Sayfa 73 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73
Toplam 1814 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,814 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 1.Maç | S.Prag 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sansimiz yaver gitti bu macta, rövansta da ayni Taktik/Kadro yanlisi ile cikarsak elenmemiz icten bile degil..Belli ki Taktik antrenmanlarda kadro iyi görülmüs, sahaya sürülmüs ama bu yedek kadronun ne kadarda yetersiz oldugunu gösterir.

Dün sahada Parmak yerine Yazici olmus olsa, mac 5-2 ya da 5-3 biterdi.

Mikel´de Zokora gibi takilacaksa isimiz var..büyük maclarda isimizi görür lakin daha zamani var..Ekuban´da Afrika Kupasindan geliyor, o misal cok hazir bir görüntü Verdi.

Ünal Karaman´da motive olmali, bu cok önemli..lakin hakli da, Yusuf´un yeri dolmazsa, yine gecen sezon gibi sadece göze hos futbol oynar, ligi 3. veya 4. bitiririz

gorbagor61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosa 2 yýldýr bu takýmýn en iyisi. Aksi yorum yapanlar futboldan hiç anlamýyorlar.
    Evet ne kadar futboldan anladýðýný belli ediyorsun. Adamýn aldýðý maaþa bak verdiði hizmete bak. Geçen yýl da bir çok maçta aþýrý pas hatasý yaptý ve topun peþinden gitmedi bu sene de buna devam ediyor. Bu kadar hatayý baþka biri edince yerin dibine sokuyorsunuz ama iþ Sosa'ya gelince ona dokunmayýn o takýmýn yýldýzý ondan iyisi yok diyorsunuz sonrada ne hikmetse biz futboldan anlamýyoruz ama siz futbolun kitabýný yazmýþ oluyorsunuz

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý gorbagor61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet ne kadar futboldan anladýðýný belli ediyorsun. Adamýn aldýðý maaþa bak verdiði hizmete bak. Geçen yýl da bir çok maçta aþýrý pas hatasý yaptý ve topun peþinden gitmedi bu sene de buna devam ediyor. Bu kadar hatayý baþka biri edince yerin dibine sokuyorsunuz ama iþ Sosa'ya gelince ona dokunmayýn o takýmýn yýldýzý ondan iyisi yok diyorsunuz sonrada ne hikmetse biz futboldan anlamýyoruz ama siz futbolun kitabýný yazmýþ oluyorsunuz
    Pas hatasýnýn çok olmasý insiyatif almasýndan olmasýn ? Kaçak oynamýyor riskli pas veriyor deniyor ...
    Aldýðý paradan mý bahsediyoruz futboldan mý? Ýkisi baþka þeyler. Mevzularý karýþtýrmýþsýn.
    Sosa açýk ara takýmýn en iyi oynayan oyuncusudur.
    ***GeNÇ***

kadeng - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

sosa hakkinda nadir görülen hakli yorumlar.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pas hatasýnýn çok olmasý insiyatif almasýndan olmasýn ? Kaçak oynamýyor riskli pas veriyor deniyor ...
    Aldýðý paradan mý bahsediyoruz futboldan mý? Ýkisi baþka þeyler. Mevzularý karýþtýrmýþsýn.
    Sosa açýk ara takýmýn en iyi oynayan oyuncusudur.
    Yapma birader Allah aþkýna adam yanýndaki adama bile isabetli pas atamadý son maçta sen kalkmýþ insiyatif aldý diyorsun paradan mý yoksa futbolundan mý bahsediyor demiþsin ben sana o kadar para alan adamýn bu kadar boþ pas hatasý ve devamýnda adamý kovalamamasýndan bahsediyorum

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Bursa

Selamün aleyküm arkadaþlar doðu alt h blok 1 adet bilet vardýr. Gidemeyeceðim için devrediyorum ilgilenen varsa mesaj atabilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yapma birader Allah aþkýna adam yanýndaki adama bile isabetli pas atamadý son maçta sen kalkmýþ insiyatif aldý diyorsun paradan mý yoksa futbolundan mý bahsediyor demiþsin ben sana o kadar para alan adamýn bu kadar boþ pas hatasý ve devamýnda adamý kovalamamasýndan bahsediyorum
    Ýlk yarý bütün takým kötüydü.
    Ýkinci yarý toparlandý herkes. Sosa da gayet güzel oynadý, oynattý.
    Sezonun ilk resmi maçýnda 45 dakika beklenenin altýnda kalýndý. Bunun bireysel performanslarla ne ilgisi var?

