Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2018-2019 Sezonu Genel Değerlendirme

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart 2018-2019 Sezonu Genel Değerlendirme

yine ahlarla vahlarla bedavadan kaçırılan bir şampiyonluk.Tabiki her zamanki gibi hakem faktörü çok büyük rol oynadı.Kazancımız ise özgüven gençler ve neler yapabileceğimizi gördük.
    Bordomavi.net - Orhangazi

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- İçerideki çete benzeri yapılanmaların sonlandırılması sezonun en büyük artısı
    2-4-2-3-1 taktiğinin oturtulması diğer bir artı
    3- Daha iyi olabilirmiydi evet 2-3 maçtaki oyuncu değişikliği gecikmeleri olmasa olabilirdi
    4- Fırsat sezonuydu bu kadar değerlendirebildik hayırlısı olsun
    Önce TRABZONSPOR

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetim, Ünal hoca ve takım kocaman bi teşekkürü hakettiler inşallah seneye üstüne koyabiliriz. O zaman çok daha güzel olacak
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Benim için bu sezonun özeti şu;
    1996 yılındaki Fener maçından beri stadda fener maçı izlememiştim.Bu sezon izledim.Yendik.
    Biliyordum,inanıyordum,hissediyordum.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her ne kadar GS son maça formalite olarak çıkıp mağlup olsa da, ligin ilk yarısında havlu atıp sezon sonunda liderden 20-30 puan yediğimiz sezonlar düşünüldüğünde şampiyonun 6 puan gerisinde ligi bitirmek gerçekten büyük başarı. Direkten dönen toplarda sezona damga vurmuş olsak da, bu toplardan yaşadığımız puan kaybı son dakikalarda yediğimiz gollerle yaşadığımız puan kayıplarından çok daha az. Doğrudan hakem hatası yüzünden puan kaybettiğimiz Ankaragücü, Antalya, Başakşehir ve GS maçlarını hatırlıyorum. Koca sezonda bu kadar hatayı normal karşılamak lazım fakat bu maçların ikisinde doğrudan rakiplerimizle oynadığımızdan ikinci yarının başında direkt şampiyonluk yarışından uzaklaştırıldığımızı da unutmamak lazım. Ünal Hoca'nın özellikle hücum futbolunda takıma kattığı önemli artılar var. Fakat diğer taraftan her maçta yenen basit golleri sadece kaliteli stoper eksikliğine bağlamıyorum. İnşallah önümüzdeki sezon takım savunması açısından da aşama kaydederiz. Diğer taraftan son 3 sezonun fair play tablosunda sonuncu olan takımın bir anda terse dönerek fair play şampiyonu olması ayrı bir mutluluk. Zaten kamuoyunda sempatik takım olarak gösterilmemizin önemli etkenlerinden biri de bu. Yanlış bilmiyorsam en son 30 sezon önce ligi kırmızı kart görmeden tamamlamışız...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alanyaya iki kere yenildik degil mi ne kadar yazık oldu

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim için Sezon Özeti:

Takımımın futbolundan eziyet çekmek yerine büyük keyif, büyük haz almış olmamdır. Maçları izlerken Çok ama çok kaliteli zaman geçirip, gençlerimizin dinamizminden heyecan duydum.
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir başlığı ben açacaktım tek tek futbolcuları değerlendirecektim vs. ancak üşendim zannedersem

Benim için sezon tam manasıyla 4/4'lük tamamlandı. Mevcut şartlar değerlendirildiğinde ekonomik olarak maaş yükleri/temlikler/teminatlar/krediler iflasın eşiğinde bir takım realist olmak gerekirse böyle bir sezona Avrupa hedefiyle dahi başlayamazdı ancak yönetim ekonomik olarak mantıklı adımlar attı Ünal hoca neşteri tam yerinden vurdu severiz sevmeyiz Onur/Burak konusundaki karar takım açısından dönüm noktasıydı.

Futbolcu bazında değerlendirecek olursak

1- Uğurcan
    2- Hüseyin
    3- Abdülkadir Parmak
    4- Yusuf
    5- Abdülkadir Ömür
    6- Arda

Abdülkadir P. ve Arda'yı saymazsak şu anda ilk 11'e monte ettiğimiz bonservissiz 4 oyuncumuz var ve bu oyuncuların yaşı genç. Gelecek için büyük bir gelir kapısı gelecek sezon için ise takım açısından son derece önemli. Yabancılara baktığımızda Nwakaeme'ye zaten diyecek bir şey yok istatistikler ortada 1 Milyon Euro'ya bundan iyisi olmazdı. Ekuban kiralık geldi yine yaptığı katkı bir kiralık oyuncusundan beklenecek performansın çok üzerindeydi 1 Milyon Euro'ya alternatif olabilecek bir oyuncuyu daha kadroya katmak şahsım nazarında Trabzonspor için önemliydi.

En önemli parantezi Sosa'ya açmak istiyorum tuttu tutmadı oldu olmadı derken Ünal hocayla birlikte kendini buldu geldiğinden beri en faydalı dönemini geçirdi hem takıma liderlik ediyor hem de rakipler onu sahada gördüğünde ekstra önlem almaya çalışarak işimizi kolaylaştırıyor.

Saha içine baktığımızda ise son 12 maçta 9 G 3 B güzel bir istatistik üstelik 3 beraberliğin 2'si son dakika yenilen gollerle (Kasımpaşa,FB) kaybedilen ikişer puanı kapsıyor. Takımın derbi performansı ise yine maziyi tebessümle anmamıza vesile oldu;

Trabzon'da

GS 4-0
    FB 2-1
    BJK 2-1

Deplasmanda
    GS 1-3
    FB 1-1 (Son dakika)
    BJK 2-2(Son dakika)

Bana göre başarılı bir tablo. Son ana kadar takımın hedefsiz kalmaması güzeldi Türkiye kupasını kazanmış olsaydık bu sezon harikulade tamamlanmış olacaktı ancak belki de ligin son haftalarını bu kadar istikrarlı sonuçlarla tamamlayamayacaktık. Sözün özü Trabzonspor bu sezon açık ara imkanlar/başarı çerçevesinde en yukarıda olan ve dikkat çeken takım.

Gelecek yıl aynı istikrarı sürdürmemiz dileğiyle bu takım bize çok deplasman yaptıracak gibi hissediyorum
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gururumuzsunuz
    Şampiyonumuzsunuz
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şampiyon olan takım ile ligi 6 puan fark ile bitirdik.

O kadar son dakika golü yedik ki. Lig sonunda 6 puan fark değil de ligi zirvede bitirebilirdik.

Gerçi iş işten geçti derler ya halamın da bıyığı olsa amcam olurdu ...
    .

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avrupada pas boyu en kisa 4. takim olmak, iste bu, TOPU oynayruk demek...
    Tesekkürler Kara boga...
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

2019-2020 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu
    Trabzonspor
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

33. haftaya sampiyonluk sansini (matematiksel de olsa) devam ettirerek giriyorsak basariliyizdir.

Herseyden önce zevk veren bir futbol anlayisi var ortada. Hatalar her takimda oluyor ve biz bunca yokluga ragmen böyle bir is cikardik.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

abdulkadir ve yusufun haricinde altyapi kokenli baska bir oyuncunun yada oyuncularin takima serpistirilmemesi buyuk soru isareti...

bu yorum burda dursun 2019-2020 yilinin sonunda tekrar editleyecegim....
    ıslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdulkadir ve yusufun haricinde altyapi kokenli baska bir oyuncunun yada oyuncularin takima serpistirilmemesi buyuk soru isareti...

bu yorum burda dursun 2019-2020 yilinin sonunda tekrar editleyecegim....
    Tekrar tekrar okudum.
    Yanlis mi anliyorum diye bir daha okudum.
    Ugurcan, Huseyin Turkmen ve Abdulkadir Parmak'i hangi statude degerlendirdiginizi gercekten ogrenmek isterim.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sezon tabela itibari ile beklediğimden daha üstte bitirdik sezon başı kampında takımda stoper yoktu teknik kadrodaki hocalar antremanda stoper oynuyordu bu rezillikleride yaşadık aslında ligede çok iyi başlamadık 5-0 lık malatya maçı bizi kendimize getirdi o maça kadar mehter takımın gibi 1 ileri 2 geri takılıyorduk ilk yarı bittiğinde 2. sıradaydık başakşehirin 6 puna arkasında ve ligin 2. devresinin ilk maçı trabzonda başakşehir ile oynayacaktık ve çok büyük bir avantajdı amam malesef sağolsun yönetim bir transfer yasağı muhabbeti çıkardı bu fırsatu elimizin tersiyle ittik oysaki o dönem sağlam bir stoper ve sağlam bir ön libero alınsa çok fraklı şeyler konuşuyor olabilirdik ve malesef ünal karamanın yaptığı hatalardan da en az 5 maç kaybettik göztepe-alanya-malubiyetleri kasımpaşa beraberliği istanbuldaki belşiktaş beraberliği ve gene kadıköydeki şikecilerle berabere kaldığımız maçlar bariz ünal karaman hatalarıydı ayrıca direkten dönen toplarda bize bazı maçlarda punalr kaybettirdi sezonu 4. bitirdik bu başarımıdır trabzonspor için değil ama şuanki mevcut hoca ve futbolcu kadrosuyla başarıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)