Akcamimarlik
Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 695 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 695 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 33.Hafta | Trabzonspor 2-1 Beikta | Ma Sonucu

TS61_NL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.11.2004
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    43

Bu sezon bizim sampiyon olamamamiz ve futbolun "f" sini bile oynamayan gsnin sampiyon olmasi futbol adina en hafiften ihanettir...Onceden soylendi zaten ne tur problemlerle takimimizin bogustugu...ona ragmen Trabzonda 3 istanbulun cucuklerini eze eze yenmeleri beni sahsen mest etti...Gelecek sezon yine ayak oyunlari olacaktir fakat takimi muhafaza edip 3 nokta transferlerle cok iyi bir yerde bitirecegimizden adim gibi eminim...Helal olsun size cocuklar...
    Ya olduun gibi grn yada grndn gibi ol.....

~UniCef~ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Bu forumda hkmetin veya devletin Basaksehri sampyon yapacagini sylyordu. Onlar nerede merak ediyorum. lkmeizin en byk sorun bos iddia veya iftira eden adam utanmiyor.

Olumsuz olan herseyi sylerler ama olmadigi zaman sus pus olur ama utanmaz gelecekte yine aynisini yapar.

Bundan sonra GS sampyon olmasinda kim olursa olsu. Ne kadar igrenc insanlar bunlar.
    Nefsin icin sevme

Sadettin_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt ~UniCef~ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu forumda hkmetin veya devletin Basaksehri sampyon yapacagini sylyordu. Onlar nerede merak ediyorum. lkmeizin en byk sorun bos iddia veya iftira eden adam utanmiyor.

Olumsuz olan herseyi sylerler ama olmadigi zaman sus pus olur ama utanmaz gelecekte yine aynisini yapar.

Bundan sonra GS sampyon olmasinda kim olursa olsu. Ne kadar igrenc insanlar bunlar.
    Az biraz oturup dusunsen , o "basaksehir hukumetin takimi" diyenlerin gs nin secim sonrasi apar topar sampiyon yapilmasiyla ne kadar hakli iktigini anlardin .
    Basaksehir hukumetin takimi algisi ilkokul siralarima kadar dusmus .
    Kritik bir secim oncesi sureci .
    Ekonomik kriz .
    Ve toplumu yonetmek icin afyon niyetine kullanilan futbol ...
    ktidar bu riske girermiydi saniosun
    Azl bir ihocuyum

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    24
    Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

yelik tarihi
    07.07.2015
    Nereden
    Almanya

https://twitter.com/TSerdarSx/status/1130394045321289729

Su videoyu grdukten sonra insallah Yusufa daha laf atmasiniz burda

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

Alnt TS61_NL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sezon bizim sampiyon olamamamiz ve futbolun "f" sini bile oynamayan gsnin sampiyon olmasi futbol adina en hafiften ihanettir...Onceden soylendi zaten ne tur problemlerle takimimizin bogustugu...ona ragmen Trabzonda 3 istanbulun cucuklerini eze eze yenmeleri beni sahsen mest etti...Gelecek sezon yine ayak oyunlari olacaktir fakat takimi muhafaza edip 3 nokta transferlerle cok iyi bir yerde bitirecegimizden adim gibi eminim...Helal olsun size cocuklar...
    tek ve en byk sorun puan kaybedilmeyecek malarda puan kaybetmemiz. tamam 2.ci yar mkemmel malar oynadk ma ma dnerek ilerlememiz lazm. tek tek. atyorum feneri inanlmaz bir oyunla yendin sonraki hafta erzuruma yenilirsen veya puan kaybedersen ampiyonuluu unutacaksn.

