Sayfa 78 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 SonuncuSonuncu
Toplam 1978 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 0 - 2 AEK | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef bu dediğiniz gibi yürümüyor. Obi mikeli Ünal karamanın isteyipte aldırttığına gram ihtimal vermiyorum. Kaç defa basın toplantısında bunla alakalı iğne batırır gibi alttan laf soktu.
    İnşallah gelecek oyuncular hazır olur dedi.. Bugünki basın toplantısında yine aynı şekilde şeyler söyledi. Eski oyuncularımıza yine büyük yük düşüyor dedi. Bu ne demek eksik transferleri yapamadık demek.
    Ünal hoca istediği transferler olmadı diye kulübü terkedecek bir karakterde değildir . Olamazda.
    Yani dediğin şuna çıkıyor. Yönetim kafasına göre transfer yaptı Ünal hocaya al bunları oynat diyor.
    -Mikel'i de Ünal hocanın istediğini sanmıyorum, hocam böyle böyle bi oyuncu var alalım mı ne dersin demişlerdir o da alın demiştir.- Mikel'i aldık hocam haberin olsun değildir yani olay.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    "Annuit cœptis"

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Yorumları okudukça gülüyorum.. Tek tek alıntı yaparak kimseyi rencide etmeyeceğim..

Ya ne oldu ..dün AEK yı küçümseyenler bugün Yusuf yok diyor, iyi bir orta saha yoktu diyor..ya paf takım bile çıksa bunlar bizi yenemez, bizim takımın ölüsü bile bunlara fark atar , diyenler bugün rezilleri oynuyor..ben şunu gördüm ki bu sitede futbolu bilen bir kaç kişi var,gerisi futbolun kalıntıları..bir arkadaşın da üst sayfalarda yazdığı gibi bu forumda kazanacağım bir sey yok..biz hain olalım siz gerçek taraftar olun..

Sizlere iyi forumlar..FUTBOL DEHALARI !!!
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğan ve pareira için yorumlarına jatılmıyorum. sonradan oyuna giren için iyiydi. pareria daha ne yapsın??!!
    Adam gibi bir orta açamadı periara defans iyi hücumda kötü

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca haklı, yedekten girip iş yapacak oyuncu yok, transferler boş..
    Oyunculari alan kim sen çoluk çocuğu takıma doldur al bir fofoana gibi sağ kanat gör bakalım rakip nasıl dağılıyor büyük takım hocası değil bu sezon anladım.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya tutarsa mantığıyla güdülen transfer politikası patladı.

Nereden
    İstanbul

benim anlamadığım bir takım şeyler var:
    1- sosa frikiklerin hepsini auta atmak için mi kullanıyor. şutları da kız çocuğu gibi atıyor. neden olabilir acaba.
    2- ivanildi ve campi ne için transfer edildi, biri sarı biri kara al birini vur ötekine. ağır tekne misali her ikisi de.
    3-Obu mikel isim benzerliği mi, aynı kişi mi?
    5-abdulkadir parmak bu taraftara daha önce bir şey mi yaptı ? bu kadar hıyarın arasında en hıyarı o mudur?

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

genel olarak ilgimi çeken bir durum var kaç maçtır yerden pas atamıyoruz ve çoğu havadan paslarımız aşırı hızlı ve isabetsiz buna çözüm bulmak lazım

yusufun toplara koşu yapması gerekiyor ama diğer topçulara atılan paslara da dikkat edin malatya maçında da aynı şekilde hep isabetsiz paslar var

panik mi çalışma tekniğimi anlamadım

sosa en iyi pas atan adam

orta açmayı bilmeyen topçularımız mevcut

sakıncalı

bazı arkadaşlarımız sosa frikik atamıyor diyor demek ki çalıştırmıyorlar adam gibi antremanda aşırı yorgunluk var

sosada herşeyi o yüklendi bu haliyle birde frikik mı atsın bu kadar koşuya bunu anca messi yapabilir ki messinin bile kaybettikleri liverpool maçında pili bitmişti bir yerde güçten düşmüştü

o zaman 8-2 çıkaralım 6 mı olsun?

yoksa bugün 2-0 den sıfır mı çıkarmamız gerekiyor sevgili Ahmet başkanımız?

bence ders çıkaralım başkanım
    Konu erenslash tarafından (30.08.2019 Saat 07:05 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı nevzat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumları okudukça gülüyorum.. Tek tek alıntı yaparak kimseyi rencide etmeyeceğim..

