Sayfa 39 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39 40 41 49 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1535 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: John Obi Mikel

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parmak kötü oynadığında ki çoğu maç kötü oynuyor elli tane bahane sunmaktan geri durmuyoRus’unuz ama obi için hiç müsamaha göstermiyorsunuz. Aynı şey Hüseyin Türkmen için de geçerli. Bu adamcılığı bırakmak lazım diye düşünüyorum. Evet obi dediğiniz eleştirileri hakediyor olabilir ama parmak da hakediyor bu kadar sert eleştirileri, Türkmen de... objektif yorum yaptığınızda yazılarınızı beğeni ile okuyorum. Lütfen bu objektifliğinizi kaybetmeyin
    Abi, "dünya yıldızı" diye alıyorsan, 1,5 milyon maaş veriyorsan, o adam diğerlerinden fazla şey verecek. Hüseyin ve Parmak, sıfır maliyet, piyangodan çıkmış adamlar. Obi'nin yaptığını Parmak da yapıyorsa ne anladım bu işten?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parmak kötü oynadığında ki çoğu maç kötü oynuyor elli tane bahane sunmaktan geri durmuyoRus’unuz ama obi için hiç müsamaha göstermiyorsunuz. Aynı şey Hüseyin Türkmen için de geçerli. Bu adamcılığı bırakmak lazım diye düşünüyorum. Evet obi dediğiniz eleştirileri hakediyor olabilir ama parmak da hakediyor bu kadar sert eleştirileri, Türkmen de... objektif yorum yaptığınızda yazılarınızı beğeni ile okuyorum. Lütfen bu objektifliğinizi kaybetmeyin
    takımın maaş yükünü oluşturan oyuncular hüseyin ve parmak değil mikel ve sturridge. onbirde düzenli oynayıp takımı yükseltmeleri gerekiyor. alt yapı oyuncularımız genç oyuncular, daha ilk sezonları diyebiliriz geçen sezonun başında yoktular. sahada bütün ağırlığı bu oyunculara yükleyip bir de acımasızca eleştirirseniz buradan birşey çıkmaz. yeterince eleştiri yazılıyor zaten.

brişey de demedim, mikel nasıl sahanın en iyisi oluyor diye soruyorum. her maç aynı cümleyi okuyunca merak ediyorum. ben parmak'a maçın en iyisiydi demedim. bu orantısız yorumların sebebi sahadaki oyun falan değil çok net, yılların alışkanlığı bu. beni en çok rahatsız eden şeylerden biri. bunlara özellikle yoğunlaşıyorum.

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

şöyle bir vites artırsa,az ileri çıksa,yana geriye değil ileri oynasa

diğer türlü sadece tecrübesi ile oynuyor suya sabuna dokun biraz
    Konu munzevil tarafından (17.01.2020 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu da forumda son zamanlarda moda oldu. Kendi gibi düşünmeyeni yaftalamak. Artık iş hakaret boyutuna taşındı ama nedense yönetici arkadaşlar da sadece izliyor bu durumu. Dün biri Mikel'i eleştirenleri "dudukleyeceğini" söyledi mesela. Tadı kaçmaya başladı bu işin.
    Konu My tarafından (17.01.2020 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Bursa

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da forumda son zamanlarda moda oldu. Kendi gibi düşünmeyeni yaftalamak. Artık iş hakaret boyutuna taşındı ama nedense yönetici arkadaşlar da sadece izliyor bu durumu. Dün biri Mikel'i eleştirenlere "dudukleyeceğini" söyledi mesela. Tadı kaçmaya başladı bu işin.
    onlara serbest.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@My @artvints raporlayınız lütfen yardımcı olalım
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Top kontrolü,fizik gücü ve oyun zekasıyla güven veriyor ama kondüsyon kesinlikle yeterli değil.Dün Denizli maçında 60.dakikadan sonraya bakın.Koşarken bile zorlandığını görebilirsiniz.Önlibero dediğin 90 dk koşmalı.45 dk koşup,ikinci yarı nefesi bile zor alırsan ondan sonra niye baskı yiyoruz biz diye düşünmemeliyiz.Enerji şart.Yaşlı olduğu için kaldıramıyor heralde dicem ama 36 yaşında ki Atiba daha fazla koşuyor.Kondüsyonun daha üst seviyeye çıkması şart.

