Sayfa 1312 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 312 812 1212 1262 1302 1310 1311 1312 1313 1314 1322 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,776 ile 32,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne jajasý baskan ? Adam þampiyonlugu kaybetmek üzereyken biz hiç umrunda degil saçma sapan hareketler yapýyordu.. Sadri baþkan döverek gönderdi diyorlardý ne kadar dogru kim bilir
    Ya adam her seye ragmen sahada çatir çutur oynuyordu daha ne olacak... baskan degil de hoca zorla göndertmistir onu....

Sonra daha fazla para vererek 3'te1'i etmeyen Adrian'i alarak da mükemmel bir is çikardi yönetim ve hoca...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Çaðatay96 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya adam her seye ragmen sahada çatir çutur oynuyordu daha ne olacak... baskan degil de hoca zorla göndertmistir onu....

Sonra daha fazla para vererek 3'te1'i etmeyen Adrian'i alarak da mükemmel bir is çikardi yönetim ve hoca...
    Adrian fena degildi.. Jaja gitmeli idi dogrusu yapýldý

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Çaðatay96 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adrian fena degildi.. Jaja gitmeli idi dogrusu yapýldý
    Jaja'nin 3'te 1'i kadar iste

Kesinlikle dogrusu yapilmadi, Adrian katki verene kadar 3 sene geçmisti

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Jaja'nin 3'te 1'i kadar iste

Kesinlikle dogrusu yapilmadi, Adrian katki verene kadar 3 sene geçmisti
    Jaja karakterinde adamla ugrasýlmaz.. Alkol alýyor filan deniyordu , bizden gittikten sonra napmýs? iyi oyuncuydu ama ondan sonraki sezon ayný katkýyý veremeyebilirdi

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

Devam efendi devam...Aman Yusuf piyasa yapmasýn Avrupa'da...Dorukhan oynasýn sevdiðin bjk kazansýn.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Dear Sefer

3 le çarpýp böldüðü yok 1 sene oynadý diye agzýnda o tat kaldý , gel sen de oyna barýþ özbekle 1 sene hangi tat kalýr görelim ? ya da tek taraf zokora veya akýlsýz colman
    Konu Çaðatay96 tarafýndan (25.03.2019 Saat 20:50 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Ýsim hatasý

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Binali kdroyu kurmada katkýmýz oldu dedi hoca hayýrdýr artýk çehren fena deðiþti emre'lerle falan takýlýyorsun.

Game of thrones'daki jaime bile senin kadar karakter deðiþimi yaþamadý.

Çok direndim bildiðim gibi kalmana ama artýk sende bildiðin gibi deðilsin
    sadece aþk bizimkisi

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Tayfun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadri Þener'in Þenol Güneþ ile alakalý parasýný verirsen bir þey olur demiþti. Cümle tam hafýzamda deðil.
    Sadri ÞENER, baþkalarý hakkýnda iyi hoþ konuþuyor. Ama biraz da kendisi hakkýnda konuþsun.

Mesela þike sürecinin en kritik dönemlerinde baþkanlýk yaptý. Þike nedeniyle gasp edilen hakkýmýzý almak için ne yaptý?

Siyasi baskýlara rest çekip gerekeni yaptý mý? Yoksa TAV adlý þirketlerini düþünüp geri adým mý attý?

Herkes önce kendi kapýsýndaki pisliði temizlesin. Sonra baþkalarý hakkýnda konuþsun.

Ben de soruyorum Sadri Bey, þike sürecinde para mý aldý? Yoksa tehditlerden korkup geri adým mý attý? Hangisi?

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Burada yeri gelmiþken bazý laflarý söylemek lazým.

Tüm kariyerini Trabzonspor'a vermiþ, þike sürecinin baþýndan sonuna kadar takýmý savunmuþ Onur'a hain damgasý kim vurdu?

Bakýn siz (bazýlarýnýz) onlarca sene ayný safta savaþtýðýnýz adama bir ay içerisinde ''Hain'' damgasý vuracak kadar döndünüz!