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Bu sezon fb gs bjk'yi ierde ezerek yendik.
    Geldiimiz seviye gayet iyi bir halde.
    Bundan sonra her yl bunun devam etmesi dileimiz

Deplasmanda da en az 1 puan alrsan ampiyonluk iin yeter

yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt Sadettin_ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Az biraz oturup dusunsen , o "basaksehir hukumetin takimi" diyenlerin gs nin secim sonrasi apar topar sampiyon yapilmasiyla ne kadar hakli iktigini anlardin .
    Basaksehir hukumetin takimi algisi ilkokul siralarima kadar dusmus .
    Kritik bir secim oncesi sureci .
    Ekonomik kriz .
    Ve toplumu yonetmek icin afyon niyetine kullanilan futbol ...
    ktidar bu riske girermiydi saniosun
    Tabi tabi. Gecen sene de secim vardi ondan nceki sene de secim vardi onun icin sampiyon yapmadilar onlari. Yani secimleri sadece Basaksehirin sampiyonluguna bagli. Etken bile olamaz. %0,000001 bile bir etkisi yoktur eger varsa zaten vahim olan o olur.
    Bos bos komplo teorileri. Hic bir delil yok. lkenin ana sorunu. Ne belge ne delil hic bisey.
    Trkiyede hic bir takim GS kadar kollanmiyordur. FB dahil.
    Konu ~UniCef~ tarafndan (20.05.2019 Saat 23:13 ) deitirilmitir.
    Nefsin icin sevme

Saint Castillo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.02.2017
    Nereden
    Aydn

Tabi tabi. Gecen sene de secim vardi ondan nceki sene de secim vardi onun icin sampiyon yapmadilar onlari. Yani secimleri sadece Basaksehirin sampiyonluguna bagli. Etken bile olamaz. %0,000001 bile bir etkisi yoktur eger varsa zaten vahim olan o olur.
    Bos bos komplo teorileri. Hic bir delil yok. lkenin ana sorunu. Ne belge ne delil hic bisey.
    Katlyorum, dikkat edersek Trabzon spor futbol dnyasnda yer edinmeye balad zamanlardan itibaren tam 14 yl gs amiyon olamam. Resmi ampiyonluumuzun bulunmad 35 sezonda ise en fazla ampiyon olan takm gs.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Geen seneyi ben de anlamadim misal, dogru, ama bu sene net bir seklde seim etkledi olan bitenleri... her seyi oluruna biraksalar bile 8 puan kapanmazdi, kapanmasinin sebebi kapattirilmak istenmesidir, hakem atamalarindan ve kararlarindan anlasiliyor bu...

Haydi hepsini getim, karaladigim kismi yazmak iin saf olmak gerek... fb taraftarlarindan korkup kupamizi verdirmeyen , her nneye burun sokan kimdi ? sirf fbli oldugu iin mi yapti onlari ? tabi tabi yersen...
    Haaa aslinda evet bence de etkisi olmaz o kadar ama demek istedigim lkeyi ynetenler ok ok etkisi olur diye dsnp tir tir titriyor tirsak gibi korkuyor bu durumlarda... onlar utansin bundan....

Dediginiz gibi olsa 2011 olayi neden yle gelisti ? haydi bakalim...
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Furkan Ttnc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2012
    Nereden
    stanbul

bu lkede delilsiz, sebepsiz seim iptal ediliyor birader. biz urada internette iki kytrk muhabbet evirirken delil mi gsterelim. geyik yapyoruz alt st.

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kondisyoneri sorgulamadim, oyle anlasildim galiba.
    Bu arada istatistiki bilgiler icin tesekkurler.

Misal oyuncu bazinda Sosa, Parmak ve Yazici tam anlamiyla, sezon basindan itibaren 90 dakika tam kondisyonlu bir sekilde sahada kalamadi.

Bundan da illa kondisyoner sucludur anlami cikmasin.
    Gokhan Kandemir'i biliyorum.
    Ankaragucu'nde gorev alirken de, calistigi oyuncu grubu kondisyonu konusunda baya methedildi basinda bile.

Sezon basi kampinda da Unal Karaman, zaten antrenmanlarin yarisinda takimi Gokhan Kandemir'e emanet edecek kadar cok guvendi.

Belki oyuncularin alternatifi olmadigi ve hic dinlenemedigi icin bunlar oldu.

Gorucez yeni sezonda.

Yoksa Gokhan Kandemir gitsin demedim ben de, o etkiyi bizde de gostersin..

