Sayfa 50 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 60 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1535 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: John Obi Mikel

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bana artniyetli diyen adamın yorum tarzı da belli ha. Ben çok iyi oynayan bir oyuncunun hatalarını yazmak istedim, çok da yaptığım birşeydir, bardağın boş tarafına bakmayı seçtim. İki tane gol yedik ikinci yarıda ikisinde de mikel'in net hataları var. Golde hata yapan oyuncuya hata yaptı diyen ilk kişi değilim heralde, nasil oynarsa oynadin, kimlere neler yazıldığını çok iyi biliyorum.

Ayrıca normal eleştiri yazisina futbolun f'sinden anlamiyorsun diye saldıran kişilerden dolayi uzadı bu mesele.

Kaliteli şekilde şakası yapılsa ben de gülerdim de, o da çok kalitesiz bir şekilde yapıldığı için, bende bir etkisi olmadı.
    Konu artvints tarafından (18.02.2020 Saat 17:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Hep parmak ve Hüseyin i kötülüyorsunuz bu takımın yüzde 90 ı yabancı hiç mi eleştirilecek yabancı oyuncu yok.Bu bile sizin önyargılı yabancı sevdalısı olduğunuzu belli ediyor.Parmak ve Hüseyin o eğitimlerden gelmedi senin altyapıdan geldi Parmak obi tecrübesinde olsa bizim takıma çok daha faydalı olur.Bir de artvints yi ben hep takip edrim hiç kimseyi rencide ettiğini görmedim.Sizin kurduğunuz cümleler bile rencide edici.Sadece kendi dediğiniz doğru.Adam sizin taptığınız topçuyu beğenmek zorunda değil.Siz mi futboldan anlıyorsunuz.Bugün çok iyiydi demekten başka bir şey söylediğinizi görmedim.Adam neyi yapamadığını ondan ne beklediğini yazıyor.Sizde artılarını yazın.Sivas maçında 70 den sonra ortasahayı niye tutamadık niye baskı yedik bir yazın da öğrenelim.Biz futbolu bilmiyoruz.Renktaşız sonuçta o kadar iyilik yapın bize.
    Konu vetheksenol tarafından (18.02.2020 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kibir çok tehlike bir hastalık.
    Böyle tiplerin bardağının dibi delik olduğu için kendilerini hep bardağın boş kısmından baktıklarına inandırırlar. Çünkü o bardak hiç dolmaz. Dolmadığı gibi bunu söyleyenlere karşı o deliği bile savunur hale gelir, milletin troll dediği tipler yüceltilir, yönetim bu kişilerin sevdiği kişiyi kovdu diye yerine gelen her daim eleştirilir, yönetimin mücadelesi görmezden gelinir, galibiyetlerden sonra dahi sevinemez bu tipler kibrinden. Ki tipik davranışlar bunlar. Bir kişi değil yani bunlar.
    Buralar özgür bir ortammış ya işte. Yaşasın herkes özgürlüğünü doyasıya
    Konu Anıl C tarafından (18.02.2020 Saat 17:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramizda bazilari, yapmis oldugu elestirilerde haksiz oldugunu bildigi halde bunu kabul etmek yerine bu seferde Mikel'i Liverpool, Psg, Barcelona'daki Top-Class orta saha oyuncularin tipik, her yerde okundu mu bilinecek özelliklerini siralayarak elestirmeye calisiyor. Dikkat ederseniz artik zamanla dedikleri hem samimiyetini hem de ciddiyetini kaybediyor. Tabi burada insanlar saygi ölcüsünde futbolculari elestirebiliyor. Ama ciddiye alinmak istiyorsa biri, bu elestirileri art niyetle yapmamali.
    Ben de Mikel icin kaliteli oyuncu ancak ihtiyacimiza uygun degil diyorum. Ancak son haftalardaki oyununu devam ettirirse sözlesmesi bile uzatilmali. Bizim simdilik transferde standartlarimiz, yapabileceklerimiz belli. Gidipte genc halindeki De Jong'u, Fabinho'yu dahi bize yar etmeyecek ufak capli Avrupali kulüpler dahi var artik. O yüzden elimizdekilerin de kiymetini bilmeli ve bu futbolcular icin hayali beklentilere girilmemeli(Yani Obi Mikel neden De Jong gibi oynayamiyor denmemeli). Basarili oldugu konulari da göz ardi etmeyin, kücük görmeyin, art niyetli olmayin.

