Sayfa 2 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 716 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 25. Hafta | Trabzonspor 2-1 Akhisarspor | Maç Sonucu

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bari su iki maci 3´er Puan alsak iyi olaca.
    Trabzonspor - Akhisar = 3 Puan
    Erzurumspor - Trabzonspor = 3 Puan
    +++++++++++++++++++++++

Böyle bitirsek Ligi süper olur.....

Trabzonspor - Antalyaspor = 1 Puan
    Bursaspor - Trabzonspor = 1 Puan
    Trabzonspor - Malatya = 3 Puan (zor)
    fenev - Trabzonspor = 1 puan (zor)
    Trabzonspor - Kayserispor = 3 Puan
    Konyaspor - Trabzonspor = 1 Puan
    Trabzonspor - Besiktas = 3 Puan (zor)
    Rizespor - Trabzonspor = 3 Puan

22 Puan alsak ve su anki Puan durumuza eklesek 37Puan = 59 Puan eder.
    Insallah ilk 4 gireriz....

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

0-0

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

2_1 veya 3-2 zorlanarak kazanırız.Ondan sonraki hafta deplasmanda kimle oynuyorsak onada yeniliriz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk yarıdaki maçlara göre şuana kadar 2 puan az toplamısiz. Bu maçı mutlaka kazanmaliyiz. Yoksa 4. Lukte riske girecektir.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Oyuncular sezonu bitirmis kafalarinda anlasilan .
    Kaybederiz rahat sekilde.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son 2 maça bakınca 3 gol atmadan kazananilamayacak maç
    Inşallah yanılırım

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçların özellikle 2.yarıları ileride top tutamıyoruz, hücum hattı çöküyor. Abdulkadir Ömür'ün yokluğu da etkiledi. Hem ileri hatta alternatifsiz kaldık hem de ileriye top taşıyan oyun yapısından mahrum kaldık. Kötü halinde bile bu temel görevleri yerine getiriyordu.

Nereden
    İstanbul

Resmen öne geçtiğimiz macda bile her an gol yiyeceğimiz hissi var rakip kim olursa olsun. Düşünün siz gerisini

Nereden
    İstanbul

Yusuf kötü mü oynuyor çıkart oyundan rodallega köyümü oynatma zaten surda kalmış 10 maçı istediği kadar trip atsın.

Nereden
    İstanbul

Avrupa kupalarında göster kendini yetiyor o an tüm dünya görüyor seni. Şuan herkes tadici konuşuyor

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Özellikle iki stoper transferi tam bir fiyasko!!!

Düşünün ki, bu takima iki stoper transferi yapiliyor ve bu iki yeni stoper, senin U21 takimdaki (Lig tecrübesi olmayan) stoperin alt seviyesinde!...
    Hava hakimiyeti yok! Rakibe göre doğru pozisyon almak yok! Kademe anlayişi yok! Top oyuna sokmak, oyun kurmak hiç yok!!!

Bu kadar kolay gol pozisyonu veren bir takimin maç kazanmasi çok zor, olay o zaman ŞANSA ve BIREYSEL PERFORMANSA kaliyor...bir de özellikle genç futbolcularin ÖZ GÜVENI de kaybolursa (Yusuf, Hüseyin ve A. Ömür gibi), işte o zaman dünkü gibi 2-0 öne geçsek bile maçlari tutamiyoruz.
    Konu Mehmet Sarigül tarafından (06.03.2019 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle iki stoper transferi tam bir fiyasko!!!

Düşünün ki, bu takima iki stoper transferi yapiliyor ve bu iki yeni stoper, senin U21 takimdaki (Lig tecrübesi olmayan) stoperin alt seviyesinde!...
    Hava hakimiyeti yok! Rakibe göre doğru pozisyon almak yok! Kademe anlayişi yok! Top oyuna sokmak, oyun kurmak hiç yok!!!

Bu kadar kolay gol pozisyonu veren bir takimin maç kazanmasi çok zor, olay o zaman ŞANSA ve BIREYSEL PERFORMANSA kaliyor...bir de özellikle genç futbolcularin ÖZ GÜVENI de kaybolursa (Yusuf, Hüseyin ve A. Ömür gibi), işte o zaman dünkü gibi 2-0 öne geçsek bile maçlari tutamiyoruz.
    Direkt stoperlere yüklenmek doğru değil bence. Aynı stoperlere ligin ilk yarısında övgüler diziliyordu.