Ben anlamıyorum gerçekten.Onazi gibi sürekli yapan,koşan,ısıran bir oyuncu olsan tamam yorulmakta haklısın dicem de zaten presli oynayan veya ısıran bir oyuncu değilsin.Gelen topları iyi kontrol edip pas dağıtıyorsun,savunmada da alan kapatarak oynamaya çalışıyorsun.Bu şekilde oynarken nasıl ikinci yarı yorgunluktan ölecek duruma geliyorsun anlamadım.Sosa mesela afedersiniz köpek gibi her yere koşuyo basıyo onun yorulmasını anlıyorum da Mikelin bu kadar yorulması hiç iyi birşey değil.Sen önliberosun kardeşim,hücuma dönük oyun kurucu falan değil.Önliberon tabiki topu iyi kontrol eden ve pas dağıtan birisi olmalı zaten biz kazma olsun demiyoruz ama öncelikli işini 90 dk sağlam bir şekilde yapamazsan eleştiri alırsın.
    Konu Onur Erçetin tarafından (17.01.2020 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

ağır çekimde kalmış gibi hareket ediyor sahada
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takımın sefiridir biat edin.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Nereden
    Aydın

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @My @artvints raporlayınız lütfen yardımcı olalım
    Sevgili kardeşim yazılanları görmüyor musunuz sanki bırakın şimdi Benim verdiğim örnek sadece birisi. Genel bir tavrı olmalı yöneticilerin. Ve buna müsamaha göstermeyeceğini eylemleriyle ve söylemleriyle her seferinde foruma ilan etmeli ki herkes biraz ağzından çıkana dikkat etsin.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Sevgili kardeşim yazılanları görmüyor musunuz sanki bırakın şimdi Benim verdiğim örnek sadece birisi. Genel bir tavrı olmalı yöneticilerin. Ve buna müsamaha göstermeyeceğini eylemleriyle ve söylemleriyle her seferinde foruma ilan etmeli ki herkes biraz ağzından çıkana dikkat etsin.
    Atladığımız mesajlar olabilir, siz raporlayın gerisi yönetim takdiri o zaman eleştirin yine
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@Jackdaniels
    Biraz sakin olmanda fayda var...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Murat abi merhaba,

Aksi bir tavırla mı karşılaştın?
    Bunu samimiyetine inanarak soruyorum...
    Gördüğümüz anda müdahaale etmeye çalışıyoruz. Göremediklerimiz oluyor diye de raporlama butonu var...

Her seferinde foruma neyi ilan etmemizi bekliyorsun?Elimizde asa ile üyelerin tepelerinde olduğumuzu mu?
    Böyle bir tavrımız yok, olmayacak da...

Bu konu çok tartışıldı, hala da tartışılıyor. 20 yaşını aşmış normal sağlıkta bir insanın sosyal bir ortamda başkalarına laf atma, küfür vb. ezikçe tavırlarını sorgulamak varken, hala fikir/yorum paylaşılan bir platformdaki GÖNÜLLÜ yöneticilere afedersin ama bok atmak da gelenek haline geldi...

Yorumuna sebep olan yukarıdaki forum üyesinin lafıyla ilgili serzenişin bence çok yersizdi. Gördük, uyardık...

Görmeyebilirdik de...

