Sayfa 79 Toplam 128 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 89 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3183 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alexander Sørloth l Villarreal

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. sorunuzun cevabını başkan açıklamadı ancak açıklamamasından anladığım kadarıyla öyle çok uçuk bir rakam değil 10-15 m euro civarında olduğunu tahmin ediyorum.
    2. sorunuzun cevabı var, Sörloth'la yapılan anlaşmanın detayları kap a bildirildi 2+2 yıllık anlaşma sağlanmıştır diye dolayısıyla biz 6 m euroyu yatırdığımızda Sörloth bu yılı saymıyorum önümüzdeki 3 yıl da bizim oyuncumuz demektir. Tabi o parayı yatırıp oyuncunun kalıcı sözleşmesi imzalandığında bu kez buyout devreye giriyor ve o miktar ne kadarsa oyuncu onu getirip istediği kulübe imza atabilir.
    3. Sorunuzun da cevabı var aslında dediğim gibi Sörloth'un 2 yıllık kiralık süresinden sonra normal şartlarda 2 yıl da bizimle kalıcı sözleşmesi oluyor yani serbest kalma bedelini ödemeden bir yere gitmesi söz konusu olamaz.
    Aslında 3 konuda çok net değil, ve ben de tam olarak bu nedenden dolayı başkan gerçekleri saklıyor diyorum:

1- 10 veya 15m. Her ne ise açıklansın, biz de bilelim. İlgilenen menejerler zaten biliyordur, yani ben rakamın çok sır olduğuna zaten inanmıyorum.
    2- Kontratsal olarak 2 yıl kiraladığınız bir oyuncu ile 2+2 sözleşme nasıl yapabiliyorsunuz çok anlamadım. Diyelim öyle. Örneğin, bonservis alınması durumunda şu fiyatlardan 2 yıl daha sözleşme uzar maddesi var. Ve devamında da boyout maddesi var. O zaman ilk maddeye dönüyoruz, ve tartışmanın en başına dönüyoruz. 50m Euro potansiyeli olan bir oyuncudan bahsediyorsak eğer, o zaman başkana yapılan baskı doğrudur, ve bonservis bugün alınıp, uzun soluklu sözleşme imzalayıp, boyout maddesini de 60m euro yapmamız gerekir. Önümzüde Avrupa Şampiyonası var, ve muhtemel bir şampiyonlar ligi. Oyuncunun yaşı ve performansına da bakınca, elimizde 50 yılda bir gelen bir şans söz konusu olabilir. Bunun için oyuncuya 3-4m vermek gerekiyorsa da verilsin. Diğer türlü, çok küçük bir karla elimizden gider. Trabzonspor'un kurtuluşu böyle oyunculardan para kazanmaktan geçiyor, unutmamak lazım. Bu anlamda da Ağaoğlu, sözleşme detaylarını biraz gizliyor gibi.
    3- Serbest kalma maddesindeki miktar önemli o yüzden açıklanmalı. Bilen biliyordur zaten, biz de bilelim.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Ankara

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta yukarıdaki KAP bildirimine göre 2020-2021 sezonunda resmi maçların (Süper Lig, UEFA Avrupa Ligi veya UEFA Şampiyonlar Ligi) %50'sinde ilk 11'de başlaması halinde 6.000.000.-EUR bonservis bedeli ile kesin transferi kendiliğinden gerçekleşmiş olacağından buy out (serbest kalma) bedeli otomatik olarak devreye girmiş oluyor. Buna göre önümüzdeki sezon ortasında bile bu bedeli getirerek serbest kalabilir gibi bir riskte var.
    Bu tehlikeyi önlemenin tek yolu da bonservisi bugün alıp, yeni sözleşme yapıp, yeni ve yüksek bir serbest kalma maddesi eklemek sözleşmeye.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    İstanbul

artık bunun için çok geç. dünyanın gözü oyuncunun üstünde.
    Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tehlikeyi önlemenin tek yolu da bonservisi bugün alıp, yeni sözleşme yapıp, yeni ve yüksek bir serbest kalma maddesi eklemek sözleşmeye.

