Sayfa 4 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 608 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 28. Hafta | Bursaspor 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga şu tabloya göre ağır favoriyiz bursanın bizi yenmesi için futbol mucizesi lazım

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Samet hoca da niye bırakmış ki? Bizi saymazsak zor maçlar bitmiş, kolay maçlar kalmış.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şuanki Rize maçını izledikten sonra bu ligin şampiyonuda belli ikinciside üçüncüsüde boşa oynuyoruz işte.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Su maci kazanamazsak butun sezon verilen emeklere yazik olacak. Bjk macina en fazla 3 puan farkla girmemiz lazim. 3. luk sansini yakalamamiz lazim, o maca kalmali 3. luk. Bir final macina cikmayali uzun zaman oldu.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su maci kazanamazsak butun sezon verilen emeklere yazik olacak. Bjk macina en fazla 3 puan farkla girmemiz lazim. 3. luk sansini yakalamamiz lazim, o maca kalmali 3. luk. Bir final macina cikmayali uzun zaman oldu.
    Son hafta bjk evinde kasimpasa'yi yener, biz de komsuyu yenemeyiz, yine bjk 3. olur daha da çok sinirleniriz... hedefli hedefsiz yeter ki bjkyi yenelim tamamdir... hattâ hedefsiz olsak bile umarim bjknin 2.lik sansi olmus olur ve bunun önüne geçeriz... gerçi o durumda bizim yönetim ve teknik heyete zerre güvenmiyorum senol efendiyi kirmazlar
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3. oalaım diye bekliyoruz ama zor gibi görünüyor bjk deplasmanlarda antalya spora 6 rizeye 7 attı kendi sahasında bir şekilde zaten kazanıyor bakalım sezon sonu nasıl bir yerde olacağız

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Mesut Bakkal ne zaman bir takimin basina gecse ilk maci bizimle yapiyor sanirsam veya bana oyle geliyor.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. oalaım diye bekliyoruz ama zor gibi görünüyor bjk deplasmanlarda antalya spora 6 rizeye 7 attı kendi sahasında bir şekilde zaten kazanıyor bakalım sezon sonu nasıl bir yerde olacağız
    BJK ligin 2.devresinde coştu. Çok atıyor
    4.lük garanti
    BAŞAKŞEHİR puan alır BJK'den
    3.LÜK ŞANSI İMKANSIZ DEĞİL
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün bjk maçını izliyorum. Bjk gol atıyor, tekrarını veriyor golün gözüken ofsayt. Tamam iptal eder şimdi hakem diyorum. Çat golü vermiş, maç başlıyor. 4. gol aynı şekilde ilk gördüğümde ofsayt diyorum, şimdi iptal olur. Yok yine başlıyor. Pozisyonlar ofsayt mı değil mi bilemiyorum, çünkü pozisyonların tekrarı verilmiyor, ofsayt çizgisi çekilmiyor. Sonra da öğreniyoruz ki Var'da hata olmuş o yüzden çizgiler çekilmemiş. Hakem var a güvenerek mi golleri verdi bilemiyoruz. Memlekette hakikaten garip işler oluyor.

Velhasıl 3. lük zor...
    Konu El Cordobes tarafından (09.04.2019 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.
    There is no spoon...

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

10 dakika da bilet mi biter arkadaş.Kendime aldım oğluma alamadım.Yine toplu alım yapılmış birileri tarafından.
    İşte taraftar budur.

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSknbkTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 dakika da bilet mi biter arkadaş.Kendime aldım oğluma alamadım.Yine toplu alım yapılmış birileri tarafından.
    Sayfayı yenileyip tekrar tekrar bakın. Ben de önce 1 tane alabildim sonra tekrar tekrar yenileyince 1 er 1 er 3 bilete kadar alabilldim.

Ama hepsi farklı koltuklardan oldu. Deplasmanda numaralı mı oturuluyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayfayı yenileyip tekrar tekrar bakın. Ben de önce 1 tane alabildim sonra tekrar tekrar yenileyince 1 er 1 er 3 bilete kadar alabilldim.

Ama hepsi farklı koltuklardan oldu. Deplasmanda numaralı mı oturuluyor?
    Hayır, numaraya bakılmıyor. Karışık düzen.
    8. Kuşatma

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar bilet aktarmak isteyen olursa mesaj atmasını rica ederim.
    İşte taraftar budur.

