Sayfa 1311 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 311 811 1211 1261 1301 1309 1310 1311 1312 1313 1321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,751 ile 32,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ömür'ü ilk çaðýrdýðýnda oynatacaktý mal gibi gönderdi u21'e ondan beri þansý tutmuyor. ozan kabak'ýn ömür'den önce forma giymesi zoruma gidiyor. ümit milli'de maçý da yok adamýn onun da gönderilmesi lazým ümit milli'ye ömür gibi.
    Ömür orta sahaya cekilmez veya büyük transfer yapmazsa önü kapalý. Cengiz'i kesmezler.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gokhan Akkan neden yok, onu anlayamadim birtek ?

Kesinlikle haketmisti su performansiyla orada olmayi ?

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    hakkýný teslim etmek gerekir.

çok kaliteli kaleci. kalede bence de gökhan olabilirdi.

Nereden
    Kuzey Amerika

emre blz. , topal, oguzhan rezalet seçimler.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Hoca sen tam bir Ýstanbul yalaðý olmussun. Nedir bu içindeki Ts nefreti
    1- Oðuzhan ý Bjk de oynatmýyorsun milli takýma çaðýrýyorsun. Aama haftalardýr taþ gibi oynayan Parmak ý ödüllendirmiyorsun
    2- Emre Taþdemir bam diye kadroya girecek ama Aylardýr banko oynayan Huseyin giremeyecek öyle mi ?
    3- Hasan Ali Kaldýrým kadroya girecek ama Huseyin giremeyecek yani
    4- Emre Belezoðlu ve fenerlilerin bile nefret ettigi Mehmet Topal milli olacak yani. Bunun adý acizlik le yalaklýk arasýdýr
    5- Guven Yalcýn zaten senin bjk seyircisine yalaklýðýndýr.

Oyle bir kadro ki lobisi güçlü olanlarýn zaferidir. azcýk demirorene,azcýk basaksehire,azcýk fatih terim e , azcýkta bjk ye yalaklýktan kadro yapmýssýn
    sadece sana yazýklar olsun.

Bu arada emre beloz u seçtiðine en çok emre þaþýrmýþtýr herhalde. Hem ýrkçý hem þikeci saðlam kombo
    Konu cyberentalpi tarafýndan (17.03.2019 Saat 23:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Þenol Güneþ, "Sangare'nin Türk olup olmadýðýný bilmiyordum. Bu da benim eksikliðim. Bülent Korkmaz'dan öðrendim. Eksilerini, artýlarýný anlattý. Ýleride o da kadroda yer alabilir." dedi.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Emrah KabuL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ, "Sangare'nin Türk olup olmadýðýný bilmiyordum. Bu da benim eksikliðim. Bülent Korkmaz'dan öðrendim. Eksilerini, artýlarýný anlattý. Ýleride o da kadroda yer alabilir." dedi.
    Nerden bileceksin ki dimi? Zaten senin mesleðin fýrýncýlýk.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Kalede Ugurcan tercihi yaparsa, en azindan gozumdeki degeri biraz daha dusmez bu saatten sonra.

Mert milli takimin as kalecisi olacak capta bir kaleci degil.

2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kalede Ugurcan tercihi yaparsa, en azindan gozumdeki degeri biraz daha dusmez bu saatten sonra.

o tercihi yapmak kolay deðil. belli ki baþakþehir kadrosu üzerinden þekillenecek takým.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sangare'nin Türk olduðunu ben bile biliyorum,böyle saçma açýklama olur mu.
    Bu arad o bölgede Zeki oynamalý ki hakediyor çocuk.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Sangare olayýnda Þenol Hoca'nýn ifadesini biraz çarpýtýyorlar. Türk olduðunu bilmiyordum deðil de Türk mü yabancý statüsünde mi olduðunu bilmiyordum diyor. Ha bir tarafta Akhisar'ýn yabancý oyuncularýný irdeleyen hocanýn, Nazým'ýn durumunu bilmesini beklerdim. Bu olayla ilgili geçen yýl Bein Sports spikerinin yaþadýklarý da ortada. Diðer taraftan Nazým'ýn bu olay üzerine twitter hesabý açýp cevap vermesini de çok hoþ karþýlamadým...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Milli takýmýn ideal 11'ini yazýyorum..

