Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Euro 2020 Elemeleri H Grubu 3.Maç | Türkiye 2 - 0 Fransa | Maç Sonucu

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Bu Merih neden herkesi öpüyor Çokta iyi oynadý maçta, takým da genel olarak iyidi.
    Geldik, Gidiyoruz...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Takýmda güzel bir hava yakalanmýþ.
    Maçtaki mücadeleyi beðendim ayaklarýna saðlýk oyuncularýmýzýn.

Seneler sonra ciddi bir galibiyet aldýk, özlemiþiz vallaha.

Milli Takýmý tebrik ederim.

Bu gazla Ýzlanda'yý da yener miyiz acaba

beratika - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Acaba Þenol Hoca Abdükadirin havalandýðýný falan gördü de onun için mi böyle yapýyor geçen aklýma geldi de.
    Bordo Mavi bayraðým kanatlansýn sonsuza.
    Genç, yaþlý, erkek, kadýn; verdik omuz omuza.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Izlanda'da milli takýma yapilan muamelenin daha beterini yapmak lazým buraya geldiklerinde. Ayrica kaptanýmýz Emre'ye yapýlan saldýrýyý þiddetle kiniyahgagshahahshga. Adamlar tuvalet fýrçasý uzatmýþ mikrofon olarak. Türkiye'de olsa köpek gibi saldýracak adam umursamýyor bile. Bu ýrkçýlýðýn kendisine yapýlmasý da ironik.
    ( ゚д゚)

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Bana göre Emre Belözoðlu'na yapýlaný sindirebilen, bu yapýlan zoruna gitmeyen kiþinin "Ben Türk'üm" lafý þüpheyle karþýlanmalýdýr.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Ýstanbul

Fýrça rastgele deðilmiþ. Bu kadar alçak olacaklarýna ihtimal vermemiþtim. Neyine güveniyorlar bilmiyorum Istanbul un ortalama bir ilcesi kadar nüfuslarý var.

Bizim millet çýldýrmýþ doðal olarak twitter da bunu yapaný arýyor. Millete bu sen mýsýn falan diye rastgele soruyorlar.

Adamlar vallaha ben deðilim modundalar.

Sonunda kim olduðu ortaya çýkmýþ.

Müge Anlý izleye izleye millet dedektif oldu. Turksarecoming diye tag oluþturmuþlar. Yarýn fena maç olacak ýns bizimkiler oynar. Yusuf sever böyle maçlarý. Kasýmda deplasmana gelecekler o zamab Yunanistan maçý v2 olmasýný bekliyorum. Merihte Alpay ýþýðý gördüm zaten geçen maç.
    ( ゚д゚)

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Eeeeeeeeeeyyyyyyy Ýzlanda sen kimsin ya? Sen kimsin terbiyesiz. Haddini bil.

Ýsviçre maçý öncesi milli marþ söyleyen Alpay gibi hissediyorum kendimi
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýzlanda'lý holiganýn yaptýðý terbiyesizlik ve ýrkçýlýktýr. Yalnýz Türkiye taraftarlarýnýnda bir kiþi yüzünden bir ülkeye kin beslemesi ayrý bir trajikliktir. Konunun gerekli mecralar tarafýndan çözülmesi gerektiðine inanýyorum.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýzlanda'lý holiganýn yaptýðý terbiyesizlik ve ýrkçýlýktýr. Yalnýz Türkiye taraftarlarýnýnda bir kiþi yüzünden bir ülkeye kin beslemesi ayrý bir trajikliktir. Konunun gerekli mecralar tarafýndan çözülmesi gerektiðine inanýyorum.
    Oyuncularý saatlerce beklettiler öyle tek kiþinin iþi deðil bunlar. Maç saatine kadar baþka sorun çýkmaz umarým yoksa rövanþ maçý çok gergin bir ortamda oynanýr.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

50 tane Türk gazeteci ve görevliler var, adam orada epey uzun bir süre fýrçayý Emre'nin aðzýna sokarcasýna tutuyor ve telefonla video çekiyor. Türkiye'yi rezil edecek bu olay karþýsýnda neden kimse tepki vermemiþ, hadi bir iki üç neyse hepsi mi saf, öküzün trene baktýðý gibi bakmýþlar. Fýrçayý orada adamýn dötüne sokmadýktan sonra özür dileseler ne olacak, adam yapacaðýný yapmýþ. Alacaðý en fazla ceza stada girmeme cezasý olur.

