Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 153 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4. büyük yok!

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart 4. büyük yok!

4. büyük yok!

Antalyaspor Kulübü Genel Koordinatörü Yılmaz Vural, F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş dışında kimsenin şampiyon olamayacağına işaret etti ve "Artık 4. büyük yok" diyerek Trabzon'a gönderme yaptı. Vural "3 büyükler dışında başka bir takım şampiyon olamaz mı" sorusuna da "Onu da basın yanıtlasın" diye karşılık verdi.
    Vural "Harika bir altyapı hazırlıyoruz. Bu sene düşmeyiz" dedi.
    Cengiz TOKGÖZ

ebe zihniyetsiz herif sen kimsinde trabzonspor hakkında yorum yaparsın geriii
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yilmaz VURAL kimdi ?

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yalan haber veya çarpıtma olduğundan eminim.Yılmaz hocanın bu tarz konuşacağına hiç ihtimal vermiyorum.Anadolu'dan kimsenin şampiyon olamayacağını demekle 4. büyük yok demek çok farklı şeyler.Yılmaz hoca birinciyi demiştir medya ikinciyi eklemiştir bence...

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"At olunce kopeklerin maskarasi olur"
    diye bi soz vardi, Lucescu soylemisti galiba..

Bizi bu hallere dusurenler utansin. Biz boyle olursak adamlarda agizlarina gelenleri soylerler.. Ben bu tip soylemleri ciddiye almama yanlisiyim.. Bunlara cevap, sampiyon olarak ve sampiyonluk kupasini gozlerine sokarak verilmeli..

Trabzonspor'un buyuklugu Yilmaz Vural gibiler aksini iddaa ettigi diye tartisilmaya bile acilmaz.

6 defa yiktik gene yikacagiz. Kimsenin suphesi olmasin.. Bu gunlerde gecer elbet..
    Konu muratt tarafından (20.01.2007 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla duzeltmesi
    İnadına Trabzonspor !

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az degil bundan iki sezon oncesi Trabzonsporumuz ligin zirvesindeydi kac kez sampiyonlugu kıl payı kacırdı o zaman nerdeydi yılmaz vural bey bu adam artık teknik direktorden cok sovmene dönmus baska bişe degil
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ankara

Ayrica Fincher'in soyledigi gibi Yilmaz Vural'in tam olarak boyle bir sey soyleyecegini sanmiyorum. Bu adamin eline yeterli imkanlar verilsin her takimi kafaya oynatabilir.. Turkiye'nin Ersun Yanal ve Giray Bulak'la beraber en egitimli hocasidir..
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Shumalele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrica Fincher'in soyledigi gibi Yilmaz Vural'in tam olarak boyle bir sey soyleyecegini sanmiyorum. Bu adamin eline yeterli imkanlar verilsin her takimi kafaya oynatabilir.. Turkiye'nin Ersun Yanal ve Giray Bulak'la beraber en egitimli hocasidir..
    eğitimli olsa ne olur, şaklabanın teki..hem bu hareketleri artık sempati de toplamıyor....ne o öyle beyaz şova çıkmalar falan....çok konuşacağına antalyasporu nasıl ligde tutarım diye baksın...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben kolay kolay inanmam böyle haberlere. Türkiyede basını biliyoruz. ak dediğini kara diye yazıyolar. önce tam olarak ne dedi onu bilmek gerek.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle demiş olabilir..Eger böyle demişse havlamış.....Didididi deyin gider....
    ama haberi yazan Cengiz tokgöz de güzel havlar...Sallamış ta olavbilir...Bir zamanlar bizim onursal baskanın sağ kolu idi...
    O zamnlar da para katsuılığı güzel havlar dı....