Þimdi Onur'a yapýlanlara bakýyorum, arkasýndan edilen laflara bakýyorum. Ve diyorum ki Þenol GÜNEÞ iyi ki gitmiþ! Ve kurtulmuþ!

Zira siz kadir kýymet bilmez insanlarsýnýz. Fýrsatýný bulduðunuzda yanýnýzda savaþan adamý dahi harcayacak bir anlayýþa sahipsiniz.

Þenol GÜNEÞ, buradan hiç gitmeseydi ve tüm kariyerini buraya verseydi bir gün birileri çýkýp Onur'a yapýlanlarý ona da yapacaktý.

Ve sizler bu adamýn arkasýndan Onur'a ettiðiniz hakaretleri ve kötü sözleri edecektiniz! O yüzden iyi ki Þenol GÜNEÞ gitti diyorum.

Gitti de kendini kurtardý.
    Konu Mehmet BAÞ tarafýndan (28.03.2019 Saat 12:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadri ÞENER, baþkalarý hakkýnda iyi hoþ konuþuyor. Ama biraz da kendisi hakkýnda konuþsun.

Mesela þike sürecinin en kritik dönemlerinde baþkanlýk yaptý. Þike nedeniyle gasp edilen hakkýmýzý almak için ne yaptý?

Siyasi baskýlara rest çekip gerekeni yaptý mý? Yoksa TAV adlý þirketlerini düþünüp geri adým mý attý?

Herkes önce kendi kapýsýndaki pisliði temizlesin. Sonra baþkalarý hakkýnda konuþsun.

Ben de soruyorum Sadri Bey, þike sürecinde para mý aldý? Yoksa tehditlerden korkup geri adým mý attý? Hangisi?
    TAV Havalimanlarý ile Sadri Þener arasýndaki iliþkiyi söyler misiniz?

TAV ceo'su Sadri Þener'in aðabeyi Sani Þener.

Ee?

Tav'dan maddi bir gelir/beklenti vb. bir þey söz konusu deðil ki Sadri Þener açýsýndan?

Ayrýca aðabeyi TAV'ýn sahibi de deðil, sadece en üst düzey çalýþaný...

Yanlýþ bilgiyle insanlarý yönlendirmeyin hocam, olmuyor...

Bu þekilde yapýlan algý operasyonlarý zaten çok meþhur malesef ülkede de, camiada da...

Þike sürecinde kimden ne parasý alacak adam?

Bunlar aslý astarý olmayan ithamlar ve tam da mahkeme sebebidir...

Hoþ deðil...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TAV Havalimanlarý ile Sadri Þener arasýndaki iliþkiyi söyler misiniz?
    TAV ceo'su Sadri Þener'in aðabeyi Sani Þener. Ee?
    Tav'dan maddi bir gelir/beklenti vb. bir þey söz konusu deðil ki Sadri Þener açýsýndan?Ayrýca aðabeyi TAV'ýn sahibi de deðil, sadece en üst düzey çalýþaný..
    Yanlýþ bilgiyle insanlarý yönlendirmeyin hocam, olmuyor...Bu þekilde yapýlan algý operasyonlarý zaten çok meþhur malesef ülkede de, camiada da...
    Þike sürecinde kimden ne parasý alacak adam?Bunlar aslý astarý olmayan ithamlar ve tam da mahkeme sebebidir...
    Hoþ deðil...

Öncelikle Sani ÞENER ve TAV iliþkisini netleþtirelim.
    Sani Bey, bu þirkette üst düzey çalýþan deðil. Ýcra kurulu baþkaný ve þirketin ortaklarýndan biridir.
    TAV Holding ve TAV Ýnþaat'ta da halen ortaktýr. O nedenle ''sadece çalýþandýr'' iddianýz deðildir. Ortaklýk baþka çalýþan baþka(!)

