Sayfa 51 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1501 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi C Grubu 1.Maç | Getafe 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ya. Oturmuş takımı piç ettik resmen. Saçma sapan adamları almayın, bitik adamları doldurmanın diye bir yerlerimizi yirttik 3-5 kişi ama dinletemedik yine. Ozevlatci, vasat sevici vs.olduk.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sonra millet Yusuf Erdoğan yazınca kızıyorsun.Bir kez olsun futbol yorumla ama yok."İsimli oyuncu" lafını sakız edip her puan kaybına yedirmeye bıkmadınız.
    Bu maçı Mikel üzerinden okumak saygı hakedecek bir yorum değil

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar sıkmayin canınızı, kafanızda hedefleri doğru biçimde yapilandirirsaniz fazla uzulmezsiniz.
    Bu kadronun hedefi ligde Avrupa kupalarina gidecek sıralamada olmak Avrupada ise en azından evimizdeki maçları kaybetmemek.
    Daha fazlası hayalcilik olur bu da Agaoglunun eseri

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen sene transfer yasağı yedik yerli oynatiyoruz diye böbürlenenler bıraksın transfer beklemeyi de alttan 2-3 çocuğa şans versin

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonra millet Yusuf Erdoğan yazınca kızıyorsun.Bir kez olsun futbol yorumla ama yok."İsimli oyuncu" lafını sakız edip her puan kaybına yedirmeye bıkmadınız.
    Bu maçı Mikel üzerinden okumak saygı hakedecek bir yorum değil
    Ya hadi bak işine.

Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

TSLIEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Grubu filan bırakalım grupta zaten bir şey olmaz ligte de gittiğimiz yere kadar gitmeli önceliği Türkiye Kupasına vermeliyiz geçen seneki gibi saçmaşekilde yenilip eğlenmeyelim finale kadar gitmemiz gerek bu takım anca Türkiye kupası için iddialı olabilir.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal hoca derhal gitmeli olmayacak belli oldu suçu yönetime atmayı bırak yönetim hatalıysa bırakırsın olmuyor dersin sağa sola kaçmayla olmuyor bu işler.

giderken mümkünse tüm teknik ekiple gitsin.
    antrenöründen kondisyonerine doktorundan malzemecisine tercümanından diyetisyenine kadar.
    looserlık hepsine bulamıştır büyük ihtimal..

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSLIEMRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grubu filan bırakalım grupta zaten bir şey olmaz ligte de gittiğimiz yere kadar gitmeli önceliği Türkiye Kupasına vermeliyiz geçen seneki gibi saçmaşekilde yenilip eğlenmeyelim finale kadar gitmemiz gerek bu takım anca Türkiye kupası için iddialı olabilir.
    Takım zaten bu hızla dibe doğru yol alırsa kupa hedefinden başka hedef kalmayacak
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğanı gördük demiyorlar mı bi de Parmakı savunacaklar diye şaka gibi
    2si de yetersiz futbolcu ama biri oynayacaksa koşan basan Doğan oynamalı ama 10 numara değil.
    Sörlotu sağ açık oynatan, Firatcandan medet uman bir hoca tabiki de Doğanı 10 numara oynatır.
    Doğan tek libero parmak ve sosa ileride oynayacak başka posizyon bulamazsın.Vasıfsız olan mikel hayatımda hicbir boka yaramayan orta alan mikeli gördüm bunu anadolu takımı dahil oynatmaz Ağaoğlu seyret eserini.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Yusuf Yazıcıyı satan Trabzonspor'u satmıştır maalesef bütün büyümüzü bozan bu oldu...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maliyetini transmarkt'ta yazar oradan öğrenebilirsin..

Benim demek istediğim gereksiz işlerle uğraşıyoruz.Kaç senenin üstüne güç bela bir takım oluşmuştu her anlamda...

Yabancıları belli,Yerlileri belli,Liderleri belli..Alttan gelecekler belli.

2 Futbolcu... Ayağı iyi lider bir Stoper ve Onazinin yerine bir Libero..

Gençler mi? Ahmet Canbaz,Doğan Erdoğan,Fıratcan Üzüm,Avdijaj,Andusic kim bunlar kardeşim?..Bunlar hangi performansla kadroda?

