Sayfa 63 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 SonuncuSonuncu
Toplam 1589 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 30. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

roda yerine bir sağlam forvet bir sağlam 1.93 falan stoper bir ön libero ile seneye ilk 2 ye oynarız 3 tane ilk 11 oyuncusu almamız yeterli yusuf ya da abdüş giderse onların yerine de birileri gerekebilir. Abdüşün performası ve yusufun performansının yükselmesi lazım henüz yeterli değiller.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakemlik bir şey mi yok?

Sen maçı izledin mi?

Yahu adamlar her pozisyonda bizimkilerin bileklerine çalıştılar...
    Topal denen herif kart bile görmedi, ismini unuttum fenerli bir herif direkt bileğe girdi, net kırmızı...

edit: Jailson'ın Parmak'a direkt hareketi...

Hem de daha ilk yarıda...

Nasıl hakemlik bir şey yok?
    Maçın skoruna etki edecek bir hakemlik hata yoktu bence daha önce nice eyyamlar gördüğümüz için bu saydığın hatalar deve de kulak hakem bahsettiğin gibi fb çalışsa emin ol Zargo'nun pozisyonuna penaltı çalınırdı VARA dahi gitmeden salağa anlatır gibi eli karnına yapışık ısrarla anlattı ben buna anlarmaya çalışıyorum 10 kişilik takımı yeneceksin 1 değil iki atacaksın 10 kişilik takıma hala daha hakemi konuşuyor isek suçu kendinde aramamız gerekiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcay arkadaşımız taç çizgisine doğru top sürse, bir faul aldırsa ya da son sürat diğer yarı sahaya doğru yardırsa ah ah ne desek boş. Oyuna da yeni girmişsin yorgun değilsin, düdük çalana kadar sende kalacak top arkadaşım, rakibe ver-me-ye-cek-sin!
    Teşekkürler ADMIN!!!

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sakın bu maçtaki beraberlik kimseyi üzmesin. Nedeni Bu kadroyla oynanan oyun galibiyeti kaçıran taraf olmak vb. Onlar düşünsün. 22 yıl da neymiş bu tamamen medya tarafından pisikolojik bir savaş başkada hiçbirşey değil. Sakın bu bizde bir defekte yol açmasın. çok şeyin kazanıldığı bir sezon geride kaldı. küllerimizle yeniden doğduk. Kırılgan anlar tecrübe gerektirebilir. o da zamanla olacak.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın skoruna etki edecek bir hakemlik hata yoktu bence daha önce nice eyyamlar gördüğümüz için bu saydığın hatalar deve de kulak hakem bahsettiğin gibi fb çalışsa emin ol Zargo'nun pozisyonuna penaltı çalınırdı VARA dahi gitmeden salağa anlatır gibi eli karnına yapışık ısrarla anlattı ben buna anlarmaya çalışıyorum 10 kişilik takımı yeneceksin 1 değil iki atacaksın 10 kişilik takıma hala daha hakemi konuşuyor isek suçu kendinde aramamız gerekiyor
    Aynı fikirdeyim.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sezgin Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı kalabalık bir ortamda seyretmek zorunda kaldım. Çok fazla tercih etmediğim bir durum çünkü saçma sapan yorum yapan insanlardan maça konsantre olamıyorum.

şikeciler 10 kişi kalınca ön tarafta maçı izleyen dayı bağırarak şimdi Yusuf’u al Ekuban’ı sok çekelim fişlerini bu yavşakların diye söylendi.Değişiklik gelene kadar da Ünal hocanın ne korkaklığı kaldı ne adamlığı. Maç sonunda aynı dayı öfkeyle ve yakışıksız bir üslup ile utanmazca arsız şekilde Yusuf’u ne çıkarırsın zaten öndesin çıkar Rodagelayı koy Ekuban’ı devam et senden hoca olmaz diye devam edince uçup giden galibiyete mi üzüleyim yoksa böyle yanar döner bilinçsiz taraftarımızın olduğuna mı üzüleyim bilemedim.

Kardeşim bir arkadaşının vasıtasıyla maçı statta izledi. Söylediği tek şey hoca ısrarla çıkın diye çabalamasına rağmen takım bir türlü çıkamadı sürekli geri çekildi.

Bu maçlarda Onazi’nin yokluğunu çok fazla hissediyoruz. İlk yarıda gs karşısında aldığımız net skorun en önemli mimarı Onazi. Sahipsiz kalan tüm topları topluyordu. Akşam Onazi oynamış olsaydı bu maç kesinlikle böyle olmazdı.

