Sayfa 97 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97 98 99 107 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2676 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daniel Andre Sturridge

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bu kadar linci haketmiyor kesinlikle, BJK maçı özelinde Uğurcan ve Sörloth'u ayıralım geriye kalan oyunculardan hangileri iyi maç çıkardı ki? Ben kesinlikle çok kötü oynadığını düşünmüyorum.

Önümüzde kritik maçlar var, ve bundan sonra Trabzon'a gelen çoğu takım otobüsü kalenin önüne çekecek işte tam bu tarz maçlarda Sturridge bize lazım olacak kim ne derse desin. Yarım puan bile kazandıracağını bilsek oyuncumuza en azından sezon sonuna kadar sahip çıkmalıyız.

Ben demiyorum ki Ekuban formda ve hazırsa yine de Sturridge oynasın. Ama yedek kulübesinde böyle bir yeteneğin olması bile büyük bir avantaj bence, elimizdeki oyuncuyu bu denli değersizleştirmek hiçbir işimize yaramaz.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bir de hedef santrafir oynatmak lazım. Kontralarda maçı koparır.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Anthony Nwakaeme’nin yokluğunda Beşiktaş mücadelesinee sürpriz bir şekilde 11’de başlayan Daniel Sturridge performansıyla vasatı aşamamıştı. Bekleneni veremeyen İngiliz yıldız, kendi oyununundan memnun olmadığını dile getirdi.
    Bu nedenle teknik heyet ve arkadaşlarından özür dileyen 30 yaşındaki futbolcu, fizik açığını kapatarak gelecek hafta oynanacak Rize maçında kendisini affettirmek istiyor.

Kaynak: Haber61
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şansını iyi kullanamadı, hiçbir şey yapmadı evet lakin bir gerçek var ki adam oyundan çıkarken 1-0 öndeydik. Maçın o duruma gelmesinin sorumlusu değil.

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gamsizligini savunanlari görmek cok üzücü

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şansını iyi kullanamadı, hiçbir şey yapmadı evet lakin bir gerçek var ki adam oyundan çıkarken 1-0 öndeydik. Maçın o duruma gelmesinin sorumlusu değil.
    1-0 onde olmamizin nedeni ugurcan ve bejekeli topcularin beceriksizligiydi.o aksam sorloth bjk formasi giyiyor olsaydi su an bir hezimeti konusuyor olurduk.tabii ki o kadar baski yememizin tek nedeni sturridge degil ama vurdumduymazligi insani cileden cikariyor takimi eksik oynatiyor.hali sahada bile bu kadar temassiz top oynayamazsin.sturridge resmen temassiz mucadelesiz aheste aheste top oynamaya calisiyor.
    ilk yarida bjkli topcu korner direginin hemen dibinden orta acarken hemen yanindaki bu gamsiz oyle seyrediyordu,ayagini uzatma zahmetine bile girmedi.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-0 onde olmamizin nedeni ugurcan ve bejekeli topcularin beceriksizligiydi.o aksam sorloth bjk formasi giyiyor olsaydi su an bir hezimeti konusuyor olurduk.tabii ki o kadar baski yememizin tek nedeni sturridge degil ama vurdumduymazligi insani cileden cikariyor takimi eksik oynatiyor.hali sahada bile bu kadar temassiz top oynayamazsin.sturridge resmen temassiz mucadelesiz aheste aheste top oynamaya calisiyor.
    ilk yarida bjkli topcu korner direginin hemen dibinden orta acarken hemen yanindaki bu gamsiz oyle seyrediyordu,ayagini uzatma zahmetine bile girmedi.
    Vurdumduymazlığını savunmadım zaten. Sturridge'in oyundan çıktığı dakikaya kadar maç ortadaydı. bjknın pozisyonu varsa bizim de 2-0 yapabilecek pozisyonlarımız vardı. Oyundan çıkar çıkmaz 2 gol yedik. Çünkü sahada hiçbir şey yapmayan vurdumduymaz Sturridge bile rakip için bir tehditti. Sturridge çıktığında oyuna Ekuban girseydi biz o gollerden en az birini yemezdik.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Buna sezon bitene kadar Türkiye sinirlarindan cikis engeliyeceksin.
    Hatta Trabzon da tutacaksin sabah aksam antreman yaptiracan.
    Bu isin sakasi yok artik.
    Sampiyonluga oynuyorsun.
    Büyük topcuysan göster cik aldir gs basakshir alnaya maclarini.
    Öyle bedavadan artistlik yok.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anthony Nwakaeme’nin yokluğunda Beşiktaş mücadelesinee sürpriz bir şekilde 11’de başlayan Daniel Sturridge performansıyla vasatı aşamamıştı. Bekleneni veremeyen İngiliz yıldız, kendi oyununundan memnun olmadığını dile getirdi.
    Bu nedenle teknik heyet ve arkadaşlarından özür dileyen 30 yaşındaki futbolcu, fizik açığını kapatarak gelecek hafta oynanacak Rize maçında kendisini affettirmek istiyor.

