Sayfa 6 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 ... SonuncuSonuncu
Toplam 282 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Salih Kavrazlı

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs pilot ezikliğine girmicem

Sadece bu yaz biz kal şampiyon olalım derken arkasına bakmadan giden topçu hangi altyapıdandı?

Ki ben kendisini de severim hala
    Yusufun kazandirdigi mebla digerleri ile kıyaslanamaz.

Baskanin dediklerine bakma , Yusufu satmak zorundaydik. Çer ile çopu ayiralim

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Kardeşim inan bu düşünce çok zorlama bir düşünce. Yaşadığımız şu günlerde görüyorsun ki futbol bir spor değil ticaret.. biz ise bu ticaretin müşterileriyiz.. futbolcularda çalışanlar. gidenler olacak, gelenler olacak illa ki. peşin hükümlü davranıp mikro milliyetçilik ile boğulmaya gerek yok, bu kafayla geleceğe yatırım amaçlı transfer yapmayalım sadece alt yapıya mı bel bağlayalım?

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çocuk Altınordu gibi tek derdi altyapı olan ve çok sağlam referansları olan bir kulüpten, gözde oyuncuyken hem de, 1 yıl oynamamayı göze alarak geliyor, hala samimiyeti sorgulanıyor.

Bu çocuk potansiyelli mi? Evet
    Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusu mu? Evet
    Selçuk, Burak, Olcan ile kıyaslanıyor, gitme ihtimali üstüne, o oyuncular gibi fayda sağlasın istediği gibi gitsin, ben öper başıma koyarım, onların hepsinin ciddi maliyeti vardı, Salih sadece yetiştirme bedeline geldi.

Fazla söze gerek yok
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her yıl 20 transfer eden bir takımda ben bile durmam, futbolcular salak değil, bu çocuk koyu Trabzonsporlu bile olmasa 1 yıl oynanamamayı göze alıp gelir. Türkiyede hiçbir takım yok şans bulabileceği bizim gibi. Genç oyuncular için her zaman ilk tercih olacağız bu vizyon devam ederse. Maaşları böyle aksatmadan sürekli ödersek tüm futbolcuların birinci sırasında oluruz. Hele bir şampiyon olalım gs nin o borçları patlasın kucağında, kapımızda yatacak futbolcular gelmek için.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu çocuk nasıl hala oynayamıyor??? Kadroda hiç yok.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çocuk nasıl hala oynayamıyor??? Kadroda hiç yok.
    Kansızlık gibi bir hastalık geçirmiş demişti YES. Çok zayıflamış.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmi sözleşmesi yok. Yeni sezona artık...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kansızlık gibi bir hastalık geçirmiş demişti YES. Çok zayıflamış.
    Ondan haberim yok vallahi.

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi sözleşmesi yok. Yeni sezona artık...
    Neden yapmadik ki peki? Sörloth'un iyi bir yedegi olurdu.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ondan haberim yok vallahi.

Neden yapmadik ki peki? Sörloth'un iyi bir yedegi olurdu.
    Ara transferde muvafakat alamadik. Sonrasinda donem ortasinda da lisans cikmiyor. Sezon bitiminde lisans cikacak buyuk ihtimal

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu çocuğu daha önce hiç izleyen oldu mu? Gerçekten anlatıldığı / hayal edildiği gibi yetenekli mi acaba? Günümüz futbolunda forvet olarak o boy ve fizik yapısı ile etkili olabilmesi için Fatih Tekke gibi standartların bayağı üstünde yetenekleri olması gerekmez mi? (Fatih Tekke de uzun değildi ama güçlüydü ve olağanüstü yetenekleri vardı. O yüzden gelmiş geçmiş en etkili golcülerden biri. Yine de o zamanlar ilerde iyi bir golcümüz olsaydı ve Fatih Tekke hep forvet arkası / orta saha oynasa daha da faydalı olurdu. Çünkü oyunun merkezi, topun en çok döndüğü yer ortasaha. Biz fatihi habire hava topları için zıplatarak yoruyor, enerjisini tüketiyorduk.)