Nereden
    Trabzon

Serkan Yetişmişoğlu 11 sa.11 saat önce
    Aybaba gittikten sonra yapılan takım toplantısında, eğer bir yabancı futbolcu, “Bu odada, paradan bahsedecek varsa, hemen çıkıp gitsin” diyorsa, o ekip titreyip kendine gelmiş, “takım olmuş” ve bence bu kenetlenmeyle “kafaca ligde kalmış” demektir!

Nereden
    Trabzon

Kârlı sayılabilecek bir haftayı geride bıraktık beşinci ile aradaki farkı üç puan daha arttırmış olduk.Bu hafta ise zorlu bir maça daha çıkacağız.Kendi sahasında bursa her zaman tehlikeli bir takımdır.Hoca değişikliği de takıma pozitif etki yapacaktır bu bakımdan çok ciddi olmalıyız.

Son hafta ki kadroyu bekler dışında bozmaya gerek yok perreira ve novak onbire girer geri kalan kadroyu son maçta ki gibi çıkarabiliriz.

Kim nasıl oynamalı sorusuna gelirsek; Uğurcana son maça göre daha çok iş düşecektir mutlaka tam konsantrasyon sağlamalı.Hüseyin ve majid de çok dikkatli olmalılar bireysel hatalardan uzak temiz ve basit oynamalılar.

Orta sahada ise sosa ve parmak topla çok buluşup basit sert ayağa pas yaparak,duvar pasları deneyerek oyunu rahatlamalı ve böylece hücumla defansı orta sahaya bağlayıp blokları sıkıştırıp alanı daha iyi kontrol etmemizi sağlamalı.

Ekuban sert pres yaparak orta sahayı iyice rahatlatmalı.Bekler hücuma çıkışlar yaparak hücumda çoğalmayı sağlamalı.Böylece pas seçeneklerimiz artacaktır.Yusuf üçüncü bölgede daha etkin olmalı,takım oyununu ön plana çıkarmalı,özellikle olcaya yaklaşmalı onla ikili oyun konusunda zaman zaman güzel işler yapabiliyorlar.Antony ise ritmini bulmuş o aynı bildiği şekilde oynamaya devam etmeli.

İlk kırkbeş dakika da ekuban forvette etkisiz kalırsa Hugoyu bekletmeden devre arası oyuna sokabiliriz.Abdülkadir ömür de hazır olmalı aynı şekilde murat cem de daha fazla süre almalı bu kalan son haftalarda kendisi hakkında daha net fikir elde etmeliyiz oyun içinde neler yaptığını görmeliyiz.Kupa maçlarındaki temposu henüz bu takım için yeterli değil daha yüksek tempoda oynamalı,daha çok topla buluşmalı.

Nereden
    Zonguldak

Zor maç olacak ama favori biziz.
    Bursa söylenenlerin aksine stresli olacak.
    KAZANIRSAK 4.LÜK GARANTİ OLUR.
    3.LÜK ŞANSI DA SÜRER.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haftanın en kritik maçı bence Beşiktaş-Başakşehir maçı olacak. Eğer Başakşehir kazanırsa gs-fb maçına şampiyonluğu kafasında bitirmiş şekilde çıkacak ve ben gsnin çok kırılgan bir takım olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir şekilde şampiyonluk yarışından kopmaları onların motivasyonunu aşırı derecede bozacaktır. Kalan maçlara da bakıldığında gsnin 8-9 puan alması bile sürpriz olmaz. Bjk de başakşehire yenilirse eğer kendi evimizde oynayacak olmanında avantajı ile onları da geçebiliriz.
    Yani her açıdan bursaspor maçı oldukça önemli bizim için, eğer kazanırsak diğer maçlara yansıtacağı moral motivasyon ile ligi 2. sırada bile bitirebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kazanırız, maç kaybetme lüksümüzün olmadığı tipik haftalar...

Takımın morali çok iyi...

Antalya maçında yediğimiz ilk goldeki gibi defansif salaklıklar yapmadığımız sürece bu maçın da açık ara favorisiyiz...

