Sayfa 4 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1055 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2019-2020 l Trabzonspor Avrupa Serüveni | C Grubu:Basel,Krasnodar,Getafe,Trabzonspor

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun baskan canli yayinda o sarta uydugumuzu soyledi. 2 kusurlerde zarardayiz kurdan dolayi dedi. O madde sadece mayis ayini kapsiyor olabilir.

Netteki baskanin aciklama yaptigi videolarda var.
    Tek uyamadigimiz kosul Bankalar Birligi olayi. O is de yatti diyorlar.

O yuzden sikinti var zaten.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O kadar indirdiysek iyi. Mayıs ayı değil. 31 Mayıs 2018 ile 31 Mayıs 2019 arasındaki 1 yıllık süreç.

Şunu da ekliyim. Madem o kadar indirdik, banka şartını niye öne sürmüşler orası da muamma. 5 milyon euro zarar verdiğimizde şartları yerine getirmiş olmuyor muyduk. Demek ki 0'a 0 tam denge olması gerekiyor.
    Konu ilelebeTS tarafından (18.05.2019 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar indirdiysek iyi. Mayıs ayı değil. 31 Mayıs 2018 ile 31 Mayıs 2019 arasındaki 1 yıllık süreç.
    Dun aksam Aspor izlerken yayina baglandi ve bu maddeyi suanda ayarladigimizi soyledi baskan.
    Bulamadim simdi videosunu.
    Orada kur farki olmasa, artilara bile gecmistik ama kur farkindan dolayi - 2 kusurlerdeyiz filan dedi.

Hesaplamayi bilmedigimiz icin yorum da yapamiyoruz.
    Oyuncu yilligi, gelirimiz, oyuncu satislari, sponsor, giderler ve bu sene oynadigimiz maclardaki kazanilan paralarla beraber yapilan hesaplamadir bu senin dedigin gibiyse.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

UEFA'dan ceza gelirse gerçekten bu çok yazık olacak, Avrupa Ligi'nden gelecek gelirlerden mahrum kalmamız demek sponsorluk ve diğer gelirlerden de mahrum kalmamız demek.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA'dan ceza gelirse gerçekten bu çok yazık olacak, Avrupa Ligi'nden gelecek gelirlerden mahrum kalmamız demek sponsorluk ve diğer gelirlerden de mahrum kalmamız demek.
    Daha onemlisi genc oyunculari vitrine cikaramayacagiz.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben elemeleri gececegimizi sanmıyorum . Ceza gelecekse bu sene gelebilir. Hakettik hacı Osman ve hastaneci döneminde ...

Tabi genede gelmez umarim

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Afern Abdulkadir

Önce TRABZONSPOR

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ceza konusu bir kenara. City'nin FA Cup'ı almasıyla birlikte elemelerdeki United tehlikesi ortadan kalktı.

4 büyük ligin 3'ündeki muhtemel rakipler belli. İngiltere'den Wolverhampton, İspanya'dan Espanyol ve Almanya'dan Frankfurt ön eleme oynayacak. İtalya'dan Roma, Milan ve Torino'dan biri olacak gibi gözüküyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza konusu bir kenara. City'nin FA Cup'ı almasıyla birlikte elemelerdeki United tehlikesi ortadan kalktı.

4 büyük ligin 3'ündeki muhtemel rakipler belli. İngiltere'den Wolverhampton, İspanya'dan Espanyol ve Almanya'dan Frankfurt ön eleme oynayacak. İtalya'dan Roma, Milan ve Torino'dan biri olacak gibi gözüküyor...
    hepsi de iyi takım maşallah. özellikle wolverhampton bu senenin flaş takımıydı. bu sene lige çıkıp 7. oldular

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA Kulüp Finansal Kontrol Organı (CFCB) tarafından dün akşam itibari ile kulübümüze gönderilen karar ile ilgili açıklamamızdır.

Şartlar :

1- Kamuoyunun da malumu olduğu üzere TFF-BDDK ve Kulüpler Birliği ortaklığında yürütülen borç yapılandırma çalışmasının Haziran 2019 dönemi içerisinde sonuçlandırılmış olması.