Emre'den çok oradaki ahmaklara sinirlendim. Emre de gömmüþ kafayý gidiyor ayakta uyuyor, bizimkilerin hepsi ayakta uyuyor.

Bu arada Ýzlanda'ya fark atarýz, eski güçleri yok. Bizi tahrik ederek büyük hata yaptýlar, o ülkenin insanýndan da böyle bir davranýþ beklemezdim.
    Konu Mert Oðuzlu61 tarafýndan (10.06.2019 Saat 12:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul

3 saate yakýn bekletmisler. Çantalar didik didik aranmýþ, adamlarýn kremleri bile incelenmiþ. Tek kiþinin yaptýðý bu irkçý saldýrý olmasa bile yaptýklarý kabul edilemez zaten.

Türkiye ye geldiklerinde kiminle uðraþtýklarýný gösteririz umarým. Yok biz iyi aðýrlayalým mahcup edelim falan romantik düþünceler bunlar.

Bu arada millet bir araya gelmek için böyle densiz birini bekliyormuþ. Maç Istanbulda olsun diye millet tweet atýyor sürekli. E5 trafiðine eskortsuz salýn hele þunlarý. Havaalanýnda 3 saat beklemeye benzemez

Konya da iyi gider aslýnda mehterle çabuk gaza geliyorlar
    ( ゚д゚)

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Emre yi hiç sevmem, bu olay Türkiye de yapýlsa direk Emre ye yapýlmiþ derim ama bu olay Türkiye ye yapýlan saygýsýzlýk, bunun rövanþýn da aynýsýný bunlara yapmamýz gerek. Türküye ye yapýlan saygýsýzlýðý 2 kati yapýlmalý
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emre Zokora'ya ýrkçý saldýrýsýndan sonra kaç sene daha deplasmana Trabzona geldi, vallahi hiç birimizin aklýna gelmedi. Bir paket Negro uzatmak bile gelmemiþ aklýmýza . Arkadaþ çok saðlam trollmüþ.

A milli takýmýna gümrük kapýsýnda yapýlan muamele , teamüllerin dýþýnda ve Ýzlanda'nýn paçalarýnýn tutuþtuðunu göstermekte. Olasý yenilgi onlar için elemelerin baþýnda havlu atmak anlamýna geliyor. Fakat atladýklarý bir þey biz gaz ile çalýþan bir milletiz , Ýzlanda zora giren þansýný artýk imkansýza yakýn bir mertebeye çýkardýðýnýn farkýnda deðil. Biz icap ederse Bursa'da Hollanda kafilesinin kaldýðý otelin önünde sabaha kadar davul zurna nöbet keseriz ve bu kuzey avrupalýnýn moralini bozar , bizim kafalar ise böyle çalýþmýyor.

Ama þu fotoðrafa bakýp , bir aþaðýlýk kompleksimiz varmýþ gibi davranmaya gerek yok. Zaten millet bu kadar gerilmiþken muhtemeldir Ýzlanda burada sahaya çýktýðýnda kendi milli marþýný dahi duyamayacak ki o durum , yukarýda örnekte görüldüðü gibi bireysel bir trollük de olmayacaktýr.
    Konu Serdar A tarafýndan (10.06.2019 Saat 14:12 ) deðiþtirilmiþtir.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