Bir takım 45 dakika baskı yerse o stoperler illa ki hata yapar. Hani takım azıcık dirençli olsa stoperler yine de sırıtmaz ama gerçekten takım olarak çok kötü savunma yapıyoruz. Rakibi çok rahat oynatıyoruz. Mesela kanatlardan yapılan ortalarda sıkıntı yaşıyoruz burada stoperlerin yapabileceği bir şey yok. Hem beklerimizin defansif özelliklerinin kötü olması hem de kanatta oynayan hücum oyuncularının savunma özelliklerinin gelişmemiş olması takımı zorda bırakıyor. Hele sağ tarafta daha önce Abdülkadir şimdi de Ekuban savunmaya çok az yardım ediyor. Ortasahamıza değinmiyorum bile resmen buyur ediyorlar rakibi. Her takım iki tane sağlam defans yapan ortasaha ile oynarken bizde bu rakam 0.

Velhasıl stoperlerimiz muhteşem değiller ama gömülecek kadar da kötü değiller. Bu lig için yeterliler. Asıl irdelememiz gereken takım savunmamız onu halledersek stoperler işlerini daha rahat yaparlar.

Nereden
    Almanya

Bu takimin topu rakibe birakip, defansif durmasi mümkün değil!!!
    Ortasahadaki futbolcu karakterleri ve mevcut defans dörtlüsü ile gol yemesi de kaçinilmaz.

Onun için oyun kontrolünü (mümkün oldukca) elinde tutmak zorunda...

Bakalim Ünal Karaman, Rodallega ve Ekuban'i ayni anda ilk 11'de oynatarak oyunu kontrol edemeyeceğini ne zaman anlayacak!?

Nereden
    Almanya

Stoperlerimiz çok kötü, renkdaşim...Kasimpaşa'nin ilk golünde kolektif uykuya giren Toure ve Hosseini kötüler.
    Topu oyuna sokmalarini birak, basit bir uzun hava topunda nasil duracaklarini bile bilmiyorlar.
    Toure'nin sürekli adamini kaçirmasini, tuhaf tuhaf el kol hareketleri yaparken, pozisyonunu kaybetmesini...Hosseini'nin sirti dönük rakibine cezasahasi içinde gereksiz yüklenmesini sende görüyorsundur. Elbette takimin kolektif defans yapma konusundaki önemli eksikliklerini biliyoruz. Takim olarak alan daraltamiyoruz, ortasahadaki futbolcular göstermelik defans yapiyorlar. Kaçak dövüşüyorlar...Daha doğrusu, takimin genel bir oyun disiplin sorunu var. Hem ofansif oyunda, hem de defansif oyunda...
    Konu Mehmet Sarigül tarafından (06.03.2019 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ugurcan
    Kamil Huseyin Hosseini Novak
    Sosa Parmak
    Amiri Yusuf Nwakaeme
    Rodellaga

Haftalardir bu kadroyu cikartmamakta israr ettin hocam. Haftalardir Ekuban'i da kanat oynatarak taraftar nezdinde kotu bir futbolcu yaptin.

Bu hata bize cok pahaliya mal oldu. Gercekten de bu moralle kalan haftalarda isimiz zor.