2- TFF’nin mali izleme düzenlemelerini Haziran 2019 sonuna kadar sonuçlandırmış olması.

3- Kulübümüzün 31 Mayıs 2019 itibarı ile denk hesap sonucunun en fazla 5 milyon Euro açık vermesi.

Yukarıda belirtilen şartların yerine getirilmemesi halinde, önümüzdeki 2 sezon içerisinde katılım hakkı elde edeceğimiz UEFA turnuvalarının İLKİNDEN ihraç edilmemiz önerilmiştir.

İlgili kararda ayrıca, CFCB Yargı Dairesine kulübümüz hakkında yazılan yazıda yeni yönetim kurulunun yapmış olduğu;

- Futbolcu sözleşmelerinin maliyetlerinin ciddi oranda azaltılması

- Altyapıya önem verilmesi

- Transfer harcamalarının sınırlandırılması ve azaltılması

- Transfer gelirlerinin arttırılması

- Sermaye artırıması

Enseyi karartmak istemiyorum ama mevcut duruma ve ülkedeki gelişmelere bakınca bu sene men ediliriz gibi görünüyor. Bankalar Birliğinin yapılandırma çalışmalarından uzun zamandır ses çıkmıyor. Sırf bu iş nedeniyle men alabiliriz. Maalesef...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu UEFA salak mıdır nedir ulan hem diyorsun ekonomini düzelt gelir-gider dengesini oturt ama bizi avrupa kupalarına almıyorsun nerden para kazanacak o zaman bu kulüp süper ligdeki galibiyet primiyle mi düzeltecek ekonomiyi?

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rıdvan diyor ki uefa teşvik edici bir yaklaşım sergilermiş, büyük ihtimal katılırlar diyor.

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konuya vakıf olan arkadaşlar bu üst kurula itiraz ve sonucu ne zaman açıklanır? Malum temmuz ayında eleme oynanacaksa bir ay içinde belli olur diye düşünüyorum.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yorumlarını çok beğendiğim Ali Ece kadronun dar olduğundan, ligde oynatacak adam yokken Avrupa'da kimle oynayacağımızdan perşembe, pazar fikstür sıkışıklığından bahsetmiş. Alt yapıdan çocukları oynat yine Avrupa'nın bir parçası ol. Ne zararı var anlamıyorum. Zamanında onca maliyetine rağmen sıfır çeken Türk takımları oldu. Murat Cem ile Berkay ile oynarız, en kötü sıfır çekeriz yani ne olmuş. Böyle bir vizyonsuzluk görmedim.

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan diyor ki uefa teşvik edici bir yaklaşım sergilermiş, büyük ihtimal katılırlar diyor.
    yani beni almamakla gelirlerimi kısıtlıyor daha zor durumlara itiyorsun anlamına geliyor. onun için ben yasak gelmiyecegine inanıyorum
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Bankalar birligi olayi neden olmuyor çok basit
    fb bir sekilde ordan burdan paralari topladi
    cinconun ihtiyâci bile kalmadi pek, sampiyonluk da geldi paralar yine onlara akacak,,, bi bjk var kimse onlar için bir sey çikartmaz

hoopp bu is olmasa en yararli biz olurduk diyordum ama simdi en zararlisi biz olacagiz gibi duruyor...
    bu sene basak sampiyon olsaydi, o zaman devlet yarin açiklardi yeni bankalar birligi paketini... devletimiz sag olsun kendi batsa bile kurtarir bu fuski yiyen takimlari... seçimde tepkiden korkup tornistan eden bunlar, her sey beklenir bunlardan...

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bankalar birligi olayi neden olmuyor çok basit
    fb bir sekilde ordan burdan paralari topladi
    cinconun ihtiyâci bile kalmadi pek, sampiyonluk da geldi paralar yine onlara akacak,,, bi bjk var kimse onlar için bir sey çikartmaz

hoopp bu is olmasa en yararli biz olurduk diyordum ama simdi en zararlisi biz olacagiz gibi duruyor...
    bu sene basak sampiyon olsaydi, o zaman devlet yarin açiklardi yeni bankalar birligi paketini... devletimiz sag olsun kendi batsa bile kurtarir bu fuski yiyen takimlari... seçimde tepkiden korkup tornistan eden bunlar, her sey beklenir bunlardan...
    O topladıkları, kazandıkları paralar onlara yetmez. Borçlar devasa... Bence şeffaf da değiller, gizliyorlar borçları. Bunların yurtdışına sattığı oyuncular bile dümen. Hala transfer yapmaya çalışıyorlar, ffp’ye takıldıkları için bi bakıyorsun fahiş fiyata yurtdışına adam satmışlar.

