Sayfa 60 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1501 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi C Grubu 1.Maç | Getafe 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

cok fazla tartismaya gerek yok.bu takimin on tarafta gecen sene en onemli silahlari yusuf-abdulkadir-ekuban ve nwaekeme'ydi..bu adamlarin hepsi teknik ayaginda top tutabilen pas oyununa elverisli olmalariydi.hatta surekli itin bir tarafina sokulmasina ragmen rodallega bile zaman zaman cok katki veriyordu..

bu adamlarla ileride top tuttugumuz icin geriden pereira-novak gibi isimlerde cok fazla bindirme yapabiliyorlardi.sahanin her kosesinde kucuk ucgenler yapiyorduk.simdi bu isimlerden bir tek tony var..dunku macta iki kisi ile markaji yiyince o da devre disi kaldi ve karsi kaleye gidemedik.unal hocanin eksigiz tespitine katiliyorum ama madem bu isimler yok ona gore bir dizilis olusturmasi gerekiyordu..her hafta hali sahada bir araya gelen takim gibi oynuyoruz..bireysel olarak biri parlarsa mac aliriz obur turlu ligde rahat yenebilecegimiz takim yok.

son iki-uc mactir parlayan oyuncumuz ugurcan..mevcut sistemsiz halimiz ugurcan'i on plana cikarmaktan baska bir ise yaramaz.bazen orta sahamiza bakiyorum resmen konya ovasi genisliginde bos alanlar veriyoruz.ve bu macin belli bolumlerinde cok tekrarlaniyor.gecen sene top rakipteyken nasil duracagimizi bilmiyorduk bu sene ise bizdeykende ne yapacagimizi bilmiyoruz.top bize geciyor bakiyorum kimse ne bosa kaciyor ne pas istiyor.top rakibe gectikten sonra sosa-dogan disinda rakibin pozisyonunu bozmaya calisan yok.adamlar rahat rahat istedikleri herseyi yapiyorlar..

ben unal hocanin yerinde olsam butun takimi toplayip bu hafta oynanan atletico madrid-juve macinin kasetini izletirim..savunma nasil yapilir,hucuma nasil cikilir..top rakipteyken dizilis nasil olur,rakip nasil karsilanir hepsi uygulamali o macta mevcut.

asagidaki linkteki dizilise bir rakibe bakin birde bize..bu anlik bir resim degil bu sene oynadigimiz butun maclarda macin belli bolumlerinde bu goruntu var.
    https://twitter.com/TSerdarSx/status...58551300059136

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiyasko.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçla ilgili yorumum şöyle doğan erdoğan çıkana kadar gayet diri bi savunma hattımız vardı pozisyon bile vermemiştik adam akıllı..golü saymıyorum saçma bi orta şans eseri malesef gol oldu..doğan çıkıpta parmak girdikten sonra maçın farka gitmesini uğurcan engelledi en az beş tane net pozisyon çıkardı..buna rağmen yine puanı alabilirdik sturridge ın fiziksel yetersizliği de ortaya çıktı o pozisyonda..ünal hocama değişiklikler konusunda kızıyorum yoksa sakatlar eksikler var o konuda haklı..

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen kardeşim. Hoca içinden "bunları başıma bela ettiler" diye sövüyor kesin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Filmin koptuğu yer burasıdır bence abi. Gençlere şans veren, güzel futbol ile iyi sonuçlar alacak herkesin sempatisini kazanan takım gitti yerine veteran takımı geldi. Böyle sonuç alınacaksa istemiyorum şahsen.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Takımın tamamı kötü olduğundan mı göze batmıyor, yoksa benim mi özellikle bir kaç maçtır çok gözüme batıyor bilmiyorum ama Novak yerini çok fazla kaybediyor ve bölgesinden çok rahat geliyor rakipler. Novak'ı severim ve sözleşmesinin uzatılması taraftarıyım. Ancak kendi bölgesinde olmadığı çok pozisyona rastladım son maçlarda özellikle. Asıl görevinin "bek" olduğunun hatırlatılması lazım kanımca.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Haftalardır aynı şeyi yazıyoruz hoca da sağolsun yanıltmıyor aynı hataları sürekli yapıyor.

Yine yanlış bir kurgu ile çıkacak ve puan kaybı kaçınılmaz olacak belli oldu hele dünkü açıklamasından sonra resmen bizim yapabileceğimiz bu katlanıcaksınız dedi.

3 lü orta sahayla nasıl oynayabilir en ufak bir çalışması yok hocanın sahaya baktığım zaman ben onu görüyorum o yüzden bu maça forveti çiftleyerek çıkmalı.

