Sayfa 3 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 500 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 31.Hafta | Trabzonspor 4-2 İ.M.Kayserispor | Maç Sonucu

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o değilde burak gittikten sonra ne güzel top oynuyoruz yahu..birden aklıma geldi..

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı emrahtuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o değilde burak gittikten sonra ne güzel top oynuyoruz yahu..birden aklıma geldi..
    Evet. Yıllar sonra başardık
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Agresif baslangic.. Ben batuhani bekliyorum murat ceme fitim.. yusuf oynarsa liberoda puan kaybi yuksek

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tottenham - Ajax macini izliyorum da, ne top ceviriyor Ajax arkadas, hayranlikla izliyorum.

Pire gibi 11 kisi rakibe basiyor, hata da yapsa her yerde bitiyorlar.

Seneye Avrupa'da bu etkiyi yapmamiz sart.

Bu arada Rodellaga oynasin demistim ama bu pust transfer islerine kafa yormaya baslamis daha lig bitmeden. Kafa dagilmistir onun. Kendini sahaya vercegini hic sanmiyorum kalan 4 haftada.

Ekuban ile oynamaya devam edelim en iyisi. Nasilsa seneye de bizimle.

Bu mac ortasahada Murat Cem suprizi bekliyorum hocadan.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ajax'ın attığı golü takıma izletmek lazım. bu tip pozisyonlar bizim maçlarda çok yaşanıyor. hiçbir zaman böyle bir pas arayışına girmiyoruz. ya gereksiz şut, ya da orta açılsın diye kenara atılıyor toplar. oysa ki defans dikkatini kaybediyor. bu boşlukları hem pası atan ,hem de alan oyuncunun okuması lazım. bizim takımda böyle bir sorun var çok erken bir şekilde rastgele orta yapıyoruz. başakşehir gibi de yapmayalım ama biraz daha yaratıcı isabetli pas arayışına girmemiz gerek.

D5bT_tQW4AAusSJ.jpg
    Konu artvints tarafından (01.05.2019 Saat 07:50 ) değiştirilmiştir.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ajax'ın attığı golü takıma izletmek lazım. bu tip pozisyonlar bizim maçlarda çok yaşanıyor. hiçbir zaman böyle bir pas arayışına girmiyoruz. ya gereksiz şut, ya da orta açılsın diye kenara atılıyor toplar. oysa ki defans dikkatini kaybediyor. bu boşlukları hem pası atan ,hem de alan oyuncunun okuması lazım. bizim takımda böyle bir sorun var çok erken bir şekilde rastgele orta yapıyoruz. başakşehir gibi de yapmayalım ama biraz daha yaratıcı isabetli pas arayışına girmemiz gerek.

