Akcamimarlik
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 71 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne Yeniden A Milli Takm'da

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Alnt Emrah KabuL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gne, "Sangare'nin Trk olup olmadn bilmiyordum. Bu da benim eksikliim. Blent Korkmaz'dan rendim. Eksilerini, artlarn anlatt. leride o da kadroda yer alabilir." dedi.
    Nerden bileceksin ki dimi? Zaten senin meslein frnclk.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. ampiyonluk

Uur KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Kalede Ugurcan tercihi yaparsa, en azindan gozumdeki degeri biraz daha dusmez bu saatten sonra.

Mert milli takimin as kalecisi olacak capta bir kaleci degil.

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    bu dnyadan istediim ne para pul ne de gzel bir hatun...
    sadece ve sadece senin sampiyon olduun gn grmek TRABZONSPOR um....

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kalede Ugurcan tercihi yaparsa, en azindan gozumdeki degeri biraz daha dusmez bu saatten sonra.

o tercihi yapmak kolay deil. belli ki baakehir kadrosu zerinden ekillenecek takm.

Forum Yneticisi
    yelik tarihi
    26.05.2013
    Nereden
    stanbul

Sangare'nin Trk olduunu ben bile biliyorum,byle sama aklama olur mu.
    Bu arad o blgede Zeki oynamal ki hakediyor ocuk.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Sangare olaynda enol Hoca'nn ifadesini biraz arptyorlar. Trk olduunu bilmiyordum deil de Trk m yabanc statsnde mi olduunu bilmiyordum diyor. Ha bir tarafta Akhisar'n yabanc oyuncularn irdeleyen hocann, Nazm'n durumunu bilmesini beklerdim. Bu olayla ilgili geen yl Bein Sports spikerinin yaadklar da ortada. Dier taraftan Nazm'n bu olay zerine twitter hesab ap cevap vermesini de ok ho karlamadm...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

Milli takmn ideal 11'ini yazyorum..

Mert

Gkhan Ozan Merih Hasan Ali
    Dorukhan Emre
    Efecan Yusuf Hakan
    Burak

Gkhan Gnl'n yerine Zeki de olabilir..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Sefa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2009
    Nereden
    Trabzon

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Duygusal bir yorum.. Mert'i ok beenmem ancak yllarca tecrbesi varken bugn ak ara farkla liderin en az gol yiyen kalecisiyken Mert'n yerine daha yeni kaleye gemeye balam birini beklemek duygusallk..

Bana gre Gkhan Akkan bile daha nce Uurcan'dan u anda..

TSemih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2011
    Nereden
    Bursa

Her yerde millet Merih-Ozan defansn yazyor. Bu ikili ne yapm bugne kadar acaba? Yerleri buras deil U21 olmalyd, henz A milli takm seviyesi iin yeterli deiller. Ha madem onlar aryorsun Trkmen'i de aracaktn, bu sene o da ok iyi malar kard.

Merih'i fazla izlemedim ama Sper Lig'de kt oynad malar da hatrlyorum seviyesi ok iyi deil. Ozan GS'de gerekten iyi malar kard ama Stuttgart'ta 3-4 tane mana baktm rezalet tesiydi. Hele bir Bayern ma var kendini kaybetmi gibiydi sahada. Hep takm arkadalar topluyor arkasn. Sper Lig'de kontra oynayan takmlar 1vs1'de oyuncular durdurmaya benzemiyor oras. Rakibi oyunu tempolu oynayan sistem takm olunca rezilleri oynad. Aslnda ne kadar abartld da ortaya kt. Potansiyeli yksek yine de oras ayr.

Zeki de abartlan bir dier oyuncu. Milletin ii gc ov olmu. Gkhan bin basar bu arkadaa her ne kadar kronik sakat da olsa.

Emre'yi Fatih Terim de arp oynatmt 1 ma rezil oynamt nk bu seviyenin oyuncusu deil artk. Sper Lig'de imtiyaza sahip, rakip ona dokunduu gibi kendini yere brakyor annda hakem bir faul veriyor ayns Avrupa'da olmaz. Zaten 2-3 senedir bir ey oynad yok bir tane uzun top atp asist yapar oo ne kadar byk topu oluyor. Eer oynatlrsa komediden te bir ey olur.

Okay'n oynad hibir takm baarl falan olamaz. Celta'da rezilleri oynuyor. G oynatrsa modern futbolu gerekten kavrayamam demektir.