Sörloth ve Sturridge i ileriye atıp arkadaki dörtlüyü Nwakaeme hariç olabildiğince dinç oyunculardan oluşturmalı sakatlar gelene kadar bu düzende devam etmeliyiz.

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı izleyemedim, sturridge nasıldı
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filmin koptuğu yer burasıdır bence abi. Gençlere şans veren, güzel futbol ile iyi sonuçlar alacak herkesin sempatisini kazanan takım gitti yerine veteran takımı geldi. Böyle sonuç alınacaksa istemiyorum şahsen.
    Arkadaş şu gerçeği bi kabullenin ya çıkan genç falan yok 10 yılda bir 2 adam çıkıyor hepsi bu işte 10 yıl önce Fatih - Gökdeniz bugünde Abdüş - Yusuf vardı başka yok şuan altyapıdan o kalibrede oyuncu falan çıkacak olsa çoktan adlarını duyardık Abdüş ve Yusuf zaten kaç sene önce kendilerini belli etmişlerdi şuan alt yapıda öyle bir oyuncu yok bu gerçeği ne zaman göreceksiniz tutturdunuz bir altyapı gidiyorsunuz ya.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güçsüz koşmaktan aciz

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güçsüz koşmaktan aciz
    Koşmaktan aciz derken hani hazırlık maçında taraftar girmişti sahaya da bir koşuşu vardı aynen öyle
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet AYDIN-28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın tamamı kötü olduğundan mı göze batmıyor, yoksa benim mi özellikle bir kaç maçtır çok gözüme batıyor bilmiyorum ama Novak yerini çok fazla kaybediyor ve bölgesinden çok rahat geliyor rakipler. Novak'ı severim ve sözleşmesinin uzatılması taraftarıyım. Ancak kendi bölgesinde olmadığı çok pozisyona rastladım son maçlarda özellikle. Asıl görevinin "bek" olduğunun hatırlatılması lazım kanımca.
    aynen katiliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **
    GÜÇSÜZ.
    FORMSUZ.
    KONDİSYONSUZ.

ne ararsan var yani.

artık bu durumda nasıl oynadığını siz değerlendireceksiniz.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koşmaktan aciz derken hani hazırlık maçında taraftar girmişti sahaya da bir koşuşu vardı aynen öyle
    En azından onda hırs azim vardı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Beklediğim gibi bir maç oldu. İlk yarı doğru dürüst yarı sahayı bile geçemedik. Bazı yanlışların düzelmesi için zaman lazım. Ayrıca bizim forvetlerin sağ ayağı sadece yürümeye yarıyor sanırım.

Ahmet Erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Obi Mikel siz kadro yavaş yavaş oturacaktı.

Obi Mikel i seviyorum.

Kadromuzda hiç bir zaman düşünmem. Gelmeden öncede olmayacağını görmüştüm.

Konu Bir tek Obi Mikel mi kötü diye hızla algılanıyor. Hayır.

Şimdi bakın güzel yada ilginç bir cümle oluşacak:

Takım Yeterince yetersiz iken, biz en cengaver bölgemize, ışığı sönmüş çok güzel bir insanı transfer ettik.
    TÜM Futbolcular bu güzel adamın eksiğini kapatmaya çalışıyor. Oysa Herkesin kendi bölgesine adaptasyonu daha önemli idi.
    Hazırlık dönemini Obi'yi parlatabilirmiyiz diye geçiştirdik.
    Bir benzeştirme yapmıyorum. Obi parlamıyor. Bu şu demek. Enerji Obi'yi bırakmış!

Trabzonspor'un Enerjiye ihtiyacı var!

Obi Mikel! Güzel insan! Seni Seviyorum! .... Obi den sonra yapacak çok şey var... ama en azından her hafta bir şeylerin yavaş yavaş oturduğunu göreceğiz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından onda hırs azim vardı.
    Yetişemedim diye çocuk kendi kendini yemişti sahada
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beklediğim gibi bir maç oldu. İlk yarı doğru dürüst yarı sahayı bile geçemedik. Bazı yanlışların düzelmesi için zaman lazım. Ayrıca bizim forvetlerin sağ ayağı sadece yürümeye yarıyor sanırım.
    Süper olmuş

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu ve benzeri o kadar foto paylaşıldı ki, altında da kendince taktik hata eleştirileri... "...orta alan bu kadar boş bırakılır mı.." Ne kıymetli orta alanmış..." gün gelecek futbol orta sahasız oynanacak" (80'ler dizisi filozof)
    Kimse de demiyor ki " adamların göbek sağlam, sol bekleri zayıf veya kanattan yüklenmeli, ortada sıkışıp vakit kaybetmeye gerek yok... Sörloth ortaya yakın gelip havadan desteklenmeli, Sturidge tilki gibi aradan sızmalı..."

