Sayfa 16 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 SonuncuSonuncu
Toplam 428 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 27.Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Antalyaspor | Maç Sonucu

Nereden
    Kuzey Afrika

Ne Hüseyin’e ne de Huseini ye kızamıyorum doğrusu biri 20 biri 21 yaşımda stoper için çok genç yaşlar. Burada ben Zargo da hayal kırıklığı yaşıyorum. Onun yerine alacağımız bir Alman yada İtalyan veya o liglerde uzun süre oynamış tecrübeli stoper ile çok güçlü oluruz başkan da gerekirse Tottenham gibi bir tek transfer yapıp direk katkı verecek bir stoperle kapatsın transferi ben razıyım

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusufun volesi harikaymış
    Top kaleye gidiyormuş
    Gol olsa muhteşem olurmuş

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Savunmamız baştan aşağıya S.O.S. veriyor, hepsi bomba
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Savunmamız baştan aşağıya S.O.S. veriyor, hepsi bomba
    bence buna kale de dahil uğurcan bana hiç güven vermiyor özellikle karşı karşya pozisyonlrda

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün novakın neleri yapamadıgını farkettim. Novakın ayagı gerçekten kötü, alan açamıyor bize.Bunu oynamayınca farketmem güzel

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ilk defa maçı seyredemedin ama galibiyet çok güzel oldu. Genç oyuncularımıza sahip çıkalım hala yusuf abdülkadir gibi gençlere laf söyleniyor okadar iyi biliyorsanız siz neden futbolcu olmadınız. Eleştirmeye geldimi 1 çitiz ama Takım için yardim geldimi sonuncuya bakın şikebahçe kendi takımına nasıl yardım oluyor. Bu çocukları yollasak herkez havada kabar ama bizim burnu havada olan taraftar eleştirir. Ronaldo gelse onu bile eleştirir huyu bu çünkü
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence buna kale de dahil uğurcan bana hiç güven vermiyor özellikle karşı karşya pozisyonlrda
    Ugurcan bugun gercekten kotuydu ama bu haftaya kadar cok guven verdi hepimize.
    Nazarlik olsun bu aksam ki performansi.

Keza Huseyin ve Ekuban icin de bu durum gecerli.

Yaziciya artik deginemiyorum. Her hafta bir oncekinden daha kotu oynuyor.

Bugun 3- 4 tane kaptirdigi top var ki, defansimiz onledi hatasini.
    Birini de geriye kosarak Sosa kafayla cikardi.

En buyuk hayal kirikligim Yusuf.

Ugurcan ve Huseyin'in donem donem bu dususleri cok normal, daha 15 haftalik superlig oyuncusu bunlar.
    Ama Yusuf'un yasi genc olsa da, 2 yildir as oyuncu.

Sezon sonu Avrupaya gonderebiliriz umarim. Burada kalirsa eminim ki cok daha kotuye gidecek oyunu.

Bu kadar cok calisan ama bu kadar takima zarar veren oyun ( son haftalarda ciddi sekilde takimin ritmini bozuyor yaptigi yanlislar ve yapamadagi islerle ) cok tuhaf.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah be sosa ne vardı sanki bjk maçında sakatlanacak, bugün çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.
    bugün 2. yarı sazı eline alıp kabus gibi çöktürdü takımı antalyanın uzerine müthiş yönetti takımı müthiş

nwakeme sen nasıl bir yeteneksin öyle. müthiş bir zeka.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tüm maçı veya 2.yarıyı nerden bulabilirm tamamını?İzlemem lazım kaçırdım 2.yarıyı çok şey kaçırmışım

Nereden
    İstanbul

Amirinin sol bek olması
    Yusuf Erdoganın sol bek olması
    Constantın sol bek olması

Her gelen hoca aynı hatayı yapmaya bayılıyor. Seneye yazın sol ayakli başka bir oyuncu olursa o da sol bek başlar sekmez

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm maçı veya 2.yarıyı nerden bulabilirm tamamını?İzlemem lazım kaçırdım 2.yarıyı çok şey kaçırmışım
    Fulmacizle diye google'a yaz. O sitede tum maclarin 90 dakikasi var.
    Ama bugun daha yuklenmemis olabilir.

