Sayfa 49 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1535 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: John Obi Mikel

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyiydi bugün ama son 20 dk yorulunca saçmalamaya başladı.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

bordomaviask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Irkçı saldırılara maruz kaldıktan sonra kulüp ve taraftar olarak kendisine büyük destek vermemiz takıma olan aidiyetini artırıp performasını bu doğrultuda yukarıya çektiğini düşünüyorum.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öz evlat parmak'ı gördük..
    Şu mikro milliyetçi sığ anlayıştan kurtulamayanlar anlayamaz..

Öz evlat parmak istikrarlı olarak kötü oynuyor parmak olsam Mikel ve sosayı ezberler sömürümüm ama..

Bugün çok iyiydi obi ayağına sağlık
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Uzun zamandır iyi ama bugün baya baya iyiydi. Müthiş bir futbolcu.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır iyi ama bugün baya baya iyiydi. Müthiş bir futbolcu.
    Aynen öyle.
    .

Nereden
    Trabzon

Sosa'dan sonra topla en çok buluşan oyuncu..

Hava topu kazanma 3 / Top çalma 5 / Top kapma 3 / Uzaklaştırma 3 / Adam geçme 2

Bunlar istatistiklere yansıyanlar.. çok iyi bir maç çıkardı.. aynen devam..!

Nereden
    Trabzon

Bjk maçında olmaması iyi oldu.
    Mikelsiz bir yapıyı deneme şansımız olacak.
    Hosseini sakatlanmasa Costa en az 3-4 maç daha bekleyecekti kenarda.
    Şu dönemeçte düzenli 11 oyuncusunu çok aksamadığı sürece kesemiyorsun idare etmeye mecbur bir yapı oluşuyor.
    Mikelsiz daha hareketli ve tempolu bir orta saha kurmak için ilk ve son şansımız Bjk maçı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Maçın adamı.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Sağa sola koşarak pres yapan, oyun tarzı gereği kartı cebinde olan bir ön liberodan ziyade obi mikel tarzı bir oyuncu şampiyonluk için gereken.

Sent from my SM-J810F using Tapatalk

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk yarının en iyisiydi. Sivas ne zaman top kapsa döndüğü an arkasında çin seddi gibi Mikel'i buldu. Savunmadaki oyununun dışında topla da sakin çıktı. Bir pozisyonda 2-3 kişinin arasından çalımla çıktı. Bu adamın şanssızlığı en iyi performansı dediğimiz anda başına bir iş geliyor. Sakatlanmadan önce çok iyiydi, artık Mikel tamam dedik sakatlandı geri gitti. Bu maç çok iyiydi haftaya cezalı. :|

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk yari oynadiğı oyun PL seviyedindeydi . Hatta takim inanilmaz isiriyordu ilk yarida
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir oyuncu hem tempolu hem de pozisyon bilgisi yüksek olabilir. Durağan önlibero kalmadi hepsi çok fazla alan kat ediyor, çok geziyor.

Bir maçta önde baski yapip yara yara gitse uzaktan şutla gol atsa, üstüne de duran toptan kafa golü atsa ne denecek merak ediyorum. Bunu yapan ortasahalar var, mikel'in fizik kapasitesinde bir oyuncu bunu yapabilir.

Önde baskiya katılıp dönenleri toplamak zaten iyi seviyede yapması gerekn bir iş. Biz önde baskıyı iyi yapamadığımız için bu konuda sorunlar olmuş olabilir. Yine de bazı maçlarda çok geri bastığını gördüm.

Bir de önde baski azalmışken rakibin karşısına dikilip tempoyu düşürme görevi var, ama o dönemde tam anlamıyla zinde kalamadı. 2 yaşlı merkezin böyle bir sorunu oluyor.

Pas yaparken de daha fazla hareket edip, biraz daha ritimli pas yaptırabilir takıma. Ben gustavo'da bunları görüyorum. Lemina biraz daha farklı olmak üzere o direnci sağlıyor.

Mikel hepsinden daha kaliteli diyorsak bu seviyede oynayabilir. O zaman hiçbir mevkide rakiplerden aşağı kalmamış oluruz. Güle oynaya şampiyonluk gelir.

Mikel'i bu konuda savunmak gerekirse diğer takımlara göre bizim takımımız daha ofansif, daha çok kendini saklması normal olabilir. Ama ben biraz daha fazla yer değiştirerek takıma daha fazla pas yaptirabileceğini düşünüyorum.

Mikel ve sosa'nin aynı dönemde oyundan düşmesini de engellemek gerekir. Yorgun olmasa taç çizgisi kenarında öyle bir kalabalığın içinde ne işi var ? Tek pasla çıkardı oradan, durağan yakalandi.

Golde de saçma sapan bir pas attı parmak ama geride kalabaliktik. Pozisyonun başından beri yatabare'yi mikel kontrol ediyordu tam orta atilacakken kaybetti. Yorgun olmasa böyle bir pozisyonu çok rahat kontrol ederdi.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

çok eleştirdim ama geldiğinden beri en iyi topu oynadı. böyle oynarsa içerideki maçların hepsini kazanırız. dönen topların çoğunu aldı ve diğer maçlara göre daha hareketliydi. kalan maçlarda vites arttırmalı.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sayfa forumda kim futboldan anlıyor kim anlamıyor ayırt etmek için en doğru yer.