Bu şişkinliğin nedeni ne? Kerem Baykuş,Behlül olmadığı dakika almadığı bir yapı kurmak ahmaklıktır..3-4 seneden beri şartlardan dolayı da olsa zar zor oturttuğumuz altyapı hamlemiz başkan biraz palazlanınca rafa kaldırıldı..

Taha Tunç,Salih Kavrazlı ve Atakan Gündüz ve Kiralık gelen futbolcular haricinde tüm transferler çözüm odaklı değil..Ya tutarsa transferleri...
    Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar boş elestri ancak zorlarsan yapılır.

Roda gitti ondan 3 4 gömlek üstün sorloth ve sturridge alındı.

Hem ivanildo hem campi ayağı duzgun stoper bir değil iki tane alındı.

Onazi yerine doğan değil obi mikel alındı.

Doğan,sarı,avdijaj kadro derinliği için alındı.Dun sarı oyuna girdi asist yaptı.

Diğer gençler gelecek yatırımı için alındı.

Itin götüne soktuğunuz takım avrupada bir tur atladı,ilk maçta gruplara kalacak skoru aldı.

Ligde kasımpaşa ile berabere kaldı, bizden çok önce sezonu açan malatyayı yendi.

Üstelik henüz sistem ve kadro tam oturmadı,bazı oyuncular form tutmadı.

Allah aşkına ne istiyorsunuz?
    Yaz boyu sanki futboldan anlıyormuş gibi her yazdığım yazıyı böyle taciz ettin..

Ne oldu lan?!? Nerde adamların!?!

Hayatım senin gibi trolleri yontmakla geçti..

Seni engelliyorum.. Futboldan anlamadığın için değil yanlış anlama ama ukala olduğun için.:-))
    Konu Beypba tarafından (19.09.2019 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim bu seneki en büyük eksiğimiz özellikle savunma anlamında koşan kovalayan ısıran oyumcumuzun olmayışıydı ve bunu parmakla karşılamaya çalışıyorduk dolayısıyla patlıyorduk.Doğan önlibero oyuncusu ofansif katkı beklemiyorum zaten kendisinden.Hücum anlamındaysa sıkıntımız durağan oynuyoruz ve yakın oynamıyoruz.Geçen sene 10nodaki istasyonumuz iyi kötü yusuftu bu sene o yok.Bence sosa olmalı bu sene.Geçen seneki sosanın görevini de mikel üstlenmeli
    elde o açığı kapatacak tek oyuncu doğan doğru ama sosa ilerde olmaz çok yazdım şuan ki enerjisi o bölge için yeterli değil. çevikliğide yok artık. sosa mükemmel bir rol bulmuştu kendine ve iyi yapıyordu o işi şimdi onun rolünü obi'ye vermek sosa'yıda zayıflatacak ki bu maçta öyle yaptık ve orta sahadan bi tane top süremedik ileriye. obi bu maç hatasız oynadı ama sıfır riskle takımın hücum gücüne hiç katkısı olmadı.

sosa,obi,doğan driplingle, adam eksiltmeyle seni ileriye taşıyamaz o yüzden forvetin top gelmeyince orta sahaya top almak için gelir ve takımın ritmi tamamen bozulur hücum yapamazsın
    sadece aşk bizimkisi

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sistemde sağ kanat kim? Parmak mı? Saydığın 4 orta alan oyuncusunun hiçbiri sağ kanat değil.
    Aslında takım zaten sağ kanattan akamadığı için tipik bir kanat oyuncusu yerine böyle kurdum orta sahayı. O yüzden o koridoru beklerin kullanacağını düşündüğümden beklere çok iş düşüyor diye yazdım. Sağ tarafa da evet Parmağı düşündüm. Ben de size bir soru sorayım. Şu anda takımda sağ kanat oyuncusu var mı? Ya da şöyle sorayım Donis sağ açık da ne oynuyor?