Hüseyin ve Huseyni saçmalamazsa alırız, hatta rahat alırız...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftanın en kritik maçı bence Beşiktaş-Başakşehir maçı olacak. Eğer Başakşehir kazanırsa gs-fb maçına şampiyonluğu kafasında bitirmiş şekilde çıkacak ve ben gsnin çok kırılgan bir takım olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir şekilde şampiyonluk yarışından kopmaları onların motivasyonunu aşırı derecede bozacaktır. Kalan maçlara da bakıldığında gsnin 8-9 puan alması bile sürpriz olmaz. Bjk de başakşehire yenilirse eğer kendi evimizde oynayacak olmanında avantajı ile onları da geçebiliriz.
    Yani her açıdan bursaspor maçı oldukça önemli bizim için, eğer kazanırsak diğer maçlara yansıtacağı moral motivasyon ile ligi 2. sırada bile bitirebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çok güzel yorumlamışsın Porto
    Ben de öyle umuyor ve bekliyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

_______________Muhammed_______________

Baris_____Chedjou_____Ertugrul______Umut

___________Badji_______Aytac_____________

Tunay___________Saivet_____________Yusuf

__________________Sakho__________________

Bursasporun kadrosu bu olacak buyuk ihtimalle bizim macta.
    Aybaba zamani en buyuk artilari fizik kondisyon olarak cok diri bir takim olmalariydi.

Bakkalin da kadroyla ilk haftadan cok fazla oynayacagini dusunmuyorum. Belki Tunay - Lima degisikligi olur bizim macta.

Izledigim Bursasporun zaaflarini anlatayim kisaca.
    Ortasahada Badji ve Aytac topu kullanamiyor. Saivet bu yuzden cok fazla geriye geliyor ve bu olayda ileride cogalmalarini engelliyor genellikle.
    Haliyle de skor uretmekte buyuk sikinti cekiyorlar.
    Sakho cok kaliteli bir forvet olmasina ragmen, hem parasini alamadigindan hem de son 7 maci oldugundan ( kiralik ), kendini takima tam anlamiyla verebilmis degil. Son Gs macinda attigi gole bile sevinmedi. Rakibimizin ileri ucunda, yine de bu macta dikkat edilmesi gereken en onemli isim bana gore.
    Skor uretmek icin kanat oyuncularinin bireysel cabalarina ve ayaklarina bakiyor genelde rakibimiz.
    Tunay uzun sureli sakatliktan sonra Alanya macinda cok etkisizdi. Bu macta da sans bulursa etkili olacagini dusunmuyorum.

Yusuf ve Lima ise bireysel yetenegi nispeten diger oyuncularina gore iyi olan isimler. Ancak karsilarinda bir aksilik olmazsa Novak ve Pereira olacagi icin, bizim defansimizi cok buyuk sikintilara dusureceklerini sanmiyorum.

Sagbeklerinin defansi cok zayif. Baris bizim suanki performansi ile karsilastirirsak, Kamil Ahmet'in bir kopyasi. O bolgede Nwakaeme sazi eline alabilir.

Chedjou iyi bir stoper olmasina ragmen, yasinin da etkisiyle pozisyonlarda cok agir kalmaya basladi. Topu iyi kullandigi icin, hocamiz muhakkak forvetimiz ile on alanda kendisine bireysel olarak pres yaptirmali.
    Geriden oyunu kurma isini ayagi cok kotu olan diger stoper Ertugrul'a goreceli olarak yonlendirmeliyiz.

Solbekleri Umut hem defansta, hem de ofansta dengeli bir performans sergiliyor. Bu kanada onlu - arkali dikkat etmeliyiz. Bursasporun en guclu oldugu bolge burasi.

Ortasaha oyunculari Badji ve Aytac agir adamlar olmasi sebebiyle, bu macta sok preslerimiz cok ise yarar. Ozellikle Onazi olsaydi, cok net hataya zorlayabilirdik bu bolgede rakibi. Yine de Parmak ve Sosa ile bunu nispeten basarabiliriz.

Benim bu macta Bursaspor'un da zaaflarini ve iyi yanlarini dusununce, cikaracagim kadro su sekilde olurdu.

