Hesaplipazar
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: enol Gne Yeniden A Milli Takm'da

97 Telliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2012
    Nereden
    stanbul

Hocam kaleyi Ugurcan'a ver baka bi istegim yok senden
    #11Yattara

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Kale mevkisinde enol Hoca Harun'a ok gveniyordu muhtemelen yedek kald iin armad. Sinan yerine Serkan' bekliyordum. Uurcan'n ilk kez A milli takma arlmas gzel fakat formaliteden teye gemez. Nitekim enol Hoca 2002 zamannda Trabzon'dan gstermelik olarak sadece Metin Akta' alrd. Zaten 4 kaleci arlmas pek allagelmi bir durum deil. Stoperlerde ve sabeklerde srpriz yok. Solbekte Caner yerine 1-2 ma performansyla eski rencisi Emre Tademir'i alm. Sanrm GS'den kimseyi almamas durumunda baya eletiri konusu olacandan bu tercihi yapt. Orta alanda Emre Belzolu ve Ouzhan zyakup srprizi var. Emre Kln ve Efecan Karaca performanslar itibariyle milli takm hak eden oyuncular fakat ans bulacaklarn sanmyorum. Hcumda da Enes nal yerine Gven Yaln tercihi enteresan...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafndan (15.03.2019 Saat 13:34 ) deitirilmitir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

bu zaten geni kadro, muhtemelen ouzhan giremeyecek kadroya ama daha dikkatli olunabilir. ne biliyim mer ali vebal gibi alnmyor kadroya. mehmet topal ok kt oynuyor milli takmda ii yok. ozan kabak mit milli oynamadan a milli'ye geiyor bence yanl. ozan tufan da hemen ykseltildi olanlar gryoruz. hseyin'in mit milli'ye gitmesi doru. emre tademir bir iki mala milli takma gelmemeli alternatif olmasa bile bir dzen olmal.

aatay96 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2018
    Nereden
    stanbul
    Ya
    23

Gven Yaln ve Dorukhan Tokze net kyak yaplm

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Senin aklayacan kadroya... Ayn tip adamlar orta sahaya ym. Kanat oyuncusu yok takmda. Okay, Topal, Mahmut hatta Dorukhan bile ayn tip oyuncu. 4 yerine 2'si olmalyd.

Arda' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Ouzhan ne lan adami bjkde oynatmiyor milli takima alm Bizden Parmak alinabilirdi Ouzhan yerine. Gven Yaln da keza torpilden girmi. Mehmet Topal falan hele tam facia.

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

ouzhan geni kadroya kaptan diye alnmtr yoksa dar kadroya giremez. gven de mit milliye geer. bence ozan da mit milliye gemeli. bu arkada ramos deil mit milli oynamadan a milliye gesin. ozan tufan da byle hzl ykseldi sonu kt oldu.

cengiz yok kanat rotasyonu dar, mer ali veebal deilse arlabilir. hatta arda bile arlabilirdi nk sol kenar yok. kuzu kuzu oynuyorlar ite.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Emre Tademir, Mehmet Topal, Emre Belzolu, Ouzhan zyakup, Gven Yaln gibi form olarak dmlerden mi medet umacak hala?

Hseyin Trkmen, Abdlkadir Parmak, mer Ali ahiner, Hakan zmert, Nazm Sangare, Emrah Basan, Sadk iftpnar gibi isimleri deerlendirmeyi dnmesi gerekirdi u anki performansa gre oluuyorsa eer A Milli Takm.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

Kendisinin de dedii gibi hakikaten en byk bjkl kendisiymi. Torpille 5 tane oyuncu ard. Bunu Lucescu bile yapmamt.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Rezilsin, rezilin nde gidenisin, utanmaz rezil

Bu ve bunun gibilerinin adletli sekilde forma vermedigini eskiden beri sylerim ama kimse inanmaz...

