Akcamimarlik
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 33 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor yelerine ok nemli Duyuru | Aidatlarmz deyelim

Trabzonspor Kongre yesi
    chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

Ben aidatlar demediim iin yelikten atldm.Profil ksmndaki Kongre yesi kurdelesini nasl sileceiz.bu konuda bilgisi olan var m? Aidat dememe gerekem tamamen tembelliktir.
    YA DIINDASINDIR EMBERN YA DA NDE YER ALACAKSIN.KENDN NDEYKEN KAFAN DIINDAYSA ARES YOK KARDEM.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt chener Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben aidatlar demediim iin yelikten atldm.Profil ksmndaki Kongre yesi kurdelesini nasl sileceiz.bu konuda bilgisi olan var m? Aidat dememe gerekem tamamen tembelliktir.
    Acele etme arkadam 60 gn ek sre verilme durumu var.....

dersin...
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre yesi
    chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

Ben kulb aramtm, biz ettik siz etmeyin, en azndan taksit imkan verin diye.olmad.bekliyeceim artk
    YA DIINDASINDIR EMBERN YA DA NDE YER ALACAKSIN.KENDN NDEYKEN KAFAN DIINDAYSA ARES YOK KARDEM.

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    25

Alnt Faik Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu konu etrefilli bir konu....

Baz dostlar yelik aidatn demeyen yelikten atlmal diyor ama Bakanmz Sayn Aaolu bile 4-5 yllk borcunu dememiti sonra dedi. Eer byle bir madde hemen iletilse Sayn Aaolu'da ye olamayacakt. Kendi borcunu dedikten sonra byle bir karar alnmas yanl...

kinci bir husus tze gre ilem yaplmad bugne kadar bugn neden yaplyor anlamadm. nk 11 ylllk borcunu demeyen adam var.... Madem 2 yllk sre var 11 yldr neden atlmad bu kiiler.....

Son olarak ahsi fikrimi asyliyeyim. Ynetim atlma durumunda olan btn yelere mesaj atsn gazetelere de ilan versin 1 aylk son bir sre tansn....

Eer yine demezlerse yelikleri sonlandrlsn....

Her konuda af oluyor. Son 1 hak verilmeli diye dnyorum.

ahsi fikrimdir.
    2. paragrafn iin sylyorum abi. Tze bu madde yeni eklendi nk. nceden byle bir madde yoktu.

Herkesin dilinde olan bakan da dememiti cmlesinin bir anlam kalmyor nk o zamanlar bir yaptrm yoktu. imdi ise yaptrm var.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Bu kulbe komik rakamlarla kongre yesi olmu 10.500 kadar ye, yelikten atlm ise bu sevindirici bir gelimedir..Hem komik rakamlara kongre yesi oluyorsun hem de ayn ekilde komik aidat parasn demiyorsun..Rezillik diz boyu..

Gidin bakn bakalm stanbul takmlarnn kongre yelik paras ne kadar aidat nedir..Bu kulp kongre yelii konusunda tay o kadar drd ki ortalk kongre yesi doldu en vasfszndan en eitimsizine kadar..

Sonucunda ne oldu HO 13. Sandktan tulum kard..

Kongre yesi dediin liyakat esasna gre belli bir sekinlik ve yetkinlikte olmal..Zrnana ekonomi ve futbol cahili adamlar genel kurula toplarsan ok afedersin burnun b.ktan kmaz..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt Adem Akyz' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2. paragrafn iin sylyorum abi. Tze bu madde yeni eklendi nk. nceden byle bir madde yoktu.

Herkesin dilinde olan bakan da dememiti cmlesinin bir anlam kalmyor nk o zamanlar bir yaptrm yoktu. imdi ise yaptrm var.
    Tze yeni eklenmesi ok nemli deil.....

Aidatn zamannda dememek bir eksiklik ise bu bakanmz iinde geerlidir.

Yani nce ben aidatm deyeyim sonra tz deitireyim bundan sonra demeyenler iin cezai meeyyide uygulataym derseniz bu doru olmaz.... Milletin azna hakl olarak sakz olursunuz...