Kaynak: Haber61
    Kendi oyunundan memnun olmadığını kime "DİLE GETİRMİŞ" ???

Çarşamba günü "baldırında ağrı hissettiği için takımdan ayrı düz koşu", Cuma günü de "ağrıları nedeniyle takımdaki yerini alamayacak" haberi yapılır.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sturridgenin faydalı olabilmesinin tek ihtimali var. Çift orta saha ile oynayacaksın kanatlar da sağlam olacak pas alışverişi için. Bu da serbest oynayıp aradan kaçanlara top kaçıracak. Değer mi? Bilemiyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Geçen sezondan bir kesit.

Kimse Sörloth gibi toplu topsuz sürekli koşmasını beklemiyor. Ama arada koşu gösterecek, topla mesafe katedecek.

İngilizce jogging fiili vardır. Rahat adımlarla koşmak, tempolu yürümek anlamında. Bu arkadaş onu dahi yapmıyor. bjk maçında 11 çıksın kanıtlasın kendisini dedik adam yürüyor. Yürüyen adamın oynadığı pozisyonu tartışmanın bi anlamı yok. 5 dakika süre vermem.
    Konu castillo61 tarafından (24.02.2020 Saat 18:43 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Sana küfür ettim diye forumdan ceza aldım Malatya maçının ertelenmesiyle oluşan ve fb lilerin puştlukları yüzünden kafayı iyice kırmış sürekli burada ve sosyal medyadaydım. Teşekkür ederim artık foruma pek uğramıyorum. Dıngof reyiz bir maç al kâfi.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    İstanbul

bana en çok 35 yaşındaki gökhan gönül orta yaparken ayağını lütfen uzatmadı ya orada lanet olsun dedim. 2 dakika öncesinde de rakple arasındaki topa ayağını uzatmadı.
    Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar linci haketmiyor kesinlikle, BJK maçı özelinde Uğurcan ve Sörloth'u ayıralım geriye kalan oyunculardan hangileri iyi maç çıkardı ki? Ben kesinlikle çok kötü oynadığını düşünmüyorum.

Önümüzde kritik maçlar var, ve bundan sonra Trabzon'a gelen çoğu takım otobüsü kalenin önüne çekecek işte tam bu tarz maçlarda Sturridge bize lazım olacak kim ne derse desin. Yarım puan bile kazandıracağını bilsek oyuncumuza en azından sezon sonuna kadar sahip çıkmalıyız.

Ben demiyorum ki Ekuban formda ve hazırsa yine de Sturridge oynasın. Ama yedek kulübesinde böyle bir yeteneğin olması bile büyük bir avantaj bence, elimizdeki oyuncuyu bu denli değersizleştirmek hiçbir işimize yaramaz.

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok nadir böyle bir futbolcu görüyorum yanından geçene ayağını uzatmıyor.. kimse değmesin bana modunda
    T R A B Z O N S P O R