D5bT_tQW4AAusSJ.jpg
    Onazi bu tarz pasları denerdi ama çoğunlukla beceremez kaptırırdı.
    Onazi'nin bir dönem çok eleştirilmesi bundan dolayıydı.Bu tarz kritik pasları çok dener,kaptırınca da kontra yerdik.
    Ben Onazi'nin bu set oyununun ezberinin dışına çıkmaya çalıştığı anlayışına hep saygı duydum fakat bu pasları vermekte çok kritiktir.
    Bu tarz oyunda pas hatasının önlemleri yada pasın başarılı olması sonrasında pozisyonun heba edilmeden golle sonuçlanması daha çok antrenman ve daha çok saha içi konsantrasyon ve birliktelik gerektiriyor.
    Onazi bu topları kaptırdığı için ölümüne eleştirilirken arka planda orta sahadaki sahipsiz topları kazanma özelliğiyle orta alanı toparladı.
    Bugüne kadar o bölgede Sosa,Okay,Kucka,Yusuf,Batuhan ve Parmak'ta dahi bu toparlayıcı özellik,Onazi kadar sahaya yansımadı.
    Hoca da bu özelliği görmüş olacak ki sağlıklı olduğu müddetçe hep onu tercih etti.
    Biz takım olarak set oyununda aslında gayet iyiyiz.Topu dolaştırmak konusunda çok sıkıntı yaşamıyoruz fakat bu senin değindiğim konu benimde en çok rahatsızlık duyduğum konulardandır.
    Bu yüzden alıntı yaptım.
    Orta saha oyuncularımızın tümünün pas kabiliyeti çok yüksek ve ülkemizdeki çoğu stoperin ve defans hattının ağır ve hamlesiz olduğu bi ortamda bu işlere neden kafa yorulmuyor bilmiyorum.
    Set oyununda topu sadece wakaeme'ye atarak ondan biseyler beklemek yersiz ve takım bütünlüğünü bozan bi iş.
    Trabzon tarih boyunca bundan çok çekti.
    At Gökdeniz'e bişeler yapsın.
    At Yattara'ya bişeler yapsın.
    At Tekke'ye bişeler yapsın.
    At Burağa bişeler yapsın.
    At Abdüşe bişeler yapsın.
    At Wakaeme'ye bişeler yapsın
    Bunlar iş değil.
    Hep Dedigim gibi en basit olan pası bile beceremezsek hiçbişey beceremeyiz ve bunu becermek için 20 yıllık topçu olmaya da gerek yok.
    Murat Cem'in attığı gole bakalım.
    İçeri bi kolay pas,oyuncu bi kaç metre topla katetti kendini kalenin önünde buldu güzel bi vuruşla golü kaydetti.
    Nasıl ki bizim defansta bazen konsantrasyon kaybı oluyorsa bu dünyadaki tüm takım defansları için geçerli.
    Tv den izlerken bile defansın arasında öyle ölü noktalar görebiliyoruz ki topu birisi oraya atsa bu kadar top çevirmeye de gerek kalmaz.
    Bu konu tamamen konsantrasyon ve antrenmanla yapmakla ilgilidir diye düşünüyorum.
    Çünkü insan üstü yetenekler isteyen bi oyun tarzı değil.
    Boşluğu daha iyi görüp,daha erken görüp,daha dikkatli pas vermek bu kadar.
    Maradona olmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
    Konu CİVELEK.61 tarafından (01.05.2019 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi bu tarz pasları denerdi ama çoğunlukla beceremez kaptırırdı.
    Onazi'nin bir dönem çok eleştirilmesi bundan dolayıydı.Bu tarz kritik pasları çok dener,kaptırınca da kontra yerdik.
    Ben Onazi'nin bu set oyununun ezberinin dışına çıkmaya çalıştığı anlayışına hep saygı duydum fakat bu pasları vermekte çok kritiktir.
    Bu tarz oyunda pas hatasının önlemleri yada pasın başarılı olması sonrasında pozisyonun heba edilmeden golle sonuçlanması daha çok antrenman ve daha çok saha içi konsantrasyon ve birliktelik gerektiriyor.
    Onazi bu topları kaptırdığı için ölümüne eleştirilirken arka planda orta sahadaki sahipsiz topları kazanma özelliğiyle orta alanı toparladı.
    Bugüne kadar o bölgede Sosa,Okay,Kucka,Yusuf,Batuhan ve Parmak'ta dahi bu toparlayıcı özellik,Onazi kadar sahaya yansımadı.
    Hoca da bu özelliği görmüş olacak ki sağlıklı olduğu müddetçe hep onu tercih etti.
    Biz takım olarak set oyununda aslında gayet iyiyiz.Topu dolaştırmak konusunda çok sıkıntı yaşamıyoruz fakat bu senin değindiğim konu benimde en çok rahatsızlık duyduğum konulardandır.
    Bu yüzden alıntı yaptım.
    Orta saha oyuncularımızın tümünün pas kabiliyeti çok yüksek ve ülkemizdeki çoğu stoperin ve defans hattının ağır ve hamlesiz olduğu bi ortamda bu işlere neden kafa yorulmuyor bilmiyorum.
    Set oyununda topu sadece wakaeme'ye atarak ondan biseyler beklemek yersiz ve takım bütünlüğünü bozan bi iş.
    Trabzon tarih boyunca bundan çok çekti.
    At Gökdeniz'e bişeler yapsın.
    At Yattara'ya bişeler yapsın.
    At Tekke'ye bişeler yapsın.
    At Burağa bişeler yapsın.
    At Abdüşe bişeler yapsın.
    At Wakaeme'ye bişeler yapsın
    Bunlar iş değil.
    Hep Dedigim gibi en basit olan pası bile beceremezsek hiçbişey beceremeyiz ve bunu becermek için 20 yıllık topçu olmaya da gerek yok.
    Murat Cem'in attığı gole bakalım.
    İçeri bi kolay pas,oyuncu bi kaç metre topla katetti kendini kalenin önünde buldu güzel bi vuruşla golü kaydetti.
    Nasıl ki bizim defansta bazen konsantrasyon kaybı oluyorsa bu dünyadaki tüm takım defansları için geçerli.
    Tv den izlerken bile defansın arasında öyle ölü noktalar görebiliyoruz ki topu birisi oraya atsa bu kadar top çevirmeye de gerek kalmaz.
    Bu konu tamamen konsantrasyon ve antrenmanla yapmakla ilgilidir diye düşünüyorum.
    Çünkü insan üstü yetenekler isteyen bi oyun tarzı değil.
    Boşluğu daha iyi görüp,daha erken görüp,daha dikkatli pas vermek bu kadar.
    Maradona olmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
    ben özellikle duran top dönüşü karışıklıktaki boşluklar için söyledim. çünkü rakip defans adına kaotik bir durum oluyor. oyuncular risk almak istemiyor veya telaş yapıyorlar. kalabalık arasında boşluğu çözemiyor da olabilirler.

