet olarak katkı vermesi zor olan Sörloth'u bu maçta da 11'de başlatmak bana pek doğru gelmiyor. Allah korusun olası ters bir sonuçta Sturridge'i oyuna almanın zaten pek bir anlamı kalmayacak...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Rize

Napoli - Liverpool maçında “Ofansif 4-3-3” ve “Kontra Atak 4-4-2” nasıl oynanır dersi var. İhtiyacı olanlar izlemeli. Madrid’de(!) maç yayını vardır herhalde.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Napoli - Liverpool maçında “Ofansif 4-3-3” ve “Kontra Atak 4-4-2” nasıl oynanır dersi var. İhtiyacı olanlar izlemeli. Madrid’de(!) maç yayını vardır herhalde.
    Adamlar top oynuyor, 50 sene geçsin sen öyle top oynayamazsın izlesen ne olacak.

Nereden
    Rize

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar top oynuyor, 50 sene geçsin sen öyle top oynayamazsın izlesen ne olacak.
    Bugün Slavia Prag Inter’e karşı önde beş kişiyle pres yapıp orta çizgiye savunma hattı kurdu, neredeyse pas yaptırmadılar. Gençlerbirliği ya da Kasımpaşa değil bak, Inter.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Slavia Prag Inter’e karşı önde beş kişiyle pres yapıp orta çizgiye savunma hattı kurdu, neredeyse pas yaptırmadılar. Gençlerbirliği ya da Kasımpaşa değil bak, Inter.
    Hakikaten yazık oldu adamlara galibiyeti kaçırdılar. Inter bu sezon ilk defa bu kadar aciz gözüktü desek yalan olmaz. Slavia sahaya harika dizilip takım halinde pres yaptı rakibi kitledi.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normal şartlarda sezon başı kampının akabinde oyuncular 3 hafta içinde maç oynayacak seviyeye geliyorsa, Sturridge de bir şekilde 60 dakikayı çıkarabilir diye düşünüyorum. Maça onunla başlamak rakip açısından da bir tedirginlik oluşturur. Baktık ki çabuk yoruldu veya etkisiz kaldı o vakit Sörloth'la yer değişir. Fiziksel düşüşü çok net olan ve tek forvet olarak katkı vermesi zor olan Sörloth'u bu maçta da 11'de başlatmak bana pek doğru gelmiyor. Allah korusun olası ters bir sonuçta Sturridge'i oyuna almanın zaten pek bir anlamı kalmayacak...
    Kaybedecigimiz hicbir sey yok..Bencede Sturridge ile baslamasi gerekir..Ünal hoca dogru bir kadroyla baslayacak bana kalirsa..Dogan ile baslarsada sasirmam..Bakalim..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın seyrini çok merak ediyorum

Bu sezon su ana kadar oynayacağımız en sert maç olacak

Takım mesafesi çok kısa olan ,fizikli oyunculardan kurulu ,zor gol yiyen bir takımla oynayacağız.

Bu kadar kırılgan olduğumuz bir dönemde Getafe ve Sivas gibi iki deplasmanda gerçeklerin su yüzüne çıkması uzun vadede hayırlı olabilir .

Yok bu ekip bir tepki koyup bu iki maçta bizi şaşırtırsa eyvallah deriz
    Konu Ogün YAZICI tarafından (18.09.2019 Saat 02:16 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ne olacak yani biz daha iyisini yapardik Inter e karsi..Yapmadik degil yani
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)