Nereden
    Sakarya

Bilal'in yerine bi mac deneseydik bari.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

unutun, yok böyle bir oyuncumuz, dönüp dolaşıp aynı muhabbet, bu sezon yok işte anlayın.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı paspatojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilal'in yerine bi mac deneseydik bari.
    Bu sezon lisans cikmiyor.
    Gelecek sezon.

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Transfer sezonu acildi, artik oynayamazmi?
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    İstanbul

Bu çocuğu hiç izlemedim. (Kendisininden çok umutlu olanlar izledi mi ona da emin değilim.) O yüzden haksızlık etmek istemiyorum ama bizim için hayal kırıklığı olacak gibi hissediyorum. Altınordu bizi ufaktan ufaktan iyi kazıklıyor gibi de geliyor. Erce, Salih, Atakan, şimdi de başka bir kısa boylu (185 cm) hatta kilolu, başka bir kaleciden bahsediliyor.

İnşallah katkı sağlar, başarılı olur ama günümüz futbolunda, dev gibi stoperlerin arasında bu fizik yapısı ile çok zor görünüyor. Fatih Tekke kadar yetenekli olsan ancak olur..
    Konu Latif Özdem tarafından (01.07.2020 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Latif Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çocuğu hiç izlemedim. (Kendisininden çok umutlu olanlar izledi mi ona da emin değilim.) O yüzden haksızlık etmek istemiyorum ama bizim için hayal kırıklığı olacak gibi hissediyorum. Altınordu bizi ufaktan ufaktan iyi kazıklıyor gibi de geliyor. Erce, Salih, Atakan, şimdi de başka bir kısa boylu (185 cm) hatta kilolu, başka bir kaleciden bahsediliyor.

İnşallah katkı sağlar, başarılı olur ama günümüz futbolunda, dev gibi stoperlerin arasında bu fizik yapısı ile çok zor görünüyor. Fatih Tekke kadar yetenekli olsan ancak olur..
    Salih ve Atakan'ı Altınordu bize satmadı, prof sözleşme imzalamadıkları için biz kulüplerinden bağımsız aldık. Erce de yedek kaleci için gayet yeterli bir isim. Yeni kaleci konusu söylenti aşamasında ve Erce-Arda-Kaan varken alternatif kaleci alacaklarını çok zannetmiyorum. Uğurcan giderse Erce ile rekabet edecek bir kaleci alınabilir ki İrfancan da çok yazıldı bize, her yazılan hemen alınmış olmuyor.

Salih'in çok vidyosu var izlemek isteyene ama Salih'in 2020 yılı çok kötü geçti, bildiğim kadarıyla hastalık nedeniyle idmanlara bile çıkamadı.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali Ä°hsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih ve Atakan'ı Altınordu bize satmadı, prof sözleşme imzalamadıkları için biz kulüplerinden bağımsız aldık. Erce de yedek kaleci için gayet yeterli bir isim. Yeni kaleci konusu söylenti aşamasında ve Erce-Arda-Kaan varken alternatif kaleci alacaklarını çok zannetmiyorum. Uğurcan giderse Erce ile rekabet edecek bir kaleci alınabilir ki İrfancan da çok yazıldı bize, her yazılan hemen alınmış olmuyor.

Salih'in çok vidyosu var izlemek isteyene ama Salih'in 2020 yılı çok kötü geçti, bildiğim kadarıyla hastalık nedeniyle idmanlara bile çıkamadı.
    Altınordu satmadı ama Salihi oynatamadığımız için, bence belki ilişkiyi düzeltiriz de vermedikleri imzayı alırız diye Erceye fazla para verdik. (Bu bilgi yanlış da olabilir, sonuçta kulüpte bir görevimiz yok ki her haber hakkında %100 emin olalım) ama vaktiyle nispeten güvenilir kaynaklar da öyle yazdığı çizdiği için öyle kabul ediyoruz.) O manada söylüyorum.