Yarin yuklenir en gec.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fulmacizle diye google'a yaz. O sitede tum maclarin 90 dakikasi var.
    Ama bugun daha yuklenmemis olabilir.

Yarin yuklenir en gec.

Çok sağol bakacağım

Nereden
    İstanbul

3. Gol öncesi sosa faul yapıyordu gibime geldi
    Bence iptal olmalıydı yanlıs görmedi isem

Wakaemeyi Nevzat Baskan bulmus beyler istihbarat saglam. (saka tabi)

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dönen topları alan, pasör özelliği olan stoperlerimiz olmadığı için hücumda çoğalamıyoruz.

Hüseyin ve Houseini TS kalibresinde oyuncular değil.

En fazla rotasyon oyuncusu olabilirler.

Keza A.Parmak sadece oyunun mücadele kısmında var. Oyun organizasyonunda Sosa'yı yalnız bırakıyor.

Antalya Doukara haricinde zayıf kaldı. TS için iyi transfer olur.

Bülent'in bu takımı kümede tutması olağanüstü bir başarı.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. Gol öncesi sosa faul yapıyordu gibime geldi
    Bence iptal olmalıydı yanlıs görmedi isem
    Sosa vücudunu Fredy'nin önüne koyunca dengesini kaybetti. Hafif bir müdahale var ama öyle faul olmaz. Antalya'nın asıl itiraz ettiği 2.gol öncesindeki faul. Hatta TRT Spor'da golümüz öncesinde verilen faulden dolayı VAR'ın bu faulü incelediğini söylediler ancak VAR oyun durmadan önceki pozisyonlara bakmıyor. Ligin ilk yarısındaki Ankaragücü maçının son dakikalarında yediğimiz golde de benzer şekilde itirazlar yapılmıştı. Aslında pozisyonun başlangıcında Charles Abdulkadir'i biraz çekti ama ikili mücadele olarak da değerlendirenler olacaktır. Anlamadığım nokta hakemin ilk başta topu direkt kaleye vurulabilecek noktaya koydurup akabinde Antalya'lı oyuncuların itirazıyla sıfır bölgesine yakın yerden kullandırması oldu. Lâkin Sosa'nın frikiğinin direkt gol olmadığını, arada 3 vuruş yaptıktan sonra golün geldiğini unutmamak lazım. Yine de VAR protokolünün genişletilip direkt gol olan frikiklerle, kornerden atılan gollere inceleme yaptırması gerekiyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa vücudunu Fredy'nin önüne koyunca dengesini kaybetti. Hafif bir müdahale var ama öyle faul olmaz. Antalya'nın asıl itiraz ettiği 2.gol öncesindeki faul. Hatta TRT Spor'da golümüz öncesinde verilen faulden dolayı VAR'ın bu faulü incelediğini söylediler ancak VAR oyun durmadan önceki pozisyonlara bakmıyor. Ligin ilk yarısındaki Ankaragücü maçının son dakikalarında yediğimiz golde de benzer şekilde itirazlar yapılmıştı. Aslında pozisyonun başlangıcında Charles Abdulkadir'i biraz çekti ama ikili mücadele olarak da değerlendirenler olacaktır. Anlamadığım nokta hakemin ilk başta topu direkt kaleye vurulabilecek noktaya koydurup akabinde Antalya'lı oyuncuların itirazıyla sıfır bölgesine yakın yerden kullandırması oldu. Lâkin Sosa'nın frikiğinin direkt gol olmadığını, arada 3 vuruş yaptıktan sonra golün geldiğini unutmamak lazım. Yine de VAR protokolünün genişletilip direkt gol olan frikiklerle, kornerden atılan gollere inceleme yaptırması gerekiyor...
    Dedigim 3.gol
    Golden sonra çok kısa gosterip kaldirdilar anlayamadim ama gördüğüm yanlis degilse bir yerde net darbesi faulu vardi ayaktan olabilir ama emin degilim
    Pozisyon varsa izlemek isterim cunku cok net gibiydi iptal olcak sandım

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ugurcan ve Huseyin'in donem donem bu dususleri cok normal, daha 15 haftalik superlig oyuncusu bunlar.