Ölelim mi?
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlara serbest.
    Kim diyor bunu?
    Arafilboylu

Nereden
    Bursa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim diyor bunu?
    eleştirim forum yöneticilerine değildi. zaten çok taktığım bir konu değil. hakaret sahibine aittir, bir mesaj raporladığımı da hatırlamıyorum şimdiye kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eleştirim forum yöneticilerine değildi. zaten çok taktığım bir konu değil. hakaret sahibine aittir, bir mesaj raporladığımı da hatırlamıyorum şimdiye kadar.
    Hayır, forum yöneticine eleştiri de olur tabi, orasında değilim konunun.Murat abi, bahsi geçen hakaretlere müdahil olmadığımız söyledi, sen de onlara serbest dedin. Haliyle üzerimize alındık bu lafı.

Öyle bir serbestlik kimseye yok, kimse kusura bakmasın...
    Arafilboylu

Nereden
    Bursa

Hayır, forum yöneticine eleştiri de olur tabi, orasında değilim konunun.Murat abi, bahsi geçen hakaretlere müdahil olmadığımız söyledi, sen de onlara serbest dedin. Haliyle üzerimize alındık bu lafı.

Öyle bir serbestlik kimseye yok, kimse kusura bakmasın...
    yok geçen başkanın başlığında hakaret var diye bir sızlanma vardı. onlar rahatça yapıyor başkası yapınca sızlanıyorlar diye yazdım. herkesin kendi diline sahip çıkması taraftarıyım. yoksa küfür, hakaretten o kadar etkilenmiyorum. yerine göre küfürlü konuşulur ama forumda olmuyor, yönetilmesi zor.

haksızlık, alaycı tutum, etiketleme rahatsız olduğum şeyler forumda ama o da üyelerin düşüncesiyle ilgili, yapacak birşey yok.

Nereden
    Aydın

Murat abi merhaba,

Görmeyebilirdik de...

Ölelim mi?
    Merhaba İlker.

Estağfurullah kardeşim benim.

Aksi bir tavırla mı karşılaştın?
    Bunu samimiyetine inanarak soruyorum...
    Gördüğümüz anda müdahaale etmeye çalışıyoruz. Göremediklerimiz oluyor diye de raporlama butonu var...

Her seferinde foruma neyi ilan etmemizi bekliyorsun?Elimizde asa ile üyelerin tepelerinde olduğumuzu mu?
    Böyle bir tavrımız yok, olmayacak da...

Bu konu çok tartışıldı, hala da tartışılıyor. 20 yaşını aşmış normal sağlıkta bir insanın sosyal bir ortamda başkalarına laf atma, küfür vb. ezikçe tavırlarını sorgulamak varken, hala fikir/yorum paylaşılan bir platformdaki GÖNÜLLÜ yöneticilere afedersin ama bok atmak da gelenek haline geldi...

Yorumuna sebep olan yukarıdaki forum üyesinin lafıyla ilgili serzenişin bence çok yersizdi. Gördük, uyardık...

Evet, karşılaştım. Teferruatlara girersem bu sefer başka tartışma mevzuları çıkar ki hiç gerek yok bence. Hele hele şu zamanlarda.

Her seferinde foruma ilan edilmesini "beklediğim" mevzu hakaret, aşağılama ve provokatif söylemlere bu forumda izin verilmeyeceği. Sivri dillilik eyvallah da bir yere kadar olmalı. Kararlılık esas olmalı yoksa gevşeklikte uygulamak mümkün olmaz bu yüzden "her seferinde" dedim.

Zamanında takım kötü diye insanların küfür etmelerine müsamaha gösterildi forumda. Şimdiyse durum öyle bir hal aldı ki önü alınmasını bırak hakaret ve aşağılamalar sıradanlaştı. Mesela son zamanların hoca başkan yönetim üzerine olan tartışmalarında ciddi ciddi birbirlerine giydiren, aşağılayanlar, birbirlerini ve forumu provoke edenler var. Sonrasını nasıl kontrol altında tutacaksınız, taviz tavizi doğuruyor, ben anlamıyorum açıkçası bu durumu. Bakıyor adam ağzına geleni söyleyebiliyor bu sefer bunu her seferinde tekrar ettirip kendi gibi düşünmeyenler üzerinde bunu baskı unsuru olarak kullanabilyor. Bunu gören diğeri de ağzından çıkanı eskisi kadar duymuyor. Sağlıklı bir tartışma ortamından çıkıyor bu sefer forum. Bence forum yöneticileri bu durumlara müdahil olup durumu kontrol altına alması gerekiyor. Olmadı son çare cezai müeyyide. Şeriatın kestiği parmak acımaz