Gelelim bu durumun Sadri ÞENER ile alakasýna...
    TAV ile Sadri ÞENER arasýnda resmi bir bað olmadýðýný, kardeþi vesilesi ile dolaylý bir baðý olduðunu ima ediyorum.
    Yazýmda da bu durumu vurgulamak istedim. Lakin açýkça yazmadýðým için anlaþýlmadý sanýrým. Hata benimi açýkça yazmalýydým.
    Burada bir þeyi vurgulanmak lazým. TAV bir örnekti. Esasýnda ''Ýþ adamý Sadri ÞENER kendini mi düþündü?'' sorusunu sordum.
    Konumuz TAV vb. deðil. Þike sürecinde Sadri Beyin, siyasi baskýlara direnip direnemediði konusudur.

Hiç yakýþýk almayacak þekilde algý yaptýðýmý iddia etmenize kýrýldým.
    Zira ben sadece bir soru sordum. Sadri ÞENER, þunu yapmýþtýr, böyle davranmýþtýr diye bir söz söylemedim.
    O soruyu sorma gerekçemi de açýklayýp bu mevzuyu burada kapatmak istiyorum. Çünkü çok gereksiz bir yere çekildi.
    Alýntý Tayfun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadri Þener'in Þenol Güneþ ile alakalý parasýný verirsen bir þey olur demiþti. Cümle tam hafýzamda deðil.
    Bakýn böyle bir mesaj yazýlmýþ. Araþtýrdým. Gerçekten de Sadri Beyin böyle bir sözü var. Ben çok yakýþýksýz buluyorum.
    Ben de haklý olarak bir soru sordum. Þike sürecindeki pasif davranýþlarýnýn para ile ilgisi olup olmadýðýný sordum.
    Benim sorduðum soru bir ima veya dava sebebi ise Sadri Beyin açýkça söylediði þey on kere dava sebebidir.
    Benim sorum hoþ deðil ise Sadri Beyin davranýþý 10 kere hoþ deðildir. Ben bu durumu ortaya koymak istedim.
    Her neyse, meramým budur.
    Konu Mehmet BAÞ tarafýndan (29.03.2019 Saat 13:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle Sani ÞENER ve TAV iliþkisini netleþtirelim.
    Sani Bey, bu þirkette üst düzey çalýþan deðil. Ýcra kurulu baþkaný ve þirketin ortaklarýndan biridir.
    TAV Holding ve TAV Ýnþaat'ta da halen ortaktýr. O nedenle ''sadece çalýþandýr'' iddianýz deðildir. Ortaklýk baþka çalýþan baþka(!)

Gelelim bu durumun Sadri ÞENER ile alakasýna...
    TAV ile Sadri ÞENER arasýnda resmi bir bað olmadýðýný, kardeþi vesilesi ile dolaylý bir baðý olduðunu ima ediyorum.
    Yazýmda da bu durumu vurgulamak istedim. Lakin açýkça yazmadýðým için anlaþýlmadý sanýrým. Hata benimi açýkça yazmalýydým.
    Burada bir þeyi vurgulanmak lazým. TAV bir örnekti. Esasýnda ''Ýþ adamý Sadri ÞENER kendini mi düþündü?'' sorusunu sordum.
    Konumuz TAV vb. deðil. Þike sürecinde Sadri Beyin, siyasi baskýlara direnip direnemediði konusudur.

Hiç yakýþýk almayacak þekilde algý yaptýðýmý iddia etmenize kýrýldým.
    Zira ben sadece bir soru sordum. Sadri ÞENER, þunu yapmýþtýr, böyle davranmýþtýr diye bir söz söylemedim.
    O soruyu sorma gerekçemi de açýklayýp bu mevzuyu burada kapatmak istiyorum. Çünkü çok gereksiz bir yere çekildi.

Bakýn böyle bir mesaj yazýlmýþ. Araþtýrdým. Gerçekten de Sadri Beyin böyle bir sözü var. Ben çok yakýþýksýz buluyorum.
    Ben de haklý olarak bir soru sordum. Þike sürecindeki pasif davranýþlarýnýn para ile ilgisi olup olmadýðýný sordum.
    Benim sorduðum soru bir ima veya dava sebebi ise Sadri Beyin açýkça söylediði þey on kere dava sebebidir.
    Benim sorum hoþ deðil ise Sadri Beyin davranýþý 10 kere hoþ deðildir. Ben bu durumu ortaya koymak istedim.
    Her neyse, meramým budur.
    Eleþtirinizin temeli þu ifadeniz:

Yoksa TAV adlý þirketlerini düþünüp geri adým mý attý?