neymiþ izlanda rövanþ maçý Trabzon'a verilsinmiþmiþ. Kendi maçlarýnda direkleri söken takým yabancýlara neler yaparmýþmýþ. Ya arkadaþlar biz yýllardýr kendi kimliðimize vandal, terörist vb. yakýþtýrmalar yapan emek hýrsýzlarý ile boþuna mý laf dalaþýna giriþtik. Bizim beyninde gram parýltý olmayan ince zeka katili twitter taraftar sayfalarýmýz öyle aptalca bir oyuna geliyor ki sinirlenmemek elde deðil. Ne olacak rövanþ Trabzon'a verildiðinde? Takým otobüsünü mü taþlayacaksýnýz? Ya da sahaya roket atar ile mi saldýracaksýnýz? Ya da üç gün evvel bazý çomar ordusunun yaptýðý gibi milli marþý mý ýslýklayacaksýnýz? Siz takýndýðýnýz bu zavallý tavýrla bugüne kadar yaptýðýmýz tüm mücadeleleri ayaklar altýna alýyorsunuz. Yine tekrarlýyorum Emre'ye yapýlan hareket ve diðer yaþanan olaylar büyük bir utançtýr Ýzlanda adýna ama bu utanca cevap verecek tek oluþum sahada ter döken milli futbolcularýmýz olacak. Onun dýþýnda kuru sýký vatan,millet, sakarya edebiyatý yapmaya gerek yok.
    Konu adiloþ bebe tarafýndan (10.06.2019 Saat 17:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

ordaki mikrofon tutanlarin da taaaaaaa..... oç serefsiz yalakalar sizi, siz gidin anca Ekrem ile ugrasin akp ugruna, ama bu saygisizliga karsi öküz gibi durun kafanizi kuma gömün,,, ben de size tahrik edici bir seyler uzatsam hele o "aa" yok mu ,,, köpekler sizi... yoksa acabâ 97%'den sonra donduklari gibi orda da mi dondular,,,, itler
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ordaki mikrofon tutanlarin da taaaaaaa..... oç serefsiz yalakalar sizi, siz gidin anca Ekrem ile ugrasin akp ugruna, ama bu saygisizliga karsi öküz gibi durun kafanizi kuma gömün,,, ben de size tahrik edici bir seyler uzatsam hele o "aa" yok mu ,,, köpekler sizi... yoksa acabâ 97%'den sonra donduklari gibi orda da mi dondular,,,, itler
    Emre'nin kendisi bile umursamadý. Boþluklarýna geldi herhalde o kadar yolculuk sonrasý. Kaç saat eziyet gibi zorlamýþlar, bir olay çýkartsalar hapise falan bile atabilirler. Korkmuþlardýr belkide.

Olayýn kendisi çok üzücü ve ciddi bir þey. sosyal medyada falan troll iþte kendince takýlmýþ diyenlerin baþýna gelmez umarým bir gün. Hele tepki gösterenleri aþaðýlayýp barbar diyenler var ki tam ezik bu insanlar.

Insanýn milliyetçi duygularýný azdiriyorlar resmen. Tarihinden utanan gitsin baþka memlekette yaþasýn.
    ( ゚д゚)

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Özlenen milli takýmý izlemeye baþladýk.Ýnþallah yarýn Ýzlanda'yý duman edince daha mutlu olacaðýz.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Fransa milli marþýný yuhalayan zihniyet þimdi de Ýzlanda bayraðýna sarmýþ.

Eðer milli deðerlerimize saygý bekliyorsak önce baþka ülkelerin egemenlik alametlerine saygý göstermeyi öðrenmemiz gerekir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fransa milli marþýný yuhalayan zihniyet þimdi de Ýzlanda bayraðýna sarmýþ.

Eðer milli deðerlerimize saygý bekliyorsak önce baþka ülkelerin egemenlik alametlerine saygý göstermeyi öðrenmemiz gerekir.
    Ýzlanda senin milli deðerlerine,futbolcularýna hakaret ederken,öncesinde Ýzlanda'nýn deðerlerine saygýsýzlýkmý yapmýþtýk?

3 saate yakýn havaalanýnda bekletirlerken,uluslararasý havaalanýndan gelmediniz yalanýyla seninle uðraþýrlarken,yine öncesinde Ýzlanda'nýn deðerlerine saygýsýzlýkmý yapmýþtýk?
    Konu Cem Balcý tarafýndan (18.06.2019 Saat 15:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)