Mert

Gökhan Ozan Merih Hasan Ali
    Dorukhan Emre
    Efecan Yusuf Hakan
    Burak

Gökhan Gönül'ün yerine Zeki de olabilir..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Duygusal bir yorum.. Mert'i çok beðenmem ancak yýllarca tecrübesi varken bugün açýk ara farkla liderin en az gol yiyen kalecisiyken Mert'în yerine daha yeni kaleye geçmeye baþlamýþ birini beklemek duygusallýk..

Bana göre Gökhan Akkan bile daha önce Uðurcan'dan þu anda..

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her yerde millet Merih-Ozan defansýný yazýyor. Bu ikili ne yapmýþ bugüne kadar acaba? Yerleri burasý deðil U21 olmalýydý, henüz A milli takým seviyesi için yeterli deðiller. Ha madem onlarý çaðýrýyorsun Türkmen'i de çaðýracaktýn, bu sene o da çok iyi maçlar çýkardý.

Merih'i fazla izlemedim ama Süper Lig'de kötü oynadýðý maçlar da hatýrlýyorum seviyesi çok iyi deðil. Ozan GS'de gerçekten iyi maçlar çýkardý ama Stuttgart'ta 3-4 tane maçýna baktým rezalet ötesiydi. Hele bir Bayern maçý var kendini kaybetmiþ gibiydi sahada. Hep takým arkadaþlarý topluyor arkasýný. Süper Lig'de kontra oynayan takýmlarý 1vs1'de oyuncularý durdurmaya benzemiyor orasý. Rakibi oyunu tempolu oynayan sistem takýmý olunca rezilleri oynadý. Aslýnda ne kadar abartýldýðý da ortaya çýktý. Potansiyeli yüksek yine de orasý ayrý.

Zeki de abartýlan bir diðer oyuncu. Milletin iþi gücü þov olmuþ. Gökhan bin basar bu arkadaþa her ne kadar kronik sakat da olsa.

Emre'yi Fatih Terim de çaðýrýp oynatmýþtý 1 maç rezil oynamýþtý çünkü bu seviyenin oyuncusu deðil artýk. Süper Lig'de imtiyaza sahip, rakip ona dokunduðu gibi kendini yere býrakýyor anýnda hakem bir faulü veriyor aynýsý Avrupa'da olmaz. Zaten 2-3 senedir bir þey oynadýðý yok bir tane uzun top atýp asist yapar oo ne kadar büyük topçu oluyor. Eðer oynatýlýrsa komediden öte bir þey olur.

Okay'ýn oynadýðý hiçbir takým baþarýlý falan olamaz. Celta'da rezilleri oynuyor. ÞG oynatýrsa modern futbolu gerçekten kavrayamamýþ demektir.

Deniz Emre Kýlýnç gibi oyuncular direkt olarak çöp çaðrýlmalarý bile utanç verici.

Cenk'in BJK'den gittiðinden beri iyi oynadýðý maç yok. Kesinlikle oynatýlmamalý. Dorukhan ise yetersiz ama enerjisiyle belki bir þeyler katabilir.

Mert Günok ligin en kötü kalecilerinden biri rezalet ötesi, ayaðý bile temiz deðil ama öyle isim yapmýþ. Gençleri oynatma riskini alamayacaksa Bolat'ý oynatýrým. Kale ise Uðurcan'ýn hakkýdýr bu çok açýk.

Mahmut 2 senedir top oynamýyor eskiden çok iyiydi ama artýk ne diye milli takýma çaðrýlýr onu anlamýyorum. Sahtekarlýk yapýyor sahada kendini atýp duruyor sadece.

