Sayfa 55 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2676 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daniel Andre Sturridge

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nerde ne zaman ne yapacağını çok iyi biliyor, top ayağına gelmeden o nereye göndereceğini önceden belirlemiş bile.

Fazla söze gerek yok sahada olması yeter, kafana göre takılsan bile bize maç alırsın.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kaç kere basit pası vermeyip iki kişinin arasına dalması hoşuma gitmedi. fiziği daha kötüyken daha basit oynuyordu. şımarıklığı kaldıracak lig ve zaman değil. klas adama basit net hareketler yakışır.
    Aynen, bi pozisyonda önünde sörloth boşken çalım denedi, gerçi fauldu ama dediğin gibi gerek yok yani. Maç temposu kazandıkça daha rahat hissedecektir o hareketleri yaparken.

Takım genel anlamda çok basit top kaybı yapıyor, onu da ayrı değerlendirmek lazım.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muthis bir ofansif güç, bos birakmaya gelmiyor ince isleri iyi yapiyor Sorloth ile iyi anlasiyor.

Ama fakat laaakiin... Orta sahadan eksiltip forveti çiftledigimizde merkezimiz yayla oluyor, hucumlarda zevk aliyoruz top rakipteyken Çin işkencesi oluyor.

İç sahada forvet arkasinda serbest oyuncu / 10 numara seklinde oynasin mesela Denizli macinda bireysel yeteneklere cok ihtiyac olacak ama deplasmanda pres yapmayan oyuncu kotamızı Sorloth ve Waka dolduruyor, buraya Sturridge gelince 3. oyuncu ile birlikte işler zorlasiyor.

Buna nasil cozum bulacagiz bilemiyorum ama zorluk seviyesi yuksek maclarda bugunku orta sahayla cikmak delilik olur.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Herkes bu Adam ligin en yeteneklisi yazmış. Buna şüphe yok hatta kişisel fikrim bu adam salt potansiyel değerlendirildiğinde dünyada ilk 20 oyuncu arasında. Küsmeden %50 ile oynasa bizim lig için messi etkisi yapar.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes bu Adam ligin en yeteneklisi yazmış. Buna şüphe yok hatta kişisel fikrim bu adam salt potansiyel değerlendirildiğinde dünyada ilk 20 oyuncu arasında. Küsmeden %50 ile oynasa bizim lig için messi etkisi yapar.
    yok abi yav kim uyduruyor bunları merak ediyorum. ilk çıktığı dönemden beri takip ediyorum. özellikleri atletizm ve fizik güç üzerineydi yoksa oyun içinde yanlış tercihleri olan bir oyuncuydu gençliğinde. dünya çapında öyle aşırı klas bir golcü diyemeyiz. uzak şutları iyi, bir iki çok iyi sezonu var.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocaya yaptığın sitem için tebrik ediyorum bu hocayı sen yola getirirsin ancak.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hoca ne yapmış da yola getirecek ?

Hocanın mı oyuncunun mu yola gelmesi gerekiyor?

Stu şu yeteneğiyle yattığı maçlarda oynasa şu an Avrupada da devam ediyor ligde 4-5 puan daha fazla almış olurduk

Oynadığında güzel katkı verdi Allah’ı var ama lutfedip oynarsa.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

bir kaç kere basit pası vermeyip iki kişinin arasına dalması hoşuma gitmedi. fiziği daha kötüyken daha basit oynuyordu. şımarıklığı kaldıracak lig ve zaman değil. klas adama basit net hareketler yakışır.
    O zaman Mikel'den farki kalmaz =)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Adamı küstürmemek lazım iyi niyetini bugün gördüm çıkmak istemedi. Sturridge biz de ligde bu adamın kıymetini bilelim sene sonu muhtemelen gider ıngilterede rahat oynar. Bizim lige bu seviyede ve yaşta baska bir futbolcu da gelmez.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

IMG_20191208_172454.jpg

PL'de üst üste 8 maç gol atan oyuncular listesinde yer aliyormuş
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Nereden
    Sakarya

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca ne yapmış da yola getirecek ?

Hocanın mı oyuncunun mu yola gelmesi gerekiyor?

