Sayfa 4 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1589 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 30. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cüneyt cakır, ali palabıyık, fırat aydınus ve serkan cınardan birisini atarlarsa bildiri yayınlamamız lazım. Bu macı normal sartlar altında her türlü kazanırız. Ama ligde tescilli fenerli hakemler var. Bunlara önlem almak lazım

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cüneyt cakır, ali palabıyık, fırat aydınus ve serkan cınardan birisini atarlarsa bildiri yayınlamamız lazım. Bu macı normal sartlar altında her türlü kazanırız. Ama ligde tescilli fenerli hakemler var. Bunlara önlem almak lazım
    Cuneyt Cakir Gs'lidir.

Fener, gecen haftaki Gs macina Cuneyt'i istemedigi icin, Palabiyik atandi maca ve istediklerini aldilar..

Bu macin agirligini kaldiracak suanda ligdeki tek hakem Cuneyt Cakir.

Ancak onumuzdeki haftadan sonra Gs - Bjk maci var. O maca kesin Cuneyt Cakir verilir. Ve bir hafta once de buyuk mac vermez Mhk.

Maci operasyon cocugu Bulent Yildirim yoneticek gibi.

Insallah yonetim macin hakemi aciklandigi an, Cuneyt Cakir harici bir hakem varsa Tepki Koyar.
    Zamaninda Haciosmanoglu yapmisti ve sonuc almistik Kadikoy deplasmaninda. O macin hakemi de Bulent Yildirimdi.

Cuneyt zamaninda bizi cok yaksa da, artik Avrupa capinda bir hakemde oldugundan, orada da buyuk maclar aldigindan, oradan da takip edildiginden dolayi ligde eyyam yapmiyor.

Deplasman takimini ezdirmiyor.
    Gordugunu caliyor.
    Bu sene iyi mac yonetiyor.

Bu forumda zamaninin Operasyon hakemi Cuneyt Cakir'i savunacagimi dusunmezdim ancak son 1 yildir operasyon islerini birakti.

Bu mac icin yonetim lobisini devreye sokup, Cuneyt Cakir'i istemeli...

Buradan acik cagrimdir Trabzonspor Yonetim Kuruluna.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (21.04.2019 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuneyt Cakir Gs'lidir.

Fener, gecen haftaki Gs macina Cuneyt'i istemedigi icin, Palabiyik atandi maca ve istediklerini aldilar..

Bu macin agirligini kaldiracak suanda ligdeki tek hakem Cuneyt Cakir.

Ancak onumuzdeki haftadan sonra Gs - Bjk maci var. O maca kesin Cuneyt Cakir verilir. Ve bir hafta once de buyuk mac vermez Mhk.

Maci operasyon cocugu Bulent Yildirim yoneticek gibi.

Insallah yonetim macin hakemi aciklandigi an, Cuneyt Cakir harici bir hakem varsa Tepki Koyar.
    Zamaninda Haciosmanoglu yapmisti ve sonuc almistik Kadikoy deplasmaninda. O macin hakemi de Bulent Yildirimdi.

Cuneyt zamaninda bizi cok yaksa da, artik Avrupa capinda bir hakemde oldugundan, orada da buyuk maclar aldigindan, oradan da takip edildiginden dolayi ligde eyyam yapmiyor.

Deplasman takimini ezdirmiyor.
    Gordugunu caliyor.
    Bu sene iyi mac yonetiyor.

Bu forumda zamaninin Operasyon hakemi Cuneyt Cakir'i savunacagimi dusunmezdim ancak son 1 yildir operasyon islerini birakti.

Bu mac icin yonetim lobisini devreye sokup, Cuneyt Cakir'i istemeli...

Buradan acik cagrimdir Trabzonspor Yonetim Kuruluna.

Ümit öztürk yönetsin daha iyi. Kadıköyde etki altında kalıyor cücü. Ezdirir bizi. Bülent yıldırım uygun bence. Yönetim hakem kim olursa olsun bildiri yayınlamalı mactan önce. Bu ülkede aglamayana meme yok

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Trabzonspor 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit öztürk yönetsin daha iyi. Kadıköyde etki altında kalıyor cücü. Ezdirir bizi. Bülent yıldırım uygun bence. Yönetim hakem kim olursa olsun bildiri yayınlamalı mactan önce. Bu ülkede aglamayana meme yok
    Saygi duyuyorum gorusune.
    Bu sene Bulent Yildirim da fena degil.
    Ancak, Kadikoy'de baski altinda kalmayacak tek bir hakem yok.

Macin hakemi aciklandigi dakika resmi siteden hakemin ismi ne olursa olsun, takipteyiz diye bildiri yayinlanmali.