Olcay Sahan da affedilmis. Artik kalan 10 haftada faydalanmak sart. Ekuban ne zaman santraforda oynamaya baslarsa, o zaman yedekten girip bu takima katki saglamaya devam eder.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akhisarspor'da kaleci Fatih Öztürk'ün ardından Josue de kadro dışı bırakıldı.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akhisarspor'da kaleci Fatih Öztürk'ün ardından Josue de kadro dışı bırakıldı.
    cok güzel bir haber bu kaleci fatih önemli degilde josue olayi cok iyi olmus bizim icin ..
    az evel ünal hocamizin basin toplantisini izledim gercekten ünal hocaya trabzon medyasi cok haksizlik ediyor izlerken gözlerim doldu ..
    kupa maci olsun kasimpasa olsun bende cok kizgindim fakat hocamizin elindeki kadroya bakiyorum gercekten daha ne yapsin bu oyuncu grubuyla ünal hoca antroman ediyor gercekleri kendisi biliyor yusuf yazici bile igne ile oynuyormus elestirdigimiz abdulkadir ömür bile ayagindan rahatsizmis bu sikintili kadroyla daha ne yapsaydi cogu kalitesiz oyunculara futbolu yeniden ögretemiyorsun bir yerlere nasil geldiysler gelmisler artik sadece motive olarak trabzonsporun büyüklügünü anlatirsin motive edersin böyle basari beklersin ünal hocanin görevi gercekten cok zor bügün basin toplantisini izlerken gercekten cok üzüldüm kendisine ve böyle bir kadroyla ligde 4 siradasin ..
    ersun yanalin kadrosuna bakin bizdeyken veya rizanin birde ünal hocaya bakin ünal hocada bizden biri bunuda es gecmeyelim yerel medyamiz gercekten cok geride kalmis ben sahsen birileri derken trabzonspor istanbula tasinsin diye cok sasiriyor ve kiziyordum fakat yillar sonra böyle bir basin toplantisi izledim ünal da bizden biri oldugu icin cok üzüldüm kendisine bu yüzden gercekten trabzonsporumuz trabzon sehrinden baska yerde antromanlara ciksa maclarini oynasa belki her yil sampion olurdu ..böyle bir ortamda kafa rahat nasil calisiyor bunlar Allah hepimize akil fikir versin en önemlisi sabir versin ..böyle yerel medyasi olan bi sehrin ligde 4 sirada olmasi gercekten cok büyük bir mucize ve bir hocanin basarisidir böyle kadroda elinde varsa kimse kusura bakmasin ünal karaman benim gözümde bu durumlarda süperligin en iyi hocasidir önümüzdeki sezon transferlerle birlikte bunu ispatlayacaktir ...
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

murat3861 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok güzel bir haber bu kaleci fatih önemli degilde josue olayi cok iyi olmus bizim icin ..
    az evel ünal hocamizin basin toplantisini izledim gercekten ünal hocaya trabzon medyasi cok haksizlik ediyor izlerken gözlerim doldu ..
    kupa maci olsun kasimpasa olsun bende cok kizgindim fakat hocamizin elindeki kadroya bakiyorum gercekten daha ne yapsin bu oyuncu grubuyla ünal hoca antroman ediyor gercekleri kendisi biliyor yusuf yazici bile igne ile oynuyormus elestirdigimiz abdulkadir ömür bile ayagindan rahatsizmis bu sikintili kadroyla daha ne yapsaydi cogu kalitesiz oyunculara futbolu yeniden ögretemiyorsun bir yerlere nasil geldiysler gelmisler artik sadece motive olarak trabzonsporun büyüklügünü anlatirsin motive edersin böyle basari beklersin ünal hocanin görevi gercekten cok zor bügün basin toplantisini izlerken gercekten cok üzüldüm kendisine ve böyle bir kadroyla ligde 4 siradasin ..
    ersun yanalin kadrosuna bakin bizdeyken veya rizanin birde ünal hocaya bakin ünal hocada bizden biri bunuda es gecmeyelim yerel medyamiz gercekten cok geride kalmis ben sahsen birileri derken trabzonspor istanbula tasinsin diye cok sasiriyor ve kiziyordum fakat yillar sonra böyle bir basin toplantisi izledim ünal da bizden biri oldugu icin cok üzüldüm kendisine bu yüzden gercekten trabzonsporumuz trabzon sehrinden baska yerde antromanlara ciksa maclarini oynasa belki her yil sampion olurdu ..böyle bir ortamda kafa rahat nasil calisiyor bunlar Allah hepimize akil fikir versin en önemlisi sabir versin ..böyle yerel medyasi olan bi sehrin ligde 4 sirada olmasi gercekten cok büyük bir mucize ve bir hocanin basarisidir böyle kadroda elinde varsa kimse kusura bakmasin ünal karaman benim gözümde bu durumlarda süperligin en iyi hocasidir önümüzdeki sezon transferlerle birlikte bunu ispatlayacaktir ...
    Aynı şeyleri bende hissettim renktaş, Ünal hocamıza sahip çıkmamız lazım. Elindeki kadroya göre bence çok başarılıdır Ünal hoca.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı murat3861 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyleri bende hissettim renktaş, Ünal hocamıza sahip çıkmamız lazım. Elindeki kadroya göre bence çok başarılıdır Ünal hoca.