^^kaplan^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar yılmaz vural denen adam kimki her gittiği takımda başarısız olmuştur. Türkiyede değiştirmediği takım kalmadı antalyada nasılsa bir sezon tamamlayacak galiba. parayla pulla değil yürekle alın teriyle geldi altı şampiyonluk. istanbul takımlarına kök söktürdüğümüzü ne çabuk unuttular. elbet bu günlerde geçecek ve yine ist.takımlarını dize getirecezzz yılmaz vural denen şahıs tam bir şovmen gündeme gelmek için yapıyor kaleee bile almamak lazımm.
    Saçı Sarı Teni Kara Bu alemde Teksin İbrahim Yattara

Nereden
    Ankara

Alıntı ^^kaplan^^ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yılmaz vural denen adam kimki her gittiği takımda başarısız olmuştur. Türkiyede değiştirmediği takım kalmadı antalyada nasılsa bir sezon tamamlayacak galiba. parayla pulla değil yürekle alın teriyle geldi altı şampiyonluk. istanbul takımlarına kök söktürdüğümüzü ne çabuk unuttular. elbet bu günlerde geçecek ve yine ist.takımlarını dize getirecezzz yılmaz vural denen şahıs tam bir şovmen gündeme gelmek için yapıyor kaleee bile almamak lazımm.
    Ya tamam Yilmaz Vural'in renkli bir kisiligi var. Hatta sovmen kelimesi de kullanilabilir. Ama basarisiz bir hoca olduguna katilmiyorum kesinlikle. Trabzonspor'da da calismisti bir donem basarisiz olmustu ama cok karisik gunlerdi, o zaman kimse basarili olamazdi zaten .. Onun disinda bir cok takimin performansina ciddi anlamda katki yaptigini biliyorum. Ben sahsen begenirim.
    Soylediklerine gelince, ben yukarda da soyledigim gibi inanmiyorum soyledigine ama soylemisse de bos konusmus. Ciddiye almayalim boyle soylemleri..
    İnadına Trabzonspor !

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Demek ki şampiyonluk zamanımız yaklaştı.İstanbul takımlarının yabancı bir Hocası(Büyük ihtimal Yogoslav birisydi,hangi takımın başında olduğu ve ismini çıkaramadım şimdi) Trabzonspor'un lige ilk çıktığı sezon gazetcilerin ona sorduğu bir soruya cevap olarak:
    Türkiye'de 100 yıl sonra bile İstanbul takımları dışında bir şampiyon çıkmaz diye beyanat vermiş,ertesi sene Trabzonspor şampiyon olmuştur.
    Tarih tekerrürden ibaret ise.Seneye şampiyonuz.

Yılmaz Vural'ın buna benzer bir açıklamasını dinlemiştim NTV'de ona sorulan bir soruya Trabzonspor'un da bizlerden farkı yok,şampiyonluk alamaz diye.Yılmaz Hoca sever böyle şeyleri.İşi gereği sanırım,şovmenlik bunu gerektiriyor.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gerçekten demiş mi böyle bir şey? Çünkü ortalık kolpa haber dolmuş . Kime neye inanacaz biz de bilmiyoruz artık.
    Eğer demişse de vardır bir karın ağrısı. Dikkate almak gereksiz .O dedi diye TRABZONSPOR gerçeği göz ardı edilemez dimi.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Alıntı Cem Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle demiş olabilir..Eger böyle demişse havlamış.....Didididi deyin gider....
    ama haberi yazan Cengiz tokgöz de güzel havlar...Sallamış ta olavbilir...Bir zamanlar bizim onursal baskanın sağ kolu idi...
    O zamnlar da para katsuılığı güzel havlar dı....

"Enik'lerin duaları kabul olsaydı, gökten kemik yağardı"

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yılmaz VURA tam bir MEGOLAMAN bunu yaptığı hareketler ve konuşmaları ortaya koyuyor bırakın konuşsun ümitsiz vakka...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş.
    kocattı bizi bu yönetim.gençleşmenin yollarını aramak lazım.
    yılmaz vural adam mı ki trabzonsporumuz hakkında konuşmayı kendine hak görüyor?
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimsenin maskarası olduğumuz yok . Lafını bilmez içinde bir şeylerin uhdesi kalmış kişiliksiz insanların ettiği bu laflar bence hiç te önemli değil.
    Eğer böyle bişey demişse bu adam ( bence son cümleyi kullanmamıştır) merak etmeyelim yarın Hacıosmanoğlu çıkar verir cevabını
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

büyüklüğümüz yılmaz vural ın ağzına düşecek kadar basit değil çok şükür.
    konuşan kendini eksiltir. bu iş duvarı yumruklamak gibidir. bi halt ettiğini sanırsın ama asıl yaralanan elindir.(söylenenlerin gerçek olduğu varsayımı ile).. çok şükür çene yaparak kazanmadık büyüklüğümüzü, birilerinin çene yapması ile de kaybetmeyiz.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yılmaz vurak kim ki zamanında ekmek yediği camia bu enkötü halinde bile ona teklif götürmediği için mi böyle küstahlaşmış. 3. sınıf teknik direktör bozuntusu bizde çalışması da hataydı. senin işin takımları kümede tutmak bir de utanmadan şampiyonluktan bahsediyor