Nereden
    Bursa

Fenerin topladigi para 20 milyon euro.
    Sikeci Aziz, bir telefonla godomanlardan daha fazlasini topluyordu.

Bankalar Birligi olayinin suruncemede olmasinin sebebi, bu islem gerceklesirse bankalarin kisa vadede zarar etmesidir.

Bence gerceklesmeyecek.

Ve tum kulupler 2-3 yil icinde kur farkindan dolayi odenmeyecek devasa borclarla batmaya yakin olacak.

Ha oldu da bankalar birligi borclari yapilandirdi, iste o zaman oyuncu satmamiza gerek kalmaz. Bir nebze de olsa duzluge cikariz.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (20.05.2019 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize'yi yenip Kasımpaşa'nın puan almasını bekleyeceğiz, 3.olursak büyük avantaj olur bizim için. Inşallah son hafta dikkati dağılmış beşiktaş kasımpaşaya toslar biz de rizeyi geçeriz de uzun bi Avrupa serüvenimiz olur. 4. olursak gruplara kalma şansımız da yüksek değil..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fb kalan 2 maçı da kazanırsa 6. bitirecek ligi taraftarları avrupa hesapları yapıyor biz ceza alacağız diye bakalım Ersun efendi ne yapacak bizdeyken bilerek Avrupaya gitmemek için her türlü şeyi yapmıştı.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb kalan 2 maçı da kazanırsa 6. bitirecek ligi taraftarları avrupa hesapları yapıyor biz ceza alacağız diye bakalım Ersun efendi ne yapacak bizdeyken bilerek Avrupaya gitmemek için her türlü şeyi yapmıştı.
    Erzurum bugun yener feneri
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Bursa

Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaş yıllık gelirimizin 320 milyon tlyi aşabileceğini söylemiş bu yıl. Ben 140 diye biliyordum... Yanlışlık olmasın.

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Niye elemelerde ingiliz takımımı çekeceğiz ispanyol mu anlamadım bu tezinizi?
    Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben elemeleri gececegimizi sanmıyorum . Ceza gelecekse bu sene gelebilir. Hakettik hacı Osman ve hastaneci döneminde ...

Tabi genede gelmez umarim

Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"0" çekeceğime ligden çekilirim. Ligden nefret ediyorum. Sanki her sene şampiyon oluyormuşuz gibi? Seribaşı olmasak bile herhalde ingiliz ispanyol çekmeyiz kurada?
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlarını çok beğendiğim Ali Ece kadronun dar olduğundan, ligde oynatacak adam yokken Avrupa'da kimle oynayacağımızdan perşembe, pazar fikstür sıkışıklığından bahsetmiş. Alt yapıdan çocukları oynat yine Avrupa'nın bir parçası ol. Ne zararı var anlamıyorum. Zamanında onca maliyetine rağmen sıfır çeken Türk takımları oldu. Murat Cem ile Berkay ile oynarız, en kötü sıfır çekeriz yani ne olmuş. Böyle bir vizyonsuzluk görmedim.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Nereden
    Bursa

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaş yıllık gelirimizin 320 milyon tlyi aşabileceğini söylemiş bu yıl. Ben 140 diye biliyordum... Yanlışlık olmasın.
    Yillik gelirimizden ( kulubun toplam gelirinden ) bahsetmiyor.

Hani su Tvlerde Gs sampiyon oldu, sampiyonlar ligi, forma satisi, ligden kazanacagi para 1 milyar Tl'yi bulacak diye konusuluyor ya, biz de sezon boyu kasamiza 320 milyon Tl'ye yakin para koymusuz.

Onu soyluyor, yanlis anlasilmasin burayi okuyanlar tarafindan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)