Sayfa 25 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 27 ... SonuncuSonuncu
Toplam 694 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 33.Hafta | Trabzonspor 2-1 Beþiktaþ | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kuvvet birçok zaman gereksiz bile oluyor... bu muhabbet beni yillardir sinir ediyor zâten, Abdülkadir'de de görüyoruz, ilk zamanlarinda Messi gibiyken simdi Olcan'a dönüstü oyun tarzi,,, attirdigi gol müthis olmasina ragmen... kaç kere 3 oyuncunun arasina girdi topu kaptiracagini bile bile... cüsselendi genisledi ama bombos iste, bir de çevikligini kaybetti, eskiden daha tifil ve belki de daha güçsüzdü ama çok daha temiz oynuyordu kim ne derse desin...
    bence geçen sene fiziði daha iyiydi, daha keskin top sürüyordu. ersun daha iyi çalýþtýrýyordu heralde.

Trabzonspor 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence geçen sene fiziði daha iyiydi, daha keskin top sürüyordu. ersun daha iyi çalýþtýrýyordu heralde.
    Ersun zaten kondüsyoner sadece. Takýma yükleme yapýyor o kadar. Teknik taktik hak getire.

agzýmýza etti kaç defa. Küme düþürüyordu az daha. Bu adamýn ismini duyunca elim ayagým titredi yine

Nereden
    Bursa

Alýntý Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun zaten kondüsyoner sadece. Takýma yükleme yapýyor o kadar. Teknik taktik hak getire.

agzýmýza etti kaç defa. Küme düþürüyordu az daha. Bu adamýn ismini duyunca elim ayagým titredi yine
    malum zat diyelim. herþeye raðmen yusuf ve abdülkadir'e katkýsý oldu diye düþünüyorum fiziksel ve tempo olarak. bence doðru zamanda onbire monte etti. ama bizi kanser ettiði doðrudur. ayrýca yusuf'un gereksiz faul alýþkanlýðý ondan kalma, çok severdi bunlarý.
    Konu artvints tarafýndan (19.05.2019 Saat 02:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Aslinda evet daha iyiydi de, bu sene daha cüsselli duruyor, ona ragmen ayakta kalamiyor, neyin nesidir bu anlamadim...
    Degerine deger katacak olan Abdülkadir, 1-1 ya da 2-2 berâbere kaldigimiz basaksehir deplasmani, ve yine 2-2 berâbere kaldigimiz geçen seneki bjk deplasmanindaki Abdülkadir'dir.. Olcay'a gol pasi vermisti ya hani...
    Bakiyorsun çok daha ciliz duruyor ama bu seneye göre daha çok ayakta kaliyordu...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Bursa

Aslinda evet daha iyiydi de, bu sene daha cüsselli duruyor, ona ragmen ayakta kalamiyor, neyin nesidir bu anlamadim...
    Degerine deger katacak olan Abdülkadir, 1-1 ya da 2-2 berâbere kaldigimiz basaksehir deplasmani, ve yine 2-2 berâbere kaldigimiz geçen seneki bjk deplasmanindaki Abdülkadir'dir.. Olcay'a gol pasi vermisti ya hani...
    Bakiyorsun çok daha ciliz duruyor ama bu seneye göre daha çok ayakta kaliyordu...
    çok daha iyi top sürüyordu yere saðlam basýyordu bu sene biraz sarsak sanki.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

çok daha iyi top sürüyordu yere saðlam basýyordu bu sene biraz sarsak sanki.
    Kesinlikle, akip gidiyordu topla, bugün müthis gol pasi verdi ama orda bile top sürüsü bir degisik akici degil ve sanki her an topu kaptiracakmis gibi...
    Ama su kesin ki özgüven skintisi var, o golden sonra gaza geldi çok daha iyi oynamaya basladi hele tâkip eden 10dk boyunca...

