Sayfa 62 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62
Toplam 1535 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,535 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: John Obi Mikel

Nereden
    Trabzon

Bunun ve sturridge yüzünden hem paramız hem puanlarımız hem teknik direktörümüz gitti. 5 milyon euro çöpe attık. Umarım ders alınır.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alinmaz kardesim, alinmaz. Bunun aldigi paralara laf etmeyenler, sozlesme yenileyip maasi bu adamin 5'te 1'ine yukselen Parmak'a kufur ederler. Yeteneksiz yerli oyuncuya ben de karsiyim ama Parmak bu sezon Mikel'in verdigi katkinin 3 katini verdi.

Yillar gecti yoneticiler hala taraftarin gaziyla oyuncu almamayi ogrenemedi. Taraftarin gaziyla teknik direktor, oyuncu.. vs getiren fb ne hale geldi ortada. Keza ayni sikintilari Usta ve ozellikle IHO donemi biz yasadik. Bu kadar musibete ragmen hala taraftarin gaziyla boyle oyuncu transferi yapmamayi ogrenemedik. Futboldan cok anlayan Trabzonspor taraftari bu adamdan once Sorloth geldi diye, Sorloth'un sosyal medya hesaplarinda adam gelmesin diye kufur bile ettiler.

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun ve sturridge yüzünden hem paramız hem puanlarımız hem teknik direktörümüz gitti. 5 milyon euro çöpe attık. Umarım ders alınır.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye ne yaptılar o kadar. Adam ne zaman mücadeleden kaçtı, baya kötü yorum.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye ne yaptılar o kadar. Adam ne zaman mücadeleden kaçtı, baya kötü yorum.
    Kıt kanaat bütçede oynamayan adamlara 5 milyon verdik göz göre göre. Onlara verdiğimiz afaki paralar nedeniyle hosseini ile kamil ahmet'in orta saha oynadığı maçlar izledik. Kurtarıcı diye ahmet cambaz'a sarıldık.

Oyuncu alırsın kötü çıkar amenna. Kör göze parmak misali kafada futbolu bitirmiş kronik sorunu olan sturridge keza karakteri ve oyun yapısı bize uygun olmayan Mikel.

Bu adamlara verdiğimiz para hiçbir eksiğimizi gidermedi adamlar oynamadığından, oynamayınca ve 5 milyon verince eksikler aynen kaldı.

Şampıyon olursak deriz işte rize maçında sturridge bir orta kesti şampiyon olduk.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Sturridge'in adi falan yeter reklami yeter ama Mikel isim olmasina ragmen tamâmen fuzuli idi, üstelik taraftarin gaziyla maziyla alinan biri degildi, yönetimin fuski yemesi oldu o... taraftar Sturridge'i istedi tamam, ama Mikel falan gizli operasyonla kimsenin haberi olmadan alindi, herkes burada sasirmisti bi anda instada Onazi falan açiklayinca ilk önce...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sturridge'in adi falan yeter reklami yeter ama Mikel isim olmasina ragmen tamâmen fuzuli idi, üstelik taraftarin gaziyla maziyla alinan biri degildi, yönetimin fuski yemesi oldu o... taraftar Sturridge'i istedi tamam, ama Mikel falan gizli operasyonla kimsenin haberi olmadan alindi, herkes burada sasirmisti bi anda instada Onazi falan açiklayinca ilk önce...
    Sturridge yine rize, Antep, Antalya maçlarını aldı.; mikel kendi kalemize iki gol + facia futbol oynadı reklam, p&r, riskli hamle ben çok haz etmiyorum bu işlerden Baksana adam sana bi profil resmî değiştirtti, sana bunu yapan milleti sokağa döker

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay be Mikel'i arayacağımızı hiç ummazdım,
    hatta ayrıldığında olumlu karşılamıştım fayda-maliyet olarak,
    Alanya maçında olsaydı belki de 3 puanla dönmüştük maçtan,
    kader
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Mikel olsaydı 4 puan fazlamız vardı. Şuan şampiyonlugu kaybetmedik.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baskan benden ozur dilerse geri donmeyi cok isterim demis Obi.

Obi, adam seni gondererek amacina ulasti aslanim. Sen varken sampiyonlugu nasil altin tepside sunabilirdi ki?

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)