Hesaplipazar
Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 170 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Euro 2020 Elemeleri H Grubu 3.Ma | Trkiye 2 - 0 Fransa | Ma Sonucu

smail Sezgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    25

Bu Merih neden herkesi pyor okta iyi oynad mata, takm da genel olarak iyidi.
    Geldik, Gidiyoruz...

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Takmda gzel bir hava yakalanm.
    Mataki mcadeleyi beendim ayaklarna salk oyuncularmzn.

Seneler sonra ciddi bir galibiyet aldk, zlemiiz vallaha.

Milli Takm tebrik ederim.

Bu gazla zlanda'y da yener miyiz acaba

beratika - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.09.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

Acaba enol Hoca Abdkadirin havalandn falan grd de onun iin mi byle yapyor geen aklma geldi de.
    Bordo Mavi bayram kanatlansn sonsuza.
    Gen, yal, erkek, kadn; verdik omuz omuza.

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Izlanda'da milli takma yapilan muamelenin daha beterini yapmak lazm buraya geldiklerinde. Ayrica kaptanmz Emre'ye yaplan saldry iddetle kiniyahgagshahahshga. Adamlar tuvalet fras uzatm mikrofon olarak. Trkiye'de olsa kpek gibi saldracak adam umursamyor bile. Bu rkln kendisine yaplmas da ironik.

alper* - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2008
    Nereden
    Kayseri
    Ya
    32

Bana gre Emre Belzolu'na yaplan sindirebilen, bu yaplan zoruna gitmeyen kiinin "Ben Trk'm" laf pheyle karlanmaldr.
    Groe Trume fangen meist klein an. Man muss sie nur verfolgen.

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Fra rastgele deilmi. Bu kadar alak olacaklarna ihtimal vermemitim. Neyine gveniyorlar bilmiyorum Istanbul un ortalama bir ilcesi kadar nfuslar var.

Bizim millet ldrm doal olarak twitter da bunu yapan aryor. Millete bu sen msn falan diye rastgele soruyorlar.

Adamlar vallaha ben deilim modundalar.

Sonunda kim olduu ortaya km.

Mge Anl izleye izleye millet dedektif oldu. Turksarecoming diye tag oluturmular. Yarn fena ma olacak ns bizimkiler oynar. Yusuf sever byle malar. Kasmda deplasmana gelecekler o zamab Yunanistan ma v2 olmasn bekliyorum. Merihte Alpay grdm zaten geen ma.

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

Eeeeeeeeeeyyyyyyy zlanda sen kimsin ya? Sen kimsin terbiyesiz. Haddini bil.

svire ma ncesi milli mar syleyen Alpay gibi hissediyorum kendimi
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

adilo bebe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

zlanda'l holigann yapt terbiyesizlik ve rklktr. Yalnz Trkiye taraftarlarnnda bir kii yznden bir lkeye kin beslemesi ayr bir trajikliktir. Konunun gerekli mecralar tarafndan zlmesi gerektiine inanyorum.
    nsan kaImann tek yoIu, insanIk d bu sisteme kar savamaktr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zlanda'l holigann yapt terbiyesizlik ve rklktr. Yalnz Trkiye taraftarlarnnda bir kii yznden bir lkeye kin beslemesi ayr bir trajikliktir. Konunun gerekli mecralar tarafndan zlmesi gerektiine inanyorum.
    Oyuncular saatlerce beklettiler yle tek kiinin ii deil bunlar. Ma saatine kadar baka sorun kmaz umarm yoksa rvan ma ok gergin bir ortamda oynanr.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

50 tane Trk gazeteci ve grevliler var, adam orada epey uzun bir sre fray Emre'nin azna sokarcasna tutuyor ve telefonla video ekiyor. Trkiye'yi rezil edecek bu olay karsnda neden kimse tepki vermemi, hadi bir iki neyse hepsi mi saf, kzn trene bakt gibi bakmlar. Fray orada adamn dtne sokmadktan sonra zr dileseler ne olacak, adam yapacan yapm. Alaca en fazla ceza stada girmeme cezas olur.

Emre'den ok oradaki ahmaklara sinirlendim. Emre de gmm kafay gidiyor ayakta uyuyor, bizimkilerin hepsi ayakta uyuyor.

Bu arada zlanda'ya fark atarz, eski gleri yok. Bizi tahrik ederek byk hata yaptlar, o lkenin insanndan da byle bir davran beklemezdim.
    Konu Mert Ouzlu61 tarafndan (10.06.2019 Saat 12:15 ) deitirilmitir.
    Jackson Avelino Coelho

JAJA # 50 ---> O BR ''ALEN''

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

3 saate yakn bekletmisler. antalar didik didik aranm, adamlarn kremleri bile incelenmi. Tek kiinin yapt bu irk saldr olmasa bile yaptklar kabul edilemez zaten.

Trkiye ye geldiklerinde kiminle uratklarn gsteririz umarm. Yok biz iyi arlayalm mahcup edelim falan romantik dnceler bunlar.

Bu arada millet bir araya gelmek iin byle densiz birini bekliyormu. Ma Istanbulda olsun diye millet tweet atyor srekli. E5 trafiine eskortsuz saln hele unlar. Havaalannda 3 saat beklemeye benzemez

Konya da iyi gider aslnda mehterle abuk gaza geliyorlar

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    47

Emre yi hi sevmem, bu olay Trkiye de yaplsa direk Emre ye yaplmi derim ama bu olay Trkiye ye yaplan saygszlk, bunun rvann da aynsn bunlara yapmamz gerek. Trkye ye yaplan saygszl 2 kati yaplmal
    Mitomani Baskan, korkak bir hoca istemiyorum.