Deniz Emre Kln gibi oyuncular direkt olarak p arlmalar bile utan verici.

Cenk'in BJK'den gittiinden beri iyi oynad ma yok. Kesinlikle oynatlmamal. Dorukhan ise yetersiz ama enerjisiyle belki bir eyler katabilir.

Mert Gnok ligin en kt kalecilerinden biri rezalet tesi, aya bile temiz deil ama yle isim yapm. Genleri oynatma riskini alamayacaksa Bolat' oynatrm. Kale ise Uurcan'n hakkdr bu ok ak.

Mahmut 2 senedir top oynamyor eskiden ok iyiydi ama artk ne diye milli takma arlr onu anlamyorum. Sahtekarlk yapyor sahada kendini atp duruyor sadece.

Velhasl kadrom yle olur:

Uurcan(Bolat)

Gkhan Kaan alar Hasan

Ouzhan Dorukhan

Yusuf Yunus Hakan

Burak

En doru kadro budur. G'yi tanyorsam buna benzer bir kadro karr.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Uurcan'n ans bulmas mmkn deil hatta 23 kiilik kadroya alnmazsa da srpriz olmaz. enol Hoca daha nce milli takmdayken de srekli gstermelik olarak Metin Akta' alrd.

28 kiilik kadrodan Mehmet Topal ve rfan Can Kahveci sakatlklarndan dolay karld. 3 kii daha kacak. Biri doal olarak Uurcan veya Muhammed'den birisi olacak. Stoperde bir hayli fazlalk var hatta Okay, Mahmut ve Dorukhan gibi gerekirse oraya ekilebilecek oyuncular da olduundan, stoperlerden veya defansif orta sahalarn birinden vazgeilebilir. Savunmadan kimse kesik yemezse mecburen hcumdan 2 kii seilecek. Onlar da Deniz Tr, Efecan Karaca, Emre Kln, Gven Yaln ve Yunus Mall arasndan olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

ben olsam uurcan oynatrdm ama hoca mert i tercih edecek.

mert basit hata yapabilen bir kaleci maalesef.bursasporda defansn kt olduu dnemlerde sama sapan goller yiyordu.baakehirde olmann avantajn kullanyor.kaleye fazla top gelmezse sknt olmaz ama defans arzalar verirse takm kurtaramaz.

uurcan ise hem basit goller yemez hemde takm oyunda tutacak kurtarlar yapabilir.

enol hoca iki tecrbeli iki gen kaleci aldm diyor ama tecrbe konusunda yanlyor.

https://www.transfermarkt.de/mert-gu.../spieler/51894

bu mu tecrbe aga. 30 ya ve 1,5 sezonluk kariyer.

bursaspordaki 20 ma 34 gol yedikten sonra kaleyi haruna terkediyor.
    Evlad- z= Uurcan akr,Hseyin Trkmen,Batuhan Artaslan,Abdulkadir mr,Yusuf Yazc,Abdulkadir Parmak ....

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt TSemih61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Her yerde millet Merih-Ozan defansn yazyor. Bu ikili ne yapm bugne kadar acaba? Yerleri buras deil U21 olmalyd, henz A milli takm seviyesi iin yeterli deiller. Ha madem onlar aryorsun Trkmen'i de aracaktn, bu sene o da ok iyi malar kard.

Merih'i fazla izlemedim ama Sper Lig'de kt oynad malar da hatrlyorum seviyesi ok iyi deil. Ozan GS'de gerekten iyi malar kard ama Stuttgart'ta 3-4 tane mana baktm rezalet tesiydi. Hele bir Bayern ma var kendini kaybetmi gibiydi sahada. Hep takm arkadalar topluyor arkasn. Sper Lig'de kontra oynayan takmlar 1vs1'de oyuncular durdurmaya benzemiyor oras. Rakibi oyunu tempolu oynayan sistem takm olunca rezilleri oynad. Aslnda ne kadar abartld da ortaya kt. Potansiyeli yksek yine de oras ayr.

Zeki de abartlan bir dier oyuncu. Milletin ii gc ov olmu. Gkhan bin basar bu arkadaa her ne kadar kronik sakat da olsa.

Emre'yi Fatih Terim de arp oynatmt 1 ma rezil oynamt nk bu seviyenin oyuncusu deil artk. Sper Lig'de imtiyaza sahip, rakip ona dokunduu gibi kendini yere brakyor annda hakem bir faul veriyor ayns Avrupa'da olmaz. Zaten 2-3 senedir bir ey oynad yok bir tane uzun top atp asist yapar oo ne kadar byk topu oluyor. Eer oynatlrsa komediden te bir ey olur.