Futbola tek düze bakma sıradanlığından kurtaracağız zamanla...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu CEMEFKER tarafından (20.09.2019 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok umutsuzum çünkü taktiğinden asla ödün vermeyen Ünal Hoca'nın oynamak istediği oyunu oynayabilecek bir futbolcu topluluğu şu an mevcut değil

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ve benzeri o kadar foto paylaşıldı ki, altında da kendince taktik hata eleştirileri... "...orta alan bu kadar boş bırakılır mı.." Ne kıymetli orta alanmış..." gün gelecek futbol orta sahasız oynanacak" (80'ler dizisi filozof)
    Kimse de demiyor ki " adamların göbek sağlam, sol bekleri zayıf veya kanattan yüklenmeli, ortada sıkışıp vakit kaybetmeye gerek yok... Sörloth ortaya yakın gelip havadan desteklenmeli, Sturidge tilki gibi aradan sızmalı..."

anlık görüntü uzerinden yorumlar yaygınlaştı. Tabi ki birşeyler anlatabilir ama yanlış da olabilir, sağlamasını yapmak lazım. Bu dağınık bir görüntü duruyor ama kompakt 4 4 2 oynayan takımlara kanatlardan yüklenilir. Merkezde top almak zordur, yine de şeklen bir iki oyuncunun orada olması gerekiyor. Sahaya yerleşim konusunda sorun yasadığımız kesin.

14cell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu kanattan oynamak mı top savunmada topu oraya kim getirecek. sen topu getirirsin kanattan oynarsın.sen topu getiremiyorsun.sol bekleri zayıfmış.bizde sağ kanadı bi kullandık bi kullandık.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben bu maçta biraz toparlanmış gördüm takımı. bunda doğan erdoğanın etkisi olduğunu düşünüyorum. o çıkınca hücum gücümüz biraz artmış gibi oldu ama defansif açıklar vermeye başladık. çünkü parmak asla rakibi ısırmıyor 2 3 metre karşısınıda duruyor geri geri geliyor adam geldikçe. maçın en saçma hareketi üzümün wakanın yerine girmesiydi. eğer waka sakatlanmadıysa çoook anlamsız bi değişiklikti. gole ihtiyacımız olduğu daiklalarda waka çıkıyor üzüm giriyor söyleyecek bişi bulamıyorum.

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Parmak ozellikle topu kaptiracagi anda bile topu birakmiyor. Biraz daha erken pas atmayi dusunse, kolay tarafa dogru kosmayi dusunse cok daha faydali olur. Bir kac pozisyonda topu kaptirdi, faul aldik. Faul alamasaydik kotu olurdu...

Genel anlamda bu mac cok kotu degildik. Fazla pozisyon vermedik, hatali bir gol yemeseydik farkli olabilirdi. Hucumda yaraticiligimiz sifir gibi.

Sorloth'u sagda oynatmak bence cok buyuk bir hata. Forvet arkasi oynatsak daha verimli olabilecegini dusunuyorum. Topu indirir, pasini sturridge'e verir, ceza sahasinada daha yakin oynamis olur.

Boyle bir oyunda kanat oyuncumuzun parmak olmasi gerektigini dusunuyorum. Defansa yardim acisindan, yoksa Donis kendini biraz daha verimli sekilde oyuna verebilirse cok daha iyi olur.

Uzun lafin kisasi: sturridge ve sorloth merkezde ceza sahasina yakin oynasinlar.
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş şu gerçeği bi kabullenin ya çıkan genç falan yok 10 yılda bir 2 adam çıkıyor hepsi bu işte 10 yıl önce Fatih - Gökdeniz bugünde Abdüş - Yusuf vardı başka yok şuan altyapıdan o kalibrede oyuncu falan çıkacak olsa çoktan adlarını duyardık Abdüş ve Yusuf zaten kaç sene önce kendilerini belli etmişlerdi şuan alt yapıda öyle bir oyuncu yok bu gerçeği ne zaman göreceksiniz tutturdunuz bir altyapı gidiyorsunuz ya.
    O zaman yetiştirecekler abi böyle bir bahaneyi kabul etmiyorum ben. Bu yalnızca bizim sorunumuz değil ülkenin kronik sorunu. Basketbol’da aynı malesef. Alt yaş gruplarında fırtına estirenler üst klasmana aktarılamıyor. Ayrıca Mehmet Ekici gitmeseydi Yusuf’u biraz zor izlerdik.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Eksiklerimiz olmasa galip gelmek gerçekten zor olmayacaktı. Getafe her ne kadar geçen sene liginde en az gol yiyen takımlardan biri olsa da biz onlardan daha iyi takımız. Grubu lider bitirecegimizden zerre kadar kuşkum yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)