Gerçekten o kadar boş ve saçma eleştiriler görüyorum ki, ne Mikel’i tanıyor, ne futboldan anlıyor, ne de bizim ligimizi tanıyor. Gördüğüm en saçma yorum da Ünal Karaman zamanında yazılan “Mikel iyi ama bizim oyun stilimize uymuyor”. Hey gidi herkes Guardiola mübarek.

He bir de aynı cümlede Parmak veya Hüseyin gibilierini öven var ya..... İkisi de Mikel’in yıllarca top koşturduğu Chelsea’de top toplayıcı bile olamaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sayfa forumda kim futboldan anlıyor kim anlamıyor ayırt etmek için en doğru yer.

Gerçekten o kadar boş ve saçma eleştiriler görüyorum ki, ne Mikel’i tanıyor, ne futboldan anlıyor, ne de bizim ligimizi tanıyor. Gördüğüm en saçma yorum da Ünal Karaman zamanında yazılan “Mikel iyi ama bizim oyun stilimize uymuyor”. Hey gidi herkes Guardiola mübarek.

He bir de aynı cümlede Parmak veya Hüseyin gibilierini öven var ya..... İkisi de Mikel’in yıllarca top koşturduğu Chelsea’de top toplayıcı bile olamaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mikel iki maçtır muhteşem oynuyor, dönem dönem de iyi oynadığı olmuştu ama sezonun ilk yarısında Mikel'i eleştiren kimse de haksız değildi...

Badou gelince Mikel'in oyunu büyüdü, keza Guilherme gibi topu atabileceği opsiyonlar çoğalınca soğukkanlılığı ile öne çıkmaya başladı
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Bursa

Bütün stat rakibi abluka altına almışken, takim olarak önde baski yaparken, baskıdan çıkmaya çalışan oyuncuyu avlamak kolaydır.

Ama kendi takımın çökmüşken, ön taraf bitmişken, rakip akın akın gelirken orada dağ gibi duruyorsan veya skor olarak geriye düşmüşken, takim stresli, arkaya adam kaçiyor, bunları yakalayıp atak tekrarı yapıyorsan, arkadan kritik pas atıyorsan o zaman güncel olarak büyük oyuncusun.

Daha test bitmedi yani, yeni başlıyor.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mikel’de senin test etmeni bekliyordu zaten.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikel’de senin test etmeni bekliyordu zaten.
    İş yerinde çok güldüm Allah affetsin
    .

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikecilerdeki Gustavonun sezon genelindeki iyi performansının en büyük dayanağı takım olarak önde basma çabalarıdır.Biz bu sezon ilk kez önde baskıyla başladık ve Mikel çok başka bir kimliğe büründü.Mikelin artan performansının ırkçılık olayı karşısında camianın kendisine verdiği desteğinde büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.
    Ağasarlı_61

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bjk maçında hissedeceğiz izleyin ve görün.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Aramizda bazilari, yapmis oldugu elestirilerde haksiz oldugunu bildigi halde bunu kabul etmek yerine bu seferde Mikel'i Liverpool, Psg, Barcelona'daki Top-Class orta saha oyuncularin tipik, her yerde okundu mu bilinecek özelliklerini siralayarak elestirmeye calisiyor. Dikkat ederseniz artik zamanla dedikleri hem samimiyetini hem de ciddiyetini kaybediyor. Tabi burada insanlar saygi ölcüsünde futbolculari elestirebiliyor. Ama ciddiye alinmak istiyorsa biri, bu elestirileri art niyetle yapmamali.

Ben de Mikel icin kaliteli oyuncu ancak ihtiyacimiza uygun degil diyorum. Ancak son haftalardaki oyununu devam ettirirse sözlesmesi bile uzatilmali. Bizim simdilik transferde standartlarimiz, yapabileceklerimiz belli. Gidipte genc halindeki De Jong'u, Fabinho'yu dahi bize yar etmeyecek ufak capli Avrupali kulüpler dahi var artik. O yüzden elimizdekilerin de kiymetini bilmeli ve bu futbolcular icin hayali beklentilere girilmemeli(Yani Obi Mikel neden De Jong gibi oynayamiyor denmemeli). Basarili oldugu konulari da göz ardi etmeyin, kücük görmeyin, art niyetli olmayin.

Yoksa yukarida yazilanlar gibi dalga gecilir sizinle

Bunlar benim kisisel görüslerim. Dileyen diledigi gibi devam edebilir forum hayatina..

Nereden
    Bursa

Fransa'dan her hangi bir genç onlibero benim söylediklerimi yapabilir. Yüksek tempo ve enerjiden bahsediyorum ben çok yüksek kaliteden değil.

Hiçbir şey söylemezsen hiç sıkıntıya da girmezsin. Ancak milletin söyledikleriyle dalga geçersin işte.

Nereden
    İstanbul

o şamara ne gerek vardı, inşallah bjk maçını geçeriz.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhteşem oynadığı maç sonrası-kartı eleştirilebilir- gelip burada yediğimiz golde hatası vardı, Yatabare ile niye kale içine girdi, biraz geride beklese gol yemezdik diye yazarsan millet seninle dalga geçer. Lamı cimi yok.

Daha öncede söylediğim gibi artniyetli yorum farklı eleştiri farklı.

Senin yaptığın artniyetli yorumdur.

Fransa’dan herhangi bir genç önlibero bunları yaparmış abi hadi ya.

İsim ver bakalım kim yapıyormuş?

Bir de maliyeti uygun olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)