Vegas
    Ziyaretçi

4'ncu buyuk Antalyaspor dememis yani, oylemi
    Adamin dediginin dogrulugu yanlisligi tartisilir ama bugun bu durumda verecek bir cevabimiz yok, cevap verecek bir yoneticimiz hic yok

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz büyüklüğü yılmaz vuralla kazanmadık onunlada kaybetmeyiz onlar ligde bi kalmaya baksınlar burunlarını başka işlere sokmasınlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Evet biz küçük takımız.
    Yılmaz Vural gibi küçük bir adamın yaptıgı acıklamaya başlık açıyorsak,

ve bunu günlerce tartışacaksak.

Evet biz küçük takımız.

İskefiyelireis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Thumbs down Artık Efsane Yok Diyorlar???

Geçen gün de Fotomaç' ta Alen Markaryan buna benzer şeyler söylemişti. Büyük Trabzonspor taraftarı bunlara tepki koymalıdır. Eğer bu tepkileri vermezsek önüne gelen Trabzonspor' un büyüklüğünü tartışacak. Ben Gaziantep' te yaşıyorum. Burada TS' u seven çok az insan var. Ayrıca herkes Yılmaz Vural ya da Alen Markaryan gibi konuşuyor. Eğer önümüzdeki yıllarda şampiyonluğu tekrar alamazsak Trabzonspor' un Trabzon şehri dışında tataftarı kalmayacak. Trabzonluların yoğun olarak yaşadığı iller haricinde taraftar bulamayacağız. Ayrıca medyanın kışkırtmaları sayesinde (Avni Aker' de meydana gelen en küçük olay büyütülerek ekrana yansıtıldığı için) insanlar Trabzonspor düşmanı olarak yetiştiriliyor. Oysaki diğer klüplerin ve özellikle İstanbul klüplerinin taraftarlarının yaptığı çirkinlikleri hepimiz biliyoruz. Trabzonspor taraftarına fanatik sıfatını yapıştıranlara diğer takım taraftarlarının yaptıklarını anlatsak da insanlar medyanın hipnozu altında olduklarından tepki veremiyorlar.
    Sözün sonunda şunu söylemek istiyorum: Trabzonspor taraftarı her fırsatta Trabzonspor' un 4. büyük değil tek büyük olduğunu çevresine ve medyaya aktarmalıdır. Kazanılan her şampiyonluğun diğerlerinin aldığı on şampiyonluktan daha önemli olduğu mesajı insanlara verilmelidir. Ayrıca mesela giriş sayfasında yönetime verilen mesaja benzer mesajlarla Yılmaz Vural ve Alen Markaryan gibilere gereken tepki gösterilmelidir.

Faruk Köse
    Elektronik ve haberleşme Müh.
    Gaziantep

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim büyüklüğümüzü tartışmak kimseye kalmamızibiz bu ligde 6 defa şampiyon olduk mu olduk.gelsin 4 büyüklerden başka birisi şampiyon olabilirse olsun 5.büyük diyelim.Biz 4 büyüklerin arasına girmişiz bir kere öyle birilerinin demesiyle büyüklüğümüze etki edemezler....
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Vegas
    Ziyaretçi

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim büyüklüğümüzü tartışmak kimseye kalmamızibiz bu ligde 6 defa şampiyon olduk mu olduk.gelsin 4 büyüklerden başka birisi şampiyon olabilirse olsun 5.büyük diyelim.Biz 4 büyüklerin arasına girmişiz bir kere öyle birilerinin demesiyle büyüklüğümüze etki edemezler....
    Ovune onune bitiremedigimiz o sampiyonluklari kazanan insanlar rahmetli olmaya basladi, birakin o sampiyonluklar onlara kalsin.
    -Eskaza- sezon sonunda kume dusecek olursak yine o sampiyonluklari mi agzinizda dolastiracaksiniz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)