ama mesela bu hafta oyun içinde de oldu. sosa en arkadaki novak'ı kaçırmaya çalıştı ama araya yerden oynamaya çalışsa nwakeme ve yusuf tehlikeli yerde birbirine yakındı. oradan şut şansı doğardı.

Nereden
    Ardahan

İnşallah son dkda yediğimiz gol kırılmaya sebep olmaz. Kadro olarak Parmak'ın yerine Yusuf'un geleceğini, Abdüşün on numaraya, Olcay'ın sağa geçeceğini düşünüyorum.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hikmet Karaman'ın gelişinden sonra ciddi bir toparlanma içine girdi Kayserispor. Benim çok beğendiğim hızlı oyuncuları var ve galatasaray maçındada 10 kişi kalmalarına rağmen iyi bir oyun ortaya koydular. Bizim gibi onlarında defanslarında sıkıntı var. Hava toplarında kravets etkili bir isim. Umut oynamayacak sanırım bu da hücum silahlarını azaltacak. İç sahanın avantajı ile kayıpsız geçmemiz gereken bir maç başarılar FIRTINA!!!
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

D5bT_tQW4AAusSJ.jpg
    Bu pasları verecek adam abdüş. Doğru yerde oynatılmalı artık
    En büyük Trabzon

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pasları verecek adam abdüş. Doğru yerde oynatılmalı artık
    O bölge de oynar oynamasına fakat arkasında duvar gibi adamlar olmalı.
    Yani Abdüş'ün orada gireceği ikili mücadelelerde yiyeceği dayağa vücudunun henüz hazır olduğunu ben düşünmüyorum.
    O bölgede risk alarak oynadığında ve dayak yiyerer kaptıracağı toplara set olabilecek bi orta saha yapımızda yok maalesef.
    Kabül etsekte etmesekte Abdüş kolay yıldırılabilen bi oyuncu fakat şöyle bi artısı var topu kaptırınca ısıran,kovalayan,rakibe pres yapan bi oyuncu.
    Topu kapamasa bile rakibin topu çok rahatça oyuna sokmasına engel olmak için çabalıyor.
    Bir çok pozisyon hatırlarım kısa boyuna rağmen rakiple kıyasıya kafa topu mücadelesi verdiği.
    Ama top ayağındayken de rakibin oyun kuralları içerisinde yaptığı şarzlardan dolayı kolay pes edebiliyor.
    Demek istediğim bu sebeplerden dolayı Abdülkadir'in bu oyun yapısı şimdilik sağ kenarda daha verimli.
    Zaten ilerleyen dönemde kas kuvveti,cesareti,tecrübesi ve şut gücü artınca oynayacağı yegane yer bencede orası.
    Konu CİVELEK.61 tarafından (01.05.2019 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Abdüş ortada oynatıldı. Ezildi. Denenmemiş bir şey değil. Çabuk unutuyoruz yine.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdusun sicrama yetenegi var kornerlerde ceza sahasina girebilir..