Yillardir ezberlemis millet "Sonol hoconon bo boldogo vordor" cmlesini...

Bizdeyken berbat kadro ikardiginda bile bu laflarla savunulurdu... yine savunun durun bakalim....

Oguzhan, M.Topal, G.Yalin ... bunlar kiyagin nde gideni, 2'si de bjkden a aaa ne kadar ilgi ekici vay vay vay kesin tesdftr

Oyuncu basina kulplere deme yapiliyordu degil mi ? bjkye biraz daha fazla para gelsin diye yapmadiysa bu isi, ben bu isi bilmiyorum...

Hepsini anladim diyelim, Gven'i kimse savunamaz, kendisi bile sasirmistir seildigine

EmreB de elestirilir de, en azindan formsuz degil, yoksa Burak'in da isi yok diyebiliriz,, ayri...

Ama o 3 formsuz berbat topular neyin nesi, haaa "Mill takimda hep basarili olmuslardir formsuz olduklarinda bile" gibi bir durum olsa tamam, o da yok, e ee ??
    Konu Sefer Asan tarafndan (15.03.2019 Saat 16:05 ) deitirilmitir.
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    47

Trk futbolun en karektersiz futbolculari tekrar milli takima secilmis Senolu alkisliyorum bari arda alsa tam gzel 3 lu olurdu. oguzhan neye gre secti. Senol Trabzonsporun hocasi olsa asla 5 futbolcu milli takima secmezdi korkusuna
    Mitomani Baskan, korkak bir hoca istemiyorum.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Burada yaplmasa da sosyla medyada Abdulkadir niye arlmad eklinde yaplan eletirilerin alt bo. Adam 1 aydr sakat iyilemi olsa bile gnderilmesi doru deil. Ha zamannda sakat olan oyuncularn arldna ahit oluyorduk. Kald ki Abdulkadir A milli takm konusunda da ok bahtsz. Lucescu 3 kere ard birinde U21 turnuvasnda ihtiya olduu iin gnderilmiti, geri kalan malarda sakatl sebebiyle kadrodan karlmt.

Hseyin'in gsterdii k takdir toplasa da, alt ya kategorilerinde oynamadan direkt A milli takma arlmasn doru bulmuyorum. Bu anlamda U21'e arlm olmas daha doru. Ancak ilerisi adna da forma ans pek gzkmyor. 4 gen lejyoner stoper varken onlarn kesik yemesi kolay deil. Zira alar doru drst oynamamasna ramen arlan bir oyuncu. Onlara alternatif olarak ou kii beenmese de ilk etapta Serdar ve Sadk dnlecektir...
    Trabzon bir sevda,

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burada yaplmasa da sosyla medyada Abdulkadir niye arlmad eklinde yaplan eletirilerin alt bo. Adam 1 aydr sakat iyilemi olsa bile gnderilmesi doru deil. Ha zamannda sakat olan oyuncularn arldna ahit oluyorduk. Kald ki Abdulkadir A milli takm konusunda da ok bahtsz. Lucescu 3 kere ard birinde U21 turnuvasnda ihtiya olduu iin gnderilmiti, geri kalan malarda sakatl sebebiyle kadrodan karlmt.

Hseyin'in gsterdii k takdir toplasa da, alt ya kategorilerinde oynamadan direkt A milli takma arlmasn doru bulmuyorum. Bu anlamda U21'e arlm olmas daha doru. Ancak ilerisi adna da forma ans pek gzkmyor. 4 gen lejyoner stoper varken onlarn kesik yemesi kolay deil. Zira alar doru drst oynamamasna ramen arlan bir oyuncu. Onlara alternatif olarak ou kii beenmese de ilk etapta Serdar ve Sadk dnlecektir...
    mr' ilk ardnda oynatacakt mal gibi gnderdi u21'e ondan beri ans tutmuyor. ozan kabak'n mr'den nce forma giymesi zoruma gidiyor. mit milli'de ma da yok adamn onun da gnderilmesi lazm mit milli'ye mr gibi.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Irk Emre mi?