Yerel Basina cakmis Hoca

test.jpg
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Kayseri

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerel Basina cakmis Hoca

test.jpg
    Trabzonlu değilim ama 4 yıl yaşadım renktaş. maalesef Ünal hoca gibi değerlerimizi bu şekilde yıpratmamalıyız.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hocam akhisar macindan önce kesinlikle ünal hoca icin birseyler yapmak gerekiyor taraftar olarak ..ünal hocanin cok yiprandigini gördüm hocaya motivation lazim bunu yaptiktan sonrada sezon sonuna kadar hic degilse rahat birakmak gerek bu kadroyu hocayi artik ... akhisara yenilelim yenelim bu saaten sonra hic fark etmiyor kadromuz budur sezon sonuna kadar bunlarla idare etmek mecburiyetindeyiz ..sezon sonunda transfer yapilir kadro kalite kazanir yola devam edilir , sezon sonunda transfer yapilmaz 1461trabzondaki genclere güvenin derseler iste o zaman her elestiriyi hak ediyorlar 1461trabzon takimi ücüncü ligden düsmeme mücadelesi veriyor ...taraftarlarimizdan trabzonda yasayan hemserilerimizden tek ricam suanki takimi kadroyu hocayi rahat birakmalari bu konuda yerel medyaya cok is düsüyor .
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Kayseri

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam akhisar macindan önce kesinlikle ünal hoca icin birseyler yapmak gerekiyor taraftar olarak ..ünal hocanin cok yiprandigini gördüm hocaya motivation lazim bunu yaptiktan sonrada sezon sonuna kadar hic degilse rahat birakmak gerek bu kadroyu hocayi artik ... akhisara yenilelim yenelim bu saaten sonra hic fark etmiyor kadromuz budur sezon sonuna kadar bunlarla idare etmek mecburiyetindeyiz ..sezon sonunda transfer yapilir kadro kalite kazanir yola devam edilir , sezon sonunda transfer yapilmaz 1461trabzondaki genclere güvenin derseler iste o zaman her elestiriyi hak ediyorlar 1461trabzon takimi ücüncü ligden düsmeme mücadelesi veriyor ...taraftarlarimizdan trabzonda yasayan hemserilerimizden tek ricam suanki takimi kadroyu hocayi rahat birakmalari bu konuda yerel medyaya cok is düsüyor .
    Çok güzel düşünmüşsünüz, bencede Ünal hocayı motive etmek için taraftarlar birşeyler yapmalı. en azından rahat bırakıp desteklemeliyiz.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güzel düşünmüşsünüz, bencede Ünal hocayı motive etmek için taraftarlar birşeyler yapmalı. en azından rahat bırakıp desteklemeliyiz.

Ayda 150-200 bin TL kazanan insanların ruh halinde sıkıntı yoksa, ölüm haricinde bu hayatta hiçbir durum karşısında kolay kolay moralleri bozulmaz, asıl morali bozulan ve motive edilmesi gerekenler taraftardır. Taraftara da en acilinden galibiyet hediye edilmelidir, Akhisar maçını çıkıp kazansınlar affettirsinler.

İstifa etsin diye ciddi bir tepki yok, gergin olmayı gerektirecek durum yok. Tek yapması gereken takımı motive edip maç kazandırmak. Önce çıkıp 3. sıraya yükseleceğiz diye takımla konuşma yapsın hedef çizsin. Kadro böyle eksik, kadro şöyle eksik demenin kimseye faydası yok zararı var. Böyle konuşunca asıl bizim moralimiz bozuluyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

icimizde okadar ormandır varki şikebahçe lilerden daha tehlikeli. Sırf Trabzonspor yenilsin ve eleştireyim tayfa var başkana ve hocaya saydırırlar ama yardıma gel dendimi 1 kuruş vermez bunlar. Bu maçı da yenilersek o grup yin3 gelir buraya
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-3 farklı yeniliriz.

ünal hoca, bu sefer de orta sahanın merkezinde sadece sosa ile başlar direkt. 60 gibi onu da çıkarıp komple boş bırakır merkezi.
    sonra da stres, yorgunluk, bize yakışmadı vs diye zırvalar.
    Bence Ünal Hoca Sosanın yanında Kanteye şans verir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)