Sayfa 1323 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 323 823 1223 1273 1313 1321 1322 1323 1324 1325 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 33,051 ile 33,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fransa'da Profesyonel Futbol Ligi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle; Lig 1 ve 2’de forma giyen, AB üyesi olmayan ülke futbolcularýnýn milli takýmlara gönderilmemesi kararýný aldý.

Buna göre; Lille formasý giyen Yusuf Yazýcý, Burak Yýlmaz ve Zeki Çelik'in yaný sýra Le Havre'de oynayan Umut Meraþ, A Milli Takýmýn 2022 Dünya Kupasý Elemeleri maçlarý için Türkiye'ye gelemeyecek.
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (18.03.2021 Saat 17:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

þenol milli takýma 5 kaleci almýþ hahaha.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ne kadar kesik yemiþ formsuz oyuncu varsa çaðýrmýþ. Yüzde 90 þampiyona kadrosu bu olur.

Mert Günok, Uðurcan Çakýr, Altay Bayýndýr, Gökhan Akkan, Zeki Çelik, Nazým Sangare, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Müldür, Çaðlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraþ, Caner Erkin, Okay Yokuþlu, Taylan Antalyalý, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, Ýrfan Can Kahveci, Emre Kýlýnç, Yusuf Yazýcý, Halil Akbunar, Hakan Çalhanoðlu, Deniz Türüç, Burak Yýlmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Cenk Tosun.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne kadar kesik yemiþ formsuz oyuncu varsa çaðýrmýþ. Yüzde 90 þampiyona kadrosu bu olur.

Mert Günok, Uðurcan Çakýr, Altay Bayýndýr, Gökhan Akkan, Zeki Çelik, Nazým Sangare, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Müldür, Çaðlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraþ, Caner Erkin, Okay Yokuþlu, Taylan Antalyalý, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, Ýrfan Can Kahveci, Emre Kýlýnç, Yusuf Yazýcý, Halil Akbunar, Hakan Çalhanoðlu, Deniz Türüç, Burak Yýlmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Cenk Tosun.
    Eðer avrupa þampiyonasýnda ugurcan as kaleci, ve berat da kadroya çaðrýþmazsa þenol güneþin kesinlikle stattan ismi silinmelidir.
    Çok net bir tepki verilmelidir artýk diyorum.
    Þenol güneþin ciddi bir trabzonspor alerjisi olduðunu dusunuyorum.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Herkesin ortak eleþtirisi aþaðý yukarý ayný. Takýmlarýnda kesik yemiþ Caner, Ozan ve Dorukhan'ý sýrf kendi öðrencisi olduðundan çaðýrdý. Onun haricinde Mert her ne kadar formsuz ve takýmýndan dolayý düþüþte olsa da davet edilmesinde bir beis görmüyorum. Yine dua edelim Mahmut, Berkay ve Oðuzhan'ý falan almamýþ. Normal þartlarda milli takýmýn iskelet kadrosunda yer alýp çaðýrýlmayan tek isim Cengiz gözüküyor. Gerçi Efecan da var ama o geniþ kadroda olsa bile çok fazla þans bulan bir isim deðil. Bizden Uðurcan dýþýnda davet edilme ihtimali olan tek isim Berat'tý. O da gelir gelmez ortaya koyduðu birkaç maçlýk performansýný ne yazýk ki yukarýya taþýyamadý. Zaten o bölgede bir hayli oyuncu fazlalýðý olduðundan oynama þansý sýfýr.

Cengiz kalan haftalarda þans bulamasa dahi Avrupa Þampiyonasý'na davet edileceðini düþünüyorum. Onu eklediðimizde sayý 29'a çýktýðýndan turnuva için 6 kiþinin kesik yemesi gerekiyor. Ýdeal kadrodaki oyuncularda sakatlýk olmadýðý takdirde Gökhan, Mert ve Enes kesin gibi duruyor. Kalan 3 kiþi Okay, Taylan, Dorukhan, Orkun, Emre, Halil ve Deniz arasýndan belirlenir. Diðer isimlerin kadroya alýnmamasý büyük sürpriz olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer avrupa þampiyonasýnda ugurcan as kaleci, ve berat da kadroya çaðrýþmazsa þenol güneþin kesinlikle stattan ismi silinmelidir.
    Çok net bir tepki verilmelidir artýk diyorum.
    Þenol güneþin ciddi bir trabzonspor alerjisi olduðunu dusunuyorum.
    bunun adi alerji degil dusmanlik.bize karsi net bir dusmanligi var.futbol dunyasinda son yillarda trabzonspor'a karsi bu kadar kinli bir adam gormedim.bazen tetikci hakemlerde bu kini bu nefreti goruyorum..berat bize degil istanbul takimina gitmis olsaydi birak kadroya cagrilmayi sahaya 11 cikardi.
    kendi takiminda forma bulamayan dorukhan'in cagrildigi yerde berat cagrilmiyor.senin ben kadro adaletine tukureyim.hatta o adaleti silkeleyeyim.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

yazýklar olsun þenol güneþ

Nereden
    Ankara

Gökhan/Caner/Dorukhan/Okay/Emre Kilinç ve Enes zerre milli takimi haketmeyen adamlar. Bu adamlarin ne milli takima ne de takimlarina verebilecekleri hicbirsey yok. Hele Enes denen cocuk, hicbir zaman milli takimi haketmedigi halde niye bu kadar sans bulabiliyor hayret ediyorum.
    Senol Günes iyice sacmalamaya basladi, tiksinti geldi artik bu bagnazligindan.

Illa sayi tamamlanacakti ise bu isimler Ýrfancan Egribayat/Ridvan/Berat/Salih/Gökdeniz/Serdar veya Muhammed Demir olmaliydi.