Seni Zokora'ya havale ediyorum!!!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. ampiyonluk

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Parmak da alinmaliydi... rezil senol, senin ikartacagin kadroyu........
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mr' ilk ardnda oynatacakt mal gibi gnderdi u21'e ondan beri ans tutmuyor. ozan kabak'n mr'den nce forma giymesi zoruma gidiyor. mit milli'de ma da yok adamn onun da gnderilmesi lazm mit milli'ye mr gibi.
    Ozan ampiyonlar Ligi'nde oynayp, o bedelle transfer yaptktan sonra tutamazsn artk. Dier taraftan sen tutmasan da bazlar Hseyin'le kyaslam. Performanslar kyaslanabilir fakat Ozan'n altya kategorilerinde 50'den fazla ma var. Hseyin'in hi kefedilmemesi daha enteresan...
    Trabzon bir sevda,

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

genel olarak kadro seme adaletini beendim.

zellikle efecan ,emre kln ve uurcan izlenildiinin ve takdir edildiklerinin bir gstergesi.

mer ali ahiner byk takm oyuncusu deil aga.zaten fizik olarakta ben genelde fit grmyorum.kilolu bir grnts var.

trkmen ileride yakn gelecekte kadroya arlr.acele etmemek lazm.

emre belezolu burak ylmaz topal ouzhan tiplemeleri tecrbeli gen karmn salamak zere alnmlardr.tabi formda olduklar iinde.geni kadro analizi gen ve tecrbelilerin bir karm dnlerek tasarlanm.

enol hoca kanat aklardan birini kanat forvet tiplemesi ile oynar.bu durumda orada cenk tosun ve gveni armas normal.cenk ayrca santrafor.burak ylmaz ilk 11 de olaca iin haliyle cenk ve gven sol ak rotasyonu iin dnlyordur.

efecan bu formuyla sa ak iin ideal isimlerden biri.

stoperde merih ozan yada merih kaan ikilisi muhtemel tercihler olur.alar bu sezon az sre ald.onunn yedek soyunacan dnyorum.

yukardaki yorumlardan baz isabetli isimler gryorum.misal ouzhan yerine hakan zmert tercih edilebilirdi.hem kariyeri ve performans dllendirilirdi.

topal sakatland.umarm hakan zmert onun yerine davet edilir.

sinan bolat antwerpen de bir k yakalam.ligde 4. sradalar .son iki sezon gol yememe istatistii gayet iyi.

https://www.transfermarkt.de/sinan-b.../spieler/33862

muhtemelen bir kenera atlmadn gstermek iin arlm.normalde 3 kaleci arlrd.
    Evlad- z= Uurcan akr,Hseyin Trkmen,Batuhan Artaslan,Abdulkadir mr,Yusuf Yazc,Abdulkadir Parmak ....

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Kaleci Sengezer fuzuli

ulan jair zorla kfr ettireceksin bana,, lan Oguzhan ve Topal hiyarlari nasil formda laa ??

Rezil bir kadro seimi, reezziiilll

Orta sahada hep ayni tarz topular, Parmak biraz farkli ve de hepsinden formda sayilir, ama yok... haasssieee lllaaannn

Sokayim kadrona Senol

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kaleci Sengezer fuzuli

ulan jair zorla kfr ettireceksin bana,, lan Oguzhan ve Topal hiyarlari nasil formda laa ??