Ya ne oldu ..dün AEK yı küçümseyenler bugün Yusuf yok diyor, iyi bir orta saha yoktu diyor..ya paf takım bile çıksa bunlar bizi yenemez, bizim takımın ölüsü bile bunlara fark atar , diyenler bugün rezilleri oynuyor..ben şunu gördüm ki bu sitede futbolu bilen bir kaç kişi var,gerisi futbolun kalıntıları..bir arkadaşın da üst sayfalarda yazdığı gibi bu forumda kazanacağım bir sey yok..biz hain olalım siz gerçek taraftar olun..

Sizlere iyi forumlar..FUTBOL DEHALARI !!!
    aek den livaja. Prag’dan kanga görüşleriniz ne

Nereden
    Trabzon

Öncelikle gruplara kalan takımımızı tebrik ederim önemli bir iş başardılar geriye dönüp baktığımızda Prag ve Aek gibi gruplarda ilk ikiye girebilecek iki takımı eleyerek gruplara kalmak önemli bir iş.

Son doksan dakikaya değinirsek öldük öldük dirildik dersek yanlış olmaz.Maça çıktığımız orta saha ve santrfor hattı ilk sparta Prag maçında da iki gol yememize sebebiyet veren diziliş idi uzun bir süre bu onbiri denemememiz gerektiğini görmüş olduk.Orta sahanın mikel,sosa ve parmak santrforun ekuban olduğu diziliş bizi zor durumda bıraktı,mikelin kolay çalım yemesi ve santrforda ekubanın nereye koşulur nerde durulur bilgisinin olmaması bizi zor durumda bıraktı ne zaman sörloth oyuna girip ideal kadroya döndük o zaman takım tekrar aek dan üstün bir şekle döndü.

Bu maçın faciayla bitmesini engelleyen iki oyuncu vardı sosa ve nwakaeme ikisi mükemmel bir direniş gösterdi özellikle sosayı bu konuda biraz daha öne bile koyabilirim tek başına bir direniş sergiledi takım arkadaşları çok rahat gevşek görüntü verirken o sert pres yaparak takımını ateşlemeye çalıştı kaptanlık bandını hakettiğini gösterdi tebrikler kaptan.

Şuan bizim için en olumsuz durum aynı oyuncularla devam etmek zorundayız bunun sebebi rotasyonda iş yapacağını düşündüğümüz mikel,yusuf ve donis den henüz verim alamadık bu durum bizi zorluyor bu hem mental hem fiziksel açıdan oyuncuları yoracak umarım sakatlıklar falan yaşamayız özellikle fb maçı gibi yüksek tempodaki bir maçta başta sosa gibi oyuncularımız çok dikkatli olmalı.

Birkaç uyarı daha yaparsak Mikeli tam maç ritmini bulana kadar 6 numarada kullanmamalıyız önce 8-10 bölgesinde kullanıp fiziksel açıdan uygun hale getirmeliyiz ne zaman tamamdır dersek o zaman 6 ya çekeriz şu anki haliyle bize zarar veriyor her maç takımı yakacak ciddi hataları oluyor şimdilik kaleden uzak bölgelerde takılması bizim içinde kendi içinde daha iyi olacak.Bu süreçte doğan Erdoğana 6 numarada daha çok şans verebiliriz ama onunda dikkatini çekip isabetli pas yüzdesini arttırmasını sağlamalıyız.