Nereden
    Bursa

Kesinlikle, akip gidiyordu topla, bugün müthis gol pasi verdi ama orda bile top sürüsü bir degisik akici degil ve sanki her an topu kaptiracakmis gibi...
    Ama su kesin ki özgüven skintisi var, o golden sonra gaza geldi çok daha iyi oynamaya basladi hele tâkip eden 10dk boyunca...
    bir de bazen çok tembel paslar atýyor, göstere göstere ayak içini kullanýyor sinir oluyorum. biraz ayak üstü keskin ve beklenmedik pas atýp hareketlenmeler bekliyorum messi gibi, çok kötü alýþkanlýk.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

bir de bazen çok tembel paslar atýyor, göstere göstere ayak içini kullanýyor sinir oluyorum. biraz ayak üstü keskin ve beklenmedik pas atýp hareketlenmeler bekliyorum messi gibi, çok kötü alýþkanlýk.
    Avrupa görmüs topçular bunu çok yapiyor, Ljajiç Kagawa çok yapiyor bunlari, bugün de yaptilar...
    Ya ben de birine kizdim "yau göstere göstere verme su pasi yaa" diye bagirdim ama kimeydi unuttum Yusuf muydu Abdülkadir miydi baskasi miydi Parmak da yapiyor arada, ama geri pas hâriç genelde sert pas verdigi için rakip anlasa da alamiyor topu

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaþ þu transfer iþide sýktý ama kim sürekli dile getiriyor anlamýyorum , Yusuf , Abdüþ , Uðurcan vs... ne olduda hemen gidiyorlar neyi baþardý bu çocuklar daha Koskoca Trabzonspor Ligi 4. Sýrada bitirdi tamammý yani bumu baþarý kriteri ? Hadi diyelim iyi para verdiler sattýn sonuç ? Yerine ayný kalitede adam alabilecekmisin ? Yada bu çocuklarý sattýnýz sportif baþarý gelmedi yine ne olacak o zaman ? 20 milyona satarsýn ama Avrupa’dan alacaðýn 40 milyondan olursun üzerine sponsorluklar imaj paralarýnýda koy hepten zarar sonra bi 15 yýl daha uðraþýrýz Yusuf , Abdüþ , Tekke çýkarmaya. Önce sportif baþarý yakalayacaksýn vitrin yapacaksýn sonra satacaðýn adamýn alternatifini hazýrlayýp iyi paraya satacaksýn olay bu. Bu gençler en az 2-3 yýl daha bizle oynayýp Avrupa’da vitrin yapar baþarý saðlar sonra sat 40 a 50 ye.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Sosa bile kolbastý oynamýþ...

Takýmýmla gurur duyuyorum her anlamda harika bir birliktelik var Maþallah...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Özgür KARADENÝZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atiba hutchinson Trabzonsporumun bu yýl ki muhtemel sampiyonlugunu calmistir.
    Vodafone da ki macta 60.dakikada bilerek ,isteyerek sosanin baldirina basmistir.
    O macta 2 puanimizi almakla kalmamis,Sosasiz 3 ay ve 6 lig maci oynamamiza sebep olmustur.
    Unutulmasin ,atlanmasin arkada kalmasin.!!!

ayný þeyi düþünüyorum

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

https://twitter.com/maslamas11/statu...950844935?s=19
    Burak'a bak sen
    Pereira'ya güzel bi çalým atarak topu onune aldiktan sonra, Hüseyin kayarak çok iyi bir müdahale ile ayagindan aliyor topu.
    Ama pozisyonun ardýndan Burak, Hüseyin'e aferin oðlum diyerek hem tebrik, hem de motive ediyor cocugu.
    Ilginç bi þekilde kimsenin dikkatini çekmemis bu pozisyon

Bugun demek ki, o da Unal Hocaya zamaninda yamuk yaptiginin farkinda varmis.
    Sahada mac boyu Kucuk Emrah rolunde takildi. Oyle, ahim sahim bir ibnelik de yapmadi.

Demek ki bu adami sadece top ayagina gelince isliklayacaksin, kufur edip, maytap atip gaza getirmeyeceksin

Takdir ettim yine de...

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (19.05.2019 Saat 03:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    30

Ýlk sayfada þenol u üzmez baþkan maçý veririz yeniliriz diyen bir dallama vardý çok özür dileyerek böyle söylüyorum ama hakkediyor maç sonu yorumunu utanmýþta silmiþ. Bakýn bunlar bu kafalar kokuþmuþ zihniyetler aziz yýldýrým dan daha çok zarar vermiþtir.