Yoksa yukarida yazilanlar gibi dalga gecilir sizinle

Bunlar benim kisisel görüslerim. Dileyen diledigi gibi devam edebilir forum hayatina..
    Siz farkında değilsiniz galiba biz hala geçen senenin futbolunu oynayamıyoruz.Belirgin şekilde üstün oynayarak kazandığımız maç yok baskı yiyoruz.Bir sorun var bu takımda bir türlü herşey yerine oturmuyor.Millet o yüzden eksiği bulmaya çalışıyor.Niye rahatsız oluyorsunuz mikel savunmak zorundamısın.Hadi savun savunma demiyoruzda açıkla bizde anlayalım ofansif olarak hiç bir katkısı yok.Hiçbir atağımızda yok nerdeyse.İyi tarafı çok güçlü ikili mücadelede yıkılma şansı yok.Ama aksiyon bölgelerinde ne kadar olabiliyor bu ağırlıkla.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Konuyu anlamdan boşuna alıntılama lütfen.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Vasatsever bir kitle var. Taraftarın %87'sinin vasatliginda hem fikir olduğu x vasatı ölümüne savunurlar insanlara hakaret ederler falan filan.

Yine bu vasatsever kitle kendine yetenekli/kaliteli bir oyuncu kestirir ve her güçsüz anında saldırır. Mikel ve Sorloth bu saldırıları atlattı. Bakalım Sturridge atlatabilecek mi?

Bu arada asla geri adım da atmazlar.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Bursa

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kibir çok tehlike bir hastalık.
    Böyle tiplerin bardağının dibi delik olduğu için kendilerini hep bardağın boş kısmından baktıklarına inandırırlar. Çünkü o bardak hiç dolmaz. Dolmadığı gibi bunu söyleyenlere karşı o deliği bile savunur hale gelir, milletin troll dediği tipler yüceltilir, yönetim bu kişilerin sevdiği kişiyi kovdu diye yerine gelen her daim eleştirilir, yönetimin mücadelesi görmezden gelinir, galibiyetlerden sonra dahi sevinemez bu tipler kibrinden. Ki tipik davranışlar bunlar. Bir kişi değil yani bunlar.
    Buralar özgür bir ortammış ya işte. Yaşasın herkes özgürlüğünü doyasıya
    fenerlilerin bize haksızlık yapılıyor demesini hatırlattı bana

kibir değil bu, sonuçta adam mikel iyi oynayacak tabi, gelip de buraya iyi oynadı demek sıkıcı, biraz daha dürtmek daha cazip geldi. Ben mikel'e sizden fazla saygı duyuyorum onu anladım, beklentim büyük.

Bütün takım önde basmışız, ndiaye öldürmüş rakibi mikel de oradan kurtulani avlamış çok güzel. Dakika 70 oldu yine hep bahsettiğim problemler geri geldi. Mikel stoperlerin arasında. Bundan bahsetmek niye günah olsun ?

Mikel herşeyi yemiş yutmuş bir oyuncu, hakli eleştiriyi kaldıracak olan odur bana göre, korunmasına ihtiyaç yok.

Neyse böyle meseleyi uzatınca sevimsiz olduğunu biliyorum. Aslında yerimiz de bitmiyor, yazmak için var burası ama tepki oluyor bu konularda niye bilmiyorum.

Nereden
    Bursa

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vasatsever bir kitle var. Taraftarın %87'sinin vasatliginda hem fikir olduğu x vasatı ölümüne savunurlar insanlara hakaret ederler falan filan.

Yine bu vasatsever kitle kendine yetenekli/kaliteli bir oyuncu kestirir ve her güçsüz anında saldırır. Mikel ve Sorloth bu saldırıları atlattı. Bakalım Sturridge atlatabilecek mi?