Yedek kaleci olarak zaten Arda varken (ve genç yaşına rağmen çıktığı maçlarda ışık vermişken) başka bir yedek kaleci alınması (2.5 milyon TL nin üstünde bonservis verilerek) bence doğru değildi.

Uğurcan giderse Erce ile rekabete girecek kaleci alacaksak o zaman zaten çok da yedek değil ilerde as kalecimiz olacak diye düşünüyoruz demektir Erceyi.

Asıl sıkıntı da burda başlıyor. Bence Erceden bize as kaleci falan olmaz. Çünkü, iyi atlıyor, poz veriyor, ağzı da iyi laf yapıyor diye görmezden geliyoruz ama yan topu olmayandan, fiziksel yetersizliği ve/veya cesareti olmaması nedeniyle altıpas içindeki topları bile almaya korkandan büyük takıma as kaleci olmaz. Ama biz olsun istiyoruz diye olacak sanıyoruz. Şu an bu noktada olmamızın, şampiyonluğa yürümemizin en önemli nedeninin Uğurcan gibi ÇOK İYİ BİR KALECİYE SAHİP OLMAMIZ olduğunu unutuyoruz.

Uğurcanın gidişinden oluşacak boşluğu doldurmayı "Erce var, rekabete girecek bir kaleci de alırlar, sorun değil, dert etmeye gerek yok" diye düşünecek kadar kolay sanıyoruz. Eğer Erceyi almasaydık, Ardayı birçok maçta sahada görecek ve ondan olup olmayacağını görmüş olacaktık. Ona göre de gelecek sene Uğurcanın gitmesi durumunda,

-ya Ardaya da güvenebiliriz diyebilecek,

-ya da eğer Arda o güveni vermemişse ona göre önlemimizi alıp

Erce gibi çok ciddi yan top sorunları olan (o fizik yapısı ile çok kolay değil) bir kaleci değil her anlamda "çok iyi bir kaleci" bulmaya çalışacaktık.

Şimdi bence Erce'den iyi olsa da Ardanın ne kadar iyi olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Erce tutmasa bile Ardaya tam olarak ne kadar güvenebiliriz bilmiyoruz. Ayrıca Arda çok iyi olsa bile şu anki planlara göre muhtemelen bir süre Ercede ısrar edileceğinden o süre boyunca kaleci kaynaklı önemli puan kayıpları yaşamamız kuvvetle muhtemel.

Her yazılanın hemen alınmış olmadığı aşikar. Alınma ihtimali üzerine konuşuyoruz zaten. Artık günümüz iyi kalecileri 190 boylarında, çok uygun fizik yapılarına sahip iken 185 boyunda ve kilolu görünen bir kaleciye BOŞU BOŞUNA para verilmesini arzu etmediğimiz için. Öyle bir kalecinin yan toplarda sorun yaşamama ihtimalinin çok düşük olduğu için. (Kendisi ile aynı boylarda ama en azından kilo sorunu olmayan abisi Erce bile bu konuda çok ciddi sorunlar yaşarken.)

Salih için ben kötü çekimler dışında, fikir verebilecek tarzda videolar bulamadım. Sizin bildiğiniz az çok fikir verebilecek tarzda videoları varsa ve ben bulamadıysam; paylaşmak nezaketinde bulunursanız (isteyene var demek yerine) teşekkür eder, izleriz.