Teknik ekip biraz daha guclendirilsin..

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Ankaragcnde kimin kondisyonerliginu yapm ? Hangi sezon acaba

Ismail Kartal gibi gozukuyor. Alakalari ne acaba..
    Konu aatay96 tarafndan (21.05.2019 Saat 00:42 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    01.09.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

ne belge ne delil diyo yaa, ahu Belediyenin btn itiraklar adamlara sponsor.. GDA Doal gaz aldn yer o bile sponsor, sen evde kombi yakyorsun adamlara para gidiyor, sana mantkl geliyor mu bu durum ?
    nceki seimlerde stanbul elden gidiyo muydu ???? Az oku, aratr, hkmet tellal yapma burda, git biraz objektif olmay ren..stanbul elden giderken ve tm Trkiye hkmet baakehiri ampiyon yapyor derken, bir de adamlar korumaya devam m edecekler.. 31 Mart seimine kadar adamlar gram puan kaybetmedi de , seimden sonra adamlarn penalttlar alnmamaya balad, deliler gibi puan kaybettiler bu kadar da m tesadf...

Bu Mesaj BMN Forum Yneticisi Tarafndan Dzenlenmitir.
    Mesajn forum kurallarna uygun olmad tespit edilmitir (Uygunsuz hareket/Yazm Kurallar).
    Forum yneticileri / moderatrleri kurallara uymayan mesajlar dzenleme ve silme hakkna sahiplerdir.
    Foruma ye olan herkes Forum Kurallarn kabul etmi saylr.
    Gerekli durumlarda itirazlarnz iin: bordomavi@bordomavi.net

Konu Mollasaliholu tarafndan (21.05.2019 Saat 23:07 ) deitirilmitir.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

6 derbiden 5'ini kaybetmeyen Trabzonspor (Akyaz'da hepsini top gstermeden yenmi)
    Yenildii 3-1'lik GS mata doranan Trabzonspor
    26 TOPU DREKTE PATLAMI
    TRANSFER TAHTASI KAPANMI
    ONAZ LE BALAYAN SAKATLIKLAR GZ ATIRMAMI
    HAKEM-VAR HAKEM ETES HAKKINI YEM
    5-0'LIK MALATYA MAINDAN SONRA ONUR RECEP KIVRAK VE BURAK YILMAZ A..'NN KADRODAN ATILMASI SONRASINDA DAILMASI BEKLENEN

Benim gnlmde bu sezonun ampiyonu TRABZONSPOR
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

TS61_NL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.11.2004
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    43

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    6 derbiden 5'ini kaybetmeyen Trabzonspor (Akyaz'da hepsini top gstermeden yenmi)
    Yenildii 3-1'lik GS mata doranan Trabzonspor
    26 TOPU DREKTE PATLAMI
    TRANSFER TAHTASI KAPANMI
    ONAZ LE BALAYAN SAKATLIKLAR GZ ATIRMAMI
    HAKEM-VAR HAKEM ETES HAKKINI YEM
    5-0'LIK MALATYA MAINDAN SONRA ONUR RECEP KIVRAK VE BURAK YILMAZ A..'NN KADRODAN ATILMASI SONRASINDA DAILMASI BEKLENEN

Benim gnlmde bu sezonun ampiyonu TRABZONSPOR
    Aynen oyle abi, kaybettigimiz puanlarin cogunda ya 1 ya 2 farkla ondeydik ustelik.insan uzuluyor ama oynanan futbola ve sahadaki usaklari goruncede ister istemez mutlu oluyor.
    Ya olduun gibi grn yada grndn gibi ol.....

Ouzhan Fidan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Geen seneyi ben de anlamadim misal, dogru, ama bu sene net bir seklde seim etkledi olan bitenleri... her seyi oluruna biraksalar bile 8 puan kapanmazdi, kapanmasinin sebebi kapattirilmak istenmesidir, hakem atamalarindan ve kararlarindan anlasiliyor bu...

