Sayfa 103 Toplam 108 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2676 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daniel Andre Sturridge

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kudu_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl olur? 25 m Euro'ya satacağımız adam bedava gitti. Rezillik. Yönetim istifa. Fenerbahçe'ye attığı goller hatıra kalacak artık. Star adam star. Dünya yıldızı.
    Sen kimle neyin savaşını veriyorsun bi anlayabilsek keske.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun Sosanın ilk sezon kötü oynaması değil.Sosanın fiziksel eksikleri vardı,çok eleştirildi doğrudur ama yaz kampında mükemmel bir çalışma yaparak bir sonra ki sezona muhteşem giriş yaptı.Sosa mükemmel bir profesyonel.Kaptanlık bandını adama verdiler biraz da motive ettiler harika maçlar çıkardı.

Sturridge fizik olarak bitik durumda ama ona kızmamın nedeni bu değil.Fiziksel eksiklerini giderebilmesi için çok çalışması gerekiyordu ama sürekli sakatım deyip maçlara çıkmadı,salonda çalıştı.Ağrılarım var falan filan.Ayrıca şunu da ifade edeyim.Bir futbolcu hazır olmayabilir ama yarım saat oynadığı maçta önünde ki topa hamle yapmıyorsa,ikili mücadeleye girmiyorsa,bir tane bile savunma arkasına koşu yapmayıp halısaha topçusu kıvamında sürekli ayağına top bekliyorsa o futbolcunun top oynamaya niyeti yoktur.Bazı maçlarda bir metre önünde ki topa koşmadığı bile oldu.Bunun hazır olmamakla bir ilgisi yok.Bugün sen maça çıksan 15-20 dk canla başa top oynarsın.Sturridge futbolu kafasında bitirmiş adam,hangi takıma giderse gitsin bu değişmeyecek.Mesele Trabzonspor değil.Hazır olmak için hiçbir çaba sarfetmeyen,kısa sürelerde aldığı dakikalarda bile mücadele yönünden sıfır olan bir adama helal olsun falan dememi mi bekliyorsunuz anlamadım.Adamı motive etmek için taraftarlar herşeyi yaptı,burada ben bu adamdan olmaz deyip ağır tepkiler gösterirken belki düzelir umuduyla bana tepki gösteren arkadaşlar oldu.Sosaya verilen moral ve desteğin kat kat daha fazlası Sturridgeye verildi ama olmadı.

Sosanın performansının düşmesinde Sturridgenin yüzde yüz payı var.Bunu açıktan söylemelerine gerek yok.Sen sahada it gibi koşarken çeşitli sakatlık bahaneleri uydurup ingilteyere gezmeye giden adamı görürsen çıldırırsın.Sosa her maç tekme yiyecek,bacakları kanayacak ama pes etmeyecek.Sturridge Bey ayak baş parmağım ağrıyor diyip maça çıkmayacak.Bak sen
    Mükemmel bir profesyonel takım içinde kimin ne ücret aldığına verdiği katkıya vs bakar mı ? Uğurcan,Abdüş,Nwakaeme,Ekuban,Sörloth vs bu adamlar ne yapsın o zaman ? Toplasan Sosa kadar para almıyorlardır.. akıl işi mi senin ki ?

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bjk maçına kadar ümitlydim ama ilk devrenin aksine geriye gitti. Hani kalsın Rize Antalya gibi maçları çözsün diyecek durumda bile değil. Yolu açık olsun.

Alıntı outlaws61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müthiş :ddd

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Özellikle takım kaptanı olan Sosa'nın bu durumdan çok huzursuz olduğunu biliyorum.

Bazı maçlarda özellikle asılmadığını da. Sözleşme filan hikaye yani.

Gitmesi isabet oldu takım huzuru açısından
    .