2011 de makina gibi işleyen takımın hocasına burada yazılanlar aklıma geliyor da Ünal hocam Allah sana sabır ve sağlık versin ateşten gömleği giydin. Bu takıma futbol oynatmayı öğrettiğin için çok teşekkür ederim.
    "Bu maçlarda Onazi’nin yokluğunu çok fazla hissediyoruz" diyorsun

Ben bu onazi yüzünden kaybettiğimiz bir fener maçını hatırlatmak isterim ama hatırlayamazsın ctesi maçta düşünülemeyecek tek adam belki de Onazidir bu takım fiziken eziliyor sen kurtarıcı olarak düşündüğün adama bak neyse

bize sağlam bir ön libero lazım bu Parmakla olacak iş değil fizikle oynayacak ve rakibi ezecek dün BJK maçında Atiba olmasa ilk yarı paramparça olmuşlardı ama maçın skoru 4-1 rizede de aynı maç 7-2 direnç koyacak bir adam yumuşak orta sahanız zaaflarını kapatacak bir ön libero

yoksa onazi olacağına parmak olsun daha iyi en azından koşuyor
    @ okşoholu

Nereden
    Sakarya

Alıntı OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay arkadaşımız taç çizgisine doğru top sürse, bir faul aldırsa ya da son sürat diğer yarı sahaya doğru yardırsa ah ah ne desek boş. Oyuna da yeni girmişsin yorgun değilsin, düdük çalana kadar sende kalacak top arkadaşım, rakibe ver-me-ye-cek-sin!
    Olcay o topa vurduğunda 95. 01 di normal şartlar altında o uzaklaştırma ile bitmesi lazım maçın 95.15 te fbli oyuncu topu anca alıyor Olcay da pek suç bulmuyorum süreden haberi olup vurduğunu düşünüyorum hakem bitirmedi orası ayrı.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay o topa vurduğunda 95. 01 di normal şartlar altında o uzaklaştırma ile bitmesi lazım maçın 95.15 te fbli oyuncu topu anca alıyor Olcay da pek suç bulmuyorum süreden haberi olup vurduğunu düşünüyorum hakem bitirmedi orası ayrı.
    son top şuursuzca vurulmaz. pas açısı var üç kişi topla çıkacak, rakip geri dönmüyor zaten sen bir şans daha veriyorsun, çok büyük hata. genç bir oyuncu yapabilir ama uzatmanın uzatmaları oynanır bu statlarda bilmesi gerekiyor.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence normalde bitmemesi, Toure felan bir 30 sn yedi girmesi zaten.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Azıcık sakinleşince ,
    Sosa nasıl muhteşem oynayıp hayran bıraktırdıysa
    Antony de o kadar hayal kırıklığı yarattı.çiğ et yedi yuttu dedik, bildiğin kedi çıktı. biraz ya biraz inanç . başka istediğimiz birşey yok.gerisi zaten geliyor. Roda 26. Saniyedeki şut haricinde yok. Takım bizim ceza alanında çırpınırken gel bari. Bizi son dakikalarda kurtaracak bu ikiliydi. Uğraşmadılar, istemediler.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence normalde bitmemesi, Toure felan bir 30 sn yedi girmesi zaten.
    Evet bence de,, aamaaa , bu bizim salak hakemler ve hele hele cücü, 3 degisiklik yapsan bile 20 sâniye fazladan zor oynatirken hemen maçi bitirirken yillardir söyledigim gibi bu hakemler hep bize gelince kuralci oluyor, milim ofsayti görmeye basliyor, pozisyonlari müthis süzüyor (aleyhimize)
    Bu uzatmanin uzatmasini bir tek premier ligde adam akilli uyguluyorlar, hattâ fazla bile oynatiyorlar sirf yalandan zaman kazanmaya çalisan takimlarin inadina,,, bizde ise bunu hep elestirirdim ama bizim maçi buldu premier lig tutumu yapacak anasini satayim,,, serefsiz...

(maglubiyetin bahânesi bu mu, hayir, degil tabi ki)

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hatalardan ders almalıyız ki bu gençler öğreniyor.

sezon başındaki maçların özetlerini izledim biraz

gerçekten gelişim var.

gelişime açık olmayan oyuncu almayalım zaten

sosa roda nwakeme gibi profosyoneller ile biz bu işi başarırız

o kadar çok keşke var ki fb maçıyla ilgili.

kafayı taça doğru vursa maç bitecek, olcak rodaya atsa maç bitecek, sosa arkasını dönmese sadece dursa maç bitecek vs vs vs

diğer maçlarda da öyle

ama bunlar inşallah Ünal hoca ile futbolcularımız için tecrübe olur

hakem için ise; ilk defa fb maçında hakem etkili değildi

açıkçası başkanlarının değişmesi ve söylemleriyle iyi yolda olduklarını düşünüyorum.