Velhasýl kadrom þöyle olur:

Uðurcan(Bolat)

Gökhan Kaan Çaðlar Hasan

Oðuzhan Dorukhan

Yusuf Yunus Hakan

Burak

En doðru kadro budur. ÞG'yi tanýyorsam buna benzer bir kadro çýkarýr.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Uðurcan'ýn þans bulmasý mümkün deðil hatta 23 kiþilik kadroya alýnmazsa da sürpriz olmaz. Þenol Hoca daha önce milli takýmdayken de sürekli göstermelik olarak Metin Aktaþ'ý alýrdý.

28 kiþilik kadrodan Mehmet Topal ve Ýrfan Can Kahveci sakatlýklarýndan dolayý çýkarýldý. 3 kiþi daha çýkacak. Biri doðal olarak Uðurcan veya Muhammed'den birisi olacak. Stoperde bir hayli fazlalýk var hatta Okay, Mahmut ve Dorukhan gibi gerekirse oraya çekilebilecek oyuncular da olduðundan, stoperlerden veya defansif orta sahalarýn birinden vazgeçilebilir. Savunmadan kimse kesik yemezse mecburen hücumdan 2 kiþi seçilecek. Onlar da Deniz Türüç, Efecan Karaca, Emre Kýlýnç, Güven Yalçýn ve Yunus Mallý arasýndan olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ben olsam uðurcaný oynatýrdým ama hoca mert i tercih edecek.

mert basit hata yapabilen bir kaleci maalesef.bursasporda defansýn kötü olduðu dönemlerde saçma sapan goller yiyordu.baþakþehirde olmanýn avantajýný kullanýyor.kaleye fazla top gelmezse sýkýntý olmaz ama defans arýzalar verirse takýmý kurtaramaz.

uðurcan ise hem basit goller yemez hemde takýmý oyunda tutacak kurtarýþlar yapabilir.

þenol hoca iki tecrübeli iki genç kaleci aldým diyor ama tecrübe konusunda yanýlýyor.

https://www.transfermarkt.de/mert-gu.../spieler/51894

bu mu tecrübe aga. 30 yaþ ve 1,5 sezonluk kariyer.

bursaspordaki 20 maç 34 gol yedikten sonra kaleyi haruna terkediyor.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý TSemih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her yerde millet Merih-Ozan defansýný yazýyor. Bu ikili ne yapmýþ bugüne kadar acaba? Yerleri burasý deðil U21 olmalýydý, henüz A milli takým seviyesi için yeterli deðiller. Ha madem onlarý çaðýrýyorsun Türkmen'i de çaðýracaktýn, bu sene o da çok iyi maçlar çýkardý.

Merih'i fazla izlemedim ama Süper Lig'de kötü oynadýðý maçlar da hatýrlýyorum seviyesi çok iyi deðil. Ozan GS'de gerçekten iyi maçlar çýkardý ama Stuttgart'ta 3-4 tane maçýna baktým rezalet ötesiydi. Hele bir Bayern maçý var kendini kaybetmiþ gibiydi sahada. Hep takým arkadaþlarý topluyor arkasýný. Süper Lig'de kontra oynayan takýmlarý 1vs1'de oyuncularý durdurmaya benzemiyor orasý. Rakibi oyunu tempolu oynayan sistem takýmý olunca rezilleri oynadý. Aslýnda ne kadar abartýldýðý da ortaya çýktý. Potansiyeli yüksek yine de orasý ayrý.

Zeki de abartýlan bir diðer oyuncu. Milletin iþi gücü þov olmuþ. Gökhan bin basar bu arkadaþa her ne kadar kronik sakat da olsa.