Sezon sonu Avrupaya gonderebiliriz umarim. Burada kalirsa eminim ki cok daha kotuye gidecek oyunu.

Bu kadar cok calisan ama bu kadar takima zarar veren oyun ( son haftalarda ciddi sekilde takimin ritmini bozuyor yaptigi yanlislar ve yapamadagi islerle ) cok tuhaf.

ben uğurcan konusunda sana katılmıyorum kardeşim bana kaleye geçtiği ilk günden itibaren güven vermedi heeee ondan önce onur veriyormuydu o hiç vermiyordu yusufa gelince ben yıldız kategorisine hiç bir zaman koymadım hala da iddaa ediyorum düz sıradan bir futbolcu bu sene sattık sattık yoksa elimizde patlayacak.
    Konu redbul tarafından (06.04.2019 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezonun en iyi futbollarından birini oynadık.

Tony ve Olcay önderliğinde 450 civarı isabetli pas yaparak kolay bir galibiyet aldık.

Yusuf ilk gol öncesi Olcay'a çok güzel bir top bırakarak gole katkı yaptı, bunun dışında aldığı fauller ve kaptığı toplarla maçın en iyilerindendi. Murat Cem attığı golde topu defalarca dokunarak pozisyonu hazırlamasıyla kalitesini belli etti. Daha fazla süre alacaktır ve önümüzdeki yıllarda bu takımın bir parçası olacaktır.

Kısa süreye etkili bir oyun ve bir asist sığdıran Ömür de sakatlığın etkisinden tamamen kurtulduğunu göstermiş oldu.

Abdülkadir Parmak yediğimiz gole az da olsa katkı yapmış olsa da müthiş faydalı oynadı, gol öncesi şutu ve enerjisi muazzamdı. Tırnaklarıyla kazıya kazıya geldi bu seviyeye helal olsun.

Hüseyin bugün nazarlığı taktı diyelim, daha dikkatli olacaktır.

Ünal Hocam önderliğinde çok iyi futbol ve izlemeye değer bir takım..
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Savunmamızın komple değişmesi ve tecrübeli oyunculardan oluşması gerekiyor.
    ortasaha ve ileri uc yeterli. Belki iyi bir de ortasaha
    ama öncelik defans. İyi takımlar haşat eder bu defansı

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

yusuf kotumu oynadı

İroni dediğin böyle yapılır.Tebrikler
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Trabzon

Bizim adımıza anlamlı bir galibiyet oldu.Bu maçtan üç puan alarak hem üst üste üç maç kazandık.Hemde üçüncü sıra iddiamızı devam ettirdik.

Maça gelirsek erzurum maçından alınan üç puan ile avrupa hedefi doğrultusunda kazandığımız kredi işe yaramış oldu.Oyuncularımız stresten uzak bir maç oynadılar gol yemelerine rağmen panik yapmadılar ve bu rahatlık bize zoru kolaya çevirme fırsatı verdi.

Takım halinde herkes iyi niyetli mücadele etti.Antony yine kalitesiyle ön plana çıktı.Sosa orta sahada topu iyi kullandı.Abdülkadir parmak enerjisi ve inatçılığı ile tam bir Trabzonlu duruşu sergiledi.Olcay fiziksel olarak toparlanmış göründü.Perreira hazırım mesajı verdi.Abdülkadir ömür top oynamaya susamış göründü ve muratcem de takımda kalma adına ilk kıvılcımı çaktı.

Yediğimiz golde hatanın aslan payı abdülkadir parmaka ait arkadaşına hem tembel pas verdi hemde tekrar pas açısı oluşturup top istemedi fakat o kadar hata olacak genel olarak iyi maç çıkardı.Kanat oyuncusu olarak vasat bir oyuncu iken orta sahada takıma çok ciddi katkı veriyor. fizik gücünü arttırırsa farklı seviyelere çıkabilir biraz cılız duruyor fiziğini mutlaka geliştirmesi lazım.

