Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 153 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4. büyük yok!

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bencede dediği çarpıtılmıştır.Yazılırken farklı yorumlanmıştır.Yoksa böle bişi diyeceğini sanmıyorumm.
    Hemen asmaya kesmeye başlamayalım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Vegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Eskaza- sezon sonunda kume dusecek olursak
    ........yorumsuz
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yalan haberdir..4.büyük yok dedigine inanmiyorum...ama 3 büyüklerden baskasi sampiyon olamaz söylemis olabilir..ama yalanda olmaz satilmis ligimiz var..zirveye oynadigimizda fener maclarinin haklem katliyamina ugradik
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Vegas
    Ziyaretçi

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ........yorumsuz
    ben puan durumunu acip bakinca uzak bir ihtimal olarak gormuyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Hiç yakışmıyo TRABZONSPOR taraftarına

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

değil 2. kümeye amatör kümeye düşse dahi farketmez.
    2. ligden 1. lige çıkarak büyük olmadık. öyle olsa asansör takımlardan büyüğü olmazdı.
    büyüklük zirveyi daima hedef seçmektir.
    BJK de 100. yıl şampiyonluğundan beri değil şampiyon olmak ligin zirvesine dahi oynayamıyor.
    zamanında bizim verdiğimiz 1 puanla ligde kaldı.
    bunlar büyükülükten kaybetmeye sebep değil.
    GS 15 sene ilk 3 ün hayalini bile göremezken merak ediyorum büyüklüğü gitti mi?

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

4. büyük yok çok doğru...

4. büyük olabilmesi için Önce önünde 3 tane büyük olması gerekiyor...

Olsa.....ama yok işte...yok...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

arkadaşlar

bir alen markanyan uzmanı olarak söyleyeyim ki
    şarlatandır, çapulcudur, şantajcıdır
    serdar bilgiliyi tehdit ederek restaurantını elinden almıştır
    neyin karşılığında aldığı ise şaibelidir

bir de en büyük hayalinin bjk ye başkan olmak olduğunu duyduğumda bir yerimle gülmüştüm.

febe ve gayse elbirliği ile bejeke yi devreden çıkarttılr ya o kuş beyinsiz kafası ile aklınca tavır koymaya çalışıyor.
    korkunun ecele faydası yok markaryan efendi
    siz ve sizin gibilere yıllar önce trabzonspor bir adres belirlemişti

lağım çukuru

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

zamanında 2 puanlık sistem eğer 3 puanlık olsaydı beşiktaş kesin küme düşmüştü. kimse kurtaramazdı bjk yı. şimdide millet trabzonspor üzerinden prim yapmaya çalışıyor ya da bizans takımlarına yavşıyo yılmaz vural (tabi eğer bunları sölediyse)

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gereksiz bir haber. Çekemeyenlerin yaptıkları haberler.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

kutoz
    Ziyaretçi

Yılmaz Vural hele hele mevzunun içerisinde Trabzonspor varsa, asla böyle bir yorum yapmaz... Yılmaz Vural'ın Trabzonspor'a ve Trabzonspor taraftarına beslediği sempati aşikardır. Hal böyleyken, böyle bir gaf yapacağına ihtimal vermiyorum.

Basının eklemesidir bu cümle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ovune onune bitiremedigimiz o sampiyonluklari kazanan insanlar rahmetli olmaya basladi, birakin o sampiyonluklar onlara kalsin.
    -Eskaza- sezon sonunda kume dusecek olursak yine o sampiyonluklari mi agzinizda dolastiracaksiniz?
    ne diyeceğiz o zaman biz geçmişte aldık o şampiyonlukları o başarıları şimdi geçerli değil mi diyeceğiz.2 sene 2.olduğumuz şampiyonluğu nasıl kazanamadığımız belliyken şimdi bu takım bu halde diye büyüklükten mi çıkacak!O başarılar o istanbula baş kaldırış olmasaydı Trabzon sıradan bir anadolu takımı olsaydı bu takımın bu kadar taraftarı bu kadar seveni olurmuydu?bu ligde 4 büyük vardır olay bu kadar basit ve net....bu haberinde doğruluğuna inanmıyorum
    Konu agahozlu tarafından (20.01.2007 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

söledikleri doğru olsun yada çarpıtılmış olsun kimin ne dediği hiç önemli değil
    onlar yok deyince bizim BÜYÜKLÜĞÜMÜZ küçülüyomu... hayır...
    ama bizde onların böle konuşmalarına olanak veriyoruz takımın hali ortada...