Nereden
    Ankara

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyout maddesinden ziyade bence Sörlothun ortaya koyacağı karakter önemli, ben Trabzonsporda kalmak istiyorum derse olay biter ama Sörloth gibi bir oyununun da eminim yüksek hedefi vardır. Şuan dünyanın her takımında oynayabilir o kadar kaliteli bir futbolcu bekleyip görelim şuan konuşmak için çok erken.
    Sorloth'un Trabzon'u sevdiği ve burada mutlu olduğu belli. Ama Avrupa'nın büyük takımlarından teklif gelince de burada kalmasını bekleyemeyiz. Karakter başka şey, profesyonellik başka şey. Yusuf da Trabzonspor'u çok seviyordu ama profesyonelliğin gereğini yaptı, doğrusu da bu. Burada biz de profesyonel davranmalıyız. Eğer Yusuf'tan kazandığımız gibi iyi bir para kazanmak istiyorsak elimizi güçlendirecek şekilde sözleşme yapılmalı. Yoksa zamanında Şota'nın arkasından baktığımız gibi, veya GS'nin Ribery'nin arkasından baktığı gibi bakabiliriz de bu işin sonunda...
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Ankara

Söyle senelik 3-4m euro'luk bir sözleşme ikna edebilir belki ? Ya bu yıl ve önümüzdeki sene 1.5m euro'ya oynayacak toplam 3m kazanacak, ya da imza parası bonus vs. derken bu iki yıldan 6-7m para kazanacak. Bence işe yarayabilir.

Ama her halukarda bu konular sene sonuna bırakılmalı. Şu aşama bunların konuşulacağı zaman değil. Yani bonservis alınmalı, yeni sözleşme yapılmalı derken bugün değil de temmuz ayını kastediyorum ben daha çok.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bırakalım hesabı kitabı yönetim yapsın, gelecek paradan da bize zırnık koklatmayacaklar. İnşallah 2 sene aslanlar gibi oynayacak santraforun tadını çıkaralım
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en az 1,5 sene daha şu futbolcuyu izleyeceğiz kasmaya gerek yok...

Seneye neler olur,bilemeyiz..

Sörloth olur da Norveç'le EURO 2020'ye giderse o zaman çarşı karışır..

Sonuç olarak çocuk bu performansını devam ettirebilirse burada fazla durmayacağı belli..

Başkan'ın eli kuvvetli olsa bence satın alma opsiyonunu kullanırdı..Demek ki serbest kalma maddesi çok dişe dokunur olmadığından 2021'e kadar devam ediyor..

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu aşamaya gelen bir adamı almak isteyen kulüp ve menecerinin aklını çelen birçok yönetici vardır. Bu hem yurtiçi hem de yurdışından. Daha çok da yurtdışından.

Anlaşılan ve görünen şu ki bu adam 2021 Haziran ayına kadar bizde. 1,5 yıl var. Bu arada sezon sonu mesela Sorlöth ve meneceri ile bir anlaşma yapılıp sözleşme imzalatılmalı sonra C.Palace'ın 6 millon EUR'su ödenmeli. Yani ilk önce opsiyon kullanılıp C.Palace'ın 6 millinou yatarsa futbolcuyu başkaları ve özellikle meneceri kullanıp aklını çeler. Buy out denilen serbest kalma maddesinin karşılığını alacak olan kulüp öder ve futbolcuyu bizden koparır.

İşte bunu önlemek için 2021 Haziran beklenmeden, 2020 Mayıs sonu ( kulüp malî durumu müsait olacaktır muhtemel) CAZİP BİR TEKLİF) İYİLEŞTİRME (2.5-3 million futbolcuya, menecere de gönlünü yapacak birşeyler) ile menecer ve futbolcu bağlanmalı.