Haydi hepsini getim, karaladigim kismi yazmak iin saf olmak gerek... fb taraftarlarindan korkup kupamizi verdirmeyen , her nneye burun sokan kimdi ? sirf fbli oldugu iin mi yapti onlari ? tabi tabi yersen...
    Haaa aslinda evet bence de etkisi olmaz o kadar ama demek istedigim lkeyi ynetenler ok ok etkisi olur diye dsnp tir tir titriyor tirsak gibi korkuyor bu durumlarda... onlar utansin bundan....

Dediginiz gibi olsa 2011 olayi neden yle gelisti ? haydi bakalim...
    2011 i bunun gibi olaylarla karistirmamak gerekir. Bu siradan bir sampiyonluk. Bizim davamiz ise sike ile. Hkmet ve btn partilerin(HDP haric) suclulari aklama operasyonlarini izledik. Tabi ki onlar hep beraber vermediler bizim hakkimizi ama zaten secimi daha bir ay nce kazanmis bir partiye (veya diger partileri de icine sokabiliriz) oy icin yaptigini sylemek ne kadar denli dogru olur bilmiyorum. Cnk gelecekte olan secim zaten 3 yil sonra olacakti. Trkiye de 3 yil icinde hersey unutuluyor. 3 yil nceki haklini hatirlayan yok.
    2011 de haklinin degil gclnn hakli oldugunu bize gstermek istediler. Insallah davayi kazanarak kimin hakli oldugunu gsterilir.
    Nefsin icin sevme

yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt Furkan Ttnc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu lkede delilsiz, sebepsiz seim iptal ediliyor birader. biz urada internette iki kytrk muhabbet evirirken delil mi gsterelim. geyik yapyoruz alt st.
    Haklisin. Benim demek istedigim lkemizde iftira atmak bu kadar kolay olmamali. Insan vicdanini sorgulamali. Utanmali. Ama memlektte hersey olursunuz rezil olamazsiniz. Buna zlyorum.
    Nefsin icin sevme

Bedri Sertkaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2012
    Nereden
    Ankara

BMN'de bunlara ok gz yumuluyor. Gz yumuluyor dediim direk gzler kapal grmezden geliniyor. Taknt konusunda ok haklsn. Ben de zamannda Yumlu'ya ok sallamtm. imdi Yumlu buray okusa nasl krlr ve zlr deil mi?nsanlara hakaret etmemek lazm. Lakin bu forumda byle insanlar var yok deil. Bunlar uzaklatrmak BMN'nin grevi olmal.
    Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    YUSUF ve ABD satmayn ligi domine edelim..

bilimsel olarak aklyor adam 9.30 da balyor..

bide bmn ynetimi benim gzmde yanl yapyorsunuz
    belkide sulusunuz
    bu site kindar dolu , kskan dolu , takntl adam dolu
    yok first touch m yok bilmem neymi
    Yusuf ve Abd katdettii gelimeyi gremiyorlar
    ve sallamak iin frsat kolluyorlar ve sallyorlarda..

ben eletiriye kar deilim ama resmen artniyet var ounda yalan ve yanl bilgilerle ocuklar karalyorlar
    ve siz bu duruma seyirci kalyorsunuz
    yazk ve yazklar olsun..
    sizin bu duruma mdahale etmeniz gerekir..
    bu forumun bi felsefesi olmas gerekir..
    zdeerlere sahip klmas gerekir..
    Trabzonspor'un asl dman Galatasaray'dr.

Sebahattin akrolu

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    42

Alnt Gkhan Balc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yani tamam bizim iddiamz az gibi grnebilir de bjk nin ampiyon olma ihtimali bizim nc olma ihtimalimizden daha m fazla? Hi sanmyorum. Iddia oynadm da yok gck etti sadece. Ayrca biz sralama falan ne olursa olsun byle malar kazanmak iin oynuyoruz. nallah bugn de kazanrz.
    @cyberentalpi
    Yani iddaa biraz byle deerlendiriyor. nal Hoca mahup etti beni. Kazanmay getim ezdi Bjk yi. Tabi bunda abd ve Yusuf un ilk kez ayn anda ok iyi oynamasnn nemi de var.
    99 Nwakaeme

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)