Yusuf Sarı yetenekli çocuk ama oyun bilgisi açısından zayıf ikinci yarının başında uzak köşeye ayak içi tek vuruş yapması gerekirken yine saçma işler yaptı donisde de zihinsel açıdan eksikler var bunları takıma monte etmek kolay olmayacak Ünal hoca idmanda en çok bunlarla ilgilenmesi lazım.Bek rotasyonumuz zaten iyi değil açıklarda da rotasyonumuz zayıf kalırsa yarışı bitirmeye nefesimiz yetmez bu şekilde.

Aslında ideal kadro olarak gördüğümüz kadroda bile eksiklerimiz var örneğin sosa,parmak,ekuban üçlüsünde ekuban sosa ve parmakı yeterince tamamlayamıyor dolayısıyla geçen sezon ki gibi 500-550 pas yapan,topa sahip olmada %55-60 larda olan takım görüntüsünde şuan değiliz.Yazıcı gibi 8-10 özelliğinde bir oyuncu ihtiyacımız var ekuban faydalı işler yapsa da oyunumuz için kesin çözüm değil geçici idaretenlik bir çözüm gibi şuan için

OFLU_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hocanın dün açıklamaları hoş değildi. Üstelik gergin hali var, Başkan da öyle.

Böyle açıklamalarla kendine saldırı alanı açıyorsun Hoca.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal karaman'ı bu akşam görevden almıyorsan başkan falan değilsin.
    :d :d

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2.yaridaki oyun bizi Avrupa Ligi'nde gruplara taşıdı. 3-1 in rahatlığı, çok basit hatalar ve 2-0 a gelen skor takım üzerinde strese neden oldu. 3 de olabilirdi ilk yarıda. Sonra Trabzonspor bıraktı şb maçını düşünmeyi maça odaklandı pozisyonlar buldu ama yorgundu. Çok çok basit hatalar ile tur gidebilirdi. Konsantrasyon eksikliği dışında bir eksiklik hissetmedim. Sosa, Nwakaeme sorumluluk aldı. Büyük oyuncular gerçekten
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Maalesef ben Abdülkadir-Sosa arkasında Mikel ile iş görebiliriz diye düşünmüştüm.
    Olmadı.
    Çok pasif kalıyoruz bu şekilde. Maç içinde takımın ritmi çok zayıflıyor.

Yalnız bu oyuncuların hazır olmama meselesi enteresan.

Geçen sene 8 ay oynamamış Avdijaj anlaşılır.
    Afrika kupasında sakatlanıp kampa gelmeyen Mikel de.
    Mayıs ortasından beri kamp yapmayan Sturridge de..

Ama Yusuf Sarı falan pek anlaşılır değil.

Buradaki sıkıntı fiziksel değil.

Her maç, ama istisnasız her maç oyunun ilk 30-35 dakikalık bölümünü heba ediyoruz.
    Sürekli mahkum kalıyoruz.

Bu ucube alışkanlığın bedeli tur oluyordu neredeyse.
    Şu soruna bir çözüm üretemiyorsanız ekip olarak gözümde çöpleşirsiniz.

Hoca'nın maç sonrası sitemine zerre katılmıyorum.

Ekip olarak boş bir ekip yok sahada.

Büyük ölçüde konsantrasyon ve motivasyon eksikliği sebebi ile her maçın başında yarım saat alık alık top oynuyoruz.

Maçın kalanında da ettiğimizi temizlemek için çaba sarf ediyoruz.

Taktik olarak da sistem olarak da geçen seneki kırılganlığa bu sene tahammül edilmez kolay kolay.
    Ünal Karaman futbolcularını maçın 30. dakikada başlamadığına ikna etmek zorunda.

Ayrıca Malatya maçının sonunda sakatlanan Abdülkadir'i 3-1 kazandığın maçın rövanşından dinlendirmiyorsan sıkıntı var demektir.
    Yusuf veya Donis.
    Birini koyacaksın.

Maç ritmini böyle kazanacak adamlar.

3-1 in rövanşında bile sakatlık riski olan oyuncunun yerine maça başlayamıyorsa, nasıl özgüven kazansın o oyuncu.

