Sayfa 102 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2812 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 3.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Günümüz futbolunda yorgunluk masalýný kimse savunmasýn. Hedefi olan bir takýmsan ve büyük olduðunu iddaa ediyorsan yorulmak kelimesini lugatýndan çýkaracaksýn.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Bugün bir 10 numaramýz olsa ikinci yarý minimum 1 tane daha atmýþtýk ama 20 günde 8 maç yapan; Sturridge, Abdülkadir, Mikel(hazýr deðil) gibi eksikleri olan bir takým olmamýza raðmen yenilmedik. Fena sonuç deðil given the circumstances.

Donis'e giydirmeye gerek yok çocuk 6 ay top oynamamýþ 45 dakikalýk lig kariyerine 1 asist sýðdýrdý sonuçta. Daha da iyi olacaktýr boþa sallamasýn kimse.

En büyük parantezi de ligin en iyi kalecisini yediði 1 hatalý golle satanlara açmak lazým. Uðurcan'dan olmaz yaee bize kaleci lazým bilmem ne. Bazýlarý çok boþ yapýyor. Uðurcan net bu ligin en iyi kalecisi ve bunu da 1 maça bakarak falan söylemiyorum geçen sezondan beri ligi takip eden herkesin görmüþ olmasý gereken bir gerçek.

Takýma en az 1 orta saha lazým bu iþ böyle gitmeyecek. Þart oðlu þart.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarýyý izleyememiþtim, fener þöyle ezdi böyle oynadý diyorlardý. Þimdi izliyorum ilk yarýyý hiç öyle bir tablo yok ortada. Maç ortada gidiyor. Tempo da öyle yüksek filan deðil. Ýkinci yarýdaki gibi hemen hemen. Zavallý fener top oynamayý unutmuþ azcýk top yapýnca kendilerini çok iyi görmüþler zavallýlar.
    Ýlk yarýyý izledigine eminmisin .
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý ekremdogan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onazi 6. ya da 7. hafta gibi hazir olur. Gecen sene form tuttugu zaman Sosa ile beraber neler yapabildigini gormustuk, unutmayin.

Mikel'in problemi fiziksel ise o da hazir olacaktir. Sadece zamana ihtiyaci var.

Parmak 25 gunde 7. macina cikti. Pozisyonu itibariyle takimda en cok efor harcayan oyunculardan birisi oldugunu unutmayin.

Armutun sapi uzumun copu yapmaya gerek yok.
    Ben Onazi'nin kalitesine laf etmedim ki. Zaten olsa direk 11'e yazarým. Ama basit bir kalça adale sakatlýðý deðil bu aþil sakatlýðý.
    Aþil sakatlýðýndan dönmüþ sporculardan eski performansýný beklemek gülünç. Dünyanýn en çalýþkan sporcusu(tartýþmam bu adama Ronaldo dahi yaklaþamaz çalýþkanlýkta) Kobe Bryant bile aþili kopardýktan sonra 1 yýl yoktu sonra 1 sezon ayaðýna güç vermeden %40 ile felan oynadý. Kendine gelmesi 2 yýl sürdü. Ve tek amacý parkede sürünerek hatýrlanmak istemedi, azmetti döndü. D. Cousins daha genç bir yaþta koparttý döndü iþte geçen sezon hali ortada. Elit bir oyuncu iken veterana döndü. (Örneklerim basketboldan.)
    Onazi'nin avantajý daha genç bir yaþta bu sakatlýðý yaþadý. Bunun 2.si yok bir daha koparýrsa futbol felan oynayamaz. Ama dönüp ilk sezonunda geçen yýlýn ilk devresi Onazi beklemek komik olur. Bir kere o çevikliði ilk 2-3 ay asla olmaz. Onazi bu sezon yararlanabileceðimiz durumda olursa bile kar. Boþuna beklentiye girmeyin.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Bu arada hala ünala ve takýma giydirenler var çok garip.

Sadettin_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fb gecen hafta son saniyede attý .
    yoksa bu puanda fazla onlara .
    forumdaki istanbul hayranlarý fark yeriz demeye devam etsin .
    Azýlý bir ihocuyum

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Biz de boyle maclari cok oynadik. Sayisiz pozisyona girip rakibin 2 kere gelip gol attigi ve kaybettigimiz. Sorun biz boyle durumlarda kaybediyoruz ama rakip boyle olunca kazanamiyoruz.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen þimdi advijaj hayvan gibi kaçýrdý.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý battle symphony Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün bir 10 numaramýz olsa ikinci yarý minimum 1 tane daha atmýþtýk ama 20 günde 8 maç yapan; Sturridge, Abdülkadir, Mikel(hazýr deðil) gibi eksikleri olan bir takým olmamýza raðmen yenilmedik. Fena sonuç deðil given the circumstances.

Donis'e giydirmeye gerek yok çocuk 6 ay top oynamamýþ 45 dakikalýk lig kariyerine 1 asist sýðdýrdý sonuçta. Daha da iyi olacaktýr boþa sallamasýn kimse.

