Sayfa 29 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29
Toplam 716 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 716 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 25. Hafta | Trabzonspor 2-1 Akhisarspor | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/TSporVideo/statu...16135151718400

burada da rakibin ayağına müdahale var topla karışık, faul mü peki?

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakeme sallayanlar görüyorum da, Yaşar Kemal Uğurlu bu ligde bize karşı kastı olmayan niyetinden şüphe etmediğim tek hakem.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

alakasız ve tertemiz
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakeme sallayanlar görüyorum da, Yaşar Kemal Uğurlu bu ligde bize karşı kastı olmayan niyetinden şüphe etmediğim tek hakem.
    aynen öyle, ikinci yarı yönetimi bize doğru kaymış ayrıca.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hüseyin dokunuyor mu ondan bile emin degilim, belli olmuyor, rakip topu çekmis gibi de duruyor, dolayisiyla faul olma ihtimâli var...
    Bir de bu hafta sonu Merih'in Mertens'e mükemmel bir müdahalesi var, o durumda bile onun müdahalesi Lopes'in yaptigindan daha temizse, biraz düsünmek gerek....
    Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki karsilasmalardaki yönetimini bilmesek inanacagim
    Ya bu maçta bile bizim lehimize avantaj nedir bilmezken zirt pirt oyunu durdururken, rakibin golünde tekmeler kaymalar havada uçusurken nedens düdük çalmaya yeltenmedi bile... hayret yâni
    Bu ligin tüm hakemleri de böyle...
    Bakiyorsun cincon mincon hizli hücuma çikip faule mâruz kaldiginda hakemler tarafinda oyunlari kesilmiyor top onlardaysa, çikarin bizim lehimize bu sekilde avantajin verildigini son 5 senede, toplasan 5'i geçmez 5'i bile bulmaz... birakalim bu isleri yaa
    Baskalarina resmen hücumda destek veren hakemler, arada bir cozutsalar da,, bize gelince zank düdük zurt düdük
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin dokunuyor mu ondan bile emin degilim, belli olmuyor, rakip topu çekmis gibi de duruyor, dolayisiyla faul olma ihtimâli var...
    Bir de bu hafta sonu Merih'in Mertens'e mükemmel bir müdahalesi var, o durumda bile onun müdahalesi Lopes'in yaptigindan daha temizse, biraz düsünmek gerek....

Önceki karsilasmalardaki yönetimini bilmesek inanacagim
    Ya bu maçta bile bizim lehimize avantaj nedir bilmezken zirt pirt oyunu durdururken, rakibin golünde tekmeler kaymalar havada uçusurken nedens düdük çalmaya yeltenmedi bile... hayret yâni
    Bu ligin tüm hakemleri de böyle...
    Bakiyorsun cincon mincon hizli hücuma çikip faule mâruz kaldiginda hakemler tarafinda oyunlari kesilmiyor top onlardaysa, çikarin bizim lehimize bu sekilde avantajin verildigini son 5 senede, toplasan 5'i geçmez 5'i bile bulmaz... birakalim bu isleri yaa
    Baskalarina resmen hücumda destek veren hakemler, arada bir cozutsalar da,, bize gelince zank düdük zurt düdük
    Yav Sefer adam monitörde izlediği pozisyona penaltı çalmıyor sen atağı kesti diyorsun . Tamam eyvallah mükemmel hakem yönetimi göremiyoruz da, maçı bir tarafa vermeye çalışan hareketler falan sezmedim yani. Şimdi şu çaldığı penaltıyı var a gidip iptal edecek 25 tane hakem sayarım sana, art niyeti yok bu adamın, hataları var. Bu bir maçlık gözlem sonucu söylenen bişey değil yani