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok kötü. Bundan sonra yenik veya berabere isek sırf hadi koçum maçı kurtar deyip son 15 dakika nereden oynarsa oyna , serbest takıl,ara pas at, şut çek deyip maça alınır mı yoksa değmez deyip yedeğe dahi alınmaz mı? Zor bir karar.Bjk maçında o kadar kötüydü ki, lakin yine de sadece Guilherme yerine keşke o topa sen vursaydın ve iki sıfır yapsaydın ne olurdu sana bakış açımız diyorum bazen.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haftalardır bu adama saydırıyorum burada.Defalarca yazdım bu adamın top oynamaya niyeti yok diye hala daha mevkiden bahseden arkadaşlar var.Bazı arkadaşların psikolojisi bozuk sanırım hala daha bundan birşeyler bekliyorlar.Forvet arkası olsa ne olacak.Top almak için bir çabası yok,dribblingle top taşımak gibi bir derdi yok,savunma arkasına bir iki koşu yapayım belki gol pozisyonuna gireyim gibi bir derdi yok.Yanından geçeni izler,ayağını bile uzatmaz.Hazır olmamak başka sahada isteksiz olmak başka.Buna verilen paraya yazık.Trabzonspor tarihinin en sansasyonel transferlerinden biri gibi gözüküyor ama verdiği katkı açısından fiyat performans oranına bakılırsa Trabzonspor tarihinde sonuncu sırayı açık ara farkla elde ediyor.Benimle aynı takımda biri böyle oynasa küfürü basar gönderirim.Halısahada bile koşmayan,mücadele etmeyen adama tahammül gösterilmiyor bu adam profesyonel seviyede herkesin it gibi koştuğu bir yerde yürüyor.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftalardır bu adama saydırıyorum burada.Defalarca yazdım bu adamın top oynamaya niyeti yok diye hala daha mevkiden bahseden arkadaşlar var.Bazı arkadaşların psikolojisi bozuk sanırım hala daha bundan birşeyler bekliyorlar.Forvet arkası olsa ne olacak.Top almak için bir çabası yok,dribblingle top taşımak gibi bir derdi yok,savunma arkasına bir iki koşu yapayım belki gol pozisyonuna gireyim gibi bir derdi yok.Yanından geçeni izler,ayağını bile uzatmaz.Hazır olmamak başka sahada isteksiz olmak başka.Buna verilen paraya yazık.Trabzonspor tarihinin en sansasyonel transferlerinden biri gibi gözüküyor ama verdiği katkı açısından fiyat performans oranına bakılırsa Trabzonspor tarihinde sonuncu sırayı açık ara farkla elde ediyor.Benimle aynı takımda biri böyle oynasa küfürü basar gönderirim.Halısahada bile koşmayan,mücadele etmeyen adama tahammül gösterilmiyor bu adam profesyonel seviyede herkesin it gibi koştuğu bir yerde yürüyor.
    Sırf ismi Sturridge diye bu yorumlar yapılıyor. Adam, resmen bitmiş. Sturridge'nin yaptığı saçmalıkları Yusuf Sarı falan yapsa şu an Trabzon sınırlarında değildi. Bu elemandan para kazanacağımızı düşünenler falan var, komedi yemin ediyorum. Cebine tazminat koymadan kovabilirsek büyük başarı.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fizik olarak bitik. Geriye yardım etmiyor diye değil, ofansif işler daha yorucudur, hele de topa sahip değilsen. Bunlara rağmen tempo yapan bjk'nin beklerine karşı oynatilması büyük yanlış. Sağa koyuyorsun orası çöküyor, sola koyuyorsun orası çöküyor. Çek ortaya adamı, ndiaye'yi kanada gönder bari.

Fener maçında yeteneksiz beklere karşı maçın sonunu yine guilherme sturridge kanatlarıyla oynadık, yine aynı şey oldu. Bu maçların analizi yapılmıyor mu ?

Kadroda kanat oynayabilecek, bilal, kamil, sari, serkan, nwakeme, Ömür, Ekuban var. Biz iki büyük maçta guilherme sturridge kanatlarıyla savunma yapmak zorunda kaldık. Bir daha olmaz insallah.

Nereden
    İstanbul

istese oynar ve düzelir ama yapmıyor, anlaşılmaz, pislik bir psikolojisi var. inşallah düzelir fakat bjk maçında herkes parçalanırken kılını kıpırdatmaması, hiç yardım etmemesi hayret vericiydi. kendini izlese keşke ne kadar komik olduğunu görse, İngiltere a milli bir sporcuya yakışıyor mu?

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Asil mevkisinde görmek lazim. Kanatlarda kayibolmasini garipsemiyorum.

Nereden
    İstanbul

biz topa ayağını uzatmıyor diyoruz, başkası kanatta kayboluyor diyor, önce ben oynayacağım arkadaş demesi lazım.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rotasyon oyuncusu olarak ileri ucta oynatilmali ki seneye iteleyebilelim bir baska takima.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sen Geçtin Diuvvv.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bütünlük sağlamak zorundayız. Dışarıya karşı sturridge kenarı atıldı imaji vermek olmaz. O yüzden rize maçında oynasın ama kurgu doğru olsun.

Basaksehir maçı da benzer olmuştu. Orada Ünal hoca sorloth'u sağ kanada atıp sturridge'i önde bırakmıştı. Daha dogru bir is yapmisti. Penaltı'yi atti çıktı, 2 gol yedik. Son dakika yine sörloth puanı aldı.

sert maçlarda oynatmaya gerek yok, çünkü öne geçince ikilem oluyor.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Bkj maçını söyle anlatayım anlamayan arkadaşlara
    Girdiği ikili mücadele sayısı 1 kazandığı 0
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)