Sayfa 45 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2676 adet sonuctan sayfa basi 1,101 ile 1,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daniel Andre Sturridge

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım içi disiplin ne olacak? Bütün oyuncular, bunun gibi kafasına göre takılsın o zaman.
    hoca yapamıyor der geçersin ne olacak?

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nazlı yarim haber salmış

Nereden
    İstanbul

dun instagram takibinden ciktim. ilk defa asiri duygusal baktim olaya ve sosa'ya, eku'ya vs.. yaptigi ayip. sosa bu takimdan gitmek istediginde burak ayricaliklisi vardi ve butun toplar onda toplaniyordu. burak gittikten hemen sonra sosa canini disine takmaya basladi. benzer farkli futbolcu tepkilerine neden olmamak icin kendisi ile baris icinde ayrilmaliyiz. milletin antremanlarda gotu cikiyor; beyimiz ingiltere'de dombili arkadasi ile araba icinde sarki soyluyor, dans ediyor.
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baya fanatik Liverpool taraftariyimdir.
    Son 4-5 yildir neredeyse tek macini kacirmam, izlerim.

Sturridge efendinin bu halini cok iyi bildigim icin, gelmesini hic istememistim bu takima.

Maalesef zaman su ana kadar beni hakli cikardi.
    Ancak artik bizim sozlesmeli oyuncumuz.

Ne olursa olsun, faydalanmaliyiz.

Takim ici sikinti yasatacagini dusunmuyorum, Liverpool'da bile takim ici en sevilen karakterlerden birisiydi kendisi.

Sakatlik kabusundan kurtulacagini da dusunmuyorum kolay kolay, maksimum faydayi almaliyiz kendisinden oynadigi muddetce.

Ekuban donunce, bence hocanin son yarim saat sahaya atacagi topcu olacak zaten.
    Ilk 11 olmasi zor bu saatten sonra,.

Bu kadar yetenekli bir futbolcu olmasina ragmen.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu haliyle sürekli olarak ilk 11 başlatmak akıl işi değil zaten. Koy son yarım saat yine faydasını görürsün. Yapacak bir şey yok çünkü. Burada alınmaması gerektiğini söyleyen pek çok insan vardı vasatlıkla suçlandı hep halbuki sebebi buydu. Sturridge oynasın faydalı olsun kim ses çıkarır? Kaldı ki sahada olduğu zaman skor da üretebiliyor. Fakat sturridgeden bir ekuban bir sosa pereria çıkmasını beklememeli ve kendisinden maksimum faydayı nasıl alırız onu düşünmeliyiz. Son yarım saatte oyuna girip aynı katkıyı verdiği takdirde aldığı parayı da yine hat etmiş olur. En azından iyimser olarak ancak böyle bakabilirim. Maça sarı ile başlar dakikalar ilerledikçe de koyarsın sturiddgeyi. Hem sarı kendini geliştirir hem de sturridgeden ihtiyacımız olduğu sırada fayda elde ederiz. Satmak imkansız boşuna hayal kurmayalım bence. Tam tersi gönlünü hoş tutup fayda alabilirsek karlı çıkan biz oluruz diye düşünüyorum
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yeni bir maceraya atılmak istiyorum dedi ama tam kararını vermemiş kafa karışık. bunun yanlış olduğunu söylemesi lazım birinin. madem bir karar verdin tümüyle arkasında dur.

bir kaç izini takım arkadaşlarıyla birlikte burada geçirse, belki ısınır. inceden işlemek lazım. madem bu transferi yaptı yönetim üzerine düşsün gerekeni yapsın.

Nereden
    Bursa

Ne kadar yararlansak kardır deyip sene sonu devam etmeyeceğiz büyük olasılıkla. Risk transferiydi hala daha öyle devam ediyor. Rize maçı. Gaziantep maçı ve başak maçındaki penaltısı. Aslında oynasa yapacak güzel işler ama adamı sahaya çıkartamıyoruz bir türlü.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Vay be adam resmen danışman forvet gibi, ingiltereden sadece maça gelecek utanmasa
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be adam resmen danışman forvet gibi, ingiltereden sadece maça gelecek utanmasa
    Panathinaikos'un Euroeleage'de asiri basarili oldugu dönemde bir sirp sanirim basketci vardi.
    Sadece 1 kere idmana cikarmis haftaici.
    Sturridge de omnun izinden gidiyor
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Kazım Bostan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geldiğinde anın tadını çıkarmak adına tabi ki sevindim, ama bu adama bi türlü ısınamadım. mesela cardozo gol attığında ekstradan sevinen insanlarız biz, o kendini sevdirmişti, ama kendisinde beni iten bazı şeyler var.
    #

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan dahil herkes bence bilerek girdiler bu işe.