En büyük parantezi de ligin en iyi kalecisini yediði 1 hatalý golle satanlara açmak lazým. Uðurcan'dan olmaz yaee bize kaleci lazým bilmem ne. Bazýlarý çok boþ yapýyor. Uðurcan net bu ligin en iyi kalecisi ve bunu da 1 maça bakarak falan söylemiyorum geçen sezondan beri ligi takip eden herkesin görmüþ olmasý gereken bir gerçek.

Takýma en az 1 orta saha lazým bu iþ böyle gitmeyecek. Þart oðlu þart.
    bunun maç yapmama ile alakalsý yok
    Bunun kýsaca söyliyeyim ahlaksýzlýkla alakasý var, eðer ,iþ ahlaký olsa o pasý atar takýmýna faydalý olurdu.
    Ýþ ahlaký olmayan haný kral yapmayacaksýn kral olacaksýn mantýðýndaki zavallý bir futbolcu
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bence olmaz benim düþüncem avrupa kupalarý + þampiyonlar ligine götürmez bizi baþarýsýz.fener maçýndaki top anlayýþý çalýþtýrma anlayýþýný bir kez daha gördük bala bu maç berabere bitti geriye yasladý takýmý acayip korkar oynatan bir hoca.gözümde bitmiþtir.ilk dörde sokar ama o da bireysel oyuncularla olur kendi çabasý ve katkýsýyla olmaz o yaz bu dediðimi bir yere olumsuz konuþmak istemem ama kendisinin bize gram katkýsý yok
    Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok, ben Ünal Hoca ile olmaz demiyorum. Kýsýtlý imkanlarla çok iyi iþler yaptý.

Þunu derim ama: Bir týk üstü için yeterli mi deðil mi, tartýþýlýr.
    "Annuit cœptis"

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Laf anlamayanlar özel msjla devam ediyor
    Rica ediyorum az ötede lütfen

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Her mac sonu yorgunluk diyeceksek ligi unutalim mi bu sene

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

.........................Uðurcan.................. .
    ...Pereira....Hüseyin...Hosseini....Novak.....
    .............................Doðan................ ................
    ................Sosa..................Ömür........ .............
    ......Ekuban........Sörloth............Nwakaeme...

Milli arada takýmýn bu sisteme çalýþýp dönmesi gerekiyor.
    Bence bize en uygun oyun yapýsýný bu diziliþle oynayabiliriz.

SM-G950F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalniz bende usenmedim ozet sirasinda gol olabilir pozisyonlari saydim

Ilk yari 3-3 toplamda 7-5 sikeciler

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Fener sadece pres yapmýþ o kadar týrt gerisi. Ömür olsa maçý alýrdýk.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý ersn.alparslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her mac sonu yorgunluk diyeceksek ligi unutalim mi bu sene
    yorgunluk filan yoktu
    ikinci yarý þikeciler oyundan düþtü onlar da mý yorgundu??
    attýklarý her pasý topladýk
    pozisyon bulduk
    üstüne gitsek daha da bulurduk

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Maca iki acidan bakmak lazim.Tarafsiz bakmak lazim.

1.si siz isteseniz de istemeseniz de , "bunlar profesyonel futbolcu yaa kosacak oynayacak " deseniz de kadrodaki isimlere bir bakin kac tanesi bu mac temposuna alisik senelerdir.. Dolayisiyla Abdulkadir'in olmadigi , yogun mac temposu ve zorlu maclari geride biraktigimiz, gruplara kaldigimiz donemde kesinlikle onemli 1 puan alarak donduk.

2.olarak da karsimizda sag bekte Ozan, stoperde Jailson, sol bekte ters ayakli Dirar ve orta sahasinda Tolga oynayan bir Fenerbahce vardi. Yapabilecekleri tek sey klasik onde basan ve donuslerde faulle rakibini durduracak Ersun Yanal oyununu oynamakti. Seyircinin de etkisiyle yuruye yuruye gectiler orta sahayi ilk yarida.

Milli ara kritik olacak . Milli arada Sturridge hazirlanacak, Mikel tempo yukseltecek, Abdulkadir donecek , Dogan ustune koyacak. Her ne kadar begenmeseniz de bu senenin yedegi olacak Advijaj ve Yusuf da monte olacak.

Ama sunu kaciriyorsunuz , o milli arada Fenerbahce'ye de Gustavo , Rami ve yeni sol bek Durmusi monte olacak. Galatasaray'a Falcao ve Andone monte olacak.

Yine de tum bu eklemelerle beraber , farki hucum oyunculari ve takim savunmasi yaratir bu ligde.

Bakin kac haftadir 4 buyuk takimin maclarini izliyorum, bu mac dahil bir kac pas oyununu oynadigimiz bolumdeki oyunu bu ligde bizden baska oynayacak takim yok, o ayaklara sahip degiller. Gel gelelim Jailson' un defanstan aldigi topu orta sahaya gelip kalemize sut attigi pozisyonu da veren takim gormedim.