Emre'yi Fatih Terim de çaðýrýp oynatmýþtý 1 maç rezil oynamýþtý çünkü bu seviyenin oyuncusu deðil artýk. Süper Lig'de imtiyaza sahip, rakip ona dokunduðu gibi kendini yere býrakýyor anýnda hakem bir faulü veriyor aynýsý Avrupa'da olmaz. Zaten 2-3 senedir bir þey oynadýðý yok bir tane uzun top atýp asist yapar oo ne kadar büyük topçu oluyor. Eðer oynatýlýrsa komediden öte bir þey olur.

Okay'ýn oynadýðý hiçbir takým baþarýlý falan olamaz. Celta'da rezilleri oynuyor. ÞG oynatýrsa modern futbolu gerçekten kavrayamamýþ demektir.

Deniz Emre Kýlýnç gibi oyuncular direkt olarak çöp çaðrýlmalarý bile utanç verici.

Cenk'in BJK'den gittiðinden beri iyi oynadýðý maç yok. Kesinlikle oynatýlmamalý. Dorukhan ise yetersiz ama enerjisiyle belki bir þeyler katabilir.

Mert Günok ligin en kötü kalecilerinden biri rezalet ötesi, ayaðý bile temiz deðil ama öyle isim yapmýþ. Gençleri oynatma riskini alamayacaksa Bolat'ý oynatýrým. Kale ise Uðurcan'ýn hakkýdýr bu çok açýk.

Mahmut 2 senedir top oynamýyor eskiden çok iyiydi ama artýk ne diye milli takýma çaðrýlýr onu anlamýyorum. Sahtekarlýk yapýyor sahada kendini atýp duruyor sadece.

Velhasýl kadrom þöyle olur:

Uðurcan(Bolat)

Gökhan Kaan Çaðlar Hasan

Oðuzhan Dorukhan

Yusuf Yunus Hakan

Burak

En doðru kadro budur. ÞG'yi tanýyorsam buna benzer bir kadro çýkarýr.
    kadroyu resmen doðramýþsýn bro

türkmen tek hamleli stoper.henüz fiziðini ve tecrübesini konuþturmuþ deðil.tek hamleli stoperlerde ikinci stoper mutlaka oyun bilgisi tecrübesi olan stoper olmalý.kadroda böyle bir isim yok.

ozan kabak ýn farký fiziðini kullanýp topla rakip arasýna girmesi.ikili mücadelelerde topu kaybetmemesi.kayarak topa müdahaleden bahsetmiyorum.top ozan kabak ta iken topu saklamasý olayý.
    merihi birkaç kez izledim.bence çok çok iyi bir stoper.hýzlý çevik ve soðukkanlý

türkmen yanýnda tecrübeli bir stoperle (misal glowacki tarzýnda) fayda saðlar.

zeki bencede abartýlan bir bek.lakin sistem takýmlarýnda defansif bek olarak katký verir.izlediðim maçlarda anormal bir tekniðini görmedim.ama istatistiksel açýdan iyi asist rakamlarýna ulaþmýþ.demekki ortalarý iyi.çoh enteresan

https://www.transfermarkt.de/zeki-ce...spieler/251075

set hücumunda daglýs gibi içeri kat etmez yada pasör özelliði yoktur lakin bindirmelerde herhalde iyi orta çýkarýyor.

emre taþdemir bu fizik gücü ve kötü defansý ile faydalý olmasý imkansýz.zaten açýk oyuncusundan evrilme bir oyuncudur.

emre kýlýnç a çöp diyemeyiz.etkili bir sol ayaðý var.asistleride cabasý

deniz türüç ise set hücumunda futbol aklý koyacak profilde deðil.özellikle dar alanda.yani belhanda feguli sosa layiç tarzý futbol aklý yok.set hücumu oynamak baþka biþey istiyor.emre kýlýnç ile bence set hücumu oynayabilirsin.

cenk iyi golcü.ama premier lige adapte olamadý.gole ihtiyaç olduðunda çift forvete dönebiliriz.cenk in duvar olma özelliði var.haliyle burak ý duvar olup defansýn arkasýna kaçýrabilir.