Nereden
    Bursa

...

Nereden
    Bursa

öyle her türlü kazanılacak bir maç değil sert bir takım kayseri, pas da yapabiliyorlar. muhtemelen etkili pozisyonlar bulacaklar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

(H) FIRAT AYDINUS
    (Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
    (Y) MUSTAFA SÖNMEZ
    (D) MUSTAFA AYDIN

**
    Bu kişilisiz fırat başakşehir maçının var hakemiydi.
    o gün herşeye göz yummuştu.kör olmuştu kör.

**
    Trabzonspor-Başakşehir maçının VAR'ı belli oldu

Süper Lig'in 18. haftasında Trabzonspor'un bu akşam sahasında Medipol Başakşehir ile oynayacağı karşılaşmanın Video Yardımcı Hakem'i (VAR) Fırat Aydınus oldu.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 culuk fılan hıkayede bu saaten sonra galibiyet parası için kazanmalıyız..hemde seneye gelecek paradan olmayalım abuk sabuk işlerle

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereira yine sakatlanmış, seneye bir sağ bek de şart gibi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereira da yok bu mac da parmaktan sonra dusundugumuzden daha zor gecer..

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konuyla alakalı değil ama en güncel başlık altında yazmak istedim , Malum kanal Bein sports da Şuan yılın süperleri diye bir tiyatro yayınlanıyor afedersiniz ama ben bu kadar karaktersiz haysiyetsiz yönetilen bir kanal daha görmedim üyeliğimi kesinlikle iptal ettireceğim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakalı değil ama en güncel başlık altında yazmak istedim , Malum kanal Bein sports da Şuan yılın süperleri diye bir tiyatro yayınlanıyor afedersiniz ama ben bu kadar karaktersiz haysiyetsiz yönetilen bir kanal daha görmedim üyeliğimi kesinlikle iptal ettireceğim.
    Rodallega'nın rövasata golünü aday bile yapmamislar ödülü Hasan Ali'ye vermek için ama suç bizde oraya gidilmesi hata

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basaksehir ve Bjk'a moral gecesi yapiyorlar.
    Begen ya da begenme, bu ligde 28 gol atmis bir Diagne varken, 16 gollu Burak yilin forveti oluyor.
    Abdulkadir Omur varken, Dorukhan gibi sadece kosan ve orta sinif bir futbolcu yilin yildiz adayi oluyor.

Yilin golunu Halil Akbunar ve Sosa arasinda kim alir diye dusunurken, kalas Hasan Ali aliyor.

Iptal ettirme zamani gelmis harbi bunlari.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (02.05.2019 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yılın 11'ini gördünüz mü asıl rezillik orada ahahaahah bizimle resmen t...k geçti adamlar

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

ulan senol bunlarin alayi senin yüzünden,, defol git bejekeden de bu gereksiz bejeke yalakaliklarini görmeyelim, bein bile siraya girmis bejeke yalakaligi için... eskiden bunlari kimse takmazdi simdi bir taraflari kalkti...
    lan seni lânet olasi adini tasiyan staddan aglaya aglaya gönderecegiz seni,, bunu yönetim de hoca da engelleyemeyecek
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O değil her spor programında altyapı altyapı diye konuşulmasına rağmen ilk 11de 5 altyapı oyuncusuyla oynayan takım 1 tane ödül alamadı Neyse boktan ödül törenlerini alıp bi taraflarına sokabilirler ben pek umursamadım ama sosyal medyada bizim taraftarlar baya sinirlenmiş ki bana göre hiç gerek yok bu şerefsizleri tınlamayacaksın sahada gözlerine gözlerine sokacaksın o zaman görecekler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)