Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yabanc Futbolcularla lgili Yeni Dzenleme!

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Standart Yabanc Futbolcularla lgili Yeni Dzenleme!

Yabanc futbolcularla ilgili yeni dzenleme
    Trkiye Futbol Federasyonu Ynetim Kurulu, yabanc uyruklu futbolcularyla ihtilaf yaayan kulplerin, “lkemizdeki yabanc uyruklu futbolcu kontenjannn 6 ile snrlandrlm olmas aleyhimize kullanlmaya allyor” yolundaki ikyetlerinin artt gerekesiyle, yeni bir dzenlemeye gidilmesi kararn ald.
    Buna gre federasyondan yaplan aklamada, yle denildi: "Kulplerimizin ekonomik kayplarnn nne geilmesini de hedefleyen karar uyarnca, kulbyle ihtilaf srecinde bulunan yabanc uyruklu futbolcular, taraflarn szlemeye dayal sair tm haklar sakl kalmak kouluyla, kulbn yabanc uyruklu futbolcu kontenjanna dhil edilmeyecek. Bu konumdaki yabanc uyruklu futbolcular, sezon sonuna dek kadroya alnmayacak. FIFA’nn futbolcularn statleri ve transferlerini dzenleyen sirklerinin 15. maddesi gereince, bir sezon sresince msabakalarn %10’undan daha aznda oynatlmas halinde, bu kapsamda olan yabanc uyruklu futbolcular sezon sonunda szlemelerini sportif hakl sebeple feshedebileceklerdir"

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Ya ben u dediklerinden hibiey anlamadm???

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

iin z yabanc futbolcularn kontenjan frsat bilip kulpleri sktrarak maddi zarara sebep olmalarna mani olacak bi karar.
    gayet gerekliydi..

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    36

ok iyi bir karar federasyonu kutluyorum

kutoz
    Ziyareti

veya ksacas, Uusoyu destekleyen Trabzonspor'a Federasyon tarafndan kk bir kyak... Eeee, by gs.ye yapld iin, biz bununla idare edelim.

(Keke bu duruma dmeden nce byle bir dzenleme yaplsayd, keke...)

Hda Topalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    37

En gzel aiklama bir rnek vermektir

Sayitolu, kadrolarnda 7 yabanc oyuncu bulunduunu, ancak Futbol Federasyonu'nun bugn ald karar sonras futbolu braktn bildiren Szymkowiak'n szlemesinin feshine gerek kalmadn syledi.

yelik tarihi
    15.01.2007

ok Kymetli(!) ve dahi ki baz taraftarlarmzn en ok sevip
    Trabzonsporun Bulunduu al-i durumla ilgilenmeyip zat- ahanelerine verdikleri desteklerle gzleri yaarttran ,
    Bir bastrta 300 Milyar TL yi Trabzon kulublerine veren ve bu katkyda Trabzonspor kulbnn resmi sitesinden byk bir incelikle alem-i Cihana duyurmayan(!),
    Sadece zor durumda kald anlarda bir ehr-i Vatan olduunu hatrlayan,
    Aslen asl ile rtmeyen bir camiann izlerini takip etmek ve eski bir Bakana haddini bildirmek(!) uruna Trabzonsporun Kme dme potasnda can cekmesini salayan pek mhim ahsiyetin
    Yaklaan Seim tamtamlar ortamnda byk desteine ihtiya duyduu ehr-i vatanna(!) kar yapt mini mini minnack bir iyilik.

(eh keke Ynetimimizin bir defalna da olsa bir plan,program olsa idi de byle bir minnete ihtiya duymasaydlar)

bu arada Kuddusi atamasda ayr bir muammaya hi girmeyelim o konuya
    Life is Claret&Blue

selcukuzun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.12.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Standart internethaber

vay yine yetiti amcalar
    trabzon zora dt amcalar hemen karar kartverdi... NERDE KALDI ET MESAFE NERDE KALDI ADALET.... AYDOGMUS18 Ocak 2007 Perembe 18:37devam boyle
    dyet borclarn cabucak odemeye bak alstk senn oyunun ortasnda kurallarla oynamana bu karar kme yarad.yoksa trabzon olmasn... http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=63308

Beylerin zoruna gitmi. Gerekli cevab verdim

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

aslnda ben de biey anlamadm ihtilaf itilaf mttefik devletler gibi bieyler yazyo ama z iyi biey biizim iin galiba
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

mkemmel bir karar oldu yani iimiz zordu yoksa,hemen elleri satamazsak, imein anlamasn mecbur iptal edecektik.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