kadrodaki oðuzhan tercihi doðru olabilir.çünkü þenol güneþ kesinlikle selçuk inaný arýyor.neden? burak ý defansýn arkasýna sarkýtacak ara pasýný kim atacak sorusu var.bunun için hýzlý düþünmesi ve uygulamasý doðru olan bir oyuncu gerekiyor.çünkü 1 saniye geç kaldýn mý burak ofsayta düþer.bu isim belkide hakan çalhanoðlu olabilir.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@jairzinho

Ozan rakibi karþýlayamýyor, yerleþik halde savunma yapamýyor. Hüseyin bunlarý yapabiliyor, son maçlarda savunmada sorumluluk alarak ceza sahasýný iyi savunduðu maçlar oynadý. Rakibin kanatlardan içeri oynadýðý durumlarda iyi pozisyon alýyor artýk, savunma bilgisi artýyor tecrübelendikçe. Ozan bunlarýn hiçbirini yapamýyor kafamýzdan uydurmuyoruz, hem GS'de hem Stuttgart'ta dikkatli izledim. Potansiyeli daha yüksek olabilir ama þuanki durumuna bakarak söyleyebilirim ki Hüseyin daha iyi durumda. Yani 3 oyuncunun da eksiklikleri var, diðer 2'sini çaðýrýp Hüseyin'i çaðýrmamak yanlýþ diyorum sadece.

Hüseyin yanýnda tecrübeli bir stopere ihtiyac duyuyorsa Ozan 3x duyuyor. Þu Almanya'da oynadýðý maçlarý izleyen biri milli takýma çaðýrmazdý. Yukarýda da yazdýðým gibi hep takým arkadaþlarý topluyor arkasýný. Hüseyin çok þanssýz biri bizde yanýndaki adam genç, Toure ise ortalama bir isim. Yani bu zor þartlarda bile Ozan'dan daha iyi performans gösteriyor. Her halükarda daha çok hak ettiði kesin milli takýmý.

Zeki'yi oynatýp o bölgeyi idare etmesini isteyeceðime Gökhan'ý oynatýp en azýndan topun bizde kalmasýný saðlarým. Arada da bilinçli orta yapar veya oyunu açacak paslar atar hücumda. Defans yapmamýza gerek kalmaz o zaman.

Emre Kýlýnç ile set hücumu falan oynanmaz hocam vasatýn da altý bir oyuncu, tam zamanýnda pas atýp doðru koþuyu yapacak yetenek yok onda. Hýzý bile yok rakip stoper arkasýndan yetiþip topu alýyor. Banko 11 oynuyor bir zahmet 5-6 gol atsýn yani onu yapamayanýn da bu ligde iþi yok zaten.

Cenk katýr kadar aðýrlaþmýþ, aþýrý çöp bir topçuya dönüþmüþ. Milli takýmda da bir þey oynamadý uluslar kupasýnda. Everton'da en az 10 maçýný izlemiþimdir rakiple amaçsýzca boðuþmaktan baþka bir þey yapmýyor. Gol lazým olursa ikinci yarý girer yine de iþ yapabilir.

Takýmýn en önemli eksiði bence Ýrfan Can. Gerçekten formda son zamanlarda yazýk oldu. Onun haricinde yazdýðým kadro çýkabilecek en iyi kadro. Dýþarýda kalan hiçbir oyuncu daha iyi deðil.
    Konu TSemih61 tarafýndan (22.03.2019 Saat 09:26 ) deðiþtirilmiþtir.

reisoðlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Ozan almanyada kornerden iki gol atti diye milli takima alindi. defansif yönü 0...

tarafsiz olarak bakarsak cikacak en ideal 11:

mert
    zeki kaan caglar h.ali
    okay emre
    yusuf cenk hakan
    burak
    Ýstanbul kartelini yedi kez yýktýk, yine yýkacaðýz !
    BORDO kanýmýzla MAVÝ göklere Trabzonspor yazacaðýz !..

