Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 113 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Borç Bataðýnda... NEDEN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bir küçük katký da "üye aidatlarý".

Þimdilik sadece 600-700 000 YTL olan gelirleri 2-3 000 000 YTL yaopabilirsek ne mutlu bize.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ýkinci yöntem ise Özkan Sümer'in uyguladýðý küçülerek büyümektir. Bu ise Trabzonspor'un o günkü gerçeðine daha yakýn bir yöntemdir. Sonuçta baþarýlý olmuþtur ve "büyüme" safhasýna geçildiði zaman görevde Atay Aktuð bulunmuþtur. Türk Futbolu için örnek teþkil edilen bir modeldir bu. Hem de bir büyük takýmda baþarýlý olabilmiþ bir örnek.

SEVGÝLÝ TUNGA...
    BU YAZDIÐIN YÖNTEMÝN NE KADAR DOÐRU OLDUÐU BU GÜN BÝR KEZ DAHA ORTAYA CIKMIÞTIR...
    FAKAT ÜZÜLDÜÐÜM BÝR NOKTA VAR..
    BU YÖNTEMÝ TERCÝH EDÝP TAKIMI YENÝDEN TOPARLAYAN BU KÝÞÝLERE BU TARAFTAR "ÇOBAN"NÝTELEMESÝNÝ YAPMIÞ VE HALA DAHA YAPMAKTADIR..
    BENÝ DAHA DA ÇOK ÜZEN BAÞKA BÝR SEY DAHA ÝSE...
    O GÜN BU MODELÝ UYGULAYAN ÖZKAN HOCA NIN BUGÜN BU EKONOMÝKÇARPIKLIÐA KARSI TEK KELÝME ETMEDEN SUSMAYI ÝÇÝNE SÝNDÝREBÝLMESÝDÝR

Bakanay61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Aðaoðlu Þirketler Grubu, Galatasaray Kulübü'nün yelken, sutopu ve yüzme takýmlarýna sponsor oldu.
    Ýmzalanan anlaþmasýyla, Aðaoðlu Þirketler Grubu, 2007 sezonu boyunca Galatasaray su sporlarý takýmlarýnýn sponsorluðunu üstlendi.
    Sponsorluk anlaþmasýyla, Galatasaraylý sporcularýn Türkiye Þampiyonalarý ve Avrupa'da düzenlenecek müsabakalara en iyi þekilde hazýrlanmalarýnýn amaçlandýðý bildirildi.

Aðaoðlu!!!! Böyle kiþleri küstürüp klüpten uzaklaþtýrýsak.Trabzonsporumuz bu borç bataðýndan hiç kurtulamaz.Bu iþtende karlý çýkan istanbulun 3 eziði olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

@ chronos61

Bu "Aðaoðlu Þirketler Gurubu" Ahmet Aðaoðlu'nun dahli, hissesi ya da üzerinde tasarrufu olan þirketler deðildir. Bu haber de sanýyorum 1 ay öncesinin bir haberi.

Ahmet Aðaoðlu'ndan tamamen baðýmsýz bir iþ.
    Trabzonsporlu olmak...

Bakanay61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

fakat Tunga kardeþim Aðaoðlu þirketler grbu Trabzonlu önemli olan Ahmet Aðaoðlu deðil yani...

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Exclamation

Kongre zamaný Trabzonspor yönetim kuruluna adaylýðýnda ön plana çýkanlar Trabzonspora sponsor destekleri neden olmaz.
    Konu gerçekefsane tarafýndan (18.01.2007 Saat 17:16 ) deðiþtirilmiþtir.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý chronos61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fakat Tunga kardeþim Aðaoðlu þirketler grbu Trabzonlu önemli olan Ahmet Aðaoðlu deðil yani...
    Daha önce forumda bu haberi kullanarak Ahmet Aðaoðlu'nu eleþtirmek hatta daha da kötüsü yýpratmak için yarýþanlar oldu. Bu nedenle bu habere ayrý bir dikkat ettim. Seni tenzih ederim bu durumdan.

Ancak bu bile bir gerçeði suratýmýza vuruyor. Karadeniz insaný, kendinden birinin öne çýkmasýna tahammül edemiyor ve baþlýyor bel altý vurmaya. Sorun tek baþýna bu deðil ama bu da önemli sorun.

Konunun aslýna gelince bunun tartýþýlacaðý yer bu baþlýk deðil. Borç Bataðý baþlýðýnda deðil de diðer konu baþlýklarýnda tartýþmak bence daha doðru olur.
    Trabzonsporlu olmak...

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Yýldýz sözü verenler yýldýzlarý birer birer satýyor para için. Artýk paralý baþkan denmez sanýrým. Parasýný Trabzonspor için harcayan bir baþkan istense daha hayýrlý olur...