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kemal Belgin'in yazýsýný okudum acaba saçmalýyor mu yoksa gerçeklerimi diyor! Ufaklýk diyor Abdülkadir'e bundan olmaz bu fizikle diyor.
    https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...in/607709.aspx
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Trabzonspor'un asýl düþmaný Galatasaray'dýr.
    Sebahattin Çakýroðlu

CÝVELEK.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý trbzonsporlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný þeyi düþünüyorum
    Ben ayný þeyi o maçtan beri düþünüyorum

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

malum zat diyelim. herþeye raðmen yusuf ve abdülkadir'e katkýsý oldu diye düþünüyorum fiziksel ve tempo olarak. bence doðru zamanda onbire monte etti. ama bizi kanser ettiði doðrudur. ayrýca yusuf'un gereksiz faul alýþkanlýðý ondan kalma, çok severdi bunlarý.
    Yusuf'un þu arkadan gelip göstere göstere sert faul yapma huyu da bu adam yüzünden.

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

2.yarý bence kötü oynadýk. hele 60 dan sonra top göremedik gibi bir þeydi.. ilk yarý gibi degildi . kagawa kalite kattý kýramadýk..

Nereden
    Ankara

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2.yarý bence kötü oynadýk. hele 60 dan sonra top göremedik gibi bir þeydi.. ilk yarý gibi degildi . kagawa kalite kattý kýramadýk..
    Ünal hoca seyretti de ondan. Gerçi yedekte de kimi soksa ne deðiþebilirdi ki en azýndan takýma geri yaslanma diyebilirdi. Bunu yapabilirdi. Kagawa'ya gelince Allah'ýn sýradan japonu bizi bu kadar zorladýysa avrupa liginde gruplara kalsak bile ilerisini zor görürüz.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yýldýz golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karþý oynamamýþtýr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklýmýza gelmeyen diðerleri...
    Sebahattin Çakýroðlu

Nereden
    Ankara

Sizce takýmýn bu kadar kolay baský yiyerek gol yemesi son dakikada goller yemesi þampiyonluðun kýlpayý gitmesinin ana sebebi deðil mi? Yani sýrf önlibero olmamasý bu kadar etkiledi takýmý. Onazi'nin sakatlýðý takýmý mahvetti. Pareira ve sosa'da.
    Sebahattin Çakýroðlu

Nereden
    Ankara

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://twitter.com/maslamas11/statu...950844935?s=19
    Burak'a bak sen
    Pereira'ya güzel bi çalým atarak topu onune aldiktan sonra, Hüseyin kayarak çok iyi bir müdahale ile ayagindan aliyor topu.
    Ama pozisyonun ardýndan Burak, Hüseyin'e aferin oðlum diyerek hem tebrik, hem de motive ediyor cocugu.
    Ilginç bi þekilde kimsenin dikkatini çekmemis bu pozisyon

Bugun demek ki, o da Unal Hocaya zamaninda yamuk yaptiginin farkinda varmis.
    Sahada mac boyu Kucuk Emrah rolunde takildi. Oyle, ahim sahim bir ibnelik de yapmadi.

Demek ki bu adami sadece top ayagina gelince isliklayacaksin, kufur edip, maytap atip gaza getirmeyeceksin

Takdir ettim yine de...

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Çok acý köpek gibi piþmandýr Burak gittiðine. Asýl iþgüzarlýk yönetimin rakibine adam satarak rakibini üçüncü yapýyorsun. Bu benim görüþüm. Burak bjk'ye gitmese bjk ne bu kadar gol atardý ne de bizi geçip 3. olabilirdi. Ha biz de kalmalýmýydý. Tabiki hayýr. Mehmet Ekici tarifesi uygulanabilirdi Burak'a.
    Sebahattin Çakýroðlu

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    35

Abdulkadir ozel bir futbolcu
    Yusuf ise cok kaliteli futbolcu. Attigi gol muazzam, ayrica Yusufun en iyi ozeliklerinden biride Istanbul kuluplerine gol atabilmesi. Buyuk maclari oynamayi seviyor.