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yusuf konusunda taraftar ya çok sert ya çok yumuşak.
    Ortası yok maalesef.
    Bi taraf oyuncuyu yeteneksiz ilan ediyor.
    Bi taraf insan üstü bi futbolcu ilan ediyor.
    Bence ne yeteneksiz.
    Ne de çok büyük bi futbolcu.
    Potansiyeli olan,gelişimi ise şu aralar fiziki konularda belirgin,teknik konularda da geriye giden bi görüntüsü var.
    Bu geriye gidiş doğal olarak taraftarın bir kısmına "Aceba bu çocuk olmayacak mı" dedirtiyor.
    Bu nokta da taraftara da hak vermek lazım fakat küfür ve yuhalamak gerçekten ayıp.
    Ama bazıları da Yusuf hiç eleştirilmesin modunda.
    Belki de taraftarı geren şey "Bu çocuğa bişey denmesin sahada kafasına göre gezebilir" tarzında ki laf söyletmeyen kitledir.
    Sabah akşam ulusal medya da Yusuf Yazıcı şişirilip şişirilip duruyor.
    Stada gelen seyirci anlatılan Yusuf'la izledikleri Yusuf'un örtüşmediğini görünce öfkelenip tepkinin dozunu abartıyor maalesef.
    Ha Yusuf olur mu?
    Belki olur.
    Bugün satsak İstanbul takımları alırmı?
    Belki de hemen alır.
    Nasıl almasınlar ki sabah akşam medya da övülen bi oyuncu Yusuf.
    Ülke de zaten yıldız oyuncu kıtlığı olduğunu da hesap edersek Yusuf'a gösterilen ilgi de bence normal.
    Lakin şunu kimse düşünmüyor.
    Trabzonsporun zaman kaybı ne olacak?
    Trabzonspor takımı 10 numara pozisyonunda başka bi oyuncuyu deneyemezmi?
    Yusuf kötü oynadığında oyundan çıkamaz mı yada kötü döneminde ilk 11 oynaması şart mı?
    Yusuf oyuna sonradan girmekten muaf mı?
    Yusuf'un saha da bu kadar top ezme özgürlüğü var mı?
    Eeee bu soruları taraftar devamlı sorar da sizde altını dolduramazsanız hiç tasvip etmesekte sonuç maalesef bu oluyor.
    Maalesef işi bu noktaya "Yusuf'a ve Abdülkadir'e devamlı şans verilsin ki ticari değerleri düşmesin" düşüncesiyle hareket ederek oyunculara eşya gibi davranan Yönetim ve bazı konularda inatçı tutumu hiç değişmeyen Ünal hoca getiriyor.
    Oyuncu eksiği var demeyin,tam kadro olduğumuz zamanda böyleydi bu durum maalesef.
    Oyuncuyu yapıcı ve makul eleştriye kapatarak ve bu şekilde davranarak bilerek ya da bilmeyerek milletin önüne atmaktır bu.
    Başka bişey deği

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç. Bizim orta saha oyuncuları ncularinin umursamaz olduğunu gösterdi onazide olmayınca Yusuf bey ve diğerlerinin vurdum duymazliklarini onceden sezip kapatacak adam kalmadı ...

Maç gosterdiki bize ligde gol atamayacak takım yok

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

https://twitter.com/yakupcinar/statu...55820679663616

güzel bir örnek daha. merih direk topa gidiyor. mertens topu korumak istiyor ama merih çok kararlı topu çeliyor, rakibe müdahale falan hikaye artık, futbol bu. yorumları okudum buna da penaltı diyen bir galatasaraylı var

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

güzel bir örnek daha. merih direk topa gidiyor. mertens topu korumak istiyor ama merih çok kararlı topu çeliyor, rakibe müdahale falan hikaye artık, futbol bu. yorumları okudum buna da penaltı diyen bir galatasaraylı var
    hüseyin'in pozisyon ceza sahası içerisinde olsaydı penaltıydı. faul zaten tartışmasız. merihin pozisyonunda zaten merih destek ayağının üzerinde müdahaleyi sol ayağıyla yapıyor. şarj nizami, pozisyon temiz. merih müdahaleyi sağ ayağıyla yapmak isteseydi muhtemelen oradan da bir penaltı çıkardı.

ters ayakla müdahalelerde topa dokunma pahasına rakibin bilekten yukarısına yapılan şarjların tamamı penaltıdır bana göre, sadece bana göre değil hakem seminerlerinde hakemleri bu tarz pozisyonlar için özellikle uyaran hakem hocalarına göre de böyle... ki futbol oynayan herkes bu tarz müdahalelerin temiz olmadığını bilir aslında. futbol oyunun doğasında temasın olması her temasın oyun kuralları dahilinde olduğu anlamına gelmiyor.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Bursa

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hüseyin'in pozisyon ceza sahası içerisinde olsaydı penaltıydı. faul zaten tartışmasız. merihin pozisyonunda zaten merih destek ayağının üzerinde müdahaleyi sol ayağıyla yapıyor. şarj nizami, pozisyon temiz. merih müdahaleyi sağ ayağıyla yapmak isteseydi muhtemelen oradan da bir penaltı çıkardı.

ters ayakla müdahalelerde topa dokunma pahasına rakibin bilekten yukarısına yapılan şarjların tamamı penaltıdır bana göre, sadece bana göre değil hakem seminerlerinde hakemleri bu tarz pozisyonlar için özellikle uyaran hakem hocalarına göre de böyle... ki futbol oynayan herkes bu tarz müdahalelerin temiz olmadığını bilir aslında. futbol oyunun doğasında temasın olması her temasın oyun kuralları dahilinde olduğu anlamına gelmiyor.
    ters ayakla gelirken önce rakibi bozuyorsan penaltı olabilir ama direk topa gittiysen olmaz penaltı. senin söylediğin ezberci bir yaklaşım. tabiki pozisyonları katagorize etmek gerekir ama daha ayrıntılı ve mantıklı olmalı. düz ayakla müdahale ederken de vücudunu rakibin içine çok sokup önce oyuncuyu bozabilirsin. pozisyonuna göre değişir.
    Konu artvints tarafından (11.03.2019 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zonguldak