Serdar Atasoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2007
    Nereden
    stanbul

Alnt Ozan Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Emre Zokora'ya rk saldrsndan sonra ka sene daha deplasmana Trabzona geldi, vallahi hi birimizin aklna gelmedi. Bir paket Negro uzatmak bile gelmemi aklmza . Arkada ok salam trollm.

A milli takmna gmrk kapsnda yaplan muamele , teamllerin dnda ve zlanda'nn paalarnn tututuunu gstermekte. Olas yenilgi onlar iin elemelerin banda havlu atmak anlamna geliyor. Fakat atladklar bir ey biz gaz ile alan bir milletiz , zlanda zora giren ansn artk imkansza yakn bir mertebeye kardnn farknda deil. Biz icap ederse Bursa'da Hollanda kafilesinin kald otelin nnde sabaha kadar davul zurna nbet keseriz ve bu kuzey avrupalnn moralini bozar , bizim kafalar ise byle almyor.

Ama u fotorafa bakp , bir aalk kompleksimiz varm gibi davranmaya gerek yok. Zaten millet bu kadar gerilmiken muhtemeldir zlanda burada sahaya ktnda kendi milli marn dahi duyamayacak ki o durum , yukarda rnekte grld gibi bireysel bir trollk de olmayacaktr.
    Konu Serdar Atasoy tarafndan (10.06.2019 Saat 14:12 ) deitirilmitir.
    25 --> 8

adilo bebe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

neymi izlanda rvan ma Trabzon'a verilsinmimi. Kendi malarnda direkleri sken takm yabanclara neler yaparmm. Ya arkadalar biz yllardr kendi kimliimize vandal, terrist vb. yaktrmalar yapan emek hrszlar ile bouna m laf dalana giritik. Bizim beyninde gram parlt olmayan ince zeka katili twitter taraftar sayfalarmz yle aptalca bir oyuna geliyor ki sinirlenmemek elde deil. Ne olacak rvan Trabzon'a verildiinde? Takm otobsn m talayacaksnz? Ya da sahaya roket atar ile mi saldracaksnz? Ya da gn evvel baz omar ordusunun yapt gibi milli mar m slklayacaksnz? Siz takndnz bu zavall tavrla bugne kadar yaptmz tm mcadeleleri ayaklar altna alyorsunuz. Yine tekrarlyorum Emre'ye yaplan hareket ve dier yaanan olaylar byk bir utantr zlanda adna ama bu utanca cevap verecek tek oluum sahada ter dken milli futbolcularmz olacak. Onun dnda kuru sk vatan,millet, sakarya edebiyat yapmaya gerek yok.
    Konu adilo bebe tarafndan (10.06.2019 Saat 17:01 ) deitirilmitir.
    nsan kaImann tek yoIu, insanIk d bu sisteme kar savamaktr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

ordaki mikrofon tutanlarin da taaaaaaa..... o serefsiz yalakalar sizi, siz gidin anca Ekrem ile ugrasin akp ugruna, ama bu saygisizliga karsi kz gibi durun kafanizi kuma gmn,,, ben de size tahrik edici bir seyler uzatsam hele o "aa" yok mu ,,, kpekler sizi... yoksa acab 97%'den sonra donduklari gibi orda da mi dondular,,,, itler
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ordaki mikrofon tutanlarin da taaaaaaa..... o serefsiz yalakalar sizi, siz gidin anca Ekrem ile ugrasin akp ugruna, ama bu saygisizliga karsi kz gibi durun kafanizi kuma gmn,,, ben de size tahrik edici bir seyler uzatsam hele o "aa" yok mu ,,, kpekler sizi... yoksa acab 97%'den sonra donduklari gibi orda da mi dondular,,,, itler
    Emre'nin kendisi bile umursamad. Boluklarna geldi herhalde o kadar yolculuk sonras. Ka saat eziyet gibi zorlamlar, bir olay kartsalar hapise falan bile atabilirler. Korkmulardr belkide.

Olayn kendisi ok zc ve ciddi bir ey. sosyal medyada falan troll ite kendince taklm diyenlerin bana gelmez umarm bir gn. Hele tepki gsterenleri aalayp barbar diyenler var ki tam ezik bu insanlar.

Insann milliyeti duygularn azdiriyorlar resmen. Tarihinden utanan gitsin baka memlekette yaasn.

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

zlenen milli takm izlemeye baladk.nallah yarn zlanda'y duman edince daha mutlu olacaz.
    Ninnilerle uyutulmas gereken bebeklerin,silahlarla susturulduu dnyada susmak alaklktr !
    Muhsin Yazcolu

alper* - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2008
    Nereden
    Kayseri
    Ya
    32

Fransa milli marn yuhalayan zihniyet imdi de zlanda bayrana sarm.

Eer milli deerlerimize sayg bekliyorsak nce baka lkelerin egemenlik alametlerine sayg gstermeyi renmemiz gerekir.
    Groe Trume fangen meist klein an. Man muss sie nur verfolgen.

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Alnt alper* Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fransa milli marn yuhalayan zihniyet imdi de zlanda bayrana sarm.

Eer milli deerlerimize sayg bekliyorsak nce baka lkelerin egemenlik alametlerine sayg gstermeyi renmemiz gerekir.
    zlanda senin milli deerlerine,futbolcularna hakaret ederken,ncesinde zlanda'nn deerlerine saygszlkm yapmtk?

3 saate yakn havaalannda bekletirlerken,uluslararas havaalanndan gelmediniz yalanyla seninle urarlarken,yine ncesinde zlanda'nn deerlerine saygszlkm yapmtk?
    Konu Cem Balc tarafndan (18.06.2019 Saat 15:32 ) deitirilmitir.
    Ninnilerle uyutulmas gereken bebeklerin,silahlarla susturulduu dnyada susmak alaklktr !
    Muhsin Yazcolu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)