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı TSLIEMRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu oyunla hangi kupayı alacan bedavaya mı veriyorlar bu hocayla bu vasıfsız oyuncularla yine bir 2.Lig takımına elenirsin.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı akin0834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf ve abdulkadir bu takimin yarisiydi . Yarisi gitmis takim da boyle oynuyor malesef
    2 kişi bi girerlerdi adamların aralarına yılan gibi sıyrılır çıkarlardı gol oluncada diğerlerine ilham gelir maçları alırdık. hep böyle olmadımı.. hey gidi günler

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Doğan 10 numara oynadı diyenler maçı nerenizle izlediniz acaba? İzlemesek yutturacaksınız yani. Doğan 10 numara filan oynamadı zira sahaya birinin 10 numara oynayacağı bir düzenle çıkmadık. Kör müsünüz art niyetli misiniz?

4-3-3 ile maça başlayıp ikinci yarı Sosa yı öne atarak 4-2-3-1'e döndüğümüz daha sonra da Parmak ı sağa çekip 4-4-2 ye geçiş yaptığımızı görmek zor olmasa gerek. Taktik diziliş anlamında çeşitli denemeler yapıldı ama en önemli problem pas akışkanlığının kaybolması. Çok basit pas hatası yapıyoruz, çok kolay top kaybediyoruz. E zaten defansif problemlerin var, topu çok çabuk geri kazanamıyorsun. Bu yüzden ne tempo yapabildik ne de kurulan düzenden verim alabildik. Geçen sezona göre en büyük eksiklik hücum akışkanlığımızın bozulması.

Oynamayan oyuncuyu kurtarıcı gibi görüp neden oynamadı diye hocaya sallamak yeni bir adet değil. Her sezon görüyoruz bunu. Bu sezona "Donis nerde Hoca" diye girdik, neden süre alamadığı belli oldu. Doğan niye yok, Stu niye oynamıyor diye devam ettik. Doğan ın şimdilik yetersiz olduğu , Stu nun da hazır olmadığı görüldü. Haftalarca bu Hüseyin kimden torpilli dendi, bugün Hosseini nin yaptığı sakarlıkları da gördük. Hoca hazır gördüğünü oynatıyor kötü olanı kenara çekiyor. Bu konuda en ufak bir takıntısının olduğunu düşünmüyorum. İstenilen oyuncuların performansları görülünce eleştirilerdeki son aşama "bunlar karaktersiz" veya "bu takımın ruhu yok" olur genelde, sekmez.

Bu süreçten panik halinde değil aklı selimle çıkmak lazım. Neyi doğru yapıyorsak oraya yoğunlaşmak lazım. Mesela ilerde uzun oyuncu var diye kolaya kaçıp her topu oraya şişirmemek lazım. Düzeltmemiz gereken saha içi ve dışı olaylar var maalesef.
    There is no spoon...

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bu oyunla açikcasi avrupa liginde 0 çekeriz, lig'de ilk on'da takiliriz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetime de hocaya da boşuna kızmaya gerek yok. Bu takımın oluru bu.

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Wakaeme gittiği takımlar da sadece gittiği sezon oynuyor, bize geldiği sene "yav bu adamı nasıl sattılar bize hayret" demiştim kendi kendime.. şimdi anlıyorum..

Çöploth'a gelince Ünal hocanın yerinde olsam bu adamın kendi cebinden Norveç biletini alıp gönderirim..hadi bizim gibi futboldan anlamayan adamlar bu adamı aldı..yav Crystal Palace gibi bir takım nasıl almış..bir hayret te ona..

Başkanım sen yine Golf ile ilgilenmen gerek bizim için gerek senin için daha doğru bir karar olur..