"STEPANOV DÝREKTEN DÖNMÜÞ!"
    Trabzonspor yönetiminin, futbolculara ve piyasaya bu ay içinde 6 milyon YTL’lik bir ödemede bulunacak olmasý ve ekonomik olarak yaþanan zorluklar nedeniyle Stepanov’un satýþýnýn gündeme geldiði ancak bu düþünceden son anda Marcelinho’ya yapýlan önemli teklif nedeniyle rafa kalktýðý kaydedildi. Vojvadine takýmýndan 1 milyon dolar karþýlýðý transfer ettiði Milan Stepanov’un ara transfer döneminde Getafe’ye transferinin direkten döndüðü vurgulanýrken, yönetimin imdadýna Alman Wolfsburg kulübünün yetiþtiði kaydedildi.

Getafe’ye Veriliyordu

Trabzonspor’a transferinin ardýndan Chelsea, Ýnter Milan gibi kulüplerden gelen transferle þaþkýna dönen yöneticilerin en son Ýspanya’nýn Getafe kulübünün devreye girmesiyle Stepanov’u satma noktasýna geldikleri ifade edildi. Ýkinci yarýya ekonomik zorluklarý aþarak girmeyi planlayan yönetimin, Ýspanyol kulübünün 5 milyon avro’luk (10 milyon YTL) teklifiyle birlikte Stepanov’un gönderilmesini bir süre tartýþtýðý ifade edildi. Bu oyuncunun satýþýndan gelecek parayla hem yeni transfer, hem de ödemelerin yapýlmasý planlandý.

Marcel Ýmdada Yetiþti

Bordo-Mavili yönetim, tam Getafe’nin resmi teklifini istemeye hazýrlanýrken, Marcelinho için Wolfsburg kulübü devreye girdi. Bu oyuncu için yüksek bedel önerilmesi yönetimin düþüncesinin deðiþmesine neden oldu. Teknik Direktör Ziya Doðan ile de yapýlan görüþmeden sonra Marcelinho’nun 2 milyon 750 bin avro (5,5 milyon YTL) karþýlýðý satýþýnýn daha doðru olacaðýna karar verdiler. Marcelinho’dan gelecek parayla birlikte ödemelerin yapýlmasý düþünülürken, Milan Stepanov’un da Ýspanya’ya transferi böylece askýya alýndý.
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý chronos61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðaoðlu Þirketler Grubu, Galatasaray Kulübü'nün yelken, sutopu ve yüzme takýmlarýna sponsor oldu.
    Bu konuyla ilgili haberi TV.de Ergun Gürsoy'dan dinlemiþtim. Çok yakýn arkadaþý olan Aðaoðlu, her konuda anlaþtýðýný ve yelken, sutopu ve yüzme takýmlarýna sponsor olacaðýnýn sözünü aldýðýný söylemiþti...

Bu Aðaoðlu, Ahmet Aðaoðlu deðil. Ama hepimiz bu Aðaoðlu'nu da biliyoruz. Nasýl mý? Hani geçen yýlki kongre öncesi, delegelerin gözünü boyamak için sahneye çýkan Sn.Baþkanýmýz iki yýldýz sözü verirken, birini ben diðerini de Aðaoðlu alacak dediði, Aðaoðlu'dur bu... Ve seçimin hemen ertesinde de basýna Aðaoðlu'nun aðzýndan "Ben böyle bir söz vermedim" haberi düþmüþtü...

Yorum suz... Çare siz siniz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    67

Bu Aðaoðlunun adý ALÝ dir , Erkan kim olduðunu yazdý, ama bu birde bizim baþkan yardýmcýsýylada kuzen olurlar.Hani LAZARONÝ alýnýnca transfer komitesinden istifa eden kiþinin, ne tesadüfür ki ALÝ beyde o istifadan sonra benin yýldýz sözüm yokdu demiþdir.Ve gs ye sponsor olmuþtur,bu bilgiyi bir kaç ay önce ben yazmýþdým demiyecektim ama þimdi diyiyorum.Zaten bir dünya yýldýzý almýþdýk ,o yýldýz kaydý, 2.ncisini alacak olan kývýrdý ve gs ye kürekçi oldu !!! Hadi bize hayýrlý iþler.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakýyorumda burda hiç hesap iþinden anlamayanlar bile yazýp duruyor tabi doðrudur. Çünkü bekara karý boþamak kolaydýr. Bu klüp içindeki hesaplarý hiç bileniniz var mý. Acaba yok bu kadar para geldi yok bu kadar para gitti. Biliyormusunuzda yazýyorsunuz. Yoksa bilmeden mi ezbere mi yazýyorsunuz sizleri anlamýyorum. Trabzonspor borsaya açýldý bilmem bunu biliyormusunuz. Tam hazýr olmadýðý halde alel acele borsaya açýldý. Bu trabzona ne getirdi ne götürdü biliyormusunuz. Sayýn atay aktuð buradan gelen para ile borçlarý ödedi. Sonra ne dedi klubün borcu yok. Peki bu hisseleri satýn alanlara yapýlan ödemeleri biliyormusunuz acaba. Yada eski yönetimin gitmeden önce sezon öncesi yaptýðý iyileþtirmeleri biliyormusunuz. Benim burada karþý olduðum tek suçlu bu yönetim miþ gibi gösterilmesi. Diðer yönetimler zamanýnda ki hatalarýnda bu yönetim üstüne kalmasý gerçekten yazýk. Bunlarýnda hatasý var elbette. Bunlar suçsuz demiyorum ama tüm suçuda bunlarýn üzerine atmayýn.