Vegas
    Ziyaretçi

Kume dusme ifadesini kullandigim icin uzgunum anlatmak istedigim asil o degil, cogumuzun gormedigi sampiyonluklarin dun kazanilmis gibi hala agizlarda sakiz olmasindan duydugum uzuntuydu.

Bu tur aciklamalari baskalari da yapmisti onceden bugun ise Yilmaz Vural soylemis. Boyle durumlarda aciklamayi yapana kizmamak gerek, aksine bu aciklamalar bizi kamcilamali ve neden boyle konusuluyor hakkimizda diye dusunsek daha iyi olur. 17 takimin baskan ve yoneticileri hergun TS buyuk takim degildir dese bize birsey yapamaz o aciklamalari, biz neysek oyuz. Eger kutur kutuir futbol oynuyorsak, rakiplerimiz ittifakta yapsa hakemleri satin da alsalar biz yolumuzdan sasmadigimiz zaman bizi engelleyemezler.

Ama boyle ruzgarin onunde bir kuru yaprak olmaya devam edersek, telafuz dahi etmek istemedigimiz ilk cumledeki olay basimiza bu sezozn gelmese gelecek birkac sezonda gelmesi kacinilmazdir.

Son olarak parali baskan TS sampiyon diyorum.

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de yılmaz vural böyle konuşmaz
    çarpıtılmış bi haber

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aşağılık duygusu böyle birşey işte.bunlara kızıp başlık açmaya,biz büyüğüz kabul edin diye yırtınmaya da gerek yok.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar birer Politikadır arkadaşlar. farkında olmadan Camiamızı taraftarlarımızın bilinç altına bunu yerleştirmeye çalışanlar var diye düşünüyorum. Zaman zaman 4. büyüklük kavramını gündeme atarak bunu tartışılır hale getirmeye çalışmak amaçları. aslında yapılacak en güzel şey Bu tür söylemlerde bulunan camialara ve kişilere cevap vermemek muhatap olmamak. tek Büyük trabzonspor deyip geçmek. tek Büyük trabzonspor çünkü para pulla haram şekilde kupalarını kazanmamış. Bileğinin hakkıyla alnının teriyle kazanmış hepsini. O yüzden tek büyük trabzonspordur demeliyiz. bu yeterli onlara.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı jaguar19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence de yılmaz vural böyle konuşmaz
    çarpıtılmış bi haber
    Neden çarpıtılsın ? Dengesizin teki zaten ne dediğinin farkında bile değildir,kendi oyuncusunu döven adamdan normal bir hareket beklemek mümkün mü ?
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yılmaz vural öyle bir kelime kullanacağını zannetmiyorum kullanmazda tamamen basının uydurması..ilk yarıdaki ts antalya macında yılmaz hoca ts için türkiyenin 4 büyük takımından biri bu büyük takımdan 1 puan aldığımız için sevinçliyiz demişti

yılmaz hoca öyle kelime kullanmaz
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Malatya

Alıntı Shumalele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya tamam Yilmaz Vural'in renkli bir kisiligi var. Hatta sovmen kelimesi de kullanilabilir. Ama basarisiz bir hoca olduguna katilmiyorum kesinlikle. Trabzonspor'da da calismisti bir donem basarisiz olmustu ama cok karisik gunlerdi, o zaman kimse basarili olamazdi zaten .. Onun disinda bir cok takimin performansina ciddi anlamda katki yaptigini biliyorum. Ben sahsen begenirim.
    Soylediklerine gelince, ben yukarda da soyledigim gibi inanmiyorum soyledigine ama soylemisse de bos konusmus. Ciddiye almayalim boyle soylemleri..
    Trabzonsporda başarısız olmamıştır, takım ikinciyken, özkan hazretleri bir katakülleyle, vuralın ayağını kaydırmıştır

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz bizim büyüklüğümüzü tartışacak kadar küçülen insanları(ne insan mı dedim? )böyle binlerce Trabzonspor taraftarının bulundugu bi sitede tartışmaya açacak hatta adından söz ödecek kadar KÜÇÜLÜRSEK bu yılmaz denilen 3 ezigin kapısında yatmaktan başka bir meziyeti olmayan adamdan dahada FAZLA KÜÇÜĞÜZ DEMEKTİR!!!