Bu takim kolay kolay pes etmez yenik duruma dusse de.
    Hakem yardimi olmadan da sikeciler bizi yenemez.

Umarim bunu basarir yonetim.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Feneri yendirmemek için "VAR" güçleriyle çalışacaklar fakat kafadan 2 tane saplarsak boyunlarını çevirmeye fırsatları kalmaz envai sistem de türetseler nafile.
    Konu Fatih Öztürk tarafından (22.04.2019 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 yıldır kazanamıyoruz. Yalnız biz değiliz bunu yapamayan. Söylediğin tam anlamıyla sansasyonel bir iddia Ha olabilir mi tabi ki olabilir. Sonsuza kadar yenilmeyecek değiller. Fakat bu kadar kolay gol yiyen bir ekibimiz varken ve psikolojik olarak saha avantajı üstünlüğü rakipteyken çok rahat kazanacağız dersen ancak tebessüm ederiz Yiğit

İnşallah dediğin gibi olur ve kazanırız bu defa. Kazanırsak 3. olacağımızı düşünüyorum. Zaten başka türlü de bunu başarabilme ihtimalimiz olası durmuyor.
    Uzun zamandır yenemediğimiz doğru ama mağlup olmama istatistiğimiz Trabzon'dan daha iyidir eminim. İyi top oynuyoruz orada. Bu sefer galip de geleceğiz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alanya bugün rezil etti fenevi.

E artik yenelim sunlari ya.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Emre Bol: Trabzonspor bu fbye tec..üz eder...stüdyoda derin sessizlik. Uğur Karakullukçu: öyle demesek daha iyi olur...Trabzon bu fbyi parçalar desek Rabbim bu günleride gösterdi ya şükürler olsun. Bu fb gerçekten iyi değil umarım galip geliriz...haydi kaplanlar göreyim sizi
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Nereden
    İstanbul

Fırat atansın da bi yenelim şunları... Bu aralar bize doğru düzgün düdük çalan tek hakemdi. Varda sakatlık çıkardı ama olsun
    Konu Fatih Çelik tarafından (22.04.2019 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son Kadıköy galibiyetimizde Ünal Karaman imzası vardı.

Bu maça da Ünal Hocamız imzasını atacaktır.

Parola 3 puan!!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şb maçlarında ekstra güzellikte goller atan kralımız, sultan Tekke’yi de analım;

4CFA1855-A25F-4801-8E6E-2346F38DC3A2.jpg
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

bu maçı kazanmak için tek yapmamız gereken sakin kalmak tahriklere kapılmamak.onlara galibiyet lazım. maç 0-0 gittiği sürece daha da gerileceklerdir.sakin kalmayı başarırsak galip gelmemiz çok kolay olacak eminim
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakemi falan boşverin. Direklere takılmazsak kazanırız
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenilmeyeceğiz...

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke bu hafta kazansalardı bu fb’liler. Şimdi kesin doğrayacaklar bizi yine !
    McLas was Here

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bahane yok!
    Çalışacağız, isteyeceğiz, koşacağız, mücadele edeceğiz ve Allah'ın izniyle galip geleceğiz.
    Şikecilerin hali perişan.
    Fırsat bu fırsat.
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maç bizim (normal şartlarda)...

Ama hakem maçı bizden alıp fenere verirse yapacak bir şey yok...

Bu durumu bu sezon en az 4 maçta yaşadık...

Sosa, ilk yarıdaki performansıyla oynamalı, sakatlıktan sonraki performansıyla değil...

En çok iş ona düşecek...

Parmak, ki çok beğenirim, biraz daha defansı da düşünerek oynamalı...

Yusuf Yazıcı, topu kaptırınca küsmemeli, gidip o topun peşinde koşmalı...

Hüseyin saçmalamazsa, Eku yedek olup, Hugo 11'de başlarsa(Eku hamle oyuncusu olmalı bu maçta), maçı rahat alırız...

Ama hakem faktörü çok önemli...

Hücüm eden bir fener bekliyorum maçta ki defansa yatmazsak işimize gelir...

Ben çok acayip bir sonuç bekliyorum bu maçtan, aksi durumda çok şaşırırım...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Kuzey Amerika

fener çok kötü, sanırım tribünlerinin büyük kısmıda cezalı, baskı falan olmaz.