Okay'n oynad hibir takm baarl falan olamaz. Celta'da rezilleri oynuyor. G oynatrsa modern futbolu gerekten kavrayamam demektir.

Deniz Emre Kln gibi oyuncular direkt olarak p arlmalar bile utan verici.

Cenk'in BJK'den gittiinden beri iyi oynad ma yok. Kesinlikle oynatlmamal. Dorukhan ise yetersiz ama enerjisiyle belki bir eyler katabilir.

Mert Gnok ligin en kt kalecilerinden biri rezalet tesi, aya bile temiz deil ama yle isim yapm. Genleri oynatma riskini alamayacaksa Bolat' oynatrm. Kale ise Uurcan'n hakkdr bu ok ak.

Mahmut 2 senedir top oynamyor eskiden ok iyiydi ama artk ne diye milli takma arlr onu anlamyorum. Sahtekarlk yapyor sahada kendini atp duruyor sadece.

Velhasl kadrom yle olur:

Uurcan(Bolat)

Gkhan Kaan alar Hasan

Ouzhan Dorukhan

Yusuf Yunus Hakan

Burak

En doru kadro budur. G'yi tanyorsam buna benzer bir kadro karr.
    kadroyu resmen doramsn bro

trkmen tek hamleli stoper.henz fiziini ve tecrbesini konuturmu deil.tek hamleli stoperlerde ikinci stoper mutlaka oyun bilgisi tecrbesi olan stoper olmal.kadroda byle bir isim yok.

ozan kabak n fark fiziini kullanp topla rakip arasna girmesi.ikili mcadelelerde topu kaybetmemesi.kayarak topa mdahaleden bahsetmiyorum.top ozan kabak ta iken topu saklamas olay.
    merihi birka kez izledim.bence ok ok iyi bir stoper.hzl evik ve soukkanl

trkmen yannda tecrbeli bir stoperle (misal glowacki tarznda) fayda salar.

zeki bencede abartlan bir bek.lakin sistem takmlarnda defansif bek olarak katk verir.izlediim malarda anormal bir tekniini grmedim.ama istatistiksel adan iyi asist rakamlarna ulam.demekki ortalar iyi.oh enteresan

https://www.transfermarkt.de/zeki-ce...spieler/251075

set hcumunda dagls gibi ieri kat etmez yada pasr zellii yoktur lakin bindirmelerde herhalde iyi orta karyor.

emre tademir bu fizik gc ve kt defans ile faydal olmas imkansz.zaten ak oyuncusundan evrilme bir oyuncudur.

emre kln a p diyemeyiz.etkili bir sol aya var.asistleride cabas

deniz tr ise set hcumunda futbol akl koyacak profilde deil.zellikle dar alanda.yani belhanda feguli sosa layi tarz futbol akl yok.set hcumu oynamak baka biey istiyor.emre kln ile bence set hcumu oynayabilirsin.

cenk iyi golc.ama premier lige adapte olamad.gole ihtiya olduunda ift forvete dnebiliriz.cenk in duvar olma zellii var.haliyle burak duvar olup defansn arkasna karabilir.

kadrodaki ouzhan tercihi doru olabilir.nk enol gne kesinlikle seluk inan aryor.neden? burak defansn arkasna sarktacak ara pasn kim atacak sorusu var.bunun iin hzl dnmesi ve uygulamas doru olan bir oyuncu gerekiyor.nk 1 saniye ge kaldn m burak ofsayta der.bu isim belkide hakan alhanolu olabilir.
    Evlad- z= Uurcan akr,Hseyin Trkmen,Batuhan Artaslan,Abdulkadir mr,Yusuf Yazc,Abdulkadir Parmak ....

TSemih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2011
    Nereden
    Bursa

@jairzinho

Ozan rakibi karlayamyor, yerleik halde savunma yapamyor. Hseyin bunlar yapabiliyor, son malarda savunmada sorumluluk alarak ceza sahasn iyi savunduu malar oynad. Rakibin kanatlardan ieri oynad durumlarda iyi pozisyon alyor artk, savunma bilgisi artyor tecrbelendike. Ozan bunlarn hibirini yapamyor kafamzdan uydurmuyoruz, hem GS'de hem Stuttgart'ta dikkatli izledim. Potansiyeli daha yksek olabilir ama uanki durumuna bakarak syleyebilirim ki Hseyin daha iyi durumda. Yani 3 oyuncunun da eksiklikleri var, dier 2'sini arp Hseyin'i armamak yanl diyorum sadece.