Bu konunun bir an önce KAPATILMASINI ŞİDDETLE ÖNERİYORUM!!!!!!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlık ve içerik çok ayrı.Soruya "Basın yanıt versin" demiş Yılmaz hoca.2-3 ay önceki röportajında Anadolu'dan bir şampiyon çıkar mı? sorusuna bu sene diye cevap vermişti.Kolpa haber gibi geldi bana.
    keyif adamı ..

Karadağ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hadi vural soledıyse hiç yakıştıramadımda burda bı trabzonspor taraftarına trabzonspor bu sene kume dusebilir gibi laflar yakısıyomu ya
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANTİ istanbul X

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Shumalele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "At olunce kopeklerin maskarasi olur"
    diye bi soz vardi, Lucescu soylemisti galiba..

Bizi bu hallere dusurenler utansin. Biz boyle olursak adamlarda agizlarina gelenleri soylerler.. Ben bu tip soylemleri ciddiye almama yanlisiyim.. Bunlara cevap, sampiyon olarak ve sampiyonluk kupasini gozlerine sokarak verilmeli..

Trabzonspor'un buyuklugu Yilmaz Vural gibiler aksini iddaa ettigi diye tartisilmaya bile acilmaz.

6 defa yiktik gene yikacagiz. Kimsenin suphesi olmasin.. Bu gunlerde gecer elbet..
    Lucesku'nun söylediği ''Köpekler istedi diye, atlar ölmez'' idi.Ama senin karıştırdığın bize has atasözü ise ''Kurtlar yaşlanınca, köpeklere maskara olur'' idi. Aslında bizim atasözümüz daha anlamlı.Romen atasözü yerine bizimkini kullansan hani amiyane tabirle cuk diye otururdu.Sen ikisini harmanlayıp ne alaka?cinsinden bir atasözü türettin

Arkadaşlar, her açıklama yapan hocaların ya da futbolun içinde olan herkesin sözüne başlık açacaksak işimiz var.Öncelikle Yılmaz Vural salak değil,bunu bilelim...Söylemek istediğini ben çok iyi anladım ama bizileri anlamak istemedi.İşine geldiği gibi haber yaptı.Yılmaz Vural Trabzondan naıl gittiğini hepimiz biliyoruz o ayrı bir mevzu ama geri gelmeyecek olmasının garantisini aramızda verebilen varmı?Yok! Lazaroniden sonra ''Ziya Doğan, bu takımın başına gelecek'' deselerdi kim inanırdı?O yüzden Yılmaz hoca, ekmek yeme ihtimali yüksek olan Türkiyedeki hiçbir takım için bu tip mesajlar vermez.
    Vermek istediği mesaj bence şu:Türkiye'de şartlar ve her şey 3 büyük takımın lehine ve herşey onşların tekelinde,diğer takımlar ile bu 3 takımın bütceleri arasında ekonomik bir farkın çok büyük olduğu bir ülkede bu 3 takımdan başka 4.şampiyon olabilecek takım görünmüyor.Çünkü biz bu kadar büyük bütçelerle bu 3 takım ile yarışamayız, o yüzden Antalyaspor olarak bizde altyapıya büyük emek verip yatırım yapıyoruz.

not:Eğer bu benim anladığımın dışında başka bir şey anlatmaya çalışmışsa ona bir şey açıklamamıza gerek yok.O yeşilçamda film setinde kıytırık rollerde oynadığı zamanlarda Türkiye'de bir Karadeniz fırtınası esiyordu ki;onun bile aklı almazdı bu fırtınaya.
    Yılmaz Vural bize 4.büyük ünvanın vermediği gibi alamazda,ayrıca bu takıma verilen 4.büyük ifadesinin doğrusu aslında ''4. büyük takım değil, 4 büyük takım'dan bir tanesidir'' Doğrusu budur.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca bu takıma verilen 4.büyük ifadesinin doğrusu aslında ''4. büyük takım değil, 4 büyük takım'dan bir tanesidir'' Doğrusu budur.
    Sözün özü budur...bittiiiiii

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)