Unal hocam gun gectikce kendini gelistirdi, insallah bu cizgisini gorusunu hic bozmaz.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

YUSUF ve ABDÜÞ ü satmayýn ligi domine edelim..

bilimsel olarak açýklýyor adam 9.30 da baþlýyor..

bide bmn yönetimi benim gözümde yanlýþ yapýyorsunuz
    belkide suçlusunuz
    bu site kindar dolu , kýskanç dolu , takýntýlý adam dolu
    yok first touch mýþ yok bilmem neymiþ
    Yusuf ve Abdüþ katdettiði geliþmeyi göremiyorlar
    ve sallamak için fýrsat kolluyorlar ve sallýyorlarda..

ben eleþtiriye karþý deðilim ama resmen artniyet var çoðunda yalan ve yanlýþ bilgilerle çocuklarý karalýyorlar
    ve siz bu duruma seyirci kalýyorsunuz
    yazýk ve yazýklar olsun..
    sizin bu duruma müdahale etmeniz gerekir..
    bu forumun bi felsefesi olmasý gerekir..
    özdeðerlere sahip çýkýlmasý gerekir..

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf asiri mal oynuyor. Ofsayt olmasa þunu kaleye vuracak demek. Sosa'nin þut çektiði pozisyonda da lakayýt vurduðu için dýþarý attý.
    Alýntý Uður Kalyoncu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu Yusuf'a teklif varsa hemen göndersinler 1 dk dahi beklemesinler.
    Alýntý ersn.alparslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Besiktas ikinci yari hic kosmasa bile bu takimin bu maci almasi imkansiz. Eger su maci alsinlar hatta berabere bitirsinler bundan sonra tek kelime elestirim olmaz.
    Alýntý Samet Berber Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    10 numarasý Yusuf olan bir takým zaten beceriksiz demektir. Þaþýrtmýyor yani bu durum artýk. Hiç bir pozisyonu mantýklý bir þekilde sonuçlandýramayan 10 numara olmaz.
    lütfen arkadaþlar

yukarýda Orhan Uluca isimli bir yorumcu var bu adam boþ deðil
    tüm avrupa liglerini takip ediyor ve futbolu biliyor..

yukarýdaki videoyu bi izleyin 9.30 da baþlýyor..

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lütfen arkadaþlar

Videoyu izlemeden telif yemiþ, kaldýrmýþlar

Ben zaten kötü oynadýðýný söylemiyorum. Gayet iyi oynadý. Bizim takýmda kötü isim de yoktu biraz Pereira sýrýttý o kadar. (Roda artýk deðerlendirmeye dahil deðil)

Ben Yusuf'un son tercihlerinden þikayetçiydim o yorumu yaparken. O yorumu yaptýðým dakikada 2 tane pozisyon sonuçlandýrýcý konuma düþtü. Birinde Sosa vurdu, altý pasta Yusuf bomboþ ne yapmaya çalýþtýðýný anlamadýðým, ciddiyetten uzak bir þekilde dýþarý vurdu. Bir tane de ofsaytta kaldýðý pozisyon oldu. Hakem devam ettirdi, içerde roda bomboþ yapmasý gereken tek þey önüne yuvarlamak gitti kaleye vurdu. Bu temel þeyleri yapmayýnca delleniyorum elimde deðil.

Sirk cambazý yazmamýþým, sadece gol asist sayýsý üzerinden vurmamýþým. Eleþtiri kötü bir þey deðil. Fenerbahçe maçýnda 5-0 olmasý gerekirken son dakika 2-2 olacaktý. Herkes müthiþti ama son vuruþlarda aptallýk yaptýk. Þimdi bunu söylemenin ne kötü tarafý var mesela? Ben topçumuzdaki eksiði dile getiriyorum. Abdülkadir milyon tane adam geçiyor, geçen hafta arka direkte topu içeri atamýyor. Buraya bunu nasýl atamadýn diye hayýflanmayak mýyýz þimdi? Senin için söylemiyorum bunu ama bugünkü maçla ilgili Yusufla ilgili yaptýðým tek kötü yorum bu, adamýn biri altýna düþman bunlar falan yazmýþ

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lütfen arkadaþlar

Orhan Ulucayý niye dinleyeceðim..

5-6 ya versinler elden çýkarsýnlar demedim ki..Adam gibi teklif varsa gönderilmesinden yanayým.

Ondan gelecek 20 milyon civarý bir rakam ile hali hazýrda ondan çok daha fazla katký saðlayacak istikrarý olan bir adam alýnabilir. Sonraki satýþtan pay da olacak tabii..

Görende Yusuf çýktý dün oynadýðý futbolu bu sezon 20 maça yaydý da biz eleþtiriyoruz sanacak..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)