Sayfa 89 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 91 99 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2676 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daniel Andre Sturridge

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen maç 90 artı 2 de oyuna almaya çalışmalar, 5.stoperi oyuna alıp bu adamı yine almamak bence doğru değil. O kadar da kötü olamaz yani. Takımdaki en kaliteli ayak, bu tarz oyuncuları kazanmak lazım. Sosa'daki problem var, bu tarz oyuncuları kazanmak lazım.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

CesurHamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bizi sampiyon yapabilirsin istesen, hadi be Sturridge senin sorunun ney dostum! Lanet olasiii
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalı bi duruştur...

TRABZONSPOR'luluk ; Şeref, Onur ve Gururdur!

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2 haftadır Hoca yanlış yapiyor. Umarim verim almaya calışır.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Abdulkadir'in oyuna alınmasından ziyade Sturridge'in o kadar uzun süreyi kaldıramayacağını düşündüğümden dolayı bu tercihi anormal karşılamadım. Yoksa son 2 değişiklikte kesinlikle oyuna girebilirdi. Oyunun son bölümünde yediğimiz baskının akabinde muhtemelen "Sturridge şimdi girse FB maçındaki gibi bizi 10 kişi mi oynatır" düşüncesi bu değişikliğe engel olmuş olabilir. Maç 3-0 olsaydı çok büyük bir ihtimalle oyuna girerdi diye düşünüyorum. Ünal Hoca zamanında Sturridge'i ilk 11'de başlatıp ikinci yarı başlarında oyundan alıyorduk. Özellikle Antep ve Antalya maçlarında rakibi erken çözmemizde Sturridge'in önemli payı olmuştu. Tabii o zamanlarda Ndiaye ve Guilherme faktörlerinin olmadığını da kabul etmek lazım. Ha şunu da gözden kaçırmamak lazım ki Sörloth maçların son bölümlerinde yorgunluğun etkisiyle oyundan iyice düşüyor. Evet kendisi en büyük gol silahımız. Ancak bugün tıpkı FB maçında olduğu gibi oyunun son bölümlerinde aldığı topları sürekli kaptırdı. Bu yüzden Sturridge'i zaman zaman Sörloth yerine de kullanabilmemiz lazım...

Hocam katılıyorum ancak Parmak girince 11-11 oynamadık bence çok kötüydü
    Nwkayame gibi bir hücum silahını çıkarıp Parmak tercihi ve diğer yapılan iki oyuncu değişikliği tamamen defansif hamleler Trabzonspor'umuza bu yakışmıyor.
    Sörloht ilerde yalnız kalıyor her maç bunu yaşıyor adama destek veren bir Nwkameye var
    Bir insana değersiz hissini verirseniz aidiyet duygusu olmaz.
    Önümüzdeki Beşiktaş maçı var süre alacağını sanmıyorum.
    Ünal Karaman'ı eleştiriyorduk takımı geri yaslıyor korkak oynuyor diye Hüseyin hoca önce bal çaldı ağrımıza ama oda başladı.
    Nwkameye,Sosa, Guilherme çıkan oyuncular
    Parmak, Doğan, Hüseyin giren oyuncular
    Rakip eksik Sivasspor
    Daha ciddi rakipler bunu affetmez Ünal Karaman'da olduğu gibi elimizde ki maçları veririz

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç olaya karışmamalı, böyle iyi. Kupa maçlarında oynasın.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence hoca kafasından sildi,gecen hafta 90.dk da koydu.bu hafta 2-0 ken girmesi gerekirdi,,bu saatten sonra oynatmaz.ha hocaya biz buna cok para verdik oynat baskısı gelmezse ,bir daha oynayacağını zannetmiyorum
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

ne acaba derdin ama yapma etme 3 ay normal oyna sonra soz seni göndereceğiz memlekete

Nereden
    Trabzon

Fenerbahçe maçında sonradan girdikten sonraki hal ve hareketleri hocanın ona olan güvenini sıfırlamış görünüyor.
    Hocayı bu konuda eleştiremem, güvenilebilecek bir oyun oynamıyor.

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

IMG_20200217_131837.jpg

Bu adam defans yapmaz yaptirir k.bakmayın bu adamı oynatıcaksın
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Nereden
    Hatay