En azından ben böyle düşünüyorum. Niyetim "bok atmak" değil. Gördüğüm bir duruma eleştiride bulunmaktı. İşinizin de ne derece zor olduğunu az çok anlayabiliyorum ama yönetimin bunlara müdahil olması gerektiğini düşünüyorum.

Eğer bundan rahatsızlık duyuyorsanız bir daha demem yani İlker
    Murat

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Onazi ekstra işlere girmeye çalışıyordu ve sürekli yerin dibine sokuluyordu zamanında. Sonra dedik ki bu adama ekstra iş yaptırmasınlar, topu kapıp Sosa'ya versin yeter. Nitekim öyle yaptı ve performansıyla öne çıktı. Şimdi aynısını Mikel için düşünün. Bu adamdan beklentiniz nedir? Bu adam ayağa top yapar, oyun kurar, iyi yer tutar. Bunların dışında bir beklentiniz varsa boşuna beklemeyin, yapmaz, yapamaz. Yani Mikel'den Onazi olmasını beklemeyin. Bu adamdan üst düzey katkı istiyorsanız, oyunu 60-70 metrede oynamayacaksınız. E bizim sorunumuz da zaten tam olarak buydu. Taktiğin git gelli oyun ise Mikel sana ilaç olmaz, hele bu yaşta oyundan çabuk düşer.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Obi Mikel ve Sturridge demek 500'e yakın Epl tecrübesi demek. Lafa gelince ligimizin tırtlığından bahsetmek moda. Bu iki oyuncuyu kullanmak gerek. Kafalardaki şablona uymuyorlar diye değersizleştirmeye gerek yok.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Bursa

savunmadan topu alıp aktif şekilde oyun kuruyor mu, sosa gibi etkili paslarla hücum geçişi yapıyor mu ? ndiaye gibi topu alıp dribling yaparak takımı atağa kaldırıyor mu ? onazi gibi, topsuz alanda öncelik alıp pas arası yapıyor mu, rakibi darlıyor mu ?

bunlardan birini maçın genelinde ayırt edici bir şekilde yapamıyorsa olsa da olur olmasa da.

arada dengeli ve sert maçlar olur. enerjik defansif ortasaha ve oyun kurucunun yanına üçüncü orta saha olarak mikel gibi fizikli, uzun oyuncu koyarsın. hava toplarını alırsın, oyunun kontrolünü ele alırsın, ancak öyle faydalı olur. başakşehir'in deplasmanda gs'yi yenerken sahaya çıkardığı kadro gibi. chealse'de de yıllarca böyle kullanıldı.
    Konu artvints tarafından (18.01.2020 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok şanssiz goller kacirdi.
    Gol atmasini cok istiyorum.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Orta sahada ki en iyi adam ilk 11 e yazılacak ikinci isim uğurcandan sonra.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Obi Mikel ve Sturridge demek 500'e yakın Epl tecrübesi demek. Lafa gelince ligimizin tırtlığından bahsetmek moda. Bu iki oyuncuyu kullanmak gerek. Kafalardaki şablona uymuyorlar diye değersizleştirmeye gerek yok.
    Obi Mikel de Stu da takıma uymuyor, doğru transfer değiller ama Obi de Stu'da olmayan çok şey var. Öncelikle kendini sahaya ve takıma veriyor, alçakgönüllü ama asla mücadeleden kaçmıyor. Takıma bir şekilde entegre oldu ve yavaş yavaş uyum da sağlanıyor.

Stu ise bir verip on alıyor maalesef
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta sahada ki en iyi adam ilk 11 e yazılacak ikinci isim uğurcandan sonra.
    budur.

futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)