Kadrolu memeur gibi ise yarasin yaramasin hep ayni isimlerin cagrilmasi tiksinçlik seviyesine geldi artik. Milli takimda bile torpil donuyor arkadas.
    Konu Turgay Atalay tarafýndan (20.03.2021 Saat 00:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Þenol Güneþ'in Dorukhan ýsrarýný gerçekten anlamýyorum, kendi takýmýnda bile gözden düþmüþ bir oyuncu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

davasýný satan adam.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

bu herifi hâlen daha savunan varsa gerçekten ya adamcidir ya da akrabâsidir, baska olasilik yok
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Net þekilde art niyetli. Stada adýnýn verimesi utanç verici
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sezonun büyük bölümünü formsuz geçiren D.Türüç iki maçta gol atýp kadroya atmýþ kendini. Kimse Baþakþehir'in maçlarýný izlemediði için çok sorgulayan da olmuyor.
    Son 2-3 maçta oynatýp sonrasýnda Ömür'ü milli takýma aldýrmak için her türlü algýyý yapmalýyýz.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Serdar Dursun bugün de takimini sirtlasin da bunlara maç sonu küfretsin.... böyle kepâzelik rezillik görmedim... enescik kenancik ile oynasin fark yesin senol hoça... rezil rezil rezil... adam degil, adamligin a'si yok kendisinde

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serdar Dursun bugün de takimini sirtlasin da bunlara maç sonu küfretsin.... böyle kepâzelik rezillik görmedim... enescik kenancik ile oynasin fark yesin senol hoça... rezil rezil rezil... adam degil, adamligin a'si yok kendisinde
    Enes’i almasi komedi ya, ulan git Muhammet Demir’i al daha iyi, hatta arttýrýyorum Pektemek bile iþ yapar milli takimda en azindan gol atiyor adam.
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Enes’i almasi komedi ya, ulan git Muhammet Demir’i al daha iyi, hatta arttýrýyorum Pektemek bile iþ yapar milli takimda en azindan gol atiyor adam.
    gicik bir tip olsa da formda topçularin basinda gelen SalihUçan'i almamasi da saçmalik... menejerlerle mi kadro kuruyor naapiyor bilmem

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Þenol Hoca'nýn Euro 2021'de hangi kaleciyi tercih edeceðini merak etmeye baþladým. Mert bu sene çok formsuz, her hafta hatalý gol yiyordu bi ara. Ama Uðurcan/Altay tartýþmasýna girmemek için yine Mert'i oynatacak gibi duruyor.

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1 numaralý Trabzonspor düþmanýdýr kendisi. Yarýn gel baþla desen koþa koþa gelir merak etmeyin.
    sadri þener : þenol güneþ için para her zaman önce gelir kendinin kazancý takým dan önce gelir o yüzden þuan tff den iyi para alýyor gelmez.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

stattan ismi silinmeli.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þenol Hoca bizi Avrupa Þampiyonasý'na Mert taþýdý o yüzden oynamak onun hakký diyebilir. Zaten turnuva ertelenmeseydi her halukarda kale Mert'in olurdu. Açýkçasý Uðurcan ve Altay konusunda çok fena bir bölünmüþlük var. Bir tarafta Uðurcan hata yapsa da yerin dibine sokalým diyenler, diðer tarafta ayný muameleyi Altay'a yapanlar. Ben Altay'ýn önümüzdeki sezon transfer olabileceðini düþünmüyorum. Dolayýsýyla Uðurcan'ýn olasý transferinde Avrupa Þampiyonasý'nda göstereceði performans çok önemli...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Uðurcan Altay tartýþmasý bence saçmalýk

Net þekilde Uðurcan önde

Bu Altay deðersiz bir kaleci anlamýna gelmiyor, þu an hem form hem olgunluk vs anlamýnda Uðurcan önde. Ama Uðurcan oynamayacaksa da ikinci kiþi net þekilde Altay olur.

Mert iþi ise saçmalýktan öte.

Mert zaten yetersiz bir kaleciydi, milli takýmýn defans hattýnýn en formda döneminde 1-2 maçta da kendi katkýsýyla bi anda tartýþmasýz milli kaleci moduna gelindi ama kariyeri boyunca dikiþ tutturamamýþ, sadece fiziði iyi, refleksleri gayet yavaþ bir kaleciyi þu bollukta milli kaleye abone etmek ciddi bir ayýp bence.

Milli takým seçmelerinde büyük takým, takým sahibi, menejer gibi kriterler olmasa son 1 yýldýr banko Uðurcan oynuyor olurdu. Bakýn kulüp takýmýnda takýmý yakýp durdukça ondan daha kötü haldeki Volkan'a bile kaleyi kaptýrdý adam, milli takýmda son 10 yýlýn en iyi kaleci jenerasyonu gelmiþ hala o oynayabilir deniyorsa ayýp derim ben...

Mert ile ilgili tek söyleyeceðim de eðer babasý Þenol Güneþ'in kankasý olmasa þu an max 5 kere milli olmuþtu.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizden olan bize bunu yapýyorsa elin yaptýðýný çok görmemek gerek..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Þenol Güneþ'te Fatih Terim gibi emekli olmalý.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

isterse 61 sampiyonluk yasatmis olsun bize... son senelerde yaptiklariyla söyledikleriyle "zerre adam degilim" diyor bagira bagira hem de...
    bunu kiyidan köseden savunan varsa kendine Trabzonsporlu demesin

Nereden
    Ankara

Ýnþallah ismin cismin Trabzonsporla ilgili herþeyden silinir Þenol Güneþ. Ne takýmýn takýmým, ne de Trabzonspor için efsanesin benim için.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)