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alınmasını asla tasvip etmemiştim tez elden kurtulmamız isabet olmuş sarmış onun starlığı on sene öncede kaldı gitmeden Bakırköy'e altı ay tedavi görse iyi olurdu

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir profesyonel takım içinde kimin ne ücret aldığına verdiği katkıya vs bakar mı ? Uğurcan,Abdüş,Nwakaeme,Ekuban,Sörloth vs bu adamlar ne yapsın o zaman ? Toplasan Sosa kadar para almıyorlardır.. akıl işi mi senin ki ?
    Nwakaeme,Ekuban,Sörloth o kadar da ufak paralar kazanmiyorlar. Topladiginda sosayi katliyor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Güle güle
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kimse de sallamıyor yine de yılmıyor. Maç başlıkları biraz olsun rahatlar.
    Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kimle neyin savaşını veriyorsun bi anlayabilsek keske.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şükürler olsun
    ŞAMPİYON TRABZON

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendi adıma getirenlere teşekkür ederim

denedik olmadı
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekten de süper bir haber oldu, işte bu hamle bizi şampiyon yapabilir. Şimdi gitsin kameranın karşısında ne yapmak istiyorsa yapsın.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

CesurHamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hayirli olsun
    Cok sevdik olmadi ama bundan sonra hicbisey basaramayacaksin, yeneteklerine yazik..
    Yukardaki Sosanin ifadesi cok sey anlatiyor, ben arkanda durdum cildirttin beni FB macinda son sans verilsin istedim ama hayirlisi buymus..
    Bedelsiz bir duygu, fiyakalı bi duruştur...

TRABZONSPOR'luluk ; Şeref, Onur ve Gururdur!

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sosa simdi oynamaya baslar diyenler yazdiklarini okuyor mu acaba ? Asil kendi uyum süreci yaklasik 1 sene süren, ve aldigi yüksek maas'a ragmen o kadar problem sonrasi anca takima adapte olabilen Sosa'dan bahsediyoruz. Yalnizca yarim sezonluk dönem sonrasi, güya yüksek maas alip oynamiyor diye Sturridge'e kizip oynamiyormus öyle mi ? Öyle birsey varsa eger, elestirilecek oyuncu Sturridge degil, Sosadir !!

Not: Öyle birsey oldugunu zannetmiyorum, ama bazi arkadaslar Psikoloji okudugu icin nabzi 180deyken top kaybinin ardindan gösterilen 3 saniyelik bir mimikden, Dizi konusu cikariyor.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimsenin bir futbolcu cok para aliyor diye veya sahada iyi oynamiyor diye kendi oyununu dusurmeye hakki yok, Hele kaptansa hic yok. Mudahele edersin tokatlarsin uyarirsin teknik ekip ile konusursun hepsi kabulum. Ama o oynamiyor bende saldim dersen bu profesyonellik ile bagdasmaz. Zaten sahada bu hatalari yapan isteksizlik gosteren adami bir sekilde saha kenarina alirlar ve gonderirler ki oyle de oldu. Sahada bilerek performansini dusuruyor demek ciddi bir itham. Sosaya yakistirmam ben bunu.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takim kaptani olarak sahada boyle gamsiz bir adamin varligindan rahatsiz olmasi gayet dogal.burada sturridge'in aldigi maastan ziyade herkes isin bir tarafindan tutarken bu adamin hicbir seye dahil olmamasi rahatsiz ediyordur.sturridge iyi mucadele etse sosa veya baska mucadele eden topcular daha fazla para almayacak veya kendi maaslarinin miktarini sturridge'in iyi veya kotu performansi belirlemeyecek ama sonucta futbol takim isi.sen isini duzgun yapmak icin caba sarfederken yanindaki adamin bariz bir sekilde yatmasi seni rahatsiz eder.hali sahada ilerde odun yutmus gibi bekleyen adamlara biz bile tahammul edemiyoruz,kufur kiyamet kopuyor bu adamlar nabzin en tavan yaptigi anlarda nasil tahammul etsin.

hele hele kaptan olduktan sonra herseyini takima veren sosa iseniz bu tip gamsizlar sizi daha fazla rahatsiz eder.zaten vidyoda sosa'nin sever misin yoksa sabaha mi birakirsin ifadesi herseyi acikliyor. bu takimda forma geldiginde isini yapmaya ozen gostermeyen tek adamdi,gitti kurtulduk.youtube kariyerinde basarilar.
    Konu tristram tarafından (02.03.2020 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Böyle hayal etmedik! Neyse Youtube ile devam edersin.Bundan sonra aboneligim ket!