şu maçta fenere fark atmamak için hakem dışında hiçbir engel yok.

evet hakem gene yapar yapacağını, en ufak müdahale sarı kart olacak, çok dikkatli olmak lazım.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçta gs maçı gibi insanların gözü önünde saçma sapan hatalar yapacak bir hakem olursa bu maçı kaybedebiliriz ama skora etki etmeyecek eyyam gibi olaylar bile bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.Ben uzun yıllar sonra kadıköye bu kadar ağır favori gittiğimiz bir maç hatırlamıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alanya maçında Harun sayesinde tarihi fark yemekten kurtulan şiki şikibahçeyi Hakemler VAR gücüyle kollamazsa 22 yıl sonra perişan ederiz.

Yenilmeden dönmek de önemli

Düşme korkusunu son haftaya kadar yaşasınlar

Direklere takılmayalım bu maçta lütfen
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eveeet, geldik şikespor maçına. Şimdi bizim yönetimin bu hafta içi acil yapması gereken hareket, maçın hakeminin bizim divan kurulu başkanı olduğu dahi açıklansa, hemen bir bildiri yayınlayacaklar. Hakemi ve MHK'yi mutlaka ama mutlaka baskı altına almalıyız. Eğer sessiz kalırsak %100 bakın %99 vs değil, %100 doğrayacaklar. Ama siyaset ama lobi ne derseniz deyin, birilerinin kulağına maçın adam gibi yönetilmesi fısıldanmalı. Bunların bırakın bizi yenmesi, gol atmaları mucize olur. Uydurma bir penaltı, saçma sapan bir kırmızı vs bunları kovalayacaklar. Hakem adil olsun, Kadıköy'e gömeriz.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Nereden
    Trabzon

Deplasman maçı olduğu için zor bir maç olacaktır.Bu ligde iç sahada hiçbir takım kolay teslim olmuyor.fb her ne kadar vasat bir takım oyunu oynasada kadrosunda kalite oyuncular bulunduran bir ekip ve büyük maçlarda konsantrasyonları yüksek oluyor kısacası karşımıza dirençli bir takım çıkacaktır.

Son maçlarını kaybettikleri için muhtemelen o kadrodan birkaç oyuncu değişikliği yaparak karşımıza çıkacaklardır o nedenle geniş çaplı bir oyuncu analizi yaparak bu maça hazırlanmalıyız.

Orta sahada birkaç oyuncuyu değiştirip öyle karşımıza çıkabilirler o nedenle her türlü sürpriz kadroya hazırlıklı olmalıyız.

Duran toplarda dikkat edilmesi gereken bir takımla karşılacağız o nedenle herkes alan ve adam savunmasını iyi yapmalı.

Dirar ve valbuena zaman zaman skora katkı verebilen oyuncular,dirarın önünü iyi kapatıp valbuenaya da yakın oynayıp oyundan düşmesini sağlamalıyız.Orta sahadan elmas,jailson gibi zaman zaman ceza sahasına giren oyuncuları gözden kaçırmamalıyız sosa ve parmak adam takibini iyi yapmalı.Forvette soldado oyun zekası yüksek bir oyuncu stoperlerimiz uyanık olmalı.Freyde son maçta forma şansı buldu oda fizik gücü yüksek bir oyuncu ona karşıda ikili mücadelelerde ezilmemeliyiz.Ayew de gol vuruşları olan bir oyuncu o yüzden göz hapsinde tutulmalı.

Karşımıza nasıl bir kadro çıkacak bilemiyoruz istikrarlı bir takım olmadıkları için sürekli kadroları değişiyor o yüzden oynama ihtimali olan her oyuncusunu hafta boyunca analiz etmeliyiz.

İşin defansif yönünü hallettikten sonra biz neler yapmalıyız sorusuna gelirsek.Öncelikle gücümüzü dengeli kullanmalıyız,enerjimizi tüm maça yetecek oranda hesaplı kullanarak kontrolü kaybetmemeliyiz.Orta sahada sosa ve parmaka destek olmalıyız.Pas oyununu doğru oynayıp rakibin presini kırmalıyız.

Son maç performansına bakarsak Hugo bu maça birinci santrfor olarak çıkmayı haketti dolayısıyla yedek kulübesinde kim gidecek sorusuna cevap vermek gerekirse bu isim ya ekuban ya yusuf olacak sosa-parmak-yusuf veya sosa-parmak-ekuban olabilir benim tercihim sosa-parmak-yusuf olurdu çünkü son 7 maçtaki başarımızı bu orta saha göbeğiyle başardık yusuftan bireysel olarak yüksek verim alamasak da biraz da büyük resme bakarak yorum yapmalıyız sonuçta futbol takım oyunu onun orda oluşu sosa ve parmakın verimi arttrıyor olabilir.