Hseyin yannda tecrbeli bir stopere ihtiyac duyuyorsa Ozan 3x duyuyor. u Almanya'da oynad malar izleyen biri milli takma armazd. Yukarda da yazdm gibi hep takm arkadalar topluyor arkasn. Hseyin ok anssz biri bizde yanndaki adam gen, Toure ise ortalama bir isim. Yani bu zor artlarda bile Ozan'dan daha iyi performans gsteriyor. Her halkarda daha ok hak ettii kesin milli takm.

Zeki'yi oynatp o blgeyi idare etmesini isteyeceime Gkhan' oynatp en azndan topun bizde kalmasn salarm. Arada da bilinli orta yapar veya oyunu aacak paslar atar hcumda. Defans yapmamza gerek kalmaz o zaman.

Emre Kln ile set hcumu falan oynanmaz hocam vasatn da alt bir oyuncu, tam zamannda pas atp doru kouyu yapacak yetenek yok onda. Hz bile yok rakip stoper arkasndan yetiip topu alyor. Banko 11 oynuyor bir zahmet 5-6 gol atsn yani onu yapamayann da bu ligde ii yok zaten.

Cenk katr kadar arlam, ar p bir topuya dnm. Milli takmda da bir ey oynamad uluslar kupasnda. Everton'da en az 10 man izlemiimdir rakiple amaszca boumaktan baka bir ey yapmyor. Gol lazm olursa ikinci yar girer yine de i yapabilir.

Takmn en nemli eksii bence rfan Can. Gerekten formda son zamanlarda yazk oldu. Onun haricinde yazdm kadro kabilecek en iyi kadro. Darda kalan hibir oyuncu daha iyi deil.
    Konu TSemih61 tarafndan (22.03.2019 Saat 08:26 ) deitirilmitir.

reisolu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.09.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Ozan almanyada kornerden iki gol atti diye milli takima alindi. defansif yn 0...

tarafsiz olarak bakarsak cikacak en ideal 11:

mert
    zeki kaan caglar h.ali
    okay emre
    yusuf cenk hakan
    burak
    stanbul kartelini yedi kez yktk, yine ykacaz !
    BORDO kanmzla MAV gklere Trabzonspor yazacaz !..

Kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Eskiehir

Tam milli takma snalm diyoruz pat diye bir virs kyor. Emre Belzolu denen herifin ne ii var imdi?

61_Hasan_69 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2010
    Nereden
    Trabzon

Alnt Kadir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tam milli takma snalm diyoruz pat diye bir virs kyor. Emre Belzolu denen herifin ne ii var imdi?
    Futboluyla hakediyor adam orada olmay

Uur KK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Senol Gunes'in cikaracagi kadroyu yaziyorum.

__________________Sinan__________________

Gokhan____Ozan____Mahmut____Hasan Ali

____________Emre_____Okay_______________

Yusuf____________Hakan_____________Cenk

__________________Burak__________________

Genclere guvenmeyen korkak Senol hocam beni yaniltmaz.

Yusuf ve Ozan da yokluktan oynarlar.

bu dnyadan istediim ne para pul ne de gzel bir hatun...
    sadece ve sadece senin sampiyon olduun gn grmek TRABZONSPOR um....

smail ALOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Senol Gunes Turk futbol tarihinin gelecegini gorebilen ender adamlardandir.

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt smail ALOLU Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu.
    Tamam da enol Gnei, Nazm Sagnare'nin Trk olduunu bilmiyordu
    Takma almama sebebi tamamen bu...
    (Kendi aklamas zaten)
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

hay1699 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2005
    Nereden
    Bursa

Alnt smail ALOLU Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Tam Sangareyi yazn bi yere iteleyeceklerdi ki olanlar oldu

smail ALOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tamam da enol Gnei, Nazm Sagnare'nin Trk olduunu bilmiyordu
    Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Takma almama sebebi tamamen bu...
    (Kendi aklamas zaten)
    biliyorum hocam, biliyorum
    Konu smail ALOLU tarafndan (18.04.2019 Saat 18:26 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    23.01.2015
    Nereden
    Kuzey Amerika

Senol hocanin Milli takima gelmesi gurur verici

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)