şike süreci yasal olarak devam etmeli tabi ki ama futboldaki holiganizme varan durumlar bize hiç yaramıyor. hakemin etki etmediği her durumda saha içi mücadelede TS her zaman yarışın içinde olacaktır.

o yüzden var eskiden daha iyi bir adalet sağlayacak

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    El yok orada vücuduna çarpıyor.
    harbi eline carpmıyor ulan yan hakemın yaptıgına bak

yavaslatınca vucut oldugunu farkettim bu nasıl ayıp ya

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar maci indirebilecegim bir sayfa var mi? Fullmacizle de cok donuyor.
    Nefsin icin sevme

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ilk yari kornerde top dirarin elline carpior...yayin kurulusu o pozisyonu hix konusmadi tabi...

hakemden önce ama kendimize kizmaliyiz...10 kisi kalan rakibi ezmeliydik...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yari kornerde top dirarin elline carpior...yayin kurulusu o pozisyonu hix konusmadi tabi...

hakemden önce ama kendimize kizmaliyiz...10 kisi kalan rakibi ezmeliydik...
    O pozisyonda önce Hosseini'nin eline çarpıyor ordan ona geliyor top vara gitse fener lehine verirdi.

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hala sikebahce macini mi konusuyorsunuz dostlar.Bosuna kendinizi yormayin dostlar...

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bence de,, aamaaa , bu bizim salak hakemler ve hele hele cücü, 3 degisiklik yapsan bile 20 sâniye fazladan zor oynatirken hemen maçi bitirirken yillardir söyledigim gibi bu hakemler hep bize gelince kuralci oluyor, milim ofsayti görmeye basliyor, pozisyonlari müthis süzüyor (aleyhimize)
    Bu uzatmanin uzatmasini bir tek premier ligde adam akilli uyguluyorlar, hattâ fazla bile oynatiyorlar sirf yalandan zaman kazanmaya çalisan takimlarin inadina,,, bizde ise bunu hep elestirirdim ama bizim maçi buldu premier lig tutumu yapacak anasini satayim,,, serefsiz...

(maglubiyetin bahânesi bu mu, hayir, degil tabi ki)
    Kırmızı karttan sonra kesinlikle kontrolden çıktı hakem, orası eleştirilir kesinlikle.

Aklım hala 95:00 da Olcay 3 e 3 gidebilecekken ve önü bomboşken acaip saçma topu şişirmesinde. Olacak iş değil. Gireli 15 dk olmuş, tecrübeli futbolcusun güya, yok böyle birşey. Atak yapsak oyun bitecek.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Bursa

skertel rodallega'nın iflahını kesiyor topa diye işaret yapıyor. mehmet topal attığımız golde kendinden çok emin bir şekilde elini kaldırıyor yardımcı hakeme ofsayt diye işaret yapıyor. hüseyin'in açıkça dizine çarpan top için birçok futbolcu el diye ellerini açıyor. hasan ali kendini bıraktığı halde elllerini açıp penaltı istiyor. benzer bir pozisyonda abdülkadir kalkıp devam etti. top açıkça dirar'ın ayağından aut'a çıkıyor, hem dirar hem h.ali korner istiyor. soldado hüseyin'e faul yapıyor gidiyor çocuğa tepki gösteriyor. sadık parmak'ın yüzüne tokat attığı halde ben dokunmadım diyor. ben böyle birşey görmedim. karşılarında düzgün çocuklar olmasa kavga çıkar. bunlar yetmiyor volkan'ın sözleri üzerine fb muhabirleri uydurma haberler giriyor. hocası, yöneticisi hakemden şikayet ediyor. maç kazanmak için bu kadar pislik yapan bir camia başka neler yapmaz kimbilir! göz göre göre bu kadar yalan olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skertel rodallega'nın iflahını kesiyor topa diye işaret yapıyor. mehmet topal attığımız golde kendinden çok emin bir şekilde elini kaldırıyor yardımcı hakeme ofsayt diye işaret yapıyor. hüseyin'in açıkça dizine çarpan top için birçok futbolcu el diye ellerini açıyor. hasan ali kendini bıraktığı halde elllerini açıp penaltı istiyor. benzer bir pozisyonda abdülkadir kalkıp devam etti. top açıkça dirar'ın ayağından aut'a çıkıyor, hem dirar hem h.ali korner istiyor. soldado hüseyin'e faul yapıyor gidiyor çocuğa tepki gösteriyor. sadık parmak'ın yüzüne tokat attığı halde ben dokunmadım diyor. ben böyle birşey görmedim. karşılarında düzgün çocuklar olmasa kavga çıkar. bunlar yetmiyor volkan'ın sözleri üzerine fb muhabirleri uydurma haberler giriyor. hocası, yöneticisi hakemden şikayet ediyor. maç kazanmak için bu kadar pislik yapan bir camia başka neler yapmaz kimbilir! göz göre göre bu kadar yalan olmaz.
    **
    İnanılmaz güzel tespitler.
    tebrik ediyorum.
    *
    kazanmak için bu kadar pislik yapan takım,
    hırsızlığın en büyüğünü,en şerefsizliğini,
    şampiyonluk kupamızı ÇALARAK yaptılar.