Rezil bir kadro seimi, reezziiilll

Orta sahada hep ayni tarz topular, Parmak biraz farkli ve de hepsinden formda sayilir, ama yok... haasssieee lllaaannn

Sokayim kadrona Senol
    form geici klas kalcdr hafz

ouzhann bazen 3. blgede dar alanda kilit zd grlmtr.tk pas olayn her an yapabilir.

topal bittecrbe zaten.n libero mevkisinde uzun yllar domine etti.lakin sakatland ve karlacak.

ayn tarz topular merkez orta sahada ama muhtemelen ift merkez orta saha ile oynayacauk.bu durumda 4 merkez orta saha arlmas mantkl.

atiba ouzhan deil atiba dorukhan ikilisi misal.aktn kfteyi.enol hocada evrim geiriyor aga.colman seluklardan dorukhan atibaya evrildi

50 defa yazdm.parmak merkez orta saha falan deil.forvet arkas sa sol ak oynar.merkez orta sahada daha dinamik ve fizikli oyuncu gerekiyor.net

not: yasakl listem kabark bro . kfr olaylarnda kesinlikle kabark listeme dahil ediyorum.haberin olsun
    Evlad- z= Uurcan akr,Hseyin Trkmen,Batuhan Artaslan,Abdulkadir mr,Yusuf Yazc,Abdulkadir Parmak ....

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt Ozan Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Emre Tademir, Mehmet Topal, Emre Belzolu, Ouzhan zyakup, Gven Yaln gibi form olarak dmlerden mi medet umacak hala?

Hseyin Trkmen, Abdlkadir Parmak, mer Ali ahiner, Hakan zmert, Nazm Sangare, Emrah Basan, Sadk iftpnar gibi isimleri deerlendirmeyi dnmesi gerekirdi u anki performansa gre oluuyorsa eer A Milli Takm.
    stteki liste Emre hari doru alttaki listede mer Ali ve Parmak dnda alnacak adam says 0. Parmak bile pheli yani Gven olmasa kadroda o bile zor.

Bu adam Emre Belzolu ya boru deil u adamn topuluuna ulam modern zamanlarda Trk oyuncu says neredeyse yok denecek kadar az.
    Konu Fatih elik tarafndan (16.03.2019 Saat 12:01 ) deitirilmitir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mr orta sahaya cekilmez veya byk transfer yapmazsa n kapal. Cengiz'i kesmezler.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

yelik tarihi
    05.03.2013
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alnt Uur KK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gokhan Akkan neden yok, onu anlayamadim birtek ?

Kesinlikle haketmisti su performansiyla orada olmayi ?

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    hakkn teslim etmek gerekir.

ok kaliteli kaleci. kalede bence de gkhan olabilirdi.

yelik tarihi
    05.03.2013
    Nereden
    Kuzey Amerika

emre blz. , topal, oguzhan rezalet seimler.

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    42

Hoca sen tam bir stanbul yala olmussun. Nedir bu iindeki Ts nefreti
    1- Ouzhan Bjk de oynatmyorsun milli takma aryorsun. Aama haftalardr ta gibi oynayan Parmak dllendirmiyorsun
    2- Emre Tademir bam diye kadroya girecek ama Aylardr banko oynayan Huseyin giremeyecek yle mi ?
    3- Hasan Ali Kaldrm kadroya girecek ama Huseyin giremeyecek yani
    4- Emre Belezolu ve fenerlilerin bile nefret ettigi Mehmet Topal milli olacak yani. Bunun ad acizlik le yalaklk arasdr
    5- Guven Yalcn zaten senin bjk seyircisine yalaklndr.

Oyle bir kadro ki lobisi gl olanlarn zaferidir. azck demirorene,azck basaksehire,azck fatih terim e , azckta bjk ye yalaklktan kadro yapmssn
    sadece sana yazklar olsun.

Bu arada emre beloz u setiine en ok emre armtr herhalde. Hem rk hem ikeci salam kombo
    Konu cyberentalpi tarafndan (17.03.2019 Saat 22:52 ) deitirilmitir.
    99 Nwakaeme

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

enol Gne, "Sangare'nin Trk olup olmadn bilmiyordum. Bu da benim eksikliim. Blent Korkmaz'dan rendim. Eksilerini, artlarn anlatt. leride o da kadroda yer alabilir." dedi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)