Saracak adam aramayýn yahu!

Sosa olmasa orta sahada halen daha oyunu kurup takýmý ileri itemiyoruz.
    Ligin en iyi orta sahasý þu anda. Bunu Ýstanbul medyasý bile tartismiyor.

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Sosa gecen mac kendi kalitesinin altinda oynadi. Kotu oynadi evet ama kotu oyuncu degil. Bu ikisini ayirt etmek zor olmasa gerek.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

TS FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor her ne kadar ne yapacaðý önceden kestirilemeyen serseri bir takým olsa da, bu noktadan sonra turu býrakmayacaðý kanýsýndayým. Bir sonraki rakibimiz ise AIK olacaktýr. Aýk sparta praga kýyasla çok daha diþli bir takým. O maça kadar Trabzonspor tüm eksiklerini tamamlamalý bence.
    ÞEREFÝN YETER TRABZONSPOR YETER KÝ ONURSUZ OLMASIN AÞK.BÝTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarý bütün takým kötüydü.
    Ýkinci yarý toparlandý herkes. Sosa da gayet güzel oynadý, oynattý.
    Sezonun ilk resmi maçýnda 45 dakika beklenenin altýnda kalýndý. Bunun bireysel performanslarla ne ilgisi var?

Saracak adam aramayýn yahu!

Sosa olmasa orta sahada halen daha oyunu kurup takýmý ileri itemiyoruz.
    Ligin en iyi orta sahasý þu anda. Bunu Ýstanbul medyasý bile tartismiyor.
    Ben sadece bu maçý kasdetmiyorum oynadýðý maçlarýn çoðun saçma pas hatalarý olduðunu söylüyorum ve bunu gördüðünüz halde görmemezlikden gelmenizi anlamýyorum ve hangi istanbul medyasýymýþ bu gerçekten merak ediyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Ben sadece bu maçý kasdetmiyorum oynadýðý maçlarýn çoðun saçma pas hatalarý olduðunu söylüyorum ve bunu gördüðünüz halde görmemezlikden gelmenizi anlamýyorum ve hangi istanbul medyasýymýþ bu gerçekten merak ediyorum
    Rusya'dan benim takip ettiðim kanallarýn tamamý... Zaten 100 tane spor kanalý yok.
    Geçen sene Sosa'nýn oynadýðý maçlar ile, sakatlanýp kaçýrdýðý maçlar arasýndaki farký ayýrt edebilecek kadar futbol feraseti lazým.

Sürekli dikine oynayan bir adamla saða-sola-geriye oynayan adamlarýn pas yüzdeleri elbet bir deðil.

Mehmet Topal falan çok yüzdeli pas verirler. Tavsiye edebilirim.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Sosa takýmda dikine pas atan neredeyse tek oyuncu. O yüzden hata da olacak. Ben her zaman pas yerine ulaþmasa dahi niyete bakarým. Düþünce güzelse pasýn balans ayarý da bir þekilde düzelir.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uðurcan'ýn yan toplar iyi normalde. Çýkýp vururdu ama Avrupa'da ilk maç diye heyecan yaptý herhalde. Yediðimiz golde çýkmadý. Bir tane daha yan topta çizgide bekledi, 3 tane Prag'lýnýn arasýndan geçip elinde kaldý hangisi vursa gol olurdu. Uzaktan þutlarda hata yapmadý.

Ýzlemiþtir çoðunluk gerçi ama kulüp Prag deplasmaný için video yapmýþ. Ýzleyip beðeni atarsak iyi olur. Ýnsanýn Prag'a gidesi geliyor
    Ýzlememiþtim, güzel olmuþ video. Duygulanýyor insan..

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O da maç maç deðil tura göre. 3.ön elemede yer alan takýmlara 280 bin euro veriliyor. Play off'a ise 300 bin euro. Lâkin gruplara kalýndýðýnda bu para iade ediliyor týpký kazanýlan puanlar gibi.

Onun haricinde iç sahadaki maçlarýn yayýn hakký kulüpte olduðundan oradan da belli bir miktar para geliyor...
    Gruplara kalýrsan ver bakalým aldýðýn paralarý diyorlar yani
    Teþekkür ederim bilgi için.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)