Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stadyumdan Ýzlediðiniz Maçlar

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Standart Stadyumdan Ýzlediðiniz Maçlar

Ayni baþlik var miydi bilmiyorum ama oylesine acilan bir baþlik.

Ýlk izledigim maç Bjk : 1 - 1 : Ts Gokhan Unalin diplemesine Bobo karsilik vermiþti galiba.. 2008/09 olabilir.. Rustu kaledeydi sanirsam

Bütün maçlarý sýrasýyla yazacagým.. Ayný maçtan insan çýkarabilecegim mi onu da merak ediyorum hem de nostalji için..
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (08.05.2019 Saat 23:56 ) deðiþtirilmiþtir.

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Avni Aker'deki ilk maç, sol üst maratonda, 30 Mayýs 1993, sezonun son maç, 6-2 yenmiþtik ey gidi Çizyo, hemen önümüzde eliyle almýþtý topu hakem görmemiþti...

Onur Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    32

Avrupa ligi toulouse’a kaybettiðimiz 3-1’lik maç.
    Song’un golü attýðý tribündeydim

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Trabzondaki ise yeni gittim ben.
    2 yýl önceki gs maçý uður demirokun kýrmýzý gördüðü. Yanlýþ hatýrlamýyorsam 2-0 aldýk.
    Geldik, Gidiyoruz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Ýsmail Sezgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzondaki ise yeni gittim ben.
    2 yýl önceki gs maçý uður demirokun kýrmýzý gördüðü. Yanlýþ hatýrlamýyorsam 2-0 aldýk.

Genel olarak bütün maçlar kastým..

Benden de bir gs
    2009 da Gs 'a samiyende kaybetmiþtik Caner atmýþtý 2-1 maðlup olmuþtuk. Türkiye kupasý maçýydý.. Deplasman tribünü ve kale arkasýnýn direkli hali.

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    30

Trabzonspor 1-1 Benfica Karabükspor 4-0 Trabzonspor Beþiktaþ 2-1 Trabzonspor Kayserispor 1-1 Trabzonspor Kasýmpaþa 0-2 Trabzonspor genel olarak loser bir istatistiðim var.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Ömrüm Can SEZER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor 1-1 Benfica Karabükspor 4-0 Trabzonspor Beþiktaþ 2-1 Trabzonspor Kayserispor 1-1 Trabzonspor Kasýmpaþa 0-2 Trabzonspor genel olarak loser bir istatistiðim var.

benfica macýnda ben de vardým. mustafa yumlu aimarý tutuyordu teke tek te ama aimar bilerek ofsayt çizgisinin arkasýnda duruyordu mustafa da sagolsun takým cizgimizi bozuyordu diye görmüþtüm..

Ýstatistigi iyi olan arkadaþlarýn bilet masraflarýný beraber karþýlamalýyýz forum olarak....

amasya0561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

1985 Gençler 2-2 Trabzonspor hakem sadýk deda gb iki golü biz bir golü penaltýdan atmýþtýk. kalede Þenol vardý.. Turgay,Necati, Güngör,Ýskender
    1990 GS 2-1 TS Prekazi Tanju lu gs, Jan marie pfaff, Orhan Çýkrýkcý, Hami TD Bremens ti
    98 Samsun 2-1 TS Ogün Abdullah Vugrinec Campbell vardý td Gordon Mille (penaltýdan golü atmýþtýk ama kýrmýzý kartý gören ercan sahayý tam terketmedi diye golü iptal etti hakem tekrarýndada penaltýyý atamamýþtýk Ogün dü galiba)
    2000-2001 BURSA 4- 2 TRABZON Osman Özköylü, Gökdeniz Karadeniz, Hami, Oktay Derelioglu
    seyrettiklerimde galip gelemedik dahada gitmek istemedim. ama birgün AKYAZIDA bir maç izlicem inþallah
    2010-2011 LÝG ÞAMPÝYONU Trabzonspor

fadigaTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2010-2011 de manisaspor maçýna gitmiþtim.Ýç sahada o sene kaybettiðimiz tek maç 1-0 öne geçip 3-1 kaybetmiþtik.Makukula þov yapmýþtý. Halen biletini saklarým

Bir de anorthosis maçý vardý.1-0 yenmiþtik.Bir türlü 2.golü atýp turu geçememiþtik.Gökdenizin karþý karþýya kaçýrdýðý pozisyon halen gözümün önünde.

Olimpiyat stadýnda ibb yi geriye düþüp yendiðimiz bir maça gitmiþtim

En son bu sene sivasý 3-1 yendiðimiz maça gittim.Bizzat izlediðim en iyi ilk 30 dk. bu maçtý
    Konu fadigaTS tarafýndan (10.05.2019 Saat 12:51 ) deðiþtirilmiþtir.