Eer tz deitiren bakan ile aidatn demeyen bakan ayn olmasayd sylediiniz ey ok daha doru grnebilirdi....

Ha son bir frsat verilmesi lazmd bana gre ki ben 1 ay dedim ynetim galiba 2 ay daha sre verecek.... te o zaman iyi niyetli bir yaklam ile bu tzk maddesinin deitiine herkesi inandrabiliriz.....

lerde beni neden yelikten karttn diye soran olursa "2 kez hak verdik yetmedi 60 gn daha btn cihana duyurduk ama siz yine aidatnz demediniz bizde sizin iliiinizi kestik" diyebiliriz gnl rahatl iinde....

Ben Trabzonspor'un iyiliini ve maddi anlamda biraz daha olsun ferahlamasn dnerek byle sylyorum....

Yoksa 12 yllk yeyim hi bir sonraki yla bile brakmadm aidatlarm hep ayn yl iinde hatta eyll ay dolmadan dedim. Bunu da yanl anlamalara mahal vermemek iin bunuda belirttim....

Sayglar muhabbetler
    Konu Faik Ylmaz tarafndan (20.03.2019 Saat 16:54 ) deitirilmitir.
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2009
    Nereden
    Samsun
    Ya
    31

Alnt bkandil Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dn yle bir habere rastladm.

Trabzonsporda yeni tzkte yere alan deiiklikle yaplan iki arya ramen aidatlarn demeyen 10 bin 700 kiinin yelikleri drlmt.

yelikleri den 10 bin 700 kii iin yeni gelimeler yaanyor. yelikten kartlan yelerin tepkileri ve itirazlarn deerlendirecek olan Trabzonspor kulb, bir defaya mahsus sre uzatmaya hazrlanyor.

Haber61'in edindii bilgiye gre sistemlerde yaanan skntlar ve uyar mesajlarnn baz yelere gitmemesinden dolay oluan sorunlarn tolere edilmesi amacyla, borlar nedeniyle yelikten kartlan yeler iin ek deme sresi salanaca renildi.

Kaynak: https://www.haber61.net/trabzonspor/...s-h350146.html
    Bilgi iin teekkr ederim Abi.Bi bakaym ben bu ie de deyelim borcu.
    "Rzk veren Huda'dr kula minnet eylemem.."

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Resmi siteden bugn yaplan aklama;

Bilgi ilem merkezimizdeki sms sisteminde yaanan aksaklk dolaysyla, yasal sreye ilikin bildirim mesajlarnn yelerimize ulatrlamad tespit edilmitir.

Buna gre, tzmz gereince yelikten karma ilemi ncesinde, 2018 ve ncesine dair gemi dnem aidat demelerinin yaplmasna dair 60 gnlk yasal sre 23.03.2019 Cumartesi (yarn) gnnden itibaren yeniden balatlacaktr. (2019 yl yelik aidatlarnz Eyll aynn sonuna kadar yatrlabilirsiniz)

Aidat borcu bulunan yelerimiz, yeliklerinin iptal edilmemesi iin demelerini ar merkezimizden (444 19 67) veya www.trabzonspor.org.tr zerinden online ilemler blmnden veya banka hesap numaralar zerinden gerekletirebilirler.

Not: yelerimizin, yelikten karlma bilgisini ieren 18.03.2019 tarihli smsi dikkate almamalarn nemle rica ederiz.

Banka Hesap Numaralarmz:

ZRAAT BANKASI -TRABZONSPOR KULB DERNE

GRMC UBES / TRABZON

ube Kodu : 2107

Hesap No: 39293537-5009

IBAN : TR 7000 0100 2107 3929 3537 5009

DENZBANK -TRABZONSPOR KULB DERNE

KARADENZ TCAR MERKEZ UBE SAMSUN

ube Kodu: 1445

Hesap No: 459211-351

IBAN: TR60 0013 4000 0004 5921 1000 03

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/ha...yuru-22-3-2019

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)