Haftalardir diyorum yine diyecegim, bu takim savunmasini hep beraber yaptigimiz surece fark yaratacagiz. Hucum hattimiz zaten digerlerinin cok ustunde…Ama hep bir soru isareti gecen seneden beri bu anlamda ustune koydugumuzu dusunmuyorum maalesef...
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Anlamakta sýkýntý yaþayan tipler için yazýyorum. A. Parmak geçen yýlýn ikinci yarýsýndan bu yana orta saha oynuyor. Ve gösterdiði performans ile yýldýzý parladý. Çocuk o kadar iyi performans gösterdi ki Milli Takýma çaðrýldý. Tüm spor kamuoyu çocuktan övgü dolu sözlerle konuþuyor. Rakip takým hocalarý A. Parmak'ý takýmýmda görmek isterim açýklamalarý yapýyor. Ama gel gör buradaki futbol ulemalarý adamý beðenmiyor. Kötü futbolcu diyor. Komedi gibisiniz.

NOT: A.Parmak bu akþam kötü oynamýþtýr. Sözlerim genel performansý içindir. Malum bazý tipler bunu anlamayabilir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bunun maç yapmama ile alakalsý yok
    Bunun kýsaca söyliyeyim ahlaksýzlýkla alakasý var, eðer ,iþ ahlaký olsa o pasý atar takýmýna faydalý olurdu.
    Ýþ ahlaký olmayan haný kral yapmayacaksýn kral olacaksýn mantýðýndaki zavallý bir futbolcu
    Açýkçasý o pozisyonu görmedim sigara içmeye çýkmýþtým ama Donis videolarýnda gayet asist özelliði ile öne çýkan ceza sahasýnda bile pas veren bir futbolcuydu. Belki kendini göstermek için bencillik yapmýþ olabilir ama karakteristik bir özellik olarak barýndýrdýðýný sanmýyorum bencilliði. Aynýsýný daha yeni Salah yaptý arada olur öyle.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Þimdi de vaka kaçýrdý bom boþ. Ýlk yarý deplasman takýmýna göre çok iyi oynamýþýz. Fenerde valla bir numara yokmuþ yahu.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen þimdi advijaj hayvan gibi kaçýrdý.
    Kardeþ adamlarýn 6 tane yüzde yüz pozisyonu var yüzde yüz daha ne yapacaktý adam sana halý sahada mý oynuyorsun.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý battle symphony Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýkçasý o pozisyonu görmedim sigara içmeye çýkmýþtým ama Donis videolarýnda gayet asist özelliði ile öne çýkan ceza sahasýnda bile pas veren bir futbolcuydu. Belki kendini göstermek için bencillik yapmýþ olabilir ama karakteristik bir özellik olarak barýndýrdýðýný sanmýyorum bencilliði. Aynýsýný daha yeni Salah yaptý arada olur öyle.
    bence pozisyonu bir yerden bulup izle, nekadar rezilce bir þey yaptýðýný görüp hak vereceksin

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Ercan Erten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam kimseyi eleþtirmiyorum. Burada “anti eleþtiri timi” var. Bir þey sormak istiyorum: Takýmýn bu sezon oynadýðý bütün resmi maçlarda berbat bir futbol ortaya koyduðunu sadece ben mi düþünüyorum?

Ölçüm de Premier Lig falan deðil. Þöyle söyleyeyim geçen yýl içerideki Fener maçýna 10 puan diyelim. Kýstasýmýz o olsun. Bu sezon, þu ana kadar “5 puanlýk” oynadýk dediðiniz bir maç var mý? Oyunun bütünü açýsýndan soruyorum, anlýk performanslar deðil.

Samimi soruyorum acaba benim futbol görüþümde mi problem var?
    kardeþim o olay yazýcý efekti bunu er geç hepimiz anlayacaðýz.
    transferde ki en büyük hata o tarz bir oyuncu transfer etmedik
    sakin olun...

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý olcay_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Laf anlamayanlar özel msjla devam ediyor
    Rica ediyorum az ötede lütfen

Bir kez daha hakaret et bakalým soluðu savcýlýkta alýrsýn. Gözüm üzerinde. Merak etme.

alikk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    38

Maçýn özelinden çýkýp genel resme bakarsak yönetimin ve teknik ekibin aklýnda þampiyonluk yok, bu nedenle þu ana kadar kasýmpaþa maçýnda býrakýlan 2 puan ve aek maçýnýn ilk yarýsý dýþýnda eleþtirilecek pek bi durum göremiyorum. Tabi taraftar her maçýn içinde kazanma azmiyle yorumlayacaktýr. Bu takým bu haliyle kenarda bekleyenlere de süre vererek ligi ilk 3 te bitirmeye mücadele ederken Avrupa Liginde de gruptan çýkmaya belki diþine göre bir kura ile bir tur daha atlamaya, Ömür Uðurcan gibi yeteneklerini vitrinde parlatmaya çalýþacaktýr. Mikel ve Sturridge nin katkýlarý lig pozisyonunu belirler. Maçý izlemedim ama iyilerin üstüne ne koyacaklarý önemli misal doðan ýn katkýsý ve advijaj ýn asisti gibi . Ömür parmak uðurcan önümüzdeki yaz yusuf misali gittiðinde derin rotasyonda en önemli kazaným bu oyuncularýn geliþimi olacak inþallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)