HALT KARAKA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.11.2006

Ehh artk o kadar da olsun,pilav her zaman bakalar yemesin.bu karar bizi szymek iin ok olumlu oldu.yabanc transferi yaplabilir.bu karar szmeyk,i etkisiz eleman kld.tebrikler federasyon,,,,
    TRK;E KEFEN BENN SONU KORKUN OLUR;

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

sanki tam bizim ihtiyacmz olan bir dzenleme

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

bence el altndan bizimkilerin yaptrd dzenleme
    nce TRABZONSPOR

zgr ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt sharveladze Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sanki tam bizim ihtiyacmz olan bir dzenleme

Zaman olarak bize zel bir karar zaten.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanym, baka kaptanlarn arkasnda sahaya kmam." Dozer Cemil

ileri_libero - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    57

zaten trkiye'de adaletsizlie kar kanlar pek azdr.seslerini karanlarn byk ounluu kendi lehlerine neden hakszlk yaplmadndandr.
    trabzonspor'un byle ayak oyunlarna ihtiyac yoktur.takm yle ya da byle kmede kalacaktr. kupa iin ise geen sezon bjk ye ne yapldysa bu sene de bize ayns yaplacaktr. tetiki kudusi bu i iin balangtr....

mahmuter61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    50

EEE beyler Sn Ulusoy nmzdeki gnlerde Trabzonspor iin canm verdim derse armayn!Gs nin klesi Ulusoy gs den yedii amarn izi silmek acsn hafifletmek iin tpk dansz ergunGRSOY gibi Trabzona sarlmtr.Bu iki ahmakla ayn memleketin insan olmak gcme gidiyor!!!Bu iki rezalet in Trabzonla uzaktan yakndan ilgisi yoktur kamuoyuna duyurulur...

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Selam

Dnp dolap enol Hoca'nn o gzel szne dnyoruz "Trkiye'de hukukun gc yok,glnn hukuku var".Ben byle kayrlma istemiyorum...Srf bakana destek veriyor diye ynetime byle bir kyak yaplmas ancak muz cumhuriyeti federasyonunda olur!!!
    Bizi bitiren,bizi mahveden;zeletiriden uzaklamamz ve "benim hrszm iyidir" mantdr bence...Kurallar kurumlara kar bu kadar esnek olmamal...Federasyon Erdin'in pek de ahlaki olmayan transferine msaade ettikten sonra imdi de yabanclarda bizi kolluyor...Bu destek, karlksz olmad gibi yakn zamanda slklerin bize hakaretleri eklinde geri dnecektir.
    Mantk Trk kulplerini korumaksa bu kural niye bamz sknca gndeme geldi?Ayn dertten mzdarip olmu bir sr Anadolu kulb de vard oysa...
    stemiyorum bu federasyonu da kyaklarn da....Sadece adalet istiyorum,herkese adalet...Nobre'yi oynatp fener'e ampiyonluk yolu aan adamlar imdi karlar ters dnce bize snyorlar...Trabzonspor'un bir duruu olmal ya da ben yle hayal ediyorum...Bizim bu taraklarda bezimiz olmamal....

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

ksacas bu her kulp iin iyi bir uygulama.
    zet olarak bir futbolcu ii hi bir mata oynatmayacam yazs federasyona bildirilirse , yabanc kontenjann doldurmam oluyor.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

bu mantkl karardan dolay tebrik ediyorum federasyonu. baz ezikler kp hala daha snrsz yabanc isterler imdi.
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    40

sanki ulusoy bize onun iin yaplan destek yrynden dolay bir kyak yapt gibi ama neyse

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

mehmet ali aca'y salan zihniyet burada da kendini gsteriyor kanunlar kurallar lastik midir oraya ek buraya ek...miting ie yarad galiba..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

Alnt erdal6167 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sanki ulusoy bize onun iin yaplan destek yrynden dolay bir kyak yapt gibi ama neyse

mesaj yazarken bu mesaj okumamstm

akln yolu birdir...

Murat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Alnt kutoz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    veya ksacas, Uusoyu destekleyen Trabzonspor'a Federasyon tarafndan kk bir kyak... Eeee, by gs.ye yapld iin, biz bununla idare edelim.

(Keke bu duruma dmeden nce byle bir dzenleme yaplsayd, keke...)
    aynen oyle bu bize yaplms olas bir secimden onceki kyaktr

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

bu sanki direk bizim iin mi yapld ne all alla

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    38

sanki sadece bizim yararlanacamz birey gibi bize zel olarak kan birey gibi gsterilmeye allyor halbuki bu dzenleme daha nceden olmas gereken birey zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)