Haaa, menecer ve futbolcu VEFA sadece benim için bir BOZA markasıdır deyip 2021 Haziran ayına kadar ayak direyip " 2021 Haziran'da opsiyonu kullanın ben de serbest kalma maddesini (buy out) size ödeyecek kulübü bulurum" derse YAPACAK HİÇBİRŞEY YOK.

Bilin ki bu sezon sonu bu dediğim operasyon yapılmazsa bu adam gider.

Olacak olan tekeden süt çıkartıp Şampiyonlar Liginde puanlar ve paralar kazanmak.
    Konu CEMEFKER tarafından (25.02.2020 Saat 11:31 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu devirde opsiyonum var kardesim seneye alirim diye cok fazla dillendirirsen yaz transfer doneminde adamin aklina girdiklerinde sasirmayacaksin..agaoglu bu konuda net yanlis yapiyor.hersey kagit ustundeki gibi ilerleyecek diye bir durum yok.futbolcu bugun oyle konusur yarin baska bir rotaya girer..sorloth bize gelen en karakterli yabanci siralamasinda rahat ilk 3e girer ama kimsenin lafiyla hareket etmeye gerek yok.cunku 1.5 milyon euro maas verdigin yerde sorloth'a 3 milyon euro veren cikmaz mi?bu kafasini karistirir mi?her turlu karistirir..
    onun icin kimseyle polemige girmeden sezon sonu bonservisini alirsin,sozlesmesini daha iyi bir maasla revize edip minimum 4 yillik anlasma yaparsin sonra hangi fiyata istersen o fiyata satarsin.zaten bu performansla sadece biz degil sehir avantaji olan istanbul takimlari bile sorloth'u turkiyede tutamazlar.adam bambaska seviyelere cikmis durumda.sota ve tekke'de bambaska golculerdi,cok iyilerdi ama bu cocuk hem atiyor,hem attiriyor,hem oynuyor,hem de oynatiyor.butun bunlari rakip kim olursa olsun yapiyor.seneye burda kalmasina ihtimal vermiyorum ama umarim bir sezon daha doya doya izleriz.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bu sene 30 milyon Euro'ya satılacak 6 milyonu crystal palace'a gidecek.

Ya da 1 yıl daha oynayacak sonra 6 milyon verip alacağız. Serbest kalma bedeli 15se 15e gidecek.

Bu sene ciddi bir teklif olursa 30 milyon gibi değerlendirilebilir.

Aksi durumda 1 yıl daha oynayıp 15e gitmesi de fena olmaz.

Ama en guzeli sözleşme imzaladıktan sonra serbest kalma bedelini 15lerden 25lere çıkarması olur. Bunun için de oyuncunun kulübe sadakati, karakteri ve tabiki yapacağımız menejer ve maaş zammı önemli.
    #Dik oyna

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorlothu olan maça 1-0 önde başlıyor resmen..adam ilk 10 dakka muhakkak atıyor..