ters ayakla gelirken önce rakibi bozuyorsan penaltı olabilir ama direk topa gittiysen olmaz penaltı. senin söylediğin ezberci bir yaklaşım. düz ayakla müdahale ederken de vücudunu rakibin içine çok sokup önce oyuncuyu bozabilirsin. pozisyonuna göre değişir.
    önce oyuncuyu bozarsan o da penaltı olur. şarjı omuzla sağlarsın, basenle sağlarsın. öyle "baldırdan yukarıyı dayayayım zaten destek ayağı düşerse rakibin kontrolü kalmaz, topa da yalandan dokunursam penaltı olmaz" kabilinden acemi işlere prim verilirse ceza sahası hava alanına döner, inen kalkan belli olmaz. neyi tartışıyoruz anlamıyorum ki. abdülkadir'in pozisyonu son derece açık bir penaltı. senin ya da bir başkasının içine sinmemesi bu gerçeği değiştirmez.

edit: abdülkadir yerine hüseyin yazmışım yanlışlıkla.
    Konu odyseuys tarafından (12.03.2019 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Bursa

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce oyuncuyu bozarsan o da penaltı olur. şarjı omuzla sağlarsın, basenle sağlarsın. öyle "baldırdan yukarıyı dayayayım zaten destek ayağı düşerse rakibin kontrolü kalmaz, topa da yalan dokunursam penaltı olmaz" kabilinden acemi işlere prim verilirse ceza sahası hava alanına döner, inen kalkan belli olmaz. neyi tartışıyoruz anlamıyorum ki. hüseyinin pozisyonu son derece açık bir penaltı. senin ya da bir başkasının içine sinmemesi bu gerçeği değiştirmez.
    o pozisyon dışarıda zaten ve faul değil onu tartışıyoruz.

Nereden
    Zonguldak

o pozisyon dışarıda zaten ve faul değil onu tartışıyoruz.
    pardon ben yanlış anlamışım. hüseyinin pozisyonu da net faul bana göre.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hüseyin'in pozisyonunun aynısı işte bu. Adam topa vurmuş.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yusuf konusunda taraftar ya çok sert ya çok yumuşak.
    Ortası yok maalesef.
    Bi taraf oyuncuyu yeteneksiz ilan ediyor.
    Bi taraf insan üstü bi futbolcu ilan ediyor.
    Bence ne yeteneksiz.
    Ne de çok büyük bi futbolcu.
    Potansiyeli olan,gelişimi ise şu aralar fiziki konularda belirgin,teknik konularda da geriye giden bi görüntüsü var.
    Bu geriye gidiş doğal olarak taraftarın bir kısmına "Aceba bu çocuk olmayacak mı" dedirtiyor.
    Bu nokta da taraftara da hak vermek lazım fakat küfür ve yuhalamak gerçekten ayıp.
    Ama bazıları da Yusuf hiç eleştirilmesin modunda.
    Belki de taraftarı geren şey "Bu çocuğa bişey denmesin sahada kafasına göre gezebilir" tarzında ki laf söyletmeyen kitledir.
    Sabah akşam ulusal medya da Yusuf Yazıcı şişirilip şişirilip duruyor.
    Stada gelen seyirci anlatılan Yusuf'la izledikleri Yusuf'un örtüşmediğini görünce öfkelenip tepkinin dozunu abartıyor maalesef.
    Ha Yusuf olur mu?
    Belki olur.
    Bugün satsak İstanbul takımları alırmı?
    Belki de hemen alır.
    Nasıl almasınlar ki sabah akşam medya da övülen bi oyuncu Yusuf.
    Ülke de zaten yıldız oyuncu kıtlığı olduğunu da hesap edersek Yusuf'a gösterilen ilgi de bence normal.
    Lakin şunu kimse düşünmüyor.
    Trabzonsporun zaman kaybı ne olacak?
    Trabzonspor takımı 10 numara pozisyonunda başka bi oyuncuyu deneyemezmi?
    Yusuf kötü oynadığında oyundan çıkamaz mı yada kötü döneminde ilk 11 oynaması şart mı?
    Yusuf oyuna sonradan girmekten muaf mı?
    Yusuf'un saha da bu kadar top ezme özgürlüğü var mı?
    Eeee bu soruları taraftar devamlı sorar da sizde altını dolduramazsanız hiç tasvip etmesekte sonuç maalesef bu oluyor.
    Maalesef işi bu noktaya "Yusuf'a ve Abdülkadir'e devamlı şans verilsin ki ticari değerleri düşmesin" düşüncesiyle hareket ederek oyunculara eşya gibi davranan Yönetim ve bazı konularda inatçı tutumu hiç değişmeyen Ünal hoca getiriyor.
    Oyuncu eksiği var demeyin,tam kadro olduğumuz zamanda böyleydi bu durum maalesef.
    Oyuncuyu yapıcı ve makul eleştriye kapatarak ve bu şekilde davranarak bilerek ya da bilmeyerek milletin önüne atmaktır bu.
    Başka bişey deği
    Trabzonsporlu Nwakaeme: “Yusuf ve Abdulkadir gibisini görmedim"
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)