Biz Şenol Güneş'i "HOCA" yapmak için büyük bedeller ödemiş camiayız.

Aynı bedelleri ödemeyiz inşaallah.

Nereden
    İstanbul

Alıntı juliant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rehavete kapılmayın aek bızden oncekı turda deplasmanda 3 0 kazanmıstı...futbol sakaya gelmez bı anda 2 0 olur stresten ölursun
    ben demistim bilmistin demiyorum ama cuk diye oturmus tahminim..herkes birilerini elestirdi hepside dogri elestiri..keske mac onceleride bu dusuncelerde olabilseniz bunlari mac oncesi gorebilseniz...elestirilmeyen bir kisim var bende onlari elestireyim..rehavet sadece.futbolcularda degil taraftardada vardi 40.000 seyirci ama ne baski var ne bise sinema seyircisi gibiydi oysa prag maci riskliydi diye nasilda baskiliydi seyirci

Nereden
    Artvin

BMN yöneticilerine;

Şu forumda Trabzonspor hocasına, futbolcusuna ve kulüp yapısına saldırıldığı kadar rakip takımların forumlarında bile saldırılmıyor. Söylenenler rakip forumda bile olmuyor.

Yaklaşık 5 kadar kadrolu adam sürekli bu takımının her şeyine hakaret ediyor, kötü söz söylüyor. Sürekli, eleştiriyi geçen ağır ithamlarda bulunuyor.

Size sormak istiyorum, siz bu siteyi kurarken Trabzonspor düşmanlığını körüklemek için mi kurdunuz?

Özgür düşünceyi açıklamaya karşı değilim, eleştiri ise bence çok güzel bir tavırdır lakin burada bazılarının yaptığı bu değil bunun ötesi. Maşallah sizde ancak seyrediyorsunuz. Milyonluk adamlar takımlardan yollanıyor, siz iki Trabzonspor düşmanını şuradan atamıyorsunuz.

Sizin bazı kazanımlar uğruna burada kulübe küfür etme, hakaret etme forumu açtığınızı sürekliliğinizi de bunun üzerine kurduğunuzu düşünüyorum.

Yazık ediyorsunuz gençlerin fikirlerinin çamurluyorsunuz siz bu insanlara müsaade ettiğiniz sürece bu kulübün yaşayacağı kötü durumlarda katkınız olacaktır.

Aklı başında kimse bu forumda yorum yapmaz. Bence bir süre maç esnasında forumu yoruma kapatın bakalım bu düşmanca yazı yazanlar, anlık pozisyonlara kızıp gereksiz yükselenler ne yapacak.
    ''7''

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hakemleri sadece Turk liginde konusmayalim.

Dun Aek yerinde biz olsak 2-3 tane kirmizimiz vardi. Kac tane pozisyonumuzu faul ile kestiler.

Bizi yikan ilk gol degildi, ikinci golden sonra birinci yarinin bitmesi icin butun futbolcular ve Unal hoca dua etti. Penalti pozisyonunun disarda oldugunu gormeyen hakem mumkunse avrupa liginde mac yonetmesin.

Dogrularimiz var bunlardan vazgecmemeliyiz.

Ne Ekuban ne Sorloth tek oynamaz. Defans cizgisini bozma ile geri gelip duvar olma islerinin arasinda kalirlar.

Sorloth cizgiyi hizada tutarken Ekuban statik cizgiye daha guzel kosular yapabiliyor.

Biliyorum cok vakit var ama Onazi nin acil iyilesmesi lazim. Parmaki begeniyorum ama bocaladigi zaman toparlanmasi cok vakit aliyor. Dun Obinin kotu olmasinin bir nedenide o idi.

Unal hoca ustu kapali isleri birakmasi lazim. Soyliceksen simdi soyliyeceksinki sonradan basimiz agirmasin.

Dejavu yasamaktan biktik.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakem son pozisyonda niye devam ettirmedi pozisyonu? Kesinlikle iyi niyetli değildi İngiliz haini !!
    McLas was Here

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakemleri sadece Turk liginde konusmayalim.