Nereden
    Bursa

Suanda oyincu alma sansimiz yok cunku finandal fairplay sorunu olusur.bnm korktugum asil konu (sorlothden asla boyle bir olay beklemem) guilherme trabsferinde olan durum olusmasin.oyuncu biz de kiralikken gidip baska bir takim c.palaceden oyuncu satin olmasi.umarim sozlesmede buna karsi bir madde vardir.satin alam onceligi umarim bizdedir.sorlothun avrupa maclarinda da zirve yapmasi demek bu oyuncunun astronomil rakamlara gitmesi demek.bu arada dortmunta giden halandi adamlar serbest kalma bedeli oldugu icin ederinden cok asagiya aldilar.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ağaoğlu'na düşen şey bunu açıklamaktır ki zaten KAP bildirimi olarak bunun beyanı zorunludur.
    Açıkçası KAP'a bildirim konusunda en şeffaf kulübüz. Buna karşılık şimdiye kadar hiçbir kulübün bu şekilde oyuncunun serbest kalma bedelini KAP'ta yayınladığını da hatırlamıyorum. Zaten bu tip maddeler sözleşme detaylarına girer. Örneğin Nwakaeme ile sözleşme imzalandığında kimsenin böyle bir maddeden haberi dahi yoktu. Sörloth her ne kadar büyük bir patlama yapmış olsa da, opsiyon + kiralama bedelinin iki katının üzerinde bir buy out maddesi yani 15 milyon euro belirlenmiş ise şahsen o günkü şartlar içerisinde yönetimi çok fazla eleştirmem. Dün de söylediğim gibi 35 yaşındaki Rodallega'nın bile serbest kalma maddesi koydurduğu bir piyasada Sörloth için böyle bir maddenin olmaması anlamsız olurdu. Ha şöyle de denilebilir ki hiçbir katkısı olmayan Ivanildo'nun bile 45 milyon euroluk buy out maddesi vardı. Doğrudur ancak İspanya ve Portekiz'de genelde buy out maddeleri böyle uçuk oluyor. Hatta Avdijaj'ın bile zamanında Schalke'de 50 milyon euroluk serbest kalma maddesi vardı. Buna çok takılmamak lazım...

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kontratsal olarak 2 yıl kiraladığınız bir oyuncu ile 2+2 sözleşme nasıl yapabiliyorsunuz çok anlamadım.
    Satın alma opsiyonuyla yapılan transferlerde oyuncularla da geleceğe dair anlaşma yapılır. Diğer türlü zaten o satın almanın bir anlamı kalmaz. Bu yüzden oyuncu kiralanmasına onay verdiği anda yeni takımının opsiyon kullanmasını da kabul etmiş olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2021 Mayıs ayına kadar kiralık. Sonra gider. Kar falan edemeyiz bu saatten sonra neden bizle yeni bir anlaşma yapsın, zaten 2021 Mayıs ayında serbest kalıyor, rahat rahat yeni takımı ile anlaşır. Tek istisnası bu 2020 Mayıs ayında Real Madrid gibi çok büyük bir takıma gitmek isterse iş değişir. O zaman kulüp 6 milyon Euro vereyim ve benimle bir anlaşma yap, atıyorum 15 milyon Euro ya serbest kalır maddesi koyalım, sen de bu fiyatı veren kulübe git, denebilir.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nereden
    Yalova

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suanda oyincu alma sansimiz yok cunku finandal fairplay sorunu olusur.bnm korktugum asil konu (sorlothden asla boyle bir olay beklemem) guilherme trabsferinde olan durum olusmasin.oyuncu biz de kiralikken gidip baska bir takim c.palaceden oyuncu satin olmasi.umarim sozlesmede buna karsi bir madde vardir.satin alam onceligi umarim bizdedir.sorlothun avrupa maclarinda da zirve yapmasi demek bu oyuncunun astronomil rakamlara gitmesi demek.bu arada dortmunta giden halandi adamlar serbest kalma bedeli oldugu icin ederinden cok asagiya aldilar.
    Bu futbolcu için ÖNCELİK BİZDE.

Yani 6 million EUR yatırdıktan sonra adam tamamen bizim malımız. Tek sorun zaten herkesin de konuştuğu BUY OUT denilen şey.

Yani biz bu adamı 6 million verip aldığımızda serbest kalır maddesi devreye girer, bu nedenle önemli. 10-15 million EUR olduğu zannediliyor.

Denildiği gibi 6 ay önce alındığında bu rakam çok birşeydi şimdi 61 million EUR'dan bahsedilmesi de bir o kadar doğru.

Neticeten bu adamı Crystal Palace takımı biz olmadan hiç kimseye satamaz.

En kötü senaryo şu olur >>> 1,5 yıl sonra bu adamı Ali Ağaoğlu almak istediği zaman 6 million EUR yatırdığı anda Sörloth veya meneceri şunu diyecek: "Bizi isteyen başka bir kulüp var, biz gitmek istiyoruz, alın şu BUY OUT paranızı (artık 10 mu 15 mi bilemiyoruz ama fazlası değildir) bizi bırakın" diyecektir.