Bu algý iþte. Keza TAV iþletmesi Sadri Þener'in deðil...

Ýtiraz ettiðim nokta burasý, yoksa siyasi irade karþýsýnda yönetimlerin (geçmiþ veya þimdiki yönetim olmasý farketmez) pek bir gücü yok. Türkiye'de kimsenin yok...

Neyse, tartýþma konusu bu baþlýk da deðil zaten...

Ýyi forumlar...
    Arafilboylu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Spor Arena Dergisi'nde bu ay Kenan Baþaran'ýn yazýsýný (Trabzonspor'la ilgili bazý noktalarýna katýlmamakla birlikte) okumak lazým.

Ýsmail ALÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Senol Gunes Turk futbol tarihinin gelecegini gorebilen ender adamlardandir.

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

1986-87 sezonunda Beþiktaþ'a karþý oynadýðý bir maçý izledim. Beþiktaþ'ýn attýðý üçüncü goldeki gibi olacak Þenol Güneþ bir gün; hem Beþiktaþ JK hem de Trabzonspor taraftarý için.

3. Gol için 8. dakikaya gidiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PkVLt2mjNcg

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Ýsmail ALÝOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu.
    Tamam da Þenol Günei, Nazým Sagnare'nin Türk olduðunu bilmiyordu
    Takýma almama sebebi tamamen bu...
    (Kendi açýklamasý zaten)
    Arafilboylu

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ýsmail ALÝOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Tam Sangare’yi yazýn bi yere iteleyeceklerdi ki olanlar oldu

Ýsmail ALÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Tamam da Þenol Günei, Nazým Sagnare'nin Türk olduðunu bilmiyordu

Takýma almama sebebi tamamen bu...
    (Kendi açýklamasý zaten)
    biliyorum hocam, biliyorum
    Konu Ýsmail ALÝOÐLU tarafýndan (18.04.2019 Saat 18:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Senol hocanin Milli takima gelmesi gurur verici

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

tekrar aday kadroya besiktaslýlarý doldurursa gördügüm yerde vurasým geliyor

ayýptýr ya oraya sen 2 maçlýk bile gelsen bildigin oyuncularý alamazsýn

besiktaslýlarý seçsin tekrar görelim , bir þey baþaramayacagýný düþünüyor ve umuyorum.. milli takýmý desteklemem

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

sinkaflý küfürlere bile izin veren yönetim, umarým yediðiniz haklar bir yerinizden çýkar.

Doðruluðun, dürüstlüðün, terbiyenin ilke edilnildiði bir camiaya çok yakýþýyorsunuz.

Þimdi Ýlker Bey yine banliyebilirsin beni.Tek titrin bu çünkü.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

staddan ismi silinmeli

ama o kadar söylenmesine ragmen týk yok ,, stadýn ismine taraftar karar vermeli

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý sason Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sinkaflý küfürlere bile izin veren yönetim, umarým yediðiniz haklar bir yerinizden çýkar.

Doðruluðun, dürüstlüðün, terbiyenin ilke edilnildiði bir camiaya çok yakýþýyorsunuz.

Þimdi Ýlker Bey yine banliyebilirsin beni.Tek titrin bu çünkü.
    Siz 33. haftada bjkyi tutmaya hazirlanin gerisine karismayin, sizin gibilere de yakisan budur...

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Ne olmuþ Senol hoca birilerini kudurtmuþ mu gene diye baþlýðý þöyle bi gözden geçirdim bir þey yokmuþ..

Her caný sýkýlan bu baþlýðý hortlatýyor enterasan...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Siz 33. haftada bjkyi tutmaya hazirlanin gerisine karismayin, sizin gibilere de yakisan budur...
    Güzel demagoji.

Sana yakýþanda sinkaflý küfürler.Aldýðýn terbiye ve yönetimden torpilinle devam et.

En fazla editlerler küfürlerini yine.Benide banlesinlenlerki seninle ayný ortamda olmayayým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)