Alıntı Mithridates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe maçında sonradan girdikten sonraki hal ve hareketleri hocanın ona olan güvenini sıfırlamış görünüyor.
    Hocayı bu konuda eleştiremem, güvenilebilecek bir oyun oynamıyor.
    Bu eleştiriyi kabul ediyorum
    Ama özellikle Parmak bir çok maçta o güveni kimseye vermiyor.Hala oynuyor
    Arkadaşlar bahsettiğimiz oyuncu Sturridge.
    Adamı antreman resimlerinde görünce mutlu oluyorum
    Ama biz oynatmıyoruz fazla lüks bu
    Keşke devre arasında satılsaydı.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu eleştiriyi kabul ediyorum
    Ama özellikle Parmak bir çok maçta o güveni kimseye vermiyor.Hala oynuyor
    Arkadaşlar bahsettiğimiz oyuncu Sturridge.
    Adamı antreman resimlerinde görünce mutlu oluyorum
    Ama biz oynatmıyoruz fazla lüks bu
    Keşke devre arasında satılsaydı.
    oynatmiyoruz degil adam oynamiyor.sene basindan bu yana bu herif burayi katar ayarinda gordu-gormeye devam ediyor..kendi isminde futbol akademisi olan
    bir adamin isini bu denli ciddiyetsiz yapmasi anlasilacak gibi degil..
    yarim sezonda daha fizik olarak hazir hale gelemedi..ki bu adamin yasi daha 30..
    yoksa degil huseyin cimsir sturridge'i turkiyede oynatmayacak capta bir hoca yok.adami oyuna sokuyorsun eli belinde geziyor.tamam kalitesi cok ust duzey
    ama artik maclarda fizik gucu cok onemli.sturridge bu hali ile 20 dakika bile oynayamiyor.ben hocanin yerinde olsam bende oynatmam.sadece son 20 dakikaya en az uc farkli onde girdigimiz maclarda ter atsin diye oynatirdim.skor gereken veya skorun kritik oldugu zamanlarda bu adami oyuna almak buyuk risk,cunku fizik olarak en dinc olunmasi gereken zamanlarda kenardan sahaya surdugun adam zaten bitikse o takim iflah olmaz..sturridge bu hali ile oynayacaksa ilk yarilarda oynamali cunku en azindan takimdaki diger topcular fizik olarak onun eksigini kapatabilsin.
    keske bir mucize olsada kritik haftalarda sazi eline alsa ama bu adama artik guvenmiyorum.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kulübün amacı şampiyon olmak Sturridge'in gönlünü ferah tutmak değil. Takımdaşlığın bu kadar yüksek olduğu bir ortamda aldığı maaşla gönderilmesi gereken ilk isim olması gerekiyor. Kafa olarak yok burada yeteneğine hiç sözüm yok. Tmam bize hazır gelmedi ama bu kadar ay geçti pek bir gelişme var mı fiziksel veya mental olarak ? Nereye ait hissediyorsa oraya gitsin maalesef buraya ait değil isterse pele olsun bu böyle..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Hatay

Arkadaşlar Ahmet Ağaoğlu bu adamı ne için aldı oynayıp performans gösterip satmak için.
    Sturridge Liverpool'da bile ilgi bekleyen biri olduğu söyleniyor.Biz bu adamı bilerek aldık sağlam olsa zaten İngiltere dışına çıkmazdı.
    Adam sakat sağlam olduğunda bari oynatıp satmak gerekiyor bu şekilde süre alamazsa elimizde patlar.
    Devre arasında keşke satılsaydı.
    1 aydır antreman kaçırmıyor oynaması gerekiyor
    Ha kadroda düşünmüyorsak keşke satılsaydı.
    Bunu belirtmek istedim
    Yoksa Parmak, Hüseyin diğerleri de kötü performans gösteriyor ama oynamaya devam ediyor.

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig bitiyor ve 11 e giremiyorsun. 35 yaşında değilsin be stu. Kalan haftalarda şans bulman ve bize katkı sağlamak zorundasın. En çok parayı sen götürdün

Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Daha sturridge var algısı dışında hiçbir katkısı yok. Hala oynayacak da maç çözecek diye bekleyen var. Muhtemelen nwakeme'nin on kere cozeceği maçta gol sturridge'e kısmet olacak, bunu da bize nispet yapar gibi savunan birileri çıkacak, eski yorumlar ortaya dökülecek falan. 25 hafta sörloth takımı sırtında taşımış, sturridge büyük yıldız! geçiniz.

Genel düşüncem budur, eğer şampiyonluk yarışında olmasak çok da ağır eleştiriler alır bu transfer, yönetim götürür, yıllarca da konuşulur. Ahmet Ağaoğlu atıp tutuyor ya bazen eski transferler için, sturridge için de onun arkasindan atıp tutulur.

Ama yarışta olunca işler değişiyor. Baba ben sturridge mikel almışım, hayvan gibi de takımım var bana yamuk yapamazsın imajını veriyorsun. O kadar yatırım yaptık akıllı olun diyorsun. İşler bir şekilde yürüdüğü için büyük oyuncuların bulunduğu ortam öne çıkıyor. Özguven artıyor. Zirvede olduğun için sturridge sana yakışıyor. Oynasa zararı olur bak, ya onarsa durumu daha faydalı yani.

Çok ince bir çizgiden bahsediyoruz. Trabzonspor bunu her zaman kaldırmaz. Herşeyin yolunda gitmesi lazım.