Not: Ercenin çok iyi bir kaleci olduğu konusu da yine İstanbul Medyası tarafından ortaya atılmış bir algıdır. Zamanla hepimiz yaşayıp göreceğiz abartıldığı gibi asla olmadığını, olamayacağını.. Burası bence çok net. Ama inşallah bizim kalemizdeyken değil de başka takımda oynarken (başka bir süper lig takımı onu as kaleci olarak düşünürse tabi)

https://www.61saat.com/futbol/trabzo...k-h766816.html

Haber doğruysa yanlış iş. İnşallah doğru değildir. Altınordudan başka takım mı kalmadı? (Bir de Balıkesir var.) 310 bin Euro (+ 630 bin TL yetiştirme bedeli de var yanlış anlamadıysam) az para mı 185 boyunda ve biraz toparlak görünen genç bir kaleci için. Bizim ligde veya dünyada o fizik yapısında kaleci hangi takımlarda var? Erce de uzun değil diye mutlaka o boylarda kaleci falan mı arıyoruz?
    Konu Latif Özdem tarafından (01.07.2020 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Niye antremanlara çıkmıyor ?

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu çocuk kaybolur giderse acaip üzülürüm. kanat forvetlerin cirit attığı şu dönem tam onluk.

potansiyeli çok yüksek teknik ekip mutlaka üstüne düşüp kazanmalı.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Ankara

Bilal oynayacağına şu çocuk oynasın
    En büyük Trabzon

Nereden
    Trabzon

Bu çocuğa Transfer bölümünde çok güveniliyor ama ben size diyim seneye devre arasından sonra oynarsa büyük sürpriz.

Memleketi Giresun, kan hastalığı anemi falan geçti. Yüz şekli vs de bazı kalıtsal hastalıklara benziyor ya da sonradan gelişmiş de olabilir. Bu çocuk 6-7 aydır antrenman yapmıyor. Topa vurmaktan bahsetmiyorum. Muhtemelen kas yapısı çok güçsüzleşmiştir. Allah önce sağlık sıhhat versin.

Benim demem bu çocuğu alternatif kadrolara yazmayın. Yazmayın çünkü o seviyeye uzun bir zaman gelemez. Güncel durumu hakkında bir bilgim yok ancak herkes antrenman yaparken bu çocuk ailesiyle istirahat ediyordu. Dediğiniz gibi solda wakaemeye alternatif falan komik. Tez zamanda iyileşir inşallah.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanırım geçirdiği hastalığın etkisiyle şu an fizik durumu Abdulkadir omurun bile gerisinde gördüğüm kadarıyla.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi anemi ise çok büyük geçmiş olsun.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Düğünde görünce sevindim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

mawro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

Bu genç çok övülüyor. Uçacak kaçacak deniyor pek çok kişi tarafından.
    Nerede ve ne kadar izlemişler ki bu kadar emin konuşuyorlar.
    Sadece 1 videosunu görebildim, onu da yanılmıyorsam kendisi paylaşmıştı.
    Hastalığına Allah şifa versin. Ancak önceden de ufak tefek çelimsiz bir çocuktu.
    Tüm bunlarla birlikte, insanımızın aşırı duygusal ve herşeyi abartan, haddinden fazla değer verip sonra pişman olup unutan karakter özelliğini düşününce yeni bir çakma messi rüyası gördüğü kanaatindeyim.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mawro61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu genç çok övülüyor. Uçacak kaçacak deniyor pek çok kişi tarafından.
    Nerede ve ne kadar izlemişler ki bu kadar emin konuşuyorlar.
    Sadece 1 videosunu görebildim, onu da yanılmıyorsam kendisi paylaşmıştı.
    Hastalığına Allah şifa versin. Ancak önceden de ufak tefek çelimsiz bir çocuktu.
    Tüm bunlarla birlikte, insanımızın aşırı duygusal ve herşeyi abartan, haddinden fazla değer verip sonra pişman olup unutan karakter özelliğini düşününce yeni bir çakma messi rüyası gördüğü kanaatindeyim.
    Kimsenin uçmasını beklediği yok ancak Altınordu tarafından yeni Cengiz gözüyle bakılan, kalsaydı 17 yaşında süre almaya başlayacak oyuncu için beklenti olması normal.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)