abcabca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence devre arasi MLS takımı ile anlaştı, takim bonservis vermemek icin buna 2-3 hafta takıl oralarda dedi, antremanları falan kaçırdı, bedavaya gitmiş oldu.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takim kaptani olarak sahada boyle gamsiz bir adamin varligindan rahatsiz olmasi gayet dogal.burada sturridge'in aldigi maastan ziyade herkes isin bir tarafindan tutarken bu adamin hicbir seye dahil olmamasi rahatsiz ediyordur.sturridge iyi mucadele etse sosa veya baska mucadele eden topcular daha fazla para almayacak veya kendi maaslarinin miktarini sturridge'in iyi veya kotu performansi belirlemeyecek ama sonucta futbol takim isi.sen isini duzgun yapmak icin caba sarfederken yanindaki adamin bariz bir sekilde yatmasi seni rahatsiz eder.hali sahada ilerde odun yutmus gibi bekleyen adamlara biz bile tahammul edemiyoruz,kufur kiyamet kopuyor bu adamlar nabzin en tavan yaptigi anlarda nasil tahammul etsin.

hele hele kaptan olduktan sonra herseyini takima veren sosa iseniz bu tip gamsizlar sizi daha fazla rahatsiz eder.zaten vidyoda sosa'nin sever misin yoksa sabaha mi birakirsin ifadesi herseyi acikliyor. bu takimda forma geldiginde isini yapmaya ozen gostermeyen tek adamdi,gitti kurtulduk.youtube kariyerinde basarilar.
    Yalnız Sosa'ya son haftalarda bizde aynen onun baktığı gibi bakıoruz.

Kendini toparlamazsa sene sonu kendisine de güle güle deriz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaeme,Ekuban,Sörloth o kadar da ufak paralar kazanmiyorlar. Topladiginda sosayi katliyor.
    Sosa 3 milyon 240

Waka 1.5 Sörloth 1.5 Ekuban 750 bin toplamda 3750 Waka'nın ilk yıl maaşı da yanılmıyorsam 1 m euro idi..

Katlamak derken ?

Ekuban'ı çıkartıp Abdüş ve Uğurcan'ı eklersek toplamda 4 futbolcunun ki en çok katkı veren oyuncular bunlar aşağı yukarı Sosa'nın aldığı para kadar..

Sosa'nın performansı Sturridge yüzünden düştü ise bu oyuncular ne yapsın ? Mükemmel profesyonel denilen adam bu tür hesapların içine girer mi ? Kaldı ki bu adam ilk sezonunda katkı vermeden yine 3 m euro kazanmadı mı ? Eminim bu düşünce de ki adamlar çalıştıkları yerlerde milletin maaşlarına kafa yoruyorlardır..o şu kadar alıyor ben daha çok çalışıyorum vs.

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer söylenildiği gibi Sosa bey Sturridge bu takımda oynuyor diye kaç haftadır dökülüyorsa Sosa da aynı uçak ile ülkesine geri dönsün. Böyle bir profesyonellik olur mu ya? "O burdaysa ben oynamıyom banane banane" Bi saçmalamayın bence, Sosa zaten kötü oynuyor, sözleşme falan uzatılmaması lazım, uzatılsa bile yedeğe çekilip yerine genç birisinin alınması gerekiyor.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Éger sezonun geri kalanında MLS'e gider ve orada forvet oynarsa ve basarili da olursa . Bizde kanat oynadıği için bilerek oynamadığı sonucuna varacagim . O yüzden beklemedeyim , burada en çok ben savundum . Ciddi hayal kirikligi yaratti
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gol veya asist istatistiklerinde sadece lig bazında takımın 4.sü, ilk yarı aldığı maç olmuştur. Devre arası birşeylerin yaşandığı muhtemel ve gitmek istediği belli ama alınması hata değildi niye hata olsun?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)