Sörloth var sturridge de süs olsun. Ndiaye takımı taşıyor mikel de gizli kahraman olsun hadi tamam kabul ettik. İsimler büyük olsun ki ezmesinler. Ama mesela sezon başında ndiaye yoktu olmadı yürümedi, sörloth biraz sallandı 5 puan verdik. Bunların sırtında gidiyoruz.

Ha bunlarla uğraşacağina al takır takır oynayacak topçu hepsi sahada olsun ama bilemiyorsun işte, bazen kötü çıkıyor, kötü gidiyor, büyük topçu yok diye zirliyoruz sezon boyu.

Sosa başka bir adam. Trabzonspor her zaman böyle kaptan lider bir oyun kurucunun etrafında takım kurmalı. Gerçek lideri koyamazsan kaleci gereksiz büyür, forvet artislik yapar, garip garip şeylerle uğraşırsın.
    Konu artvints tarafından (18.02.2020 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Sosa başka bir adam mı yoksa virüs mü ? O adama da aynı şeyi yaptınız.. şimdi eski mesajları buraya yazmak istemiyorum çünkü ne utanma var ne de ders alma..!

Parmak'ın şu haliyle oynadığı bir takımda Sturridge en azından sonradan oyuna girip süre almalı artık.

Nereden
    Bursa

Bjk ve basak maci gecsin bnce diger maclarda oynayabilir.baski kurup kilidi acamadigimiz mavlari vozmek icin girmeli oyuna.diger turlu savunma yapmadigi icin oynamasi zarar verebilir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa başka bir adam mı yoksa virüs mü ? O adama da aynı şeyi yaptınız.. şimdi eski mesajları buraya yazmak istemiyorum çünkü ne utanma var ne de ders alma..!

Parmak'ın şu haliyle oynadığı bir takımda Sturridge en azından sonradan oyuna girip süre almalı artık.
    Maç performansi için her oyuncu eleştirilir. Sen yusuf için neler yaptın mesela, ben bilmiyorum sen anlat. Eski mesajları karıştırma adetim yok.

Ayrıca şampiyonluk yarışında olmadıgımızda, sosa da 3.5 milyon euro alıp yedek kulübesinde beklediğinde eleştiri olur.

Bu adam koşmuyor dediğimizde, sosa'dan koşmasini beklemek futbol bilmemektir diye acayip acayip cevaplar alıyorduk. İlerde bekleyecekmiş maç çozecekmiş. Böyle şeyler yazıldığını görünce insan tepki veriyor. Yoksa ilk geldiği dönemde üstüne takim kurulacak oyuncu olduğunu da yazdım, sen onu hatırlamazsın.

Şimdi nasıl koştuğunu takımı sahiplendiğini görüyoruz.

Sturridge için de aynısı geçerli. Koşmayi bek kovalamak zannetmeyin. Hücum koşusu yapmayan, ortada kalan topa hamle yapmayan adam kral olsun top oynayamaz. İsmin arkasına saklaniyorsunuz sonra utanmadan falan bahsediyorsunuz.

Nereden
    Trabzon

Evet maç ve genel performans eleştirilir.. ben Yusuf veya başkalarını da eleştirirken yazdıklarıma her zaman dikkat ediyorum.. yarın bir gün bu yazılanlar karşına çıkabiliyor.. o gün öyleydi bugün böyle vs. geçiştirmemek lazım.. 1-2 sene önce 'virüs' dediğin adam için şu an başka bir adam vs. yazmak maç performansıyla falan açıklanabilecek bir durum değil.. aynı safta yer aldığınız bir diğer üye de Sosa için ak saçlı star,elimizde patladı,kazıklandık vs. diyordu.. ders alın derken tam da bundan bahsediyorum.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

6 maçtır kazanan takımda 'neden 11 oynamıyor' denmez. Ama 'neden süre almıyor' denilebilir.

Nereden
    Trabzon

Pazar akşamı Erdal HOŞ ağabeyin dediğine göre
    Bu aralar antreman kaçırmıyor
    Ciddi manada hazırlık yapıyor
    Sivas maçı için oynama beklentisinde idi
    Muhtemelen Beşiktaş maçında değerlendirilecek

Newton etkisi olabilirmi ?

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Malatya

Beyimiz sakatlığı nedeni ile bugün antrenmana katılmamış. Benimkisi biraz komplo teorisi olacak ama takım dün de izinliyken bu iki günü birleştirip Trabzon dışına çıktığını düşünüyorum. Artık Dubai de kaplan mi seviyor, ingiltere de çay mi içiyor bilemem

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sturridge’nin ise ayak parmağında ödem oluştuğu bildirildi.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzo...i-h724265.html

61saat.com
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şaşırdık mı? Tabi ki hayır.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam giderim orda banko oynarım, bütün paslar bana gelir diye düşünürken Sprlothun yancisi oldu
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)