Dun Aek yerinde biz olsak 2-3 tane kirmizimiz vardi. Kac tane pozisyonumuzu faul ile kestiler.

Bizi yikan ilk gol degildi, ikinci golden sonra birinci yarinin bitmesi icin butun futbolcular ve Unal hoca dua etti. Penalti pozisyonunun disarda oldugunu gormeyen hakem mumkunse avrupa liginde mac yonetmesin.

Dogrularimiz var bunlardan vazgecmemeliyiz.

Ne Ekuban ne Sorloth tek oynamaz. Defans cizgisini bozma ile geri gelip duvar olma islerinin arasinda kalirlar.

Sorloth cizgiyi hizada tutarken Ekuban statik cizgiye daha guzel kosular yapabiliyor.

Biliyorum cok vakit var ama Onazi nin acil iyilesmesi lazim. Parmaki begeniyorum ama bocaladigi zaman toparlanmasi cok vakit aliyor. Dun Obinin kotu olmasinin bir nedenide o idi.

Unal hoca ustu kapali isleri birakmasi lazim. Soyliceksen simdi soyliyeceksinki sonradan basimiz agirmasin.

Dejavu yasamaktan biktik.
    Mantolas denen adamın kırmızı kart görmemesi skandaldır.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- Dün akşam elenmediysek taraftar sayesindedir
    2- Takım maça konsantre kesinlikle olmamış
    3- AEK iyi takım falan değil, rakibin oynamaya niyeti bile yoktu.maçın başından sonuna kadar onları uyutup maçı tamamlamak varken defanstaki ivadilho rakibe asist yaptı, peşine gereksiz penaltı
    4- Abdülkadir’in yerine sonradan oyuna giren Yusuf’un girer girmez şişmesi ve daha koşamayacak duruma gelmesi bir skandal
    5- Obi Mikel, sadece yatıp parasını alan paragöz oyunculardan birisi, cidden bize yazık...
    6- ingiliz hakem çok kötüydü7- Sonuç olarak turu geçtik,mutluyuz. inşallah bu yenilgiden gerekli dersleri çıkarmışızdır.
    Konu LağusKusteli tarafından (30.08.2019 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk maç seyircili olsa işimiz zor Muş . Neyse sağlam takım demiştik. Burada boş takım diyenler futbolu daha ciddi izlerler umarım .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yarı neydi öyle yahu.kendi sahamızda tel tel döküldük..ikinci yarı toparlamasak tur gitmişti..demek ki sosa nwakaeme ömür novak ve pereira sakatlansa bu takım ligde 6.lıktan ileri gidemez..

geçen senede bu oyuncular sakatlandığında çok puanlar kaybettik..ee ne diye 30 tane adam aldık o zaman bişey değişmeyecekse..

Mehmet Yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eğer yusuf hatalarına rağmen canımı dişine takıp oynamaya devam etseydi bugün herkes çoçuk şanssızdı derdi,
    ama ciddi derecede pas hatalarına, topu sürekli ezmesine rağmen hiçbirşey yapmaya çalışmaması, takım arkadaşları ( başta sosa) saniye durmazken onun yürümesi herkesin gözüne ciddi derecede battı.
    ben böyle topçu istemiyorum,
    bir şehrin hayalleri bi topçunun üzülmesinden daha önemli hocamızın dediği gibi
    Herkes sever Biz ÖLÜRÜZ...

TRABZONSPOR

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uğurcan penaltılarda çok kötü köşeyi tahmin etse bile çıkaramıyor ama bu maçta farkettim normalde bir kaleci eğer taktik değilse tam ortada durması gerekmez mi?
    adam resmen orayı açık bıraktım vur demiş taktikse bile topa atlarken 1 adım atıp öyle sağına uçması gerekirdi..

aasdqw.jpg

qweqwe.jpg

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kura çekimi saat kaçta, tv veriyo mu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)