Olay bu kadar basittir ve de can sıkıcı bugünkü performansına göre.

İş Sörloth'un,menecerinin hatta babasının keyfine ve vicdanlarına kalmış artık.
    Konu CEMEFKER tarafından (25.02.2020 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Yalova

Guilherme'nin Malatya örneği verilmiş. Adamın bize gelmesindeki sözleşme şartları nedir, Sörloth ile benzer midir tam bilmemekle birlikte olmadığını varsayıyoruz.

Guilherme transferinde ne olmuştu >>> Adamın serbest kalma maddesi vardı ve bunu zannedersem İtalya'da bir kulüp kullandığı satın aldı, biz de o klüpten kiraladık. Malatya'nın opsiyon hakkı yoktu muhtemel ya da vardı verecek maddi durumları yoktu.

Anlıcaniz bu tür futbolcu transferleri artık çok profesyonel hale geldi. Futbolculara birçok haklar geldi. Menecerler ve avukatlar da bu işteki parayı gördüler, futbolcular da eskisi gibi sömürülmek istemedikleri için sırtını menecere dayayıp "menecerim ile konuşun" diyorlar haklı olarak.

Benim anladığım sonuç olarak şu. Ali Ağaoğlu diyorsa ki " daha 1,5 yılım var , niye kullanayım opsiyon hakkımı o kadar para vereyim" bu adam 1,5 yıl sonra gider, tepe tepe kullanmak lazım.

Bu arada da 2021 Haziran ayına kadar da başka bir takıma gitmez sözleşme bağlayıcı ve sağlam anladığım.
    Konu CEMEFKER tarafından (25.02.2020 Saat 16:35 ) değiştirilmiştir.

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle bir oyuncunun takımdan ileride ayrılacak olması gerçekten üzücü. yerini nasıl dolduracağımız belirsiz, böyle bir oyuncuyu bir daha takımımızda görebilir miyiz bilemiyorum. Tek umudum şampiyonlar liginde çeyrek final, yarı final gibi büyük bir başarı elde edersek belki kalmayı isteyebilir. Gayet de mutlu gözüküyor şu anda. Bilemiyorum, adam gitmesin diye şampiyonlar liginde yarı final bile hayal ettim harbi gittiği gün hepimiz çok üzülücez.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu futbolcu için ÖNCELİK BİZDE.

Yani 6 million EUR yatırdıktan sonra adam tamamen bizim malımız. Tek sorun zaten herkesin de konuştuğu BUY OUT denilen şey.

Yani biz bu adamı 6 million verip aldığımızda serbest kalır maddesi devreye girer, bu nedenle önemli. 10-15 million EUR olduğu zannediliyor.

Denildiği gibi 6 ay önce alındığında bu rakam çok birşeydi şimdi 61 million EUR'dan bahsedilmesi de bir o kadar doğru.

Neticeten bu adamı Crystal Palace takımı biz olmadan hiç kimseye satamaz.

En kötü senaryo şu olur >>> 1,5 yıl sonra bu adamı Ali Ağaoğlu almak istediği zaman 6 million EUR yatırdığı anda Sörloth veya meneceri şunu diyecek: "Bizi isteyen başka bir kulüp var, biz gitmek istiyoruz, alın şu BUY OUT paranızı (artık 10 mu 15 mi bilemiyoruz ama fazlası değildir) bizi bırakın" diyecektir.

Olay bu kadar basittir ve de can sıkıcı bugünkü performansına göre.

İş Sörloth'un,menecerinin hatta babasının keyfine ve vicdanlarına kalmış artık.
    Olayi en basit ve dogru özetleyen mesaj olmus, tebrikler !

Acikcasi sirf Sörloth icin konusmuyorum, genel anlamda oyuncularin sadakatine güvenmek yanlis olur. Söz ucar, yazi kalir, haliyle kulübün menfaatleri dogrultusunda her seyi kagit üstüne belirtmek lazim.