Son olarak Sivasspor maçında Çöploth'u ilk 11'de görürsem.. kendi sagligim için izlemeyeceğim..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elde o açığı kapatacak tek oyuncu doğan doğru ama sosa ilerde olmaz çok yazdım şuan ki enerjisi o bölge için yeterli değil. çevikliğide yok artık. sosa mükemmel bir rol bulmuştu kendine ve iyi yapıyordu o işi şimdi onun rolünü obi'ye vermek sosa'yıda zayıflatacak ki bu maçta öyle yaptık ve orta sahadan bi tane top süremedik ileriye. obi bu maç hatasız oynadı ama sıfır riskle takımın hücum gücüne hiç katkısı olmadı.

sosa,obi,doğan driplingle, adam eksiltmeyle seni ileriye taşıyamaz o yüzden forvetin top gelmeyince orta sahaya top almak için gelir ve takımın ritmi tamamen bozulur hücum yapamazsın
    Dediklerinize katılmakla beraber şu an için başka bir çözüm görmüyorum.
    Ya isimlere verilen paraya bakmadan geçen seneki modele dönüp altyapı vs karakter koyacak koşacak oyuncularla oynuyacağız ya da bu idimli oyuncularla bir diziliş bulup hocanın deyimiyle kendimizi devre arasına atacağız

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Civelek61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım oyunu sıfıra yakın
    ++
    Taktik sıfıra yakın
    .

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen sene şikecilerin düştüğü duruma düşmeyiz inşallah..
    bu hoca ve bu başkanla benzer süreç yakındır..
    üzerine sakatlıklar da tuzu biberi..

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya hadi bak işine.

Ezber içi boş yorumlara devam.Baktım işime.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transfer aşkına kapılmayacaktık...

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğan tek libero parmak ve sosa ileride oynayacak başka posizyon bulamazsın.Vasıfsız olan mikel hayatımda hicbir boka yaramayan orta alan mikeli gördüm bunu anadolu takımı dahil oynatmaz Ağaoğlu seyret eserini.
    Inadina yanlış tercihler yaptığını düşünüyorum artık hocanın.
    Yönetim zaten transferde sınıfta kaldı, bakalım nereye kadar gideceğiz

Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğan 10 numara oynadı diyenler maçı nerenizle izlediniz acaba? İzlemesek yutturacaksınız yani. Doğan 10 numara filan oynamadı zira sahaya birinin 10 numara oynayacağı bir düzenle çıkmadık. Kör müsünüz art niyetli misiniz?

4-3-3 ile maça başlayıp ikinci yarı Sosa yı öne atarak 4-2-3-1'e döndüğümüz daha sonra da Parmak ı sağa çekip 4-4-2 ye geçiş yaptığımızı görmek zor olmasa gerek. Taktik diziliş anlamında çeşitli denemeler yapıldı ama en önemli problem pas akışkanlığının kaybolması. Çok basit pas hatası yapıyoruz, çok kolay top kaybediyoruz. E zaten defansif problemlerin var, topu çok çabuk geri kazanamıyorsun. Bu yüzden ne tempo yapabildik ne de kurulan düzenden verim alabildik. Geçen sezona göre en büyük eksiklik hücum akışkanlığımızın bozulması.

Oynamayan oyuncuyu kurtarıcı gibi görüp neden oynamadı diye hocaya sallamak yeni bir adet değil. Her sezon görüyoruz bunu. Bu sezona "Donis nerde Hoca" diye girdik, neden süre alamadığı belli oldu. Doğan niye yok, Stu niye oynamıyor diye devam ettik. Doğan ın şimdilik yetersiz olduğu , Stu nun da hazır olmadığı görüldü. Haftalarca bu Hüseyin kimden torpilli dendi, bugün Hosseini nin yaptığı sakarlıkları da gördük. Hoca hazır gördüğünü oynatıyor kötü olanı kenara çekiyor. Bu konuda en ufak bir takıntısının olduğunu düşünmüyorum. İstenilen oyuncuların performansları görülünce eleştirilerdeki son aşama "bunlar karaktersiz" veya "bu takımın ruhu yok" olur genelde, sekmez.

Bu süreçten panik halinde değil aklı selimle çıkmak lazım. Neyi doğru yapıyorsak oraya yoğunlaşmak lazım. Mesela ilerde uzun oyuncu var diye kolaya kaçıp her topu oraya şişirmemek lazım. Düzeltmemiz gereken saha içi ve dışı olaylar var maalesef.
    Güzel yazı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)