Attığımız dördüncü golde gençlerin dar alandaki uyumu barcelonayı hatırlattı.Gençlerle,tecrübeli oyuncularımızın belkide en uyum içerisinde oynadıkları maç buydu.Olcay,sosa,antony tecrübeli tayfası olarak başı çektiği maçta onlara parmak,yusuf,ömür,ekuban gibi gençlerde yardımcı oldu ve güzel bir galibiyet geldi.

Uğurcan biraz tutuk göründü.Savunma arkasına atılan toplara daha kararlı çıkması lazım tereddütte kalmamalı.Hüseyinde doukara karşısında zorlandı ama belirtmek lazım doukara iyi forvet onu tutabilmek kolay değil eğer ileride bir forvet alabilirsek doukara sitili birini almalıyız.Yusufa gelirsek çok şey yapmak istiyor dolayısıyla basit olanı değilde zor olanı tercih ediyor sonucunda da verimi düşüyor.Geçen sezon burak Yılmaz'dan sonraki en yüksek gol potansiyelimiz yusuf idi zoru bırakıp tekrar basiti yapmaya çalışırsa yine skora ciddi katkı verecek,kastettiğim bu zorluk ne onu biraz daha açarsam örneğin Cristiano Ronaldo gibi topa üstten aşağa kavis vererek şutlar çekmeye çalışıyor oysaki ayak içi çok temiz vuruşları var.Örneğin kornerden kaleye vurmaya çalışıyor oysaki penaltı noktasına ortaları kesse hanesine asistler yazılacak kısacası kendi gibi oynarsa yine skora ciddi katkı verecek geçen sezon ve hatta en tecrübesiz ilk yılında bile skora verdiği katkıyı biliyoruz o gün onları yapabilen bugün çok daha fazlasını yapabilir.

Kazandığımız bu üç puandan sonra cumartesi ve pazar keyifle diğer rakiplerin puan kaybetmesini seyredebiliriz sonrasında ise önümüzdeki maça tekrar odaklanma vakti.

Son olarak Ünal hocaya ve futbolcularımıza bize güzel bir gece yaşattıkları için bir kez daha teşekkür ederim.

Nereden
    İstanbul

Hüseyin ve Yusuf çok kötüydü..

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gergin seçim atmosferini biraz yatıştırır sandım ama çok da olmadı.

Harika bir maç olmasına rağmen.

Gençler harika, hepsine 5 yıldız.

Sosaya 10 yıldız, o yaşta müthiş işler yapıyor.

Nwakemeye galaksi filan vermek gerekiyor, Olcaya attırdığı gol inanılmaz, bu kadar rahat oraya gelip de sakin kalıp o pası vermek gerçekten halı saha da bile zor görürsünüz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Arkasında Ibanez gibi riskli bir sol bek ve karşısında ligin en beğenilen sağ beklerinden biri olmasına rağmen Nwakaeme maçın yıldızı oldu. Adamın patlayıcılığı yok ama fizik olarak güçlü, hep ayakta kalıyor. Daha da önemlisi basit oynuyor. Bunu bizim olmamış süper starlarımıza anlatamazsın. İlla saçma sapan, fantezi işlere girecekler. İlk golün başında Sosa'nın, Nwakaeme'nin önüne bıraktığı pas da basit ve akıllı pas. Stop etse, dönse... Gerek yok. Yusuf bunları düşünsün, sonra üzerini süsler.

Hüseyin sezon başında hazırlık maçlarındaki gibi oynadı. Gerçi bireyselikten çok takım savunmasında sıkıntı var. Ne zamanki önde baskı yaptık, alan kapattık; arkadakiler de rahatladı.

JP'yi özlemişiz. Onunla bir kişi fazla oynuyoruz.

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herşey iyi güzeldi de bu Hamdi Aslan çok kötü adam susmuyor arkadaş konuştuguda anlaşılmıyor...
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)