________________Ugurcan_________________

Pereira_____Huseyin____Hosseini___Novak

____________Parmak____Sosa_____________

Olcay___________Yusuf_________Nwakaeme

_________________Ekuban_________________

Rakibin en guclu yeri sol tarafi oldugu icin muhakkak Olcay ile Pereira onlu - arkali oynamali.
    Hem takim defansina daha buyuk katki vereceginden, hem topu ayagimizda daha fazla tutacagindan, hem de oyun icinde pas istasyonlari gorevini daha iyi yapabilecek durumda olmasindan dolayi, Olcay bu mac icin kilit oyuncu olabilir.

Forvette Rodellaga bu macta bana gore oynamamali. Son macta forvet performansini cok begenmesem de, Ekuban'in diriligi, on alanda daha arzulu ve istahli olusu bu macta isimize cok yarar.

Yedekte de Omur gibi bir silahimiz olur. Keza skor ustunlugunu yakalarsak, Rodellaga'da yedekten gelip yorulan, taktik disiplinden kopmus Bursaspor savunmasini zorlayabilir ve gol bulabilir bu macta.

Yusuf Bursa deplasmanlarini seviyor. Artik bu macta tamamen oyun odakli oynamali. Skor yapicam telasina asla girismemeli. Basit top kaybina inanin tahammulumuz olmaz bu macta. Cunku rakibin iki kanat oyuncusu da hizli adamlar. Anlamadan topu kalemizden aliriz.

Ligde ikinci yarinin baslamasi ile beraber Erzurumspor macinin ikinci yarisi haric, Huseyin de buyuk dusus var. Bu macta Pereira'nin geri donecek olmasi onu saha icinde rahatlatir umarim.

Hosseini son maclarda formunu yukseltti. Bu macta da iyi oyununa devam edecektir.

Ugurcan da son macta baya tutuktu. Umarim duzelir ve bu macta kalede hepimize guven verir.

Sabirli oynarsak ve topu ayagimizda mumkun mertebe ne kadar fazla tutarsak, o kadar da galibiyete yakin oluruz bu musabakada.

Bu macta skorun ortada gitmesi Bursasporun isine gelmeyecegi icin, macin ilerleyen her dakikasinda taktik disiplinlerinden odun vereceklerdir.

Uzun lafin kisasi, 3 puani almak icin ortalama bir oyun yeterli olacaktir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (09.04.2019 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Soru şu: Ünal hoca Ekuban’ı kesecek mi?

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kazanan kadronun ön tarafını bu maçta da bozmamak lazım. Beklere Novak ve Pereira'yı koyup devam etmeliyiz. Ömür ve Hugo yedek güç olarak kenarda tutulmalı.

Nereden
    Zonguldak

Ugurcan

Pereira_____Huseyin____Hosseini___Novak

____________Parmak____Sosa_____________

Olcay___________Yusuf_________Nwakaeme

_________________Ekuban_________________
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gayrimenkul Danışmanı tayfa şimdiden yerlerinizi hazırlayın bu maçtan -muhtemel puan kaybından- sonra ortaya çıkacaksınız.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayrimenkul Danışmanı tayfa şimdiden yerlerinizi hazırlayın bu maçtan -muhtemel puan kaybından- sonra ortaya çıkacaksınız.
    Ugurcan'in son mac performansini begenmedim diye lafin bana ise alinirim renktas.
    Burda Gayrimenkulcu arkadasi en cok elestirenlerden biriydim.
    Forum yoneticileri sahittir.

Yillardir bu forumdayim, 2 kez ceza aldim.
    2'sinin sebebi de asil meslegi gayrimenkul danismani olan arkadas yuzunden
    Ugurcan son macta, Huseyin ise ligin 2. Yarisi basladi baslayali kotu durumda.

Ama bu iki arkadasimiz da daha 15 maclik lig oyunculari. Bu dususleri de normal. Bunlarin acigini da diger tecrubeli oyuncularimiz kapayacaklar beraber mucadele ederek.

Bursaspor macini da kazanacagiz insallah. Cok umutsuz bu forum Bursaspor macindan. Hala cozemedim bu durumu.

Gerci bir bakima da iyi. Burada yeniliriz laflari ne kadar cok gecerse, o kadar rahat bir galibiyet bizi bekliyordur. Istatistiki bir bilgi. Yillarin verdigi tecrubeye dayanarak.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (09.04.2019 Saat 20:30 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)