Stu şu yeteneğiyle yattığı maçlarda oynasa şu an Avrupada da devam ediyor ligde 4-5 puan daha fazla almış olurduk

Oynadığında güzel katkı verdi Allah’ı var ama lutfedip oynarsa.
    Kesikle katiliyorum. Bitik fizikle bu kadar oyunda kalmissin, daha simdiden hocaya trip atamazsin. Mac boyu bir tane ikili mucadeleye girmedi, ha su fizigine gore yapabileceginin maksimumunu yapti.
    Unal hocanin kiymetini bilmesi lazim, bu kadar nazli oynayarak Turkiye liginde bile hicbir hoca forma vermez Unal hoca haric.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Takımda atiba gibi birisi olsa ki atibaya sallamış birisiyim

çok çok daha iyi olur.

mikel bu adamın defansif foyalarını kapatabilir mi bilmiyorum

Nereden
    İstanbul

yok abi yav kim uyduruyor bunları merak ediyorum. ilk çıktığı dönemden beri takip ediyorum. özellikleri atletizm ve fizik güç üzerineydi yoksa oyun içinde yanlış tercihleri olan bir oyuncuydu gençliğinde. dünya çapında öyle aşırı klas bir golcü diyemeyiz. uzak şutları iyi, bir iki çok iyi sezonu var.
    Kişisel fikrim diye bu nedenle belirttim zaten, herkesin anlayışı farklı sonuçta. Ben ilk çıktığı dönemlerde izlediğimde kim bu adam demiş büyük hayranlık duymuştum. Topla kavga eden değil ama nasıl tarif edilir bilmem topla birlikte akan adamları çok severim. Kendisi tam da öyle, koşar gibi değilde kayar gibi gidiyor sahada.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok ilginç bi tip. Kısa süre almasına rağmen ligdeki çoğu oyuncudan fazla istatistik yaptı
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

oyuncu hoca dengesinde doğru yola geçtiğimiz gunden beri elimiz ayagimiz düzeldi(Malatyaspor 5-0,Onur ve Burak).Yeniden ayni yere donemeyiz.

Seni cok sevdik ve cok da basarili olacagini düşünüyorum o ayri.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pek konuşulmadı ama Yusuf un golündeki perdelemesi de asist kadar değerliydi

Nereden
    İstanbul

Ligin çok üstünde bir futbolcu

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek başına şampiyonluk getirebilecek oyuncu

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayip valla adam instagram‘s yazmis biraz cocuklara örnek olun cakma atilir mi diye. Resmen dünya yildizi getiriyoruz, adamlar üstüne cisim yagdiriyor. Allah bilir ceza bile almazlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    İstanbul

gol asist tamam da sonrasında alan mevki paylaşımı çok sıkıntı. merkezi üçlemek, sağ tarafa kayacak oyuncuyla sturridge'in zaman zaman yer değiştirmesi, ön alan baskısı falan oturtulması gereken çok şey var.
    Bunlar hiçbir zaman oturmayacak en fazla duruş olarak düzelme olur. Sturridge'e o şımarıklığı o alanı yaratacak yapıyı oluşturmaya gayret etmek lazım.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar hiçbir zaman oturmayacak en fazla duruş olarak düzelme olur. Sturridge'e o şımarıklığı o alanı yaratacak yapıyı oluşturmaya gayret etmek lazım.
    sturridge'te o bilinç ve alışkanlık var. seviyeyi yükseltirsek topu kaybettiği yerde basar, kaymaları yapar.

Nereden
    İstanbul

sturridge'te o bilinç ve alışkanlık var. seviyeyi yükseltirsek topu kaybettiği yerde basar, kaymaları yapar.
    Biraz fazla uzak duruyor bilmiyorum. Yani umarım ki o reaksiyonu gösterir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorloth a yaptığı asisti bu lige yapabilecekbi oyuncu yok hayranlık uyandıran bi asistti..bu şekilde devam ederse şampiyonluk h.o

Nereden
    Bursa

asisten önceki pas trafiği, akışkanlık, top alıp vermeler, sörloth'un koşusu falan asist kadar kaliteliydi.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağlam katkı yaptı, tebrikler.

İstiklal Marşında sabit kal İngiliz

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

asisten önceki pas trafiği, akışkanlık, top alıp vermeler, sörloth'un koşusu falan asist kadar kaliteliydi.
    Sörloth hep yapıyor bu koşuları ama Sturridge gibi atacak adam yok işte. Kamil olsun Parmak olsun kaç defa çok daha basit pozisyonlarda terse dönemediler. Dilinden en iyi Sturridge anlıyor. Baya kısa sürede iyi bir ikili izlenimi verdiler. Haftaya Sosa - Mikel önlerinde Sturridge en önde Sörloth hücum hattını merakla bekliyorum.

Çıkmaması gerekiyordu aslında ama çıktığıda iyi oldu bi taraftan. Oynamak istiyorsa daha fazla mücadele etmeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)