Nereden
    Ankara

Benim de bu maçtan sonra acayip sinirim bozuldu ama artık takılmamak lazım. TRde işler böyle ne yazık ki. Ama artık son 4 hafta. Büyük ihtimalle 4. bitireceğiz zaten. Bundan sonra enerjimizi sezon sonu yapılması gerekenlere harcamalıyız. Her sene UEFAye gidebilelim ve gruplara kalalım benim için yeterli kısa vadede. Ben Trabzonu hiç görmemiş biri olarak ve eskiden GSli biri olarak bu takımı sürekli şampiyon olsun diye tutmadım. Gerçekçi bir isyan olsun bu düzene diye tuttum. Bunun ekonomik, kurumsal ve sportif altyapısı kurulsun.

Biraz sabır ve doğru hamlelerle 5 sene sonra bu ligteki herhangi bir takım avrupada bile bordomavi görse eli ayağı titrer.

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

arkadailar bu sene yıllardır yaşamadığım mutluluğu yaşattı bana bu takım. Üstelik de bunu geçmiş yıllara göre çok daha genç ve kısıtlı bir kadro ile yaptı. inanın bu sene için üzülecek birşey görmüyorum ben.TS varolma savaşı verdiği bu sene için böylesi bir sezon çok muazzam bir başarıdır. Bakın son yılların en iyi sıralamasını yakaladık. Biraz şansımız olsa rakipler sürekli kazanmasa 3. 2. olmak işten değildi. Genç oyuncularımız ve birkaç oyuncumuz daha seviye atladı ve piyasa yaptı. İstikrar yakalayabilecek bir yönetim ve kendini TS'da ıspatlamış uzun yıllar çalışabilecek bir hoca da kazandır. Türk futbol camiasının müthiş sempatisini kazandık. Oynadığımız büyük maçların sadece 1 ini kaybettik veiçerdeki bjk maçında da takımımıza güvenebiliyoruz artık.
    Gelecek adına karamsar olmayalım. Bırakalım hoca ve yönetim işini yapsın. Artık işi bilen adamlara bırakalım kulubu. benim gelecek adına tek beklentim her sene avrupada olan bir TS. Gerisi zaten gelir.
    bize heryer TrabzonSpor

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmızı karttan sonra kesinlikle kontrolden çıktı hakem, orası eleştirilir kesinlikle.

Aklım hala 95:00 da Olcay 3 e 3 gidebilecekken ve önü bomboşken acaip saçma topu şişirmesinde. Olacak iş değil. Gireli 15 dk olmuş, tecrübeli futbolcusun güya, yok böyle birşey. Atak yapsak oyun bitecek.
    Orda Ekuban'in da suçu var, öyle yerinde bekleyecegine kosup firlayacakti, o zaman bence pasi verirdi aptal Olcay
    Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan daha iyi özetlenemezdi

Nereden
    Bursa

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **
    İnanılmaz güzel tespitler.
    tebrik ediyorum.
    *
    kazanmak için bu kadar pislik yapan takım,
    hırsızlığın en büyüğünü,en şerefsizliğini,
    şampiyonluk kupamızı ÇALARAK yaptılar.
    fenerli yorumcular da şu maçtan sonra abdülkadir kendini çok atıyor diye yorum yaptı. allah ıslah etsin ne diyelim.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Bu maçlarda Onazi’nin yokluğunu çok fazla hissediyoruz" diyorsun

Ben bu onazi yüzünden kaybettiğimiz bir fener maçını hatırlatmak isterim ama hatırlayamazsın ctesi maçta düşünülemeyecek tek adam belki de Onazidir bu takım fiziken eziliyor sen kurtarıcı olarak düşündüğün adama bak neyse

bize sağlam bir ön libero lazım bu Parmakla olacak iş değil fizikle oynayacak ve rakibi ezecek dün BJK maçında Atiba olmasa ilk yarı paramparça olmuşlardı ama maçın skoru 4-1 rizede de aynı maç 7-2 direnç koyacak bir adam yumuşak orta sahanız zaaflarını kapatacak bir ön libero

yoksa onazi olacağına parmak olsun daha iyi en azından koşuyor
    Onazi’den ne beklediğine bağlı... Sen Onazi yüzünden kaybeytiğin fener maçında kalmışsın ben Onazinin katkısıyla kazandığımız bir çok maçta.
    Ağasarlı_61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)