1 ay önce falan Ertuğrul Doğanın açıklaması vardı Sturridge asıl önümüzde ki sezon bize çok katkısı olacak şeklinde. 1 sene vernisler bu adama kafadan yani.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Striç den olmaz abi.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'da Sturridge ve Ekuban takımdan ayrı olarak çalıştı.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyimizin yine ağrısı varmış... Nerden aldık seni be. O kadarda sabahlara kadar bekledik ettik. 1 antremana çıkıyorsa 2.de yok. Kaldıramıyor.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

madem bir pr transferi var 3.5 u biz daha iyi bir sürü adama verebilirdik. sturiç sakatına değil.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Arrive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ruyamda sağ açıkta topu aldı, sırtı kaleye dönüktü. Rakip iki kişi kayarak aynı anda dalınca, sağ ayakı bilekten kırıldı ve arkaya döndü. Müthiş ürkütücü bir görüntüydü.
    Vallahi daha yeni gördüm bu rüyayı. Aman YaRabbim herkesi korusun.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de trafiğin İngiltere'ye göre tam ters yönden akması nedeniyle ara sokağa ters şeritten giriş yapan yıldız futbolcu Daniel Sturridge, ani fren yaparak karşısına çıkan araca çarpmaktan kılpayı kurtuldu. Fren yaparken pedala çok sert bastığı için bilek bölgesinde incinme yaşayan D.Sturridge Fenerbahçe karşısında forma giyemeyecek.

Yakında böyle haberler duyarsak şaşırmam

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İngiliz nabaysın

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

taraftarın gazıyla gidilmeyeceginin sayısız ispatlarından birini daha yasamak uzereyiz.Hem Sturridge in hem de Sorlothun transfer olduğu günkü taraftar yorumlarına bir bakarmisiniz forumda.Biri peygamber gibi karsilanmis birisi icinde acayip saldırı var yonetime.Ogrenen de yok ders alan da mahcup olanda

Hala da ben de dahil bir umut bekliyoruz,Sosa da cok değişti insallah bu kardeşimiz de kendini takıma ve sehire verir.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Sağlıklı Sturridge zaten bize gelmezdi
    Seni çok sevmeme rağmen bu bardağı taşırdı Sturridge düz koşu yaparken bile sakatlanıyor takımla daha çalışmadan nasıl bir sakatlık bu ekstradan izin verilmişti orada sakatlandı sanırım cezası verilsin
    Konu Mesut tarafından (22.11.2019 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Galiba kronik sakat adam elimizde patladı.. Umarım atlatılabilir bir süreçtir.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kalitesine laf eden carpilir ama baskan olsam devre arasinda ilk bu adami gondermeye calisirdim..kalan haftalarda 15548 gol atip 23658 asist yapsa fikrim degismez..sezon basindan bu yana oynamadan, dogru duzgun antrenmanlara cikmadan sakatlanip duruyor..sorun sadece sakatlik olsa katlanirsin ama o kadar maas verip ustune nazini cekmek insanin zoruna gidiyor.taraftar seni el ustunde tutarken biraz caba goster be adam, bu nedir ya..
    bu arada artik avrupada captan dusmus yildiz denen topculardan neden uzak durmaliyizin cevabini almisizdir diyecegim ama adim gibi eminim ki her transfer doneminde boyle bir aptallik yapmaya devam edecegiz.taraftarin gazina gelip transfer yapma olayini rafa kaldirmak gerekiyor.yanlis anlasilmasin, yildiz topcu transferine abartilmadigi surece cok karsi degilim ama bize yildiz ve ayni zamanda yurekli topcular lazim..bu tarz adamlari zaten bize yedirmezler onun icin sorloth,nwaekeme,ekuban tarzi is ahlaki yuksek topculari kovalamamiz gerekiyor..

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kesin durumuna bakılmıştır oda ağrıları olduğunu söylemiştir 1-2 hafta daha İngilitere'de kalmak için izin istemiştir bizimkiler de tamam demiştir konu kapanmıştır bu kadar büyütmeyin ya olur böyle şeyler !
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Bursa

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin durumuna bakılmıştır oda ağrıları olduğunu söylemiştir 1-2 hafta daha İngilitere'de kalmak için izin istemiştir bizimkiler de tamam demiştir konu kapanmıştır bu kadar büyütmeyin ya olur böyle şeyler !
    Sturridge işi tutmadı. Bu adama güvenip asla yola çıkılmaz. Yıllık da 3.5 milyon euro alıyor. Takım ruhunu da bızabilir. Bnce devre arası bile böyle devam edecekse yollar ayrılmaya çalışılmalı. Resti çekmeliyiz. İyice çiftlik zannetti galiba klıbü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)