Bu arada asla geri adım da atmazlar.
    Bir kitle de var. İsimli futbolcu hakkında yapılan en ufak eleştiriye dayanamaz. Hemen damgalamaya başlar, herkesi bir çuvala koyar, hiçbir nüansa dikkat etmez, sadece yorumun verdiği his olumlu olumsuz mu diye bakıp bir üyeyi gözüne kestirir, eski mesajlarını çıkarmaya kadar gider iş.

Hangi taraf hakaret eder, daha saldirgandir çok tartışılır.

Nereden
    Kuzey Amerika

Senin yoklugunu buyuk cekecez. Tek korkum bu macla ilgili budur

Nereden
    Trabzon

Sörloth ile ilgili baştan beri çok iyi futbolcu olduğunu söylüyordum.Ben ile başlayan cümleleri sevmiyorum ama bir futbolcuyu değerlendirirken özellikle gençlerde potansiyele bakarım.Sörloth benim içn potansiyel olarak lewandowski yi bile geçebilir.

Nereden
    Trabzon

Burda bazı arkadaşlar söyledikleri herkesin düşüncesiymiş gibi genelleme yapıyor.Namı değer otorite.Nasıl olurda onun gibi düşünmeyiz edasında. Mikel tarzı sadece defansif oyuncular eskidi kardeşim.Bizim oyunumuz bu değil.

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Appiah ya da melo gibi bi oyuncu alırız diye düsünmüstüm. Hayal kırıklıgı oldu bende mikel

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart John Obi Mikel

Orta sahadaki eksikligini hissettiniz mi ? Güya o cikinca orta saha cok dinamik olacakdi hani ? Daha cok top‘a dinamit muamelesi yapip, sifir sakinlik ile oynayan bir orta saha gördük....

Haftaya dönüyor İnşAllah !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu Yasin Altuntas tarafından (22.02.2020 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    Afrika Diğer

Nimet bu adam nimet.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Mikel kim ki diyene bu aksamki macin bant rulosunu sokucan agzina
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sahada olmayınca orta sahayı tamamen rakibe verdik, aslında çok önemli oyuncuymuş.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu adam sparta prag maçında yerden yere vuruluyordu

TUNCAY HİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar önemli olduğunu umarım herkes anlamıştır

Nereden
    İstanbul

Standart John Obi Mikel

Bazen seni eleştirdiğim için özür dilerim. Bazen yerine doğan oynasın diye düşündüğüm için özür dilerim. Ben futboldan gram anlamıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Halil Alemdar tarafından (22.02.2020 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Aman artık sakatlık,ceza felan kabul etmiyorum.Her maç sahadasın reis

Nereden
    Trabzon

Gördük değil mi Mikel'siz orta sahayı ??

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet mikelin düşmanları yanlışından dönmeye başladı... Böyle olun sizin canınızı yiyim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskıyı ağırlıklı olarak kanatlardan yedik o yüzden Obi olsaydı baskı yemezdik düşüncesi kafamda pek oturmuyor ancak Obi oynamış olsaydı hem çıkarken çok daha az top kaybı yapardık hem de BJK'nin rahat top çevirmesine engel olurduk...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Malatya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskıyı ağırlıklı olarak kanatlardan yedik o yüzden Obi olsaydı baskı yemezdik düşüncesi kafamda pek oturmuyor ancak Obi oynamış olsaydı hem çıkarken çok daha az top kaybı yapardık hem de BJK'nin rahat top çevirmesine engel olurduk...
    Kanatlardan yenen baskı hocanın planı dahilindeymiş. Yani planı tuttu. Ama planlamadığı bizim hiç topa sahip olamamamız, dönen topları alamamızdı. Maçın belli bölümlerinde topa sahip olsak, pas yapsak bjk nin direncini ve oyun iştahını azaltırdık. Kanatlardan yendiğimiz baskı da bu kadar yoğunluklu olmazdı. O yüzden Obi Mikel lazımdı. O yüzden Abdülkadir ömürü dört gözle bekliyoruz.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Canim benim..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)