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Rize-TS maçý gökdeniz fatih þov vardý. TS farklý kazanmýþtý. 2005-2006 falan.
    Albayraklý rezil döemdeki 1-0 lýk Gs maðlubiyeti.
    Trabzonspor-sivas maçý meþhur 6-1 lik maç. Tam efsaneydi.
    TS-Ankaragücü maçý son dakkalarda golü yiyip 1-1 olmuþtu son dakkada Umut atmýþtý 2-1 kazamýþtýk.
    2010-2011 de sanýrým Antalya maçý Þifo acayip oynatmýþtý maçý golsüz bitirmiþtik.az daha kaybediyorduk.
    2010 bursa maçý Burak yazdý 1-0.
    Maludaný roket attýðý 2-1 kazadýðýmýz Rize maçý.
    Gsyi 2-1 yendiðimiz akyazýdaki maç.
    Arada bir de BJK yenilgisi var ama yýlýný hatýrlamýyorum. SAnýrým Bobo atmýþtý bir iki gol.
    geçenyýlki 1-1 fener maçý.
    Enson ERzurumda 1-0 lýk galibiyet.

hatýrladýklarým bunlar. Ama efsane hangisi derseniz kesin olarak 6-1 lik sivas maçý derim. Yattara bir golde hem kaleci hem de tribündeki herkesi terse yatýrmýþtý
    Konu seçuk tarafýndan (10.05.2019 Saat 13:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    30

Bursaspor 3-0 süper kupa maçý
    Baþakþehir le olimpiyatta oynanan tüm maçlar.
    Kocaelispor stadýnda ki kasýmpaþa maçý 2010
    Yeni statta ki geçen sezonun ilk maçý Konya 2-1 aldýðýmýz
    Bu sezonki Malatya maçý

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    30

Alýntý Laundros61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bursaspor 3-0 süper kupa maçý
    Baþakþehir le olimpiyatta oynanan tüm maçlar.
    Kocaelispor stadýnda ki kasýmpaþa maçý 2010
    Yeni statta ki geçen sezonun ilk maçý Konya 2-1 aldýðýmýz
    Bu sezonki Malatya maçý
    Kýsmetse ta Kocaeli den gelerek Beþiktaþ maçý

Furkan Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Akyazý açýlýþ maçý.(g.Antep)
    Geçen sezonun ilk maçý Konyaspor
    2-0 biten gs maçý. Yazýcýnýn direkten giren golü.
    2 hafta önceki y.malatyaspor maçý.

Henüz maðlubiyetim yok yeni sahada.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Istanbuldaki çoðu Trabzonsporlunun ilk maçý 5-0 Istanbulspor sanýrým.

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

malesef bu sayý bende sýfýr..trabzon da hiç izlemedim deplasmanlarda 5-6 maç var izledðim..

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

3 tane unutamadýðým maç var. Ýlki 2014-2015 sezonunda Bursa'da 3-3 biten yaðmurlu maç. Maça baþlarken 1 kilo olan montum maç sonu 5-6 kilo falan vardý sanýrým .

Ýkincisi yeni stadýn açýlýþ maçý. 4-0 yendiðimiz Antep maçý. Üçüncüsü ise bu sezon 4-0 yendiðimiz Gs maçý. Ýnanýlmazdý. Hala o an hissettiklerim aklýmda. Müthiþti.
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Istanbuldaki çoðu Trabzonsporlunun ilk maçý 5-0 Istanbulspor sanýrým.
    Ayneeeenn
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Benimki epeyi eskilerden

Hatýrladýðým maç 1991-92 sezonu 1.Lig 10.hafta Galatasaray 1-1 Trabzonspor
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Ilk staddan izledigim mac 2003- 2004 yilindaki deplasmandaki Bursasporu 2-1 yendigimiz musabaka. Tekke ve Gokdeniz atmisti golleri.

Ondan sonra devami geldi.
    2011 yilinda da, 6 deplasmana giderek kendi rekorumu kirmistim ( ic saha haric ) Adana'da okumama ragmen.

Yakin tarihte, en mutlu oldugumuz 2 finali de stadda izledim cok sukur.

Kavurucu bir yaz sicaginda Istanbul'da oynadigimiz ve Bursaspor'u 3-0 yenerek super kupayi aldigimiz mac.

Sanliurfa'da, sikecileri balikli göle ( ) gomerek Turkiye kupasini aldigimiz mac..

Son 20 yilin en huzun verici macinda da staddaydim maalesef.
    Dinamo Kiev'e 2-0 yenilerek sampiyonlar liginin kapisindan dondugumuz mac...

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (10.05.2019 Saat 18:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýngiltere

Trabzonspor'un sayýsýný hatýrlayamadýðým çok maçýna gittim yukarýda diðer arkadaþlarýn yazdýðý maçlarýn çoðunda da stattaydým...

Ýlk izlediðim maç Avni Aker'de çocuk yaþta gittiðim 5-1'lik Bursa kupa rövanþ maçý...Hem de maçý spiker odasýndan izledim..

2014-15 gibi maçlara gitmeyi býraktým passo lig zýrvalýðýndan sonra..Zaten Trabzonspor'un o tarihten sonra kayda deðer bir maçý yok..