Herkesin de söyledigi gibi ilk satin aldigimizda 15 milyonluk bir Buy Out maddesine kimse karsi cikmazdi (ha ben cikardim, ben bastan güvendim o baska ) ).

Su noktadan itibaren Sörloth‘un kendi istegi ve onu isteyen takimlar dogrultusunda kendisini ya sezon sonu Crystal Palace ile anlasip, yüksek bir bonservise göndeririz. Ya da eger Sampiyon olup Sampiyonlar ligine gidersek, ikinci senesinde takimda tutup, sezon sonu 6 Milyon‘a alip, mecburen (ayni sözlesme olursa) 15 milyona satariz. Bu noktada oyuncunun istegi dogrultusunda daha yüksek bir bonservis talep edilebilir, ama kabul edecegini sanmiyorum.

Her ihtimalde sezon sonu sampiyon olamamiz gerekiyor bence, elimizi güclendirmek adina (özellikle maddi anlamda). Cünkü Sörloth gibi birine 6 milyon cok olmasa da, bizim öyle hic birsey yokmus gibi ödeyebilecegimiz bir para degil bu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İslam Sezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2021 Mayıs ayına kadar kiralık. Sonra gider. Kar falan edemeyiz bu saatten sonra neden bizle yeni bir anlaşma yapsın, zaten 2021 Mayıs ayında serbest kalıyor, rahat rahat yeni takımı ile anlaşır. Tek istisnası bu 2020 Mayıs ayında Real Madrid gibi çok büyük bir takıma gitmek isterse iş değişir. O zaman kulüp 6 milyon Euro vereyim ve benimle bir anlaşma yap, atıyorum 15 milyon Euro ya serbest kalır maddesi koyalım, sen de bu fiyatı veren kulübe git, denebilir.
    Hocam 2021 Mayıs ayında serbest kalmıyor + 2 yıl opsiyon hakkımız var. Burada dünden beri tartışılan serbest kalma bedelinin ne kadar olduğu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Yalova

Daha yukarılarda da yazmıştım.

Bu adamı elde tutmak istiyorsak 2021 Haziran gelmeden bazı ihtimalleri denemek lazım.

Nedir o ? Futbolcu ve menecerine yeni bir sözleşme teklifi yapmak.

Adam şu an 1,5 million EUR alıyor. 2021 Haziran'a kadar bu parayı alacak. Bu sezon sonunda yap adama zam. 3 million ver, iki katı para. C.Palace da 6 millionunu öde. Futbolcu ile yeni sözleşmeyi de hadi 4 yılı geçtim (razı gelmeyeceğini varsayarak) 2 yıl yap ama SATIŞ PARASINI 40 yap, 50 yap.

Bu dediğimi Ali Ağaoğlu'da düşünmüştür doğal olarak benden zeki mali uzmanları, yöneticileri var ama olmayacak dua gibime geliyor
    Konu CEMEFKER tarafından (25.02.2020 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sörlothun asil fiyati gelecek seneki performansindan sonra belli olur, Makakula gibi falan tek sezonluk bir performans pek tatmin edici olmuyor her zaman.
    No one wins. One side just loses more slowly.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haaland i salzburg 8 milyon euroya almis.
    Ama haaland 20 milyon euro serbest kalma bedeli koydurtup dortmunda gitti. Dorutmund a da 75 milyon euro buyout maddesi koydurttu.

Sorloth un bize maliyeti kira dahil 6.75 milyon euro olacak. Benim tahminim buyout maddesi 15 20 arasidir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Agaoglu baskan 6 mio. € ya aldigi adama
    10 mio. € luk buy out maddesi koydurtmamistir....en az 15 dir o...
    verirsin sampionlar ligine gidersek...verirsin sörlotha suan aldiginin 2 katini..o maddeyi kaldirirsin...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)