Vede tam bilmediðiniz konular hakkýnda böyle olmuþ böyle harcanmýþ gibi sanki gerçekten olayýn içerisindeymiþ gibi yazmayýn. Bu beni sinir ediyor. Vede bu rakam veren arkadaþlardan ricam olacak. Ellerindeki belgelerin bir örneðini bana mail olarak gönderebilir lermi. Herhalde ellerinizde bir belge var ki. Bu kadar kesin yazýyorsunuz. Bende istifade etmek isterim.
    Kardeþ tek bildiðimiz bu yönetimin kulübü devraldýgýnda borç yoktu yada çork azdý þimdi ise farklý rakamlardan bahsedilsede sýkýntýlý bi durum oldugu kesin. þimdi asýl sen açýkla bir bildiðin varsa . biz düz mantýkla geçen yýl artýda olan bir mali yapýnýn 1 yýl içinde hemde futbolcu satýþýndan elde edinlen ciddi gelirlere raðmen nasýl eksiye hemde ciddi anlamda bir eksiye düþtüðünü ........ varmý bunu izah edecek bir belgen bilgin hatta duyuma bile razýyýz dinliyoruz can kulaðýyla .

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

trabzon gibi küçük bir þehirde herkes birbirini tanýdýðýndan normalde büfe iþletemeyecek kapasitesi olmayan adamlarýn ayýp olmasýn diye baþkan ve yönetici olmasýndan kaynaklanan sorundur. ve en önemlisi çoðu kiþinin trabzonspor'u kullanarak bir yerlere gelme çabasýdýr. bu adamlar kulübü borçlandýrýyor elini kolunu sallayarak ortadan kayboluyor kimse hesap sormuyor. tek bizde deðil diðer kulüplerde ayný þeyler yaþanýyor. demek ki kulüpte yöneticilik yapanlarýn çoðu hýrsýzlýkta yapýyor. kasaya giren paranýn az da olsa bir miktarýný kendi ceplerine de atýyorlar.

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

o deðilde,
    o zamanlar
    5 milyon euro 10 milyon ediyomuþ ya la.....
    bi tek ona takýldým...
    vay anam vay.....
    Alýntý CeSS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yýldýz sözü verenler yýldýzlarý birer birer satýyor para için. Artýk paralý baþkan denmez sanýrým. Parasýný Trabzonspor için harcayan bir baþkan istense daha hayýrlý olur...

"STEPANOV DÝREKTEN DÖNMÜÞ!"
    Trabzonspor yönetiminin, futbolculara ve piyasaya bu ay içinde 6 milyon YTL’lik bir ödemede bulunacak olmasý ve ekonomik olarak yaþanan zorluklar nedeniyle Stepanov’un satýþýnýn gündeme geldiði ancak bu düþünceden son anda Marcelinho’ya yapýlan önemli teklif nedeniyle rafa kalktýðý kaydedildi. Vojvadine takýmýndan 1 milyon dolar karþýlýðý transfer ettiði Milan Stepanov’un ara transfer döneminde Getafe’ye transferinin direkten döndüðü vurgulanýrken, yönetimin imdadýna Alman Wolfsburg kulübünün yetiþtiði kaydedildi.

Getafe’ye Veriliyordu

Trabzonspor’a transferinin ardýndan Chelsea, Ýnter Milan gibi kulüplerden gelen transferle þaþkýna dönen yöneticilerin en son Ýspanya’nýn Getafe kulübünün devreye girmesiyle Stepanov’u satma noktasýna geldikleri ifade edildi. Ýkinci yarýya ekonomik zorluklarý aþarak girmeyi planlayan yönetimin, Ýspanyol kulübünün 5 milyon avro’luk (10 milyon YTL) teklifiyle birlikte Stepanov’un gönderilmesini bir süre tartýþtýðý ifade edildi. Bu oyuncunun satýþýndan gelecek parayla hem yeni transfer, hem de ödemelerin yapýlmasý planlandý.

Marcel Ýmdada Yetiþti

Bordo-Mavili yönetim, tam Getafe’nin resmi teklifini istemeye hazýrlanýrken, Marcelinho için Wolfsburg kulübü devreye girdi. Bu oyuncu için yüksek bedel önerilmesi yönetimin düþüncesinin deðiþmesine neden oldu. Teknik Direktör Ziya Doðan ile de yapýlan görüþmeden sonra Marcelinho’nun 2 milyon 750 bin avro (5,5 milyon YTL) karþýlýðý satýþýnýn daha doðru olacaðýna karar verdiler. Marcelinho’dan gelecek parayla birlikte ödemelerin yapýlmasý düþünülürken, Milan Stepanov’un da Ýspanya’ya transferi böylece askýya alýndý.
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.