Deplasmana gittiðim ilk maç ise ki gerçi pek deplasman sayýlmaz Samsun'da Bjk ile oynadýðýmýz kupa maçý..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

10-11 bjk deplasmanýnýn yeri ayrýdýr. Son haftalarda kazanamadýgýmýz için bjk taraftarý size her yer trabzon diyordu. tam o sýrada ceyhun attý.. Burakýn onumuzde attýgý gol sonrasý sevinci ayrýydý..

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    10-11 bjk deplasmanýnýn yeri ayrýdýr. Son haftalarda kazanamadýgýmýz için bjk taraftarý size her yer trabzon diyordu. tam o sýrada ceyhun attý.. Burakýn onumuzde attýgý gol sonrasý sevinci ayrýydý..
    Sen bjk deplasmaný demiþken; daha öncesinde ayný tribünden gözümüzün önünde Celalettin'in evire çevire yediði bir çalým vardý, deli olmuþtuk tribünde. O geldi aklýma.

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Fener maçýna gidemedim hiç o içimde yaradýr. Ýstanbuldan mümkün mertebe juve,napoli,gs,lokern vs vs ilk gittiðim maçta manisa maçý idi

Alphan Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

22 Nisan 2011 Cuma 20:00 Eskiþehir

Haftaya tedirgin baþlamýþtýk.Ankara'da þok bir davet!..''Ülkenin'' Baþbakaný þampiyonluðun en kritik haftasýnda adaylardan ''birinin'' kaptaný ve baþkanýyla pozlar veriyor, baþarýlar diliyor. Biz, biri tembihlenmiþ diðeri kafeslenmiþ iki Bülent ile nasýl baþ edeceðimizi düþünürken karþý cephe geniþledikçe geniþliyordu.

Ýlk iþim olan kurumda henüz 2.ayýmý doldurmuþtum. Daha yýllýk iznim dahi yoktu. Hatýrlamýyorum ama bir þekilde izin aldým. Haydarpaþa'dan Baþkent ekspresine bindik.Tren silme bizimkilerden oluþuyordu. Eskiþehir'e ilk ve son gidiþim. Þehirde biraz gezindikten sonra biletimizi aldýk.Elbette kalmadýðý için ev sahibi tarafýndan. Sayýmýz fazla olunca bizi deplasman tribününe aldýlar. Tribün demeye bin þahit. Kazýklar üzerine serilmiþ çürük tahtalarýn üstünde binlerceyiz.Zýplamaya korkuyoruz facia olacak diye.Beþik gibi sallanýyoruz. Telefonuma abimden bir fotoðraf geldi. Gündüz saati karanlýk bir adam, stadýn önünde birilerini bekliyor. Ýddianamede annesini ziyarete geldiðini söylüyor, gelmiþken de maç izleyesi tutmuþ. ''Radara takýlan'' telefon görüþmeleri, gece kulübü ziyaretleri þike denizinde birer kum tanesi.

Maç baþladý.Çýlgýnlar gibi bir mücadele.Bülentler'in biri görevini iyi yapýyor. Ama atýyoruz. Sayýlmýyor. Bir daha atýyoruz. Bir daha sayýlmýyor. Öbür Bülent de son ana kadar ''her kuruþun'' hakkýný veriyor.Sahanýn dýþýnda nefretini kusanlar, sahada içindeki pisliði kusanlar, bu memleketin bütün sorunlarýnýn müsebbipleri o akþam görevini mükemmel bir þekilde yerine getirerek 2 puanýmýza kan doðradý.

20 yaþýnda güçlünün hukukuyla, kepaze yüzlerle, kirli düzenle en net biçimde orada tanýþtým. O zamandan bugüne birilerinin adalet vermesini, hakkýmýzý iade etmesini bekliyoruz.Bu mümkün deðil ve asla olmayacak. Namussuzlar o seneden sonra býçaklarýný daha da bileyip üstümüze saldýrdýlar. Bugün hatalý taç kararý yüzünden ortalýðý birbirine katanlar bizim yaþadýklarýmýzýn milyonda birini görmediler. Herkes emin olsun eðer biz þampiyonluk yarýþýnda olsaydýk Baþakþehir o puan kayýplarýnýn hiçbirini yaþamazdý. O 25 top direkte içeri girse, o son saniyelerin hiçbiri gol olmasa, Onazi Sosa Pereira sakatlanmasa, transfer yasaðý gelmese de bunu bize yedirmeyeceklerdi. Baþakþehir ve Galatasaray maçlarýndaki yetkililer, 3 maça daha verilir iþimizi yine bitirirlerdi. O yüzden biz en az 2 kat daha iyi olmak zorundayýz. Onlar 2 atýyorsa biz 4 atmalý onlar 1 yiyorsa biz hiç gol yememeliyiz. Bunu yapabilecek insan kaynaðýmýz var ama ne yazýk ki þuur yok. Ýntikam umutlarýmýzý kýran da bu oluyor.

...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)