Gelelim antonye son haftalarda çok ön plana çıkması nedeniyle rakip ona özel önlemler alacaktır.Özellikle soldan girip topu sağa çekip çektiği şut imkanlarını vermemek için kale önünde topu kesecek açı oluşturmaya çalışacaklardır burada en önemli görev orta saha ve sağ açık abdülkadir ömüre düşüyor Trabzonsporun sadece tek hücum zenginliğinin antony olmadığını göstermeliler uzaktan şutlar sağdan içeri girişler,ve beklerin katkıları ile ikili,üçlü oyunlar kurarak rakibin kafasını karıştırmalıyız işte o zaman hem rakibin kafası karışacak hemde antony daha rahat pozisyon bulacaktır.Ekubanıda maça iyi motive etmeliyiz fizik gücü çok yüksek onbirde çıksa sonradan da girse maçın kaderini değiştirebilir.

Uğurcanda maça çok iyi hazırlanmalı kadıköyden çıkmak için ona da muhtemelen iş düşecektir.Majid ve Hüseyin de soğukkanlı olmamalılar.Bu arada Hüseyin kardeşimize çok geçmiş olsun dilerim yaşadığı şoku atlatması için Ünal hoca idmanlarda en çok onla ilgilenmeli.

Geçen yıl kılpayı kaçırdığımız üç puanı inşallah bu kez söküp alacağız.Futbolcular sahada yüreğini ortaya koyacak bizde camia olarak yüksek sinerji oluşturup o staddan üç puanla ayrılacağız.Takımımıza başarılar dilerim.

Nereden
    Zonguldak

Şikebahçeyi küme düşürmemek için bu maçta bizi doğramalarından korkuyorum.

Yönetim, hakem ataması açıklandığında baskıya almalı MHK'yı ve tff'yi

Şikecilerin son haftaya kalmadan 40 puana ulaşması için bu maçla başlayan eyyamcı atama ve tetikçi hakemler bekliyorum.

Af yok, çakalım geçelim.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Beraberlik de onlara darbe olur.

Stres dolu 4 hafta yaşarlar.

Yenersek 3.lük yolunda tek engel BJK maçı olur ki stadı full yaparız.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

alanya maçında fb nin inanılmaz kötü,rezil oluşları hiç hoşuma gitmedi.
    detaya girmeyeceğim cumartesi(27.04.2019)akşamı ne demek istediğim daha net anlaşılacak.
    *
    sezonun ilk yarısı benimde Ankara'dan bu maça gelip canlı izlediğim fb'ye karşı
    inanılmaz güzel oyundan sonra 2-1 kazandığımız maçın yarı performansını
    bizimkiler sahaya yansıtsınlar rahatlıkla kazanacağımız bir maç olur.
    *
    ünal hocam;
    takım korner kazandığında hiç heyecanlanmıyorum.
    sezon başından beri korner atışlarımız çok kötü.niçin?
    yazıcı ön direğe orta yapıyor rakip karşılıyor...bizden kimse yok
    yazıcı arka direğin arkasına ortalıyor bizden kimse yok
    yazıcı kaleci çalıştırır gibi balon orta yapıyor rakip kaleci alıyor...
    yazıcı direk kornerden gol atayıp diye kaleye vuruyor direk dışarı çıkıyor

ünal hocam lütfen şu duran toplara özellikle korner atışlarına biraz çalıştır takımı...

*
    hüseyin türkemin çıkış maçıydı fb maçı
    inşallah bu maçtada ilk yarıdaki fb maçında göstermiş olduğu performansı gösterir hüseyin kardeşimiz.
    son maçlarda kalemizde tehlikeli olacak pas hataları yapıyor
    daha dikkatli olması şart,panik yapmadan sakin ve basit oynamalı
    *
    pereira yı son malayta maçındaki performasınını beğenmedim
    adem le çok uğraştı,uğraşmaktan verimli olamadı
    rakibini kaçırdı,pas hataları yaptı
    gerek yok pereira rakiple oynama oyununa bak
    fb maçında da aynı hataları yapma
    hakem ister istemez seyirciden de etkilenerek çabuk cezayı kesebilir
    ünal hocanın ciddi anlamda uyarması lazım
    takımı eksik bırakmamaları anlamında..

ekuban ın üzerinde stres oluştu
    gol atamama stresi
    buda takıma zarar veriyor
    gol atacağım kahraman olayım diye daha müsait durumdaki arkadaşlarına pas vermiyor
    fb maçında moralli rodayı oynatır kanısındayım ünal hocanın
    ikinci yarı oyuna girmeli ekuban

son haftalarda konu mankeni gibi sahada dolaşan,varlık gösteremeyen yazıcının klasını gösterme maçı olması dileğiyle....
    altıda altı için....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)