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Tam milli takýma ýsýnalým diyoruz pat diye bir virüs çýkýyor. Emre Belözoðlu denen herifin ne iþi var þimdi?

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Kadir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tam milli takýma ýsýnalým diyoruz pat diye bir virüs çýkýyor. Emre Belözoðlu denen herifin ne iþi var þimdi?
    Futboluyla hakediyor adam orada olmayý

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Senol Gunes'in cikaracagi kadroyu yaziyorum.

__________________Sinan__________________

Gokhan____Ozan____Mahmut____Hasan Ali

____________Emre_____Okay_______________

Yusuf____________Hakan_____________Cenk

__________________Burak__________________

Genclere guvenmeyen korkak Senol hocam beni yaniltmaz.

Yusuf ve Ozan da yokluktan oynarlar.

2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

s.g Emre milli takýma alýp kaptan yapmadý benim gözümde hiç bir deðeri kalmadi zokora bile s.g Adam dýr ona ýrkçýlýk yapan þerefsizin elini dahi sýkmadý, ama efsane dediðimiz sahtekar onu kaptan yapýyor.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

emre memre olayi tâlimatlidir, büyük yerden... önceden ve simdi bile fazla dedikodu olmasin diye bizden fazla topçu almayacak olan, eskiden beri böyle davranan herif, 2'si fupfuzuli 5 bjkli almasini biliyor, emre memre dinlemiyor takima aliyor o da yetmezmis gibi 11'e aliyor, haydi onu da kabul ettik, ama kaptanlik neyin nesi, yardimci hoca yapsaydin bir de..
    Yardimci demisken, hayâtinda 1 kere berâber çalismadigi sikeci tayfur havutçu hiyarini yardimci olarak almasi da neyin nesi ??

Rezilin tekidir çakma efsâne, kestâne bile olmaz bundan

Bizde olsa, yönetim yanina 1 kisiyi koymak istese, surat asar takimi bile sabote eder sonrasinda ise istifâ eder, ama simdi ? ooohh emre tayfur tâlimat üstïne tâlimat, oohh kolay gelsin
    Konu Sefer A. tarafýndan (23.03.2019 Saat 15:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý BERBATOV61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam aksini iddia edenin Allah belasýný versin, bencede senden büyük beþiktaþlý yok

hahaah ulan ben çýkýp desem þu lafý þu forumda barýndýrmazlar bizi bu herifin ismi bizim stadyumda duruyor
    Valla ya yok mudur bir yönü? Stadýmýza koyacagýmýz isme bile baþkalarý karar veriyor? Þehir kimi istiyorsa onu koyar lavuk herifler sordunuz mu þehre isim olarak kimi istiyorsunuz diye? E koyanlar kendini þehrin sahibi görüyorlar heralde.

Ben þahsen degistirilmesini isterdim , rakip takým adýna mücadele ediyorsan ben kendimi.senin farklý olduguna inandýramam , zaten ne farkýn kalir ki tüpcüden ormandan zülfikarogludan dürenden.. Oyna hoca yazýk

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burda var mi yok mu bilmem, ama genel olarak kensinlikle öyle kisiler var, çevremde bile vardir...
    benim Jàjà sevgimi bile geçti bunlar...
    ah Jàjà dedim de, tekrar Abv Genol Sünes.... kuarejma ile sana mutsuzluklar... bize gelince 1 sene zor dayan göndert, baska yerde sabret dayan gönderme..... senin hocaligina da 2 yüzlü davranislarina da
    Ne jajasý baskan ? Adam þampiyonlugu kaybetmek üzereyken biz hiç umrunda degil saçma sapan hareketler yapýyordu.. Sadri baþkan döverek gönderdi diyorlardý ne kadar dogru kim bilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)