Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 694 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 694 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 33.Hafta | Trabzonspor 2-1 Beþiktaþ | Maç Sonucu

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu forumda hükümetin veya devletin Basaksehri sampyon yapacagini söylüyordu. Onlar nerede merak ediyorum. Ülkmeizin en büyük sorun bos iddia veya iftira eden adam utanmiyor.

Olumsuz olan herseyi söylerler ama olmadigi zaman sus pus olur ama utanmaz gelecekte yine aynisini yapar.

Bundan sonra GS sampyon olmasinda kim olursa olsu. Ne kadar igrenc insanlar bunlar.
    Nefsin icin sevme

Sadettin_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ~UniCef~ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu forumda hükümetin veya devletin Basaksehri sampyon yapacagini söylüyordu. Onlar nerede merak ediyorum. Ülkmeizin en büyük sorun bos iddia veya iftira eden adam utanmiyor.

Olumsuz olan herseyi söylerler ama olmadigi zaman sus pus olur ama utanmaz gelecekte yine aynisini yapar.

Bundan sonra GS sampyon olmasinda kim olursa olsu. Ne kadar igrenc insanlar bunlar.
    Az biraz oturup dusunsen , o "basaksehir hukumetin takimi" diyenlerin gs nin secim sonrasi apar topar sampiyon yapilmasiyla ne kadar hakli çiktigini anlardin .
    Basaksehir hukumetin takimi algisi ilkokul siralarima kadar dusmus .
    Kritik bir secim oncesi sureci .
    Ekonomik kriz .
    Ve toplumu yonetmek icin afyon niyetine kullanilan futbol ...
    Ýktidar bu riske girermiydi saniosun
    Azýlý bir ihocuyum

Nereden
    Almanya

https://twitter.com/TSerdarSx/status/1130394045321289729

Su videoyu gördukten sonra insallah Yusufa daha laf atmasiniz burda

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý TS61_NL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sezon bizim sampiyon olamamamiz ve futbolun "f" sini bile oynamayan gsnin sampiyon olmasi futbol adina en hafiften ihanettir…...Onceden soylendi zaten ne tur problemlerle takimimizin bogustugu...ona ragmen Trabzonda 3 istanbulun cucuklerini eze eze yenmeleri beni sahsen mest etti...Gelecek sezon yine ayak oyunlari olacaktir fakat takimi muhafaza edip 3 nokta transferlerle cok iyi bir yerde bitirecegimizden adim gibi eminim...Helal olsun size cocuklar...
    tek ve en büyük sorun puan kaybedilmeyecek maçlarda puan kaybetmemiz. tamam 2.ci yarý mükemmel maçlar oynadýk maç maç düþünerek ilerlememiz lazým. tek tek. atýyorum feneri inanýlmaz bir oyunla yendin sonraki hafta erzuruma yenilirsen veya puan kaybedersen þampiyonuluðu unutacaksýn.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Bu sezon fb gs bjk'yi içerde ezerek yendik.
    Geldiðimiz seviye gayet iyi bir halde.
    Bundan sonra her yýl bunun devam etmesi dileðimiz

Deplasmanda da en az 1 puan alýrsan þampiyonluk için yeter

Nereden
    Ankara

Alýntý Sadettin_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Az biraz oturup dusunsen , o "basaksehir hukumetin takimi" diyenlerin gs nin secim sonrasi apar topar sampiyon yapilmasiyla ne kadar hakli çiktigini anlardin .
    Basaksehir hukumetin takimi algisi ilkokul siralarima kadar dusmus .
    Kritik bir secim oncesi sureci .
    Ekonomik kriz .
    Ve toplumu yonetmek icin afyon niyetine kullanilan futbol ...
    Ýktidar bu riske girermiydi saniosun
    Tabi tabi. Gecen sene de secim vardi ondan önceki sene de secim vardi onun icin sampiyon yapmadilar onlari. Yani secimleri sadece Basaksehirin sampiyonluguna bagli. Etken bile olamaz. %0,000001 bile bir etkisi yoktur eger varsa zaten vahim olan o olur.
    Bos bos komplo teorileri. Hic bir delil yok. Ülkenin ana sorunu. Ne belge ne delil hic bisey.
    Türkiyede hic bir takim GS kadar kollanmiyordur. FB dahil.
    Konu ~UniCef~ tarafýndan (20.05.2019 Saat 23:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    Nefsin icin sevme

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

Tabi tabi. Gecen sene de secim vardi ondan önceki sene de secim vardi onun icin sampiyon yapmadilar onlari. Yani secimleri sadece Basaksehirin sampiyonluguna bagli. Etken bile olamaz. %0,000001 bile bir etkisi yoktur eger varsa zaten vahim olan o olur.
    Bos bos komplo teorileri. Hic bir delil yok. Ülkenin ana sorunu. Ne belge ne delil hic bisey.
    Katýlýyorum, dikkat edersek Trabzon spor futbol dünyasýnda yer edinmeye baþladýðý zamanlardan itibaren tam 14 yýl gs þamiyon olamamýþ. Resmi þampiyonluðumuzun bulunmadýðý 35 sezonda ise en fazla þampiyon olan takým gs.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Geçen seneyi ben de anlamadim misal, dogru, ama bu sene net bir seklde seçim etkledi olan bitenleri... her seyi oluruna biraksalar bile 8 puan kapanmazdi, kapanmasinin sebebi kapattirilmak istenmesidir, hakem atamalarindan ve kararlarindan anlasiliyor bu...

Haydi hepsini geçtim, karaladigim kismi yazmak için saf olmak gerek... fb taraftarlarindan korkup kupamizi verdirmeyen , her nâneye burun sokan kimdi ? sirf fbli oldugu için mi yapti onlari ? tabi tabi yersen...
    Haaa aslinda evet bence de etkisi olmaz o kadar ama demek istedigim ülkeyi yönetenler çok çok etkisi olur diye düsünüp tir tir titriyor tirsak gibi korkuyor bu durumlarda... onlar utansin bundan....

Dediginiz gibi olsa 2011 olayi neden öyle gelisti ? haydi bakalim...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu ülkede delilsiz, sebepsiz seçim iptal ediliyor birader. biz þurada internette iki kýytýrýk muhabbet çevirirken delil mi gösterelim. geyik yapýyoruz altý üstü.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kondisyoneri sorgulamadim, oyle anlasildim galiba.
    Bu arada istatistiki bilgiler icin tesekkurler.

Misal oyuncu bazinda Sosa, Parmak ve Yazici tam anlamiyla, sezon basindan itibaren 90 dakika tam kondisyonlu bir sekilde sahada kalamadi.

Bundan da illa kondisyoner sucludur anlami cikmasin.
    Gokhan Kandemir'i biliyorum.
    Ankaragucu'nde gorev alirken de, calistigi oyuncu grubu kondisyonu konusunda baya methedildi basinda bile.

Sezon basi kampinda da Unal Karaman, zaten antrenmanlarin yarisinda takimi Gokhan Kandemir'e emanet edecek kadar cok guvendi.

Belki oyuncularin alternatifi olmadigi ve hic dinlenemedigi icin bunlar oldu.

Gorucez yeni sezonda.

Yoksa Gokhan Kandemir gitsin demedim ben de, o etkiyi bizde de gostersin..

Teknik ekip biraz daha guclendirilsin..

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Ankaragücünde kimin kondisyonerliginu yapmýþ ? Hangi sezon acaba

Ismail Kartal gibi gozukuyor. Alakalari ne acaba..
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (21.05.2019 Saat 00:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

ne belge ne delil diyo yaa, ahu Belediyenin bütün iþtiraklarý adamlara sponsor.. ÝGDAÞ Doðal gazý aldýðýn yer o bile sponsor, sen evde kombi yakýyorsun adamlara para gidiyor, sana mantýklý geliyor mu bu durum ?
    Önceki seçimlerde Ýstanbul elden gidiyo muydu ???? Az oku, araþtýr, hükümet tellalýðý yapma burda, git biraz objektif olmayý öðren..Ýstanbul elden giderken ve tüm Türkiye hükümet baþakþehiri þampiyon yapýyor derken, bir de adamlarý korumaya devam mý edecekler.. 31 Mart seçimine kadar adamlar gram puan kaybetmedi de , seçimden sonra adamlarýn penalttýlarý çalýnmamaya baþladý, deliler gibi puan kaybettiler bu kadarý da mý tesadüf...

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafýndan Düzenlenmiþtir.
    » Mesajýn forum kurallarýna uygun olmadýðý tespit edilmiþtir (Uygunsuz hareket/Yazým Kurallarý).
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlarý düzenleme ve silme hakkýna sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarýný kabul etmiþ sayýlýr.
    » Gerekli durumlarda itirazlarýnýz için: bordomavi@bordomavi.net

Konu Mollasalihoðlu tarafýndan (21.05.2019 Saat 23:07 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

6 derbiden 5'ini kaybetmeyen Trabzonspor (Akyazý'da hepsini top göstermeden yenmiþ)
    Yenildiði 3-1'lik GS maçta doðranan Trabzonspor
    26 TOPU DÝREKTE PATLAMIÞ
    TRANSFER TAHTASI KAPANMIÞ
    ONAZÝ ÝLE BAÞLAYAN SAKATLIKLAR GÖZ AÇTIRMAMIÞ
    HAKEM-VAR HAKEM ÇETESÝ HAKKINI YEMÝÞ
    5-0'LIK MALATYA MAÇINDAN SONRA ONUR RECEP KIVRAK VE BURAK YILMAZ A.Þ.'NÝN KADRODAN ATILMASI SONRASINDA DAÐILMASI BEKLENEN

Benim gönlümde bu sezonun þampiyonu TRABZONSPOR
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    6 derbiden 5'ini kaybetmeyen Trabzonspor (Akyazý'da hepsini top göstermeden yenmiþ)
    Yenildiði 3-1'lik GS maçta doðranan Trabzonspor
    26 TOPU DÝREKTE PATLAMIÞ
    TRANSFER TAHTASI KAPANMIÞ
    ONAZÝ ÝLE BAÞLAYAN SAKATLIKLAR GÖZ AÇTIRMAMIÞ
    HAKEM-VAR HAKEM ÇETESÝ HAKKINI YEMÝÞ
    5-0'LIK MALATYA MAÇINDAN SONRA ONUR RECEP KIVRAK VE BURAK YILMAZ A.Þ.'NÝN KADRODAN ATILMASI SONRASINDA DAÐILMASI BEKLENEN

Benim gönlümde bu sezonun þampiyonu TRABZONSPOR
    Aynen oyle abi, kaybettigimiz puanlarin cogunda ya 1 ya 2 farkla ondeydik ustelik….insan uzuluyor ama oynanan futbola ve sahadaki usaklari goruncede ister istemez mutlu oluyor….
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

http://tr.beinsports.com/haftanin-golu
    ilgilenelim renkdaþlar.

Nereden
    Ankara

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen seneyi ben de anlamadim misal, dogru, ama bu sene net bir seklde seçim etkledi olan bitenleri... her seyi oluruna biraksalar bile 8 puan kapanmazdi, kapanmasinin sebebi kapattirilmak istenmesidir, hakem atamalarindan ve kararlarindan anlasiliyor bu...

Haydi hepsini geçtim, karaladigim kismi yazmak için saf olmak gerek... fb taraftarlarindan korkup kupamizi verdirmeyen , her nâneye burun sokan kimdi ? sirf fbli oldugu için mi yapti onlari ? tabi tabi yersen...
    Haaa aslinda evet bence de etkisi olmaz o kadar ama demek istedigim ülkeyi yönetenler çok çok etkisi olur diye düsünüp tir tir titriyor tirsak gibi korkuyor bu durumlarda... onlar utansin bundan....

Dediginiz gibi olsa 2011 olayi neden öyle gelisti ? haydi bakalim...
    2011 i bunun gibi olaylarla karistirmamak gerekir. Bu siradan bir sampiyonluk. Bizim davamiz ise sike ile. Hükümet ve bütün partilerin(HDP haric) suclulari aklama operasyonlarini izledik. Tabi ki onlar hep beraber vermediler bizim hakkimizi ama zaten secimi daha bir ay önce kazanmis bir partiye (veya diger partileri de icine sokabiliriz) oy icin yaptigini söylemek ne kadar denli dogru olur bilmiyorum. Cünkü gelecekte olan secim zaten 3 yil sonra olacakti. Türkiye de 3 yil icinde hersey unutuluyor. 3 yil önceki haklini hatirlayan yok.
    2011 de haklinin degil güclünün hakli oldugunu bize göstermek istediler. Insallah davayi kazanarak kimin hakli oldugunu gösterilir.
    Nefsin icin sevme

Nereden
    Ankara

Alýntý Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu ülkede delilsiz, sebepsiz seçim iptal ediliyor birader. biz þurada internette iki kýytýrýk muhabbet çevirirken delil mi gösterelim. geyik yapýyoruz altý üstü.
    Haklisin. Benim demek istedigim ülkemizde iftira atmak bu kadar kolay olmamali. Insan vicdanini sorgulamali. Utanmali. Ama memlektte hersey olursunuz rezil olamazsiniz. Buna üzülüyorum.
    Nefsin icin sevme

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BMN'de bunlara çok göz yumuluyor. Göz yumuluyor dediðim direk gözler kapalý görmezden geliniyor. Takýntý konusunda çok haklýsýn. Ben de zamanýnda Yumlu'ya çok sallamýþtým. Þimdi Yumlu burayý okusa nasýl kýrýlýr ve üzülür deðil mi?Ýnsanlara hakaret etmemek lazým. Lakin bu forumda böyle insanlar var yok deðil. Bunlarý uzaklaþtýrmak BMN'nin görevi olmalý.
    Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    YUSUF ve ABDÜÞ ü satmayýn ligi domine edelim..

bilimsel olarak açýklýyor adam 9.30 da baþlýyor..

bide bmn yönetimi benim gözümde yanlýþ yapýyorsunuz
    belkide suçlusunuz
    bu site kindar dolu , kýskanç dolu , takýntýlý adam dolu
    yok first touch mýþ yok bilmem neymiþ
    Yusuf ve Abdüþ katdettiði geliþmeyi göremiyorlar
    ve sallamak için fýrsat kolluyorlar ve sallýyorlarda..

ben eleþtiriye karþý deðilim ama resmen artniyet var çoðunda yalan ve yanlýþ bilgilerle çocuklarý karalýyorlar
    ve siz bu duruma seyirci kalýyorsunuz
    yazýk ve yazýklar olsun..
    sizin bu duruma müdahale etmeniz gerekir..
    bu forumun bi felsefesi olmasý gerekir..
    özdeðerlere sahip çýkýlmasý gerekir..
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Trabzonspor'un asýl düþmaný Galatasaray'dýr.
    Sebahattin Çakýroðlu

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý Gökhan Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yani tamam bizim iddiamýz az gibi görünebilir de bjk nin þampiyon olma ihtimali bizim üçüncü olma ihtimalimizden daha mý fazla? Hiç sanmýyorum. Iddia oynadýðým da yok gýcýk etti sadece. Ayrýca biz sýralama falan ne olursa olsun böyle maçlarý kazanmak için oynuyoruz. Ýnþallah bugün de kazanýrýz.
    @cyberentalpi
    Yani iddaa biraz böyle deðerlendiriyor. Ünal Hoca mahçup etti beni. Kazanmayý geçtim ezdi Bjk yi. Tabi bunda abdüþ ve Yusuf un ilk kez ayný anda çok iyi oynamasýnýn önemi de var.
    13 Vitor Hugo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)