Sayfa 26 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2676 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daniel Andre Sturridge

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şehri küçümseyip durmayın.

Anasına danasına kadar herkes ondan önce şehre gelip gezdi.

Milyon dolarlar kazanıyorlar, şu adamlara gurbete başlık parası toplamaya giden işçi muamelesi yapmayın.

Alındığı zaman da söyledik yanlış transfer diye.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eylülün 22'sinde kimsenin yanlış transfer,patladı matladı deme hakkı yok.

Şu adamı salın,mümkünse de şu başlığı bendemiştimci yorumlardan arındıralım.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam şu an mide bulantısı geçiriyor. Ben nereye geldim diyor. Şehri, takımı, armatörlüğü görüp pişman olmuştur. O yüzden bize gelişmiş ülkeden adam lazım değil.
    Kendi fiziksel haline midesi bulanmıyor da şehrin haline mi bulanıyor? Bırakın şu ezilip büzülmeyi.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ekuban sakatlıktan döner sturridge'ten önce sahada olur.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ödem varmış kadrodan çıkarılmış.

Ne desek acaba bilemiyorum halimize.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi fiziksel haline midesi bulanmıyor da şehrin haline mi bulanıyor? Bırakın şu ezilip büzülmeyi.
    Mide bulantısı yabancı yere gittiğinden. İlk cümle ile 2. Ayrı.

İlk cümlenin aynısı Yusuf’a da olmuştur. Hiç mi gurbete çıkmadınız ?

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mide bulantısı yabancı yere gittiğinden. İlk cümle ile 2. Ayrı.

İlk cümlenin aynısı Yusuf’a da olmuştur. Hiç mi gurbete çıkmadınız ?
    İlk cümle ile ikinci cümleyi ayıralım o zaman. Kendi haline pişman olmuyor da geldiğine mi pişman oluyor?

Ayrıca biri yurt dışı olmak üzere 4 farklı şehirde yaşadım ne alaka anlamadım. Hadi biz normal vatandaşları geç de senin deyiminle hiçbir futbolcu yurt dışına transfer yapmasın o zaman. Mantık göremiyorum.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban sakatlıktan döner sturridge'ten önce sahada olur.
    )))

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sturridge'in vücut dilini görünce mikel'e sempati duymaya başladım. En azından sahada görüyoruz.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

üç gün önce bu başlıkta yazdım arkadaşlar ne dedim!

" ben bizim ekip bu değerli topçuyu ne zaman sakatlar acaba diye düşünüyorum"

20.09.2019 at 23:20

bakın üç gün önce yazdım!

arkadaşlar ben olsam bütün teknik personeli kovarım şu anda sağlıkçılar dahil bunu yapacak yürek yoksa başkan da o da gitsin

bu kadroda tek kişi bile kalmamalı

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro/

hepsi kovulmalı veya aniden çıkarılmalı

şimdi başkan adam gibi düşün efendi bir şekilde eğer bu adamların bir tanesini bile takımda tutarsan umarım sen de gidersin

takım batıyor yardım et! başkan yardım et! kurtar bizi bunlardan artık!
    Konu erenslash tarafından (23.09.2019 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yanlış olan sturridge transferi değil !

yanlış olan :çalıştığımız teknik personel,masör,kondisyoner,f,zyoterapist ,doktorlar! hepsi kim varsa Ünal hoca dahil!
    "Annuit cœptis"

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bütün sempatimi gereksiz nazlarınla, tavırlarınla kaybettin. Taraftar heyecanını kaybetti bu transfer özelinde. Umarım yanılırım lakin Ekuban sakatlıktan döner bu hala form tutamaz. İstemediği okadar belliki, çok yanlış yaptık.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yıldız düşmanı değilim aksine burda Sosa'ya sövülürken adamı en başından beri bizim kullanamadığımız,aidiyet duygusu yaratamadığımızı yani sorunun bizden kaynaklı olduğunu dile getirmiştim. Nitekim Sosa şuan kaptan oldu

Ama Sturridge olmaz arkadaşlar. Bu kadar nazlı,saha içi iletişimi iyi olmayan adamla zor. Şehir ve takıma da uyum sağlayabileceğini düşünmüyorum.
    Keşke beni şaşırtsa ama sanmıyorum.

https://www.theguardian.com/football...P=share_btn_tw
    Konu Mert Acar tarafından (23.09.2019 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bunu karşı çıkma anlamında söylemiyorum, hakikaten bilmediğim için soruyorum...

Sturridge'in nazlı olduğu fikrine nasıl kapıldınız?

Adam koşamıyor bile, Getafe maçında gördük...

Sprint atamıyor adam, belli ki hazır değil...

He, niye hazır değil, o ayrı bir tartışma konusu...

Ama naz muhabbeti neden var?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bu arkadaşımız iyi bir futbolcu fakat ne zaman hazır olacağı muamma! Öyle görünüyor ki hazır olması da epey zaman alacak. Maalesef Rodelega'nın gönderilmesi hata idi. Bir seferde çok fazla oyuncu değiştirilmemesi gerektiğini defalarca yazdık. Evet, Rodellega eleştiriler alan bir isimdi. Fakat takıma uyum sağlamıştı. Maddi kaygılarla gönderilmesi takıma saha içinde olumsuzluk yaşattı. Yerine aldığımız isimler maalesef onun verdiği katkıyı veremiyor.

Rodellega'yı maddi kaygılarla gönderecek isek yerine ondan daha kaliteli ve tecrübeli bir isim tercih edilmeli de demiştik. Önerimiz de Adebayor idi. Fakat çok bilmiş bazı arkadaşlarımız sezon boyu yattığını ve kırk yaşına geldiğini (Aslında 35) ifade ederek bize çatmışlardı. Bugün Adebayor futbolunu oynuyor ve gollerini atıyor. Maalesef Adebayor'u almamak da hata olmuştur. Bu saatten sonra geçmiş olsun demekten başka bir şey elden gelmiyor.

Umarım Ekuban beklenenden daha çabuk döner. Gerçi o dönünce de işler tam anlamıyla düzelmeyecek. Bu da apaçık ortada. Züğürt tesellisi işte!

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Saçmalamak içim yoğun çaba gösteren arkadaşlarımızı da anlıyorum. Arkadaşlar inanın buna gerek yok.

Sturridge keyfi gelmediği için oynamıyor. Adam fizik olarak rezil durumda. Maç kondisyonu yok. Koşacak mecali yok.

Hadi siz bunu anlamazsınız. Fark edemiyorsunuz. Bari takımın hocasının söylediklerine kulak kabartın.

Ünal Karaman, oyuncusunun fizik olarak takımın çok gerisinde olduğunu, hazır olmasının uzun zaman alacağını söyledi.

Bu açıklama yapıldıktan sonra ''Naz, kapris, keyif'' gibi saçma cümleler kurmaya gerek yok.

Üstelik bu adamın sakatlığa meyilli olduğu bilinen bir gerçek! Bu halde 90 dk. oynatmak bile bile lades demektir.

Nereden
    İstanbul

bu adamı premier ligde ve bir alt liginde niye kimse almıyor, bize yaramaz bu dediğimde forumda 100 kişi hakaretler ederek sürü halinde üstüme saldırdılar, hakaretlere cevap vermeye çalıştım forumdan uzaklaştırma cezası aldım, yetmedi arkamdan küfür etmeye devam ettiler. çok aşağılık zihin özürlü insan var.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu karşı çıkma anlamında söylemiyorum, hakikaten bilmediğim için soruyorum...

Sturridge'in nazlı olduğu fikrine nasıl kapıldınız?

Adam koşamıyor bile, Getafe maçında gördük...

Sprint atamıyor adam, belli ki hazır değil...

He, niye hazır değil, o ayrı bir tartışma konusu...

Ama naz muhabbeti neden var?
    Bu benim kendi görüşümdür. Tavırları ve özellikle sosyal medya vs. bana bunu hissettiriyor. Mesela Kloppunda açıklamaları var Sturridge ağrı ve sakatlık arasındaki farkı anlaması lazım diye.
    Sürekli maç günü ağrılarım var diye kadrodan çıkarılıyor. Bu cidden yaşadığı sakatlıkla ilgili olabilir ve ya hazır olmadığı için evet ama ben farklı düşünüyorum.Takıma ve şehre uyum sağlayamayacak diye düşünüyorum. Siz buna önyargı diyebilirsiniz. Bunu zaman gösterecek.
    Umarım yanılırım ki yanılmayı çok isterim. Üstelik ben Liverpool ve Sturridge hayranı biri olarak bunları yazıyorum.

Sosa örneğini de o yüzden verdim. Açıp bakabilirsiniz Sosa yerden yere vurulurken nasıl savunduğumu.
    Yorum ve öngörüde bulunuyoruz. Burda bazı arkadaşları tenzih ederek söylüyorum kimse kimsenin yorumlarına saçma sapan deme haddinde bulunamaz. Herkesin görüşü farklı olabilir. Zaten şehir olarak kaybettiğimiz yer de burası ya zaten. Herkes herşeyi biliyor,herkes aynı şeyi düşünmek zorunda.

Üstüne basa basa söylüyorum umarım yanılırım. Ben burda en büyük Struddige fanı olurum. Neden Trabzonsporun kötülüğünü isteyeyim ? Dediğim gibi hislerimi yazdım.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Iyi yatışlar müdürüm
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Kuzey Amerika

Abi siz psikopatmisiniz? Yoksa futbolu takip mi etmiyorsunuz. Sturridge gibi bir herifi almamiz normal sartlarda mumkunati yok. Sakatlik problemi olmasa dunyanin en iyi 5-6 forveti arasina girecek deniliyordu Premier ligde kendisi icin. Bize gelmesinin tabikide bir sebebi var. Uzun sure top oynamis olmadigini da biliyorduk, sakatlik problemi oldugunuda. Ama henuz yasi 30 oldugu icin ve tekrar futbola donmek istemesi icin transfer ettik. Cok mantiksiz bir transfer degil sonuc olarak cok buyuk bir isim ve bitiricilik konusunda hala en ust duzeyde bir oyuncu. Bunlari biliyorken, hazir olmadigini da biliyorken zorlamanin amaci ne? Delimisiniz siz?

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi siz psikopatmisiniz? Yoksa futbolu takip mi etmiyorsunuz. Sturridge gibi bir herifi almamiz normal sartlarda mumkunati yok. Sakatlik problemi olmasa dunyanin en iyi 5-6 forveti arasina girecek deniliyordu Premier ligde kendisi icin. Bize gelmesinin tabikide bir sebebi var. Uzun sure top oynamis olmadigini da biliyorduk, sakatlik problemi oldugunuda. Ama henuz yasi 30 oldugu icin ve tekrar futbola donmek istemesi icin transfer ettik. Cok mantiksiz bir transfer degil sonuc olarak cok buyuk bir isim ve bitiricilik konusunda hala en ust duzeyde bir oyuncu. Bunlari biliyorken, hazir olmadigini da biliyorken zorlamanin amaci ne? Delimisiniz siz?
    Özellikle Ekuban'ın sakatlığı ve forvetteki alternatifsizlik bu duruma getirdi taraftarı Ben de hazır olduğunda bu lige damga vuracağına inannıyorum. Ayrıca Aşil tendonu ödemi riske edilmemesi gereken bi durum, bunun için oyuncuya kızmak da tuhaf

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

onazide de aşil tendonu ödemi vardı ama oynattık bir şey olmaz dedik onazi aşil tendonunu eline aldı. belki geçen sene şampiyonduk. murphy kanunları. sturiridge dinlensin tendon koparsa adam futbola adios der.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 mac oynarsa opup basiniza koyun lig sonuna kadar. onlarda da yurur iste onceki mactaki gbi.

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk maçında sahada ol Sturridge. Nolur ol ve maçı kopar. Yeter artık...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Civelek61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk maçında sahada ol Sturridge. Nolur ol ve maçı kopar. Yeter artık...
    Takım hücum etmeyi bilmiyor, o iş çok zor. Sadece Sturridge için değil, en kral forvet için bile çok zor. Sayısız pozisyona giren takımın , vasat